Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Γεια σου Αθηνά καλώς ήρθες :hi:
Σου έχω ετοιμάσει και νήμα για το venus και το las vegas για να μας ενημερώνεις για τις ώρες που δουλεύουν οι κοπέλες.

Η Σούζη από τι ώρα ξεκινάει? γιατί εγώ συνήθως δεν βγαίνω το βράδυ βόλτα αλλά πρωί προς μεσημέρι
Μεσα στην ενημερωση που θα γινεται για τις ωρες που δουλευουν τα κοριτσια θα γινεται κ ενημερωση για το ποιος συναγωνιστης εισερχεται στα ιδρυματα;;;;;;;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Μεσα στην ενημερωση που θα γινεται για τις ωρες που δουλευουν τα κοριτσια θα γινεται κ ενημερωση για το ποιος συναγωνιστης εισερχεται στα ιδρυματα;;;;;;;
Μονοι μας θα βγαζουμε τα ματια μας. Επιθεσεις το ενα μελος στο αλλο. Κουτσομπολια παντου. Αυτοι ειμαστε.

Και DEWARSS δεν το βρηκες λυπαμαι. Εννοουσα οτι και οι δυο παλια μελη π μας το παιζετε ολη την ωρα ιστορια για την προσφορα σας. Ο ενας 0 κριτικες στο προφιλ του και εσυ 3. Τα συμπερασματα δικα ΜΟΥ. Αντε γεια τωρα πανε γλυψε την πουτσα του Αλ.

Βαλτε τωρα ο ενας στον αλλον γελακια και εμοτζι γιατι για facebook ειστε οχι για το σαιτ μπουρδελα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Μονοι μας θα βγαζουμε τα ματια μας. Επιθεσεις το ενα μελος στο αλλο. Κουτσομπολια παντου. Αυτοι ειμαστε.

Και DEWARSS δεν το βρηκες λυπαμαι. Εννοουσα οτι και οι δυο παλια μελη π μας το παιζετε ολη την ωρα ιστορια για την προσφορα σας. Ο ενας 0 κριτικες στο προφιλ του και εσυ 3. Τα συμπερασματα δικα ΜΟΥ. Αντε γεια τωρα πανε γλυψε την πουτσα του Αλ.

Βαλτε τωρα ο ενας στον αλλον γελακια και εμοτζι γιατι για facebook ειστε οχι για το σαιτ μπουρδελα.
Μονοι μας θα βγαζουμε τα ματια μας. Επιθεσεις το ενα μελος στο αλλο. Κουτσομπολια παντου. Αυτοι ειμαστε.

Και DEWARSS δεν το βρηκες λυπαμαι. Εννοουσα οτι και οι δυο παλια μελη π μας το παιζετε ολη την ωρα ιστορια για την προσφορα σας. Ο ενας 0 κριτικες στο προφιλ του και εσυ 3. Τα συμπερασματα δικα ΜΟΥ. Αντε γεια τωρα πανε γλυψε την πουτσα του Αλ.

Βαλτε τωρα ο ενας στον αλλον γελακια και εμοτζι γιατι για facebook ειστε οχι για το σαιτ μπουρδελα.
Να διευκρινισω κατι φιλος. Το σχολιο που εκανα στον Κουλη το εκανα χαριτολογωντας γιατι βοηθησε να υπαρχει ενημερωση απο τα συγκεκριμενα μαγαζια κ η κοπελα απαντωντας εγραψε οτι μολις πηγε κ ενας συναγωνιστης. Τωρα οσο για τα υπολοιπα....καλο θα ηταν ο καθενας να κανει τις ενημερωσεις του τις κριτικες του ομορφα κι ωραια. Διαφωνιες θα υπαρχουν αλλα γιατι να υπαρχουν ασχημοι χαρακτηρισμοι κ προσωπικες επιθεσεις; Εχουμε τοσα θεματα σοβαροτερα που μας τρελενουν εξω απο εδω. Τουλαχιστον εδω να ειμαστε για να ξεφευγουμε λιγο απ αυτα. Αυτα παιδες κ συγγνωμη για το κατεβατο.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια σκεφτομαι να παω μια βολτα απο την περιοχη σημερα μηπως εχει δει κανεις αν επεστρεψε η καρινα;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Μονοι μας θα βγαζουμε τα ματια μας. Επιθεσεις το ενα μελος στο αλλο. Κουτσομπολια παντου. Αυτοι ειμαστε.

Και DEWARSS δεν το βρηκες λυπαμαι. Εννοουσα οτι και οι δυο παλια μελη π μας το παιζετε ολη την ωρα ιστορια για την προσφορα σας. Ο ενας 0 κριτικες στο προφιλ του και εσυ 3. Τα συμπερασματα δικα ΜΟΥ. Αντε γεια τωρα πανε γλυψε την πουτσα του Αλ.

Βαλτε τωρα ο ενας στον αλλον γελακια και εμοτζι γιατι για facebook ειστε οχι για το σαιτ μπουρδελα.
Δεν το έπαιξα σε κανέναν ιστορία ,μπορεί όποιος πιστεύει ότι τον αδίκησα σε κάτι η του είπα κάτι που δεν ησχυει να βγει και να το πει .
Τσιμπούκια κάνουν μόνο κάτι λουγκρες σαν εσένα συφιλιαρη μαλακα .
Ξεφτίλα ..ούτε πιτσιρικάς όταν ήμουν δεν μου έχει μιλήσει έτσι κοπέλα σε μπουρδέλο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.229
Πόντοι
2.356
Δεν το έπαιξα σε κανέναν ιστορία ,μπορεί όποιος πιστεύει ότι τον αδίκησα σε κάτι η του είπα κάτι που δεν ησχυει να βγει και να το πει .
Τσιμπούκια κάνουν μόνο κάτι λουγκρες σαν εσένα συφιλιαρη μαλακα .
Ξεφτίλα ..ούτε πιτσιρικάς όταν ήμουν δεν μου έχει μιλήσει έτσι κοπέλα σε μπουρδέλο .
Γράψτον στ @@ σου όσο δεν ασχολείσαι μαζί του τόσο σκάει ο φλωρακος του κέρατα
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
188
Κριτικές
9
Like
665
Πόντοι
361
η ριτα ρε παιδια εχει κανεις ιδεα που βρισκεται και τι ωρες δουλευει?? ειμαι απο μακρυα γι αυτο ρωταω
Η Ρίτα είναι συνήθως Λας Βέγκας σε αυτό που είναιονο του και κάθεται μέχρι 8-9 βραδυ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Γράψτον στ @@ σου όσο δεν ασχολείσαι μαζί του τόσο σκάει ο φλωρακος του κέρατα
Γραμμένο τον έχω έτσι και αλλιώς ..αλλά να προσέχει και τι γράφει .
Μας έχει πρηξει με τις μαλακίες και τα αγαπητηλικια του .θέλει να βγει και από πάνω
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.349
Πόντοι
456
Πριν 2-3 μερες (απογευμα) πηγα στο Ινκογκνιτο στην Φριξου.Μια ξανθια γυρω στα 35 χωρις τσατσα.ΑΙΣΧΟΣ!!!Θα ανεβασω οταν εχω χρονο λεπτομερειες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Mε αυτο το πλευρο να κοιμασαι αγαπητε,που εμαθες την αστικη ταξη των βαλκανιων ,που θα κρατησει ανοιχτη την αγορα της Θεσνικης,που οταν ερχονται το καλοκαιρι κουβαλανε και τα εμφιαλωμενα νερα απο τη χωρα τους.Ο"φτωχομπινες " Αθηναιος γαμαει με 20αρικο,γιατι οχι και εμεις?Κλεφτοκοταδες,ζητιανοι και πορτοφολαδες ερχονται σωρηδον και μαφιοζοι εκπαιδευμενοι απο αυτες τις χωρες.Να εισαι καλα με εκανες και γελασα.
Και νερά και ζαρζαβατικά και φρούτα! Ούτε στο σουπερμάρκετ να μην πάνε! Πάστα γιατί μερικοί νομίζουν ότι οι επενδυτές έρχονται από Βουλγαρία και Ρουμανία!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Aυτα τα σπιτακια ειναι τα περισσοτερα για ξεπλυμα χρηματος.Στα αρχιδια τους αν θα τους κανετε εμπαργκο.Θα βρεθουν 5,6 που δεν εχουν θεμα οικονομικο και θα τα σκασουν.Απο κει και μετα παιζουν ρολο και οι βαλκανιοι που κατεβαινουν.Βουλγαροι,Ρουμανοι,Σερβοι,Σκοπιανοι ερχονται και ριχνουν κανα πουτσο πολυ συχνα τα τελευταια 2 χρονια.Τωρα που θα αρχισει να ανοιγει και ο καιρος θα ερχονται αρκετα συχνα για βολτα.Δεν εχουν αναγκη τα λεφτα του μεσου φτωχομπινε θεσσαλονικιου που τον εχει ο κουλης με τα μαρκετ και φλουελ πας.Η αστικη ταξη των βαλκανιων θα κρατησει ανοιχτη την αγορα σε Θεσσαλονικη και Χαλκιδικη.Δεν περιμενουν απο τον μπατιροελληνα....
Συναδελφε δεν θελω να στο χαλασω.. απλα να ξερεις οτι, οι μονοι βαλκανιοι που πηδανε στα στουντιο.. ειναι οι οδηγοι νταλικας που παρκαρουν κοντα στα σπιτακια.:confused:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Το οτι κλεινουν τετοια ξενοδοχεια φτανει απο μονο του.
Τετοια κλεινουν και οι Βορειοευρωπαιοι.
Μπορουσαν να το κανουν παλια?δυσκολα.
Μπατιρηδες και ζηλοφθονοι στο μεγαλυτερο ποσοστο.Οχι ολοι στον ιδιο κουβα,χειροτεροι ολων οι Βουλγαροι που διεπραξαν εγκληματα στη Β.ΕΛΛΑΔΑ κατα τον 2ο Π.Π.Καμμια εμπιστοσυνη ,μολις γυρισεις πλατη θα σου τη φερουν.Εσυ ΦΑΚΙΡΗ περιμενε την αναπτυξη απο τους αναπτυγμενους γειτονες,που γεμιζουν τα θερετρα της πατριδας μας.Καλου κακου προσεχε το πορτοφολι σου!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Παιδιά επειδή σας συμπαθώ πολύ και επίσης ασπάζομαι πολλές φορές τη γνώμη σας καιρο, σας παρακαλώ εκ μέρους πολλών εδώ μέσα… στα αρχιδια μας για τους βαλκανιους και το τι κάνουν… εντάξει; Αν θελετε ανοίγετε νήμα ή ανταλλάζετε πμ και τα αναλύετε εκεί όλα! Μια δυο τρεις… κούρασε το καφενείο αυτό
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Μπατιρηδες και ζηλοφθονοι στο μεγαλυτερο ποσοστο.Οχι ολοι στον ιδιο κουβα,χειροτεροι ολων οι Βουλγαροι που διεπραξαν εγκληματα στη Β.ΕΛΛΑΔΑ κατα τον 2ο Π.Π.Καμμια εμπιστοσυνη ,μολις γυρισεις πλατη θα σου τη φερουν.Εσυ ΦΑΚΙΡΗ περιμενε την αναπτυξη απο τους αναπτυγμενους γειτονες,που γεμιζουν τα θερετρα της πατριδας μας.Καλου κακου προσεχε το πορτοφολι σου!
Τι κανεις γιαννη,κουκια σπερνω.
Μιλαμε για την οικονομικη κατασταση και οχι για το χαρακτηρα τους.
Και κανεις δεν περιμενει την αναπτυξη απο τα Βαλκανια,ποιος το εγραψε αυτο.
Απλα μια διαπιστωση καναμε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Παλαιμαχε,εχει δικιο ο φιλος.
Εχει περασει η εποχη που ερχοταν τουριστες με τα ταπερ ,τα νερα κλπ
ως επι το πλειστον.
Ναι υπαρχουν και αυτοι ακομα,αλλα σε πιο μικρο βαθμο.
Οι βαλκανικες χωρες εχουν ανερχομενες οικονομιες,
και μπορεις να το δεις με τα ΙΧ τους σε Χαλκιδικη και νησια.
Νησια που πριν 15-20 χρονια τα βλεπαν μονο σε ντοκιμαντερ.
Ναι τοσο αναπτυσομενες..που οσους σερβους εχω στα σοσιαλ..ολο λεφτα μου ζητανε :2funny: εχω βαρεθει να βλεπω στα μνμ να μου γραφουν, μαι φρεντ μια χελπ παρακαλω :confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.291
Πόντοι
34.168
Ναι τοσο αναπτυσομενες..που οσους σερβους εχω στα σοσιαλ..ολο λεφτα μου ζητανε :2funny: εχω βαρεθει να βλεπω στα μνμ να μου γραφουν, μαι φρεντ μια χελπ παρακαλω :confused:
Δεν σε φταιει κανεις αν εχεις φιλους μονο μπατιρηδες...

:headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom