Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (8 μέλη και 48 επισκέπτες)

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
229
Like
533
Πόντοι
81
Καλησπέρα, αρχικά τι φάση 10 ώρα που πήγα όλα τα σπιτάκια σχεδόν είχαν πρόγραμμα μισή με 1 ώρα :glasses:
Anyway κατέληξα στην Χριστίνα στα ξύλινα το Las Vegas μιας και την είχα επισκεφτεί πριν 2 χρόνια με αποτυχημένη συνεύρεση αν και να πω την αλήθεια πιο πολύ εγώ έφταιγαν γτ ημουν κουρασμένος αρκετά.

40ε με ελεύθερο
Η πιπα της ήταν σίγουρα όχι κακή αλλά ούτε ουαου , ίσως φταίει γτ είχα χαμηλές προσδοκίες , παρόλα αυτά ήταν αξιόλογη και έκατσε αρκετή ώρα
Στο σεξ δεν είπε σε τίποτα όχι, ήταν ευδιαθετη και άντεχε και σε γρήγορους ρυθμούς.
Στα 4 ο κωλος της ήταν το κάτι άλλο, τόσο καλοσχηματισμενος αλλά περίεργα σκληρός .

Anyway θα πω τίμια επιλογή για 30-40ε για να ξελαφρωσεις.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.467
Πόντοι
3.796
Πέρασα σήμερα το απόγευμα να δω την Αγάπη,ωραία και ευδιάθετη! Αλλά δεν πέρασα γιατί μόλις έμπαινε δωμάτιο και μου είπε η τσατσά να περιμένω αν θέλω κανένα μισάωρο .επίσης μόλις μας είδε στο σαλόνι ,ήταν και 4 αγαμητοι Σκοπιανοί..λέει τι έγινε σήμερα και τόσο κόσμο..
Αυτοί οι μαλακες μάθανε τον δρόμο μιας και δεν έχουν μπουρδέλα στη χώρα τους και κατεβαίνουν μπουρδελοτσαρκα μεγαλοπαρεες..και το βράδυ προχθές είχε αρκετούς ..από είδα πάντως δεν μπαίνουν εύκολα μόνο μάτι παίρνουν.
Αφού δεν έκατσε η φάση πήγα με την μία Ρίτα,30 ευρώ απλό .
Επιβεβαιωσα και αυτό που έλεγα,ούτε γλωσσοφιλα όρμηξε να δώσει ούτε κόντεψε τον κωλο μου .
Οπότε δεν γίνονται τυχαία αυτά ..
Ήρθε όπως πάντα με φόρα και χαμόγελο άρχισε να τρίβεται και να με φιλάει στο σώμα και από φιλιά κάτι πεταχτά.
Έπαιξα λίγο με το μουνι της στην πίπα αφού μου έδωσε λυπαντικο να της βάλω λίγο δάχτυλο ,μετά γύρισμα μπρούμυτα όπου μπήκα σε αργό Ρυθμό και μου κάνει ένα γύρισμα ξαφνικά και βρισκόμαστε με τα πόδια της στους όμους μου όπου άρχισα να καρφώνω δυνατά μέχρι που τελείωσα.με τραβούσε μέσα της να μην βγω όταν έχυνα σκέτη καύλα είναι η γκόμενα.
Το μόνο που δεν γούσταρα ήταν το λυπαντικο όπου έχασα αρκετή αίσθηση αλλά τι να κάνει..την εχετε ξεμουνιασει την κοπέλα.
Να συμπληρώσω ότι ο Τσάτσος ευγενικός όπως πάντα όταν τον πλήρωσα με ρώτησε για μπάνιο και μου έδωσε την πετσέτα απευθείας στην ερώτηση απ' το ντουλάπι όπως πάντα .δεν έκανε κίνηση αργοπορίας όπως γράφτηκε
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους, επειδή προσφάτως έφαγα γερή φόλα στο Ν.Ουρανου26 βραδινή βάρδια από κάποια Έλενα γνωρίζει κανείς να μου πει αν στο Μινώταυρου 14 αξίζουν αυτές οι 2;
Τι έγινε δηλαδή φίλε; Ενημέρωσέ μας.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Καλησπέρα, αρχικά τι φάση 10 ώρα που πήγα όλα τα σπιτάκια σχεδόν είχαν πρόγραμμα μισή με 1 ώρα :glasses:
Anyway κατέληξα στην Χριστίνα στα ξύλινα το Las Vegas μιας και την είχα επισκεφτεί πριν 2 χρόνια με αποτυχημένη συνεύρεση αν και να πω την αλήθεια πιο πολύ εγώ έφταιγαν γτ ημουν κουρασμένος αρκετά.

40ε με ελεύθερο
Η πιπα της ήταν σίγουρα όχι κακή αλλά ούτε ουαου , ίσως φταίει γτ είχα χαμηλές προσδοκίες , παρόλα αυτά ήταν αξιόλογη και έκατσε αρκετή ώρα
Στο σεξ δεν είπε σε τίποτα όχι, ήταν ευδιαθετη και άντεχε και σε γρήγορους ρυθμούς.
Στα 4 ο κωλος της ήταν το κάτι άλλο, τόσο καλοσχηματισμενος αλλά περίεργα σκληρός .

Anyway θα πω τίμια επιλογή για 30-40ε για να ξελαφρωσεις.
Και εγώ με την Χριστίνα πέρασα χτες και θα έγραφα ακριβώς τα ίδια φιλε.. Δεν τα κλαις τα λεφτά σου σίγουρα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

NikiforosOuranos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα στη παρεα ,

Ποιες κοπελες κανουν rimjob και σε ποια σπιτακια-βαρδιες δουλευουν;; Θα τις δοκιμασω ολες και θα κερασω κριτικες

Επισης αυτη η Ριτα σε ποιο ειναι και τι ωρες; Περασα πριν άπο το μινωταυρου που ηταν παλια και εμφανιστηκε ενα ορκ.

Ευχαριστω
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Καλησπερα στη παρεα ,

Ποιες κοπελες κανουν rimjob και σε ποια σπιτακια-βαρδιες δουλευουν;; Θα τις δοκιμασω ολες και θα κερασω κριτικες

Επισης αυτη η Ριτα σε ποιο ειναι και τι ωρες; Περασα πριν άπο το μινωταυρου που ηταν παλια και εμφανιστηκε ενα ορκ.

Ευχαριστω

Απο Νικ.Ουρανου κανεις δεξια στο ανηφορικο χαλικοδρομο στο δεξι σου χερι θα δεις ενα ξυλινο σπιτακι.Παρκαρε οπους βρεις και μπες στο στενακι και το Βενους 2 θα ειναι στο αριστερο σου χερι η πορτα. Ωρες συνηθως πρωι μεχρι αργα το απογεμα.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.944
Κριτικές
63
Like
7.516
Πόντοι
4.766
Καλησπερα στη παρεα ,

Ποιες κοπελες κανουν rimjob και σε ποια σπιτακια-βαρδιες δουλευουν;; Θα τις δοκιμασω ολες και θα κερασω κριτικες

Επισης αυτη η Ριτα σε ποιο ειναι και τι ωρες; Περασα πριν άπο το μινωταυρου που ηταν παλια και εμφανιστηκε ενα ορκ.

Ευχαριστω
Πάνε σε αυτές που κάνουν αυτή την αηδία και μετά ενημέρωσε στο παρών νήμα ποιες το κάνουν να ξέρουμε να ΜΗΝ πάμε και να τις αποφύγουμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.175
Κριτικές
62
Like
40.772
Πόντοι
8.530

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Η Ναταλι η μιλφ που δουλευει παιδια;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Πάνε σε αυτές που κάνουν αυτή την αηδία και μετά ενημέρωσε στο παρών νήμα ποιες το κάνουν να ξέρουμε να ΜΗΝ πάμε και να τις αποφύγουμε
Οι πουτάνες που φορτώνετε στην Γιαννιτσών ενώ πριν από εσάς τις έχουν πάρει άλλοι 5-6 χωρίς να έχουν κάνει ντουζ και φρεσκάρισμα καλύτερες είναι;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.467
Πόντοι
3.796
Οι πουτάνες που φορτώνετε στην Γιαννιτσών ενώ πριν από εσάς τις έχουν πάρει άλλοι 5-6 χωρίς να έχουν κάνει ντουζ και φρεσκάρισμα καλύτερες είναι;
Ενώ εσύ που πας μόνο στα μπουρδέλα πιστεύεις ότι πριν έρθουν στο δωμάτιο κάθε φορά τρίβονται και με το σφουγγάρι...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Ενώ εσύ που πας μόνο στα μπουρδέλα πιστεύεις ότι πριν έρθουν στο δωμάτιο κάθε φορά τρίβονται και με το σφουγγάρι...
Όσες φορές έχω πάει καθαρές ήταν, μοσχοβολούσανε κιόλας, σε αντίθεση με αυτές στην πιάτσα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.467
Πόντοι
3.796
Όσες φορές έχω πάει καθαρές ήταν, μοσχοβολούσανε κιόλας, σε αντίθεση με αυτές στην πιάτσα
Δεν μίλησε κανείς για καθαριότητα,μίλησε για τα γλυφοκωλια όσες κάνουν ..
Μην μπερδεύεσαι .
Στην πιάτσα καταρχάς πας γαμας γρήγορα στα όρθια ..δεν πας για χαμουρεματα .
Για αυτό πληρώνεις και λιγότερα
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Δεν μίλησε κανείς για καθαριότητα,μίλησε για τα γλυφοκωλια όσες κάνουν ..
Μην μπερδεύεσαι .
Στην πιάτσα καταρχάς πας γαμας γρήγορα στα όρθια ..δεν πας για χαμουρεματα .
Για αυτό πληρώνεις και λιγότερα
Όταν αναφέρεστε στα rimmjobs έμμεσα θίγετε και την καθαριότητα της πουτάνας που το κάνει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.467
Πόντοι
3.796
Όταν αναφέρεστε στα rimmjobs έμμεσα θίγετε και την καθαριότητα της πουτάνας που το κάνει.
Δεν θίγει κανένας την καθαριότητα της .
Άλλωστε από Ρίτα που ξέρω σίγουρα έχει λιώσει στο Listerine, είναι και μερικοί που δεν θέλουν απλά τον κωλο σου στο στόμα τους μετά .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.175
Κριτικές
62
Like
40.772
Πόντοι
8.530
Οι πουτάνες που φορτώνετε στην Γιαννιτσών ενώ πριν από εσάς τις έχουν πάρει άλλοι 5-6 χωρίς να έχουν κάνει ντουζ και φρεσκάρισμα καλύτερες είναι;
Έτσι ρε παικτη...σαν το σπιτικό φαγητό δεν έχει.Το φαγητό από έξω έχει πάντα μια δόση επικινδυνότητας.
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Δεν μίλησε κανείς για καθαριότητα,μίλησε για τα γλυφοκωλια όσες κάνουν ..
Μην μπερδεύεσαι .
Στην πιάτσα καταρχάς πας γαμας γρήγορα στα όρθια ..δεν πας για χαμουρεματα .
Για αυτό πληρώνεις και λιγότερα
Σωστος ο κυριος.ενα στα πεταχτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom