Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
746
Κριτικές
8
Like
875
Πόντοι
366
Όταν δούλευε ως Ιονελα στο Φώκαιας 17 στον οροφο,κάθετη στη Φυλής, έκανε γυμνό μπουκι κ 69.Εδω την είδε artista κ δεν έκανε.Σωστα θυμάσαι.
Είπες ιονελα,που χάθηκε εκείνη η μουναρα η ξανθιά που δούλευε στο Σαπφούς στο Βαρδάρη 2012-13 ;;παν τα καλά τα χρόνια ρε γμτ..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Την είδα δύο φορές Αλ ,από εμφάνιση δεν λέει και πολλά για αυτό δεν πέρασα ,σερβιδα δεν ειναι σίγουρα ..γυφτάκι μοιαζει.
Θα δοκιμαστεί κάποια στιγμή γιατί μπαζο δεν το λες αλλά δεν σε εντυπωσιάζει και στο σαλοναρισμα

Μα το έγραψα αν δεν κολλήσεις στην εμφάνιση μπαίνεις.... ναι γυφταριο κανονικό ίσως είναι σερβογυφτισσα

Σε σχεση δηλαδη με την Ναταλι απο Πετρου Ερημιτη, που την ειδα, αλλα δεν με εκανε να μπω, ποιο κατω.???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Η Νάταλι ήταν κουκλίτσα μπροστά της... αυτή είναι μια γυναίκα της διπλανής πόρτας με λίγο κρεμαστά βυζιά λίγο κοιλιά, λίγο ζαρωμένο κωλο και σκουρόχρωμη.
Αλλά έχει θετική αύρα στο σαλόνι και όπως αποδείχθηκε,το ένστικτο μου είχε δίκιο που πέρασα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Η Νάταλι ήταν κουκλίτσα μπροστά της... αυτή είναι μια γυναίκα της διπλανής πόρτας με λίγο κρεμαστά βυζιά λίγο κοιλιά, λίγο ζαρωμένο κωλο και σκουρόχρωμη.
Αλλά έχει θετική αύρα στο σαλόνι και όπως αποδείχθηκε,το ένστικτο μου είχε δίκιο που πέρασα
Θα παω να την δω, ετσι και αλλιως στο δρομο μου ειναι ....Μονο μην φαμε καμια πορτα απο την Ριτα και την εχει κανας μεσα κανα ...30ωρο προγραμμα.!!!! :2funny:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Θα παω να την δω, ετσι και αλλιως στο δρομο μου ειναι ....Μονο μην φαμε καμια πορτα απο την Ριτα και την εχει κανας μεσα κανα ...30ωρο προγραμμα.!!!! :2funny:
μπα δεν θα σου αρέσει ....
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
αμαλια δεξια απο το medusa λες?Μια μαυρομαλλα με καρε μαλλι?
αμαλια δεξια απο το medusa λες?Μια μαυρομαλλα με καρε μαλλι!?
πετρου ερημιτη 2α -πρωινη-μεσημεριανη .ειναι μαυρομαλλα με λιγο πιο μακρυ μαλλι απο καρε .λες να ακουσα λαθος?πολυ γλυκια και μικρουλα ,αστερακι .δεν νομιζω να ειναι διπλα στο medusa που αναφερεις
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Έκανε κάνεις σήμερα βόλτα; Είδε αν είναι η Ιζαμπέλα δίπλα στο medusa? Κι αν δεν είναι δεν έχω εναλλακτική να το δώσω κάπου ρε πουστη μου, μια αντικειμενικά μουναρα να μην έχει ολόκληρη Θεσσαλονίκη...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Έκανε κάνεις σήμερα βόλτα; Είδε αν είναι η Ιζαμπέλα δίπλα στο medusa? Κι αν δεν είναι δεν έχω εναλλακτική να το δώσω κάπου ρε πουστη μου, μια αντικειμενικά μουναρα να μην έχει ολόκληρη Θεσσαλονίκη...
Και γιατί δεν πας στην Καρίνα?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Και γιατί δεν πας στην Καρίνα?
Δε την ξέρω καν al

Που τη βρίσκω; Επειδή σε διαβάζω χρόνια, με όλο το σεβασμό, έχουμε διαφορετικά θέλω από τις πουτανες, εμένα με φτιάχνει η εμφάνιση, εσύ κυνηγάς πιο σκυλιά του πολέμου. Αλλά έμπειρος είσαι οπότε μπορείς να κρίνεις που κυμαίνεται εμφανισιακά
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Δε την ξέρω καν al

Που τη βρίσκω; Επειδή σε διαβάζω χρόνια, με όλο το σεβασμό, έχουμε διαφορετικά θέλω από τις πουτανες, εμένα με φτιάχνει η εμφάνιση, εσύ κυνηγάς πιο σκυλιά του πολέμου. Αλλά έμπειρος είσαι οπότε μπορείς να κρίνεις που κυμαίνεται εμφανισιακά
Ε για πάνε Μινώταυρου 3 και δες και μόνος σου... αφού ψάχνεις ωραίο μουνι γι αυτό στην προτείνω.
Ψηλή κούκλα στο πρόσωπο,μουναρα και το βαθύτερο λαρύγγι...το πιο πιθανό είναι ότι δε θα προλάβεις να τη γαμησεις καν
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
ισως να ειναι και αυτη.ειναι δοκιμασμενη?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ε για πάνε Μινώταυρου 3 και δες και μόνος σου... αφού ψάχνεις ωραίο μουνι γι αυτό στην προτείνω.
Ψηλή κούκλα στο πρόσωπο,μουναρα και το βαθύτερο λαρύγγι...το πιο πιθανό είναι ότι δε θα προλάβεις να τη γαμησεις καν
Τώρα βραδινή; Μινοταυρου πως λέγεται το στούντιο τα μπερδεύω με τις οδους
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Τώρα βραδινή; Μινοταυρου πως λέγεται το στούντιο τα μπερδεύω με τις οδους
Ναι άμα πας δες την... Μινώταυρου στο αριστερό σου χέρι ένα σπίτι έχει εκεί απέναντι από το Venus δηλαδή
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ναι άμα πας δες την... Μινώταυρου στο αριστερό σου χέρι ένα σπίτι έχει εκεί απέναντι από το Venus δηλαδή
Κλειστόν δυστυχώς

Την ιζαμπελα μπήκα την είδα και δε μαρεσε δυστυχώς. Ακωλη
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Δες ερημίτη 5 μπας και πετύχεις εκεί την καρίνα
Εντελως ζάλη τσατσά. Της μιλάω για 100 με την ισαμπελα στο μεντουσα και βαζει άλλον πριν από μένα με 50 ώστε να μην χάνει χρόνο μέχρι να γεμίσει το τζακουζι. Την έκανα με ελαφρά πηδηματακια δίπλα σε μια Μαρία
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Και ταυτόχρονα διαβάζω εδώ ότι η ισαμπελα με τα πολλά Τατόι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Να ναι καλα ο συνάδερφος
Εντελως ζάλη τσατσά. Της μιλάω για 100 με την ισαμπελα στο μεντουσα και βαζει άλλον πριν από μένα με 50 ώστε να μην χάνει χρόνο μέχρι να γεμίσει το τζακουζι. Την έκανα με ελαφρά πηδηματακια δίπλα σε μια Μαρία
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Τελικά πήγα έκανα μια αναμνηστική δόση Μιρελας. Αυτή η γυναίκα με εκπλήσσει ευχάριστα. Εκτός του ότι δεν πέρασε μερα από πάνω της, 3 χρόνια είχε να με δει και θυμηθηκε το όνομα μου, η συμπεριφορά της είναι σαν να είσαι κολλητός της, κάνει πλάκα, έχει πάντα όρεξη. Μπράβο της. Αυτή και η Λάρα πρέπει να έχουν τις τοπ συμπεριφορες σαν γυναίκες διαχρονικά στα σπίτια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Τελικά πήγα έκανα μια αναμνηστική δόση Μιρελας. Αυτή η γυναίκα με εκπλήσσει ευχάριστα. Εκτός του ότι δεν πέρασε μερα από πάνω της, 3 χρόνια είχε να με δει και θυμηθηκε το όνομα μου, η συμπεριφορά της είναι σαν να είσαι κολλητός της, κάνει πλάκα, έχει πάντα όρεξη. Μπράβο της. Αυτή και η Λάρα πρέπει να έχουν τις τοπ συμπεριφορες σαν γυναίκες διαχρονικά στα σπίτια
Η Λαρα απο συμπεριφορα ειναι μια κατηγορια μονη της. Δεν την φτανει καμμια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom