Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Παρατηρησα χθες αρκετους κωλογυφτους, βΡομα και λαθρο Ορκ στους οίκους.Οποιος ξέρει κάποια που δεν τους δεχετε ας μου απαντησει.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Παρατηρησα χθες αρκετους κωλογυφτους, βΡομα και λαθρο Ορκ στους οίκους.Οποιος ξέρει κάποια που δεν τους δεχετε ας μου απαντησει.
Ψάχνεις βελόνα στα άχυρα! Με σιγουριά δεν μπορεί να πει κανείς άμα τους βάζουν μέσα, πρέπει να είσαι όλη μέρα εκεί! Και δεύτερον, στην αναδουλειά σιγά μην τους διώξουν!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.697
Πόντοι
456
Παρατηρησα χθες αρκετους κωλογυφτους, βΡομα και λαθρο Ορκ στους οίκους.Οποιος ξέρει κάποια που δεν τους δεχετε ας μου απαντησει.
Σχεδόν όλες δέχονται αν έχουν τα χρήματα οσοι λες..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Χθεσινή βραδυνή τσάρκα με jamaicano ( :wanker: ) ή των μετρ των κλωνων! Εμείς κυκλοφορούσαμε κ αλλα 3 αλμπανια στα στενά της ηδονής! :cool2:

Φριξου 12(play boy): Κατερίνα... Ουκρανικο μωρό γύρω στα 25. Μωρό με λίγη κυτταρίτιδα, μακρύ ίσιο μαλλακι καστανού χρώματος. Ξεκινάει από 40€.
Φριξου 12(hot lady): Μαριλένα...ακριβώς όπως τις φοτο στο άλλο! 40€ και εδώ το απλό!
Golden lips: Νάταλι... Η ωραιότερη κοπέλα που είδα στην βραδυνή βάρδια. Είχε κ λίγο σκουρόχρωμο χρωματακι , βγήκε με πορτοκάλι εσώρουχα κ ήταν όλα τα λεφτά. Άνετα το μωρό μπορούσε να πάρει μέρος στο gntm! :cool2:
Red night: Αμαλία...Καμία σχέση με φοτο δίπλα. Ένα ασπρουλιαρικο κοντοπουτανο με φαρδιά κωλαρα ! Ξανθό μαλλακι και μικρά βυζάκια .
Φριξου 13: Μόνικα... Μελαμψο γυφτάκι με ταττου. Παίζει να το άρπαξαν από την πιάτσα το μωρό ! Είχε όμως καλό σαλοναρισμα, πολύ ορεξατο φαινόταν για...:pipa1:
Φριξου 14Α(sex and the city): Συλβια...Επικος κωλος το μωρό(:kissass2:)! 40€ το απλό.
Εμπεδοκλεους 3(poison): Αντριάνα... Ο πάτος- Του πάτε- Ω πάτε( :wanker: :wanker: ). Εκεί κωλομαυρε μέχρι και τα 20 κιλά καρπούζια σου θα χαθουνε μέσα σε αυτόν τον πάτο. Και αυτή από 40€ το απλό. Άλλο μισό μήνα θα κάτσει το μωρό από ότι μάθαμε .
Belarus: Βιολετα... Νταρντανομουνο βουλγαρικής καταγωγής. Βγήκε με την ρόμπα το μωρό κ στο σαλόνι μας αποκαλύπτει τις λαχταριστές βυζάρες του. Ομολογώ πως υπέκυψα ένα βράδυ ο μλκ μου, μία απλή κατάθεση για τα χοντρά είναι το μωρό!
Red light: Ναρυ... Ωραίο μωρό, μιλούσε με τα καλύτερα λόγια η τσατσά γι αυτήν, για να φτάσουμε στην τελική να μας πει ότι ξεκινάει με χαλαρό 50€.
Godiva: Τζένη... Άλογο το μωρό. Με μαύρο μαλλί ίσιο κ τουπέ εγώ είμαι κ καμία άλλη. 40€ κι αυτή το απλό.
Νικ.24: Καρινα...Η παλιά ρουμανα που έχει δουλέψει σε πολλά .
Νικ.26: Έλενα... ή Ραισα ωραίο μωράκι με καρέ μαλλακι πλέον.
Μινώταυρου με Νικ. Ουρανού (Άσπρο): Έλενα κ Βερόνικα...Και οι 2 ξανθιές κρεβατογεμιστρες με την καλή έννοια!
Venus angels: Δανάη... Άννα...Βερόνικα....
Βερόνικα μπήκε ο μπακαγιοκος, απλά καλή όχι τρελά πράγματα. Στο σαλοναρισμα η
Άννα ήθελε παρτουζα κ τους 2 μας!
Μινώταυρου 14: Μπιανκα...Κάτι μου θύμισε το μινιον σκουρόχρωμο μωρό, είχε κ πονηρό βλέμμα το μωρό!
Las Vegas: Χριστίνα...Μανταλένα...Κασσάνδρα... Μλκες το Χριστινάκι πίσω είναι κόλαση πλέον.:erection:
Πέτρου Ερημιτη 3: Ρεμπεκα...Γκαβλωτικο μιλφ.
Medusa: Αμαλία...Ωραίο πετιτ κοριτσάκι.
Πέτρου Ερημιτη 2: Μιρελα ...
Wet dream: Ρόζα...Μωρό που θυμίζει έντονα την Αθήνα από την γειτονιά. :gumtits:
Paradise(1): Εβελίν... Λουση...
Φοβερά μωρά για τους λάτρεις του Μαύρου χρώματος!:fuck2:
Paradise (2): Σάρα...Από Βραζιλία το μωρό, με κωλαρα κ φοβερά ευδιαθετη. :kissass2:

Είχε κ αρκετά κλειστά σπιτάκια. Το βράδυ έχει ένα ενδιαφέρον η περιοχή από κοπέλες. Παρεπιμπτοντως στην περιοχή πέφτουν πολλά φράγκα. Ολική αναβάθμιση της περιοχής βλέπω σε βάθος χρόνου.


Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
50.285
Like
47.589
Πόντοι
6.756
Χθεσινή βραδυνή τσάρκα με jamaicano ( :wanker: ) ή των μετρ των κλωνων! Εμείς κυκλοφορούσαμε κ αλλα 3 αλμπανια στα στενά της ηδονής! :cool2:

Φριξου 12(play boy): Κατερίνα... Ουκρανικο μωρό γύρω στα 25. Μωρό με λίγη κυτταρίτιδα, μακρύ ίσιο μαλλακι καστανού χρώματος. Ξεκινάει από 40€.
Φριξου 12(hot lady): Μαριλένα...ακριβώς όπως τις φοτο στο άλλο! 40€ και εδώ το απλό!
Golden lips: Νάταλι... Η ωραιότερη κοπέλα που είδα στην βραδυνή βάρδια. Είχε κ λίγο σκουρόχρωμο χρωματακι , βγήκε με πορτοκάλι εσώρουχα κ ήταν όλα τα λεφτά. Άνετα το μωρό μπορούσε να πάρει μέρος στο gntm!
Red night: Αμαλία...Καμία σχέση με φοτο δίπλα. Ένα ασπρουλιαρικο κοντοπουτανο με φαρδιά κωλαρα ! Ξανθό μαλλακι και μικρά βυζάκια .
Φριξου 13: Μόνικα... Μελαμψο γυφτάκι με ταττου. Παίζει να το άρπαξαν από την πιάτσα το μωρό ! Είχε όμως καλό σαλοναρισμα, πολύ ορεξατο φαινόταν για...
Φριξου 14Α(sex and the city): Συλβια...Επικος κωλος το μωρό! 40€ το απλό.
Εμπεδοκλεους 3(poison): Αντριάνα... Ο πάτος- Του πάτε- Ω πάτε. Εκεί κωλομαυρε μέχρι και τα 20 κιλά καρπούζια σου θα χαθουνε μέσα σε αυτόν τον πάτο. Και αυτή από 40€ το απλό. Άλλο μισό μήνα θα κάτσει το μωρό από ότι μάθαμε .
Belarus: Βιολετα... Νταρντανομουνο βουλγαρικής καταγωγής. Βγήκε με την ρόμπα το μωρό κ στο σαλόνι μας αποκαλύπτει τις λαχταριστές βυζάρες του. Ομολογώ πως υπέκυψα ένα βράδυ ο μλκ μου, μία απλή κατάθεση για τα χοντρά είναι το μωρό!
Red light: Ναρυ... Ωραίο μωρό, μιλούσε με τα καλύτερα λόγια η τσατσά γι αυτήν, για να φτάσουμε στην τελική να μας πει ότι ξεκινάει με χαλαρό 50€.
Godiva: Τζένη... Άλογο το μωρό. Με μαύρο μαλλί ίσιο κ τουπέ εγώ είμαι κ καμία άλλη. 40€ κι αυτή το απλό.
Νικ.24: Καρινα...Η παλιά ρουμανα που έχει δουλέψει σε πολλά .
Νικ.26: Έλενα... ή Ραισα ωραίο μωράκι με καρέ μαλλακι πλέον.
Μινώταυρου με Νικ. Ουρανού (Άσπρο): Έλενα κ Βερόνικα...Και οι 2 ξανθιές κρεβατογεμιστρες με την καλή έννοια!
Venus angels: Δανάη... Άννα...Βερόνικα....
Βερόνικα μπήκε ο μπακαγιοκος, απλά καλή όχι τρελά πράγματα. Στο σαλοναρισμα η
Άννα ήθελε παρτουζα κ τους 2 μας!
Μινώταυρου 14: Μπιανκα...Κάτι μου θύμισε το μινιον σκουρόχρωμο μωρό, είχε κ πονηρό βλέμμα το μωρό!
Las Vegas: Χριστίνα...Μανταλένα...Κασσάνδρα... Μλκες το Χριστινάκι πίσω είναι κόλαση πλέον.
Πέτρου Ερημιτη 3: Ρεμπεκα...Γκαβλωτικο μιλφ.
Medusa: Αμαλία...Ωραίο πετιτ κοριτσάκι.
Πέτρου Ερημιτη 2: Μιρελα ...
Wet dream: Ρόζα...Μωρό που θυμίζει έντονα την Αθήνα από την γειτονιά. :gumtits:
Paradise(1): Εβελίν... Λουση...
Φοβερά μωρά για τους λάτρεις του Μαύρου χρώματος!:fuck2:
Paradise (2): Σάρα...Από Βραζιλία το μωρό, με κωλαρα κ φοβερά ευδιαθετη. :kissass2:

Είχε κ αρκετά κλειστά σπιτάκια. Το βράδυ έχει ένα ενδιαφέρον η περιοχή από κοπέλες. Παρεπιμπτοντως στην περιοχή πέφτουν πολλά φράγκα. Ολική αναβάθμιση της περιοχής βλέπω σε βάθος χρόνου.


Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: :rockon: :rockon:
ελα ρε ΤΙΤΑΝΑ :wanker:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
μετα απο απουσια 6 μηνες σεζον , δεν εχασα ευκαιρια με το που γυρισα 1η μερα .

Περασμα με Andriana
φουλ λατινα με ολη την εννοια βραζιλιας , τεραστιος σχηματισμενος κωλος , και τεραστια ψευτικα βυζια φυσικα
1η φορα περασα με αναλ
ηταν καλη εμπειρια και η κοπελα το εζησε φουλ μπορω να πω τουλαχιστον ετσι εδειξε
δωρακι 80ε
φατσα ωραια αντικειμενικα
Σε ποιοι σπιτάκι είναι ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.402
Πόντοι
11.585
Προχτες ηθελα να παω στην Ελενα με τα πρασινα ματια, εχω χρονια να την δω και να την πληρωσω, αλλα την προλαβαινα 1 ωρα πριν σχολασει, αν σχολαει 7 η ωρα, οποτε δεν εκανα τον κοπο να παω. Σημερα σκεφτομουνα που να τον χωσω, εχω βαρεθει τις ιδιες και τις ιδιες καταντησε φασολαδα. Ειπα να παω στην Ναταλι στις βιλες, την ειχε στο Κοροβαγκου 5 το προγραμμα, πηγα την ειδα, ουρα στο σαλονι, βγενει την βλεπω, σωματαρα, κολαρα απο αλλο πλανητη μοντελε, την ειχα ξανασταμπαρει σε αλλο μαγαζι αλλα μου ξεφυγε, κοντοσταθηκα και εφυγα, δεν μου αρεσε ο τονος της φωνης της που παραπεμπει σε ψιλομυτα, αλλα θα την χωσω ενα βραδυ που θα εχω ποιο πολλα κεφια. Εφυγα και πηρα Ν.ουρανου 6 στον οροφο οπου ειχε στο προγραμμα την Αλινα. Την ειδα και περασα, μιας και εχουν γραφτει καλα σχολια και ενας συναθλητης δεν θυμαμαι ποιος μου την ειχε προτυνει. Οποτε περασα. Η Αλινα εμφανησιακα ειναι ενα ξανθοκαστανο καλιγραμμο μουνακι, με ωραιο στενο κολλαρακι, βυζακι δυστηχως μικρο, στο προσωπο θυμιζει αρκετα Ηλιανα Μαυροματη και Μαριαντα Πιεριδη. Στα του αγωνα, η πιπα της ειναι μαεστρια, το γαμισι της τυπικο, προκαταρτικα δεν προσφερε παρα αυτα που εκλεψα, το μουνακι της μικρο με μουνοχειλα που ανοιγουν σαν βενταλια, γενικα μετρια πραγματα, δεν τα εκλαψα, αλλα δεν θα ελεγα οτι θα ξαναπαω.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.854
Κριτικές
37
Like
5.266
Πόντοι
5.595
Ερώτηση: Που "ανεβάζουμε" κριτικές που αφορούν επισκέψεις σε κορίτσια στα "ξύλινα σπίτια" του Las Vegas΄΄΄; Δεν βρήκα κάπου φωτογραφίες σχετικές με τα "ξύλινα"...Αν γνωρίζει κάποιος, ενημερώνει...
 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Ερώτηση: Που "ανεβάζουμε" κριτικές που αφορούν επισκέψεις σε κορίτσια στα "ξύλινα σπίτια" του Las Vegas΄΄΄; Δεν βρήκα κάπου φωτογραφίες σχετικές με τα "ξύλινα"...Αν γνωρίζει κάποιος, ενημερώνει...
Αυτό εδω είναι

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Έκανα μια βόλτα σήμερα το πρωί στα σπιτάκια στην περιοχή Φρίξου μόνο όμως, δεν είχα χρόνο για παραπάνω. Αν εξαιρέσουμε την Ανίτα στις βίλες και μια πολύ μέτρια ουκρανις στο playboy οι άλλες ήταν σε μέγεθος Μαρινάκη - Καραπαπά σε θηλυκό.... ονόματα δεν θυμάμαι και δεν μπήκα . Please φέρτε καμία αδύνατη!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Al pacino ,βλέποντας την σημερινή κριτική σου μάλλον είχες hangover το πρωί !!! Χαχαχαχα...
Σου βγάζω το καπέλο ότι το έκανες για την συλλογή.
Αυτό είναι το σωστό ,κάποιες θες δεν θες πρέπει να πας για την εμπειρία.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Al pacino ,βλέποντας την σημερινή κριτική σου μάλλον είχες hangover το πρωί !!! Χαχαχαχα...
Σου βγάζω το καπέλο ότι το έκανες για την συλλογή.
Αυτό είναι το σωστό ,κάποιες θες δεν θες πρέπει να πας για την εμπειρία.
Θυσιάστηκα για την ενημέρωση πάλι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Θυσιάστηκα για την ενημέρωση πάλι
Έτσι πρέπει να γίνεται όμως για να μαθαίνουν και να ενημερώνονται για περισσότερες κοπέλες .
Θα πω κάτι καλοπροαίρετα,ειδικά για τους νέους ,να μάθουν να έχουν γνώμη και κρίση.
Αντί να τολμάνε ,διαβάζουν εδώ τι γαμαμε και πάνε ανάλογα με τα δικά μας στάνταρ .
Αύριο άμα πας μια βόλτα από Βάσω θα δεις τι κίνηση θα έχει μόνο από την περιέργεια τους .σαν τα πρόβατα .
Το ίδιο έγινε προχθές που ανέφερε ο Κούλης Χρυσός ότι κρατάει τα χυσια του για Δευτέρα που θα έχει την Αγάπη και την Δευτέρα έπρεπε να πάρεις χαρτάκι για την σειρά .
Το ίδιο και η Ναρυ ,έτσι και η Ρίτα και πολλές άλλες ..
Τολμήστε και λίγο να γαμησετε με τα δικά σας γούστα .

Al εσένα τόσα χρόνια σε έμαθα τι (βρωμιάρης ) εισαι !
Και σε γκόμενα με τρία μάτια να πας δεν θα σκεφτώ τίποτα κακό ! Άξιος
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Έκανα μια βόλτα σήμερα το πρωί στα σπιτάκια στην περιοχή Φρίξου μόνο όμως, δεν είχα χρόνο για παραπάνω. Αν εξαιρέσουμε την Ανίτα στις βίλες και μια πολύ μέτρια ουκρανις στο playboy οι άλλες ήταν σε μέγεθος Μαρινάκη - Καραπαπά σε θηλυκό.... ονόματα δεν θυμάμαι και δεν μπήκα . Please φέρτε καμία αδύνατη!!!

καλώς τον :hi:

χάθηκες από την πιάτσα, τι έγινε? η πόντια δεν σ' αφήνει να το κουνήσεις ρούπι από το σπίτι? :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom