Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Στο αριστερά του Medusa είναι η Ιζαμπέλα. Είναι όντως από την Ρουμανία και υπέρμουνο. Έχει τιμηθεί από πλευράς μου και ήταν όντως εξαιρετική. Παρόλο που συνήθως οι μουναρες κατά την άποψη μου δύσκολα είναι τίμιες.
Φολομουνο από τα Lidl.Stay away!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195

Headhunter31

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδερφοι ήθελα να ρωτήσω δυο πράγματα σχετικά με τα κορίτσια. Κάθε πόσο κάνουν τεστ για αρρώστιες; Και αυτό το εφαρμόζουν όλα τα μπουρδέλα ή υπάρχουν και κάποιοι που δεν το κάνουν;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Με ποια έννοια; Κακές υπηρεσίες η δεν είναι όσο καλή την περιγράφουν;
Έχω την αίσθηση ότι είναι τυπική.Αν κάποιος θέλει να κάνει το κασκαντεριλικι,μπορει να πάει να δοκιμάσει.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
Αν σε ανάβει η συγκεκριμένη... Χαλάλι σου αδερφέ.... Το πλήρωσες όμως σαν ακαπωτο τσιμπουκι με 69..... Η συγκεκριμένη ξέρει και δαγκώνει καλά.....

Προσωπικά δεν είμαι σε φάση ή ηλικία να γουστάρω να πάρω καμία τσα2....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Περιττο να πουμε οτι εχε παρελαση χθες στο συγκεκριμενο σπιτακι,
οι μισοι απο περιεργεια να δουν τη περιβοητη τσατσα και
οι αλλοι μισοι για να την προτεινουν να μπει δωματιο.
Αφου και εγω που δεν παταω σε εκεινη την περιοχη,σκεφτομαι να την επισκεφτω
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ναι αυτή είναι.... Στρογγυλεψδ λίγο παραπάνω... Αλλά είναι καλή..
ξέρω εγώ αδερφέ, όταν μας μίλησε και μου φάνηκε πολύ ''μαγγιόρα'' στυλ, δεν τις πολύ γουστάρω αυτές, έκανα στροφή και έφυγα...βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Περιττο να πουμε οτι εχε παρελαση χθες στο συγκεκριμενο σπιτακι,
οι μισοι απο περιεργεια να δουν τη περιβοητη τσατσα και
οι αλλοι μισοι για να την προτεινουν να μπει δωματιο.
Αφου και εγω που δεν παταω σε εκεινη την περιοχη,σκεφτομαι να την επισκεφτω
Γάμησε τα ! Και εγώ αυτό σκεφτόμουν σήμερα ,θα τρέχουν σαν τα ζόμπι ..πόσα θες να παίξεις το μουνι σου λίγο ..αφού στον άλλο το έκανες σε μένα γιατί δεν θέλεις ;..δεν είμαι τόσο όμορφος ..να σου δώσω κάτι παραπάνω από τον alfie δεν πειράζει
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Γάμησε τα ! Και εγώ αυτό σκεφτόμουν σήμερα ,θα τρέχουν σαν τα ζόμπι ..πόσα θες να παίξεις το μουνι σου λίγο ..αφού στον άλλο το έκανες σε μένα γιατί δεν θέλεις ;..δεν είμαι τόσο όμορφος ..να σου δώσω κάτι παραπάνω από τον alfie δεν πειράζει
Αυτα δεν πρεπει να γραφονται,αμεσα και στοχοποιημενα..
Καταρχην καιγεται η τσατσα και μαλλον δυσκολα θα εισπραξει αλλος την συγκεκριμενη εμπειρια.
Μπορουσε να γραφει μετα απο λιγο καιρο ,αοριστα για να μην υπαρξει θεμα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Αυτα δεν πρεπει να γραφονται,αμεσα και στοχοποιημενα..
Καταρχην καιγεται η τσατσα και μαλλον δυσκολα θα εισπραξει αλλος την συγκεκριμενη εμπειρια.
Μπορουσε να γραφει μετα απο λιγο καιρο ,αοριστα για να μην υπαρξει θεμα.
Έχεις δίκιο σε αυτό που λες ,αλλά οκ εγώ ξέρω ότι το έγραψε από ενθουσιασμό για να το μοιραστεί μαζί μας .
Το κακό είναι ότι υπάρχουν οι κακοπροαίρετοι που θα πάνε να τον καρφώσουν και δεν θα μπορεί να κάνει παρόμοια φάση γιατί θα είναι σταμπαρισμενος.
Από μερικούς εδώ είναι μαλακια αυτό που κάνουν .δλδ αυτό που έγραψα πιο πάνω .
Ο alfie με αυτό καυλώνει και το πληρώνει .
Είμαι σίγουρος ότι και ανοιχτά να πει η τσα2 ελάτε οποίος γουστάρει κανένας εδώ δεν θα δώσει τα λεφτά που έδωσε ο φίλος για να πάρει μάτι και να τον παίξει ..οπότε ελπίζω μερικοί να μην κάνετε σαν πιτσιρίκια και του γαμησετε την φάση
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Στο αριστερά του Medusa είναι η Ιζαμπέλα. Είναι όντως από την Ρουμανία και υπέρμουνο. Έχει τιμηθεί από πλευράς μου και ήταν όντως εξαιρετική. Παρόλο που συνήθως οι μουναρες κατά την άποψη μου δύσκολα είναι τίμιες.
Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της; Υπάρχουν φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ;
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της; Υπάρχουν φωτογραφίες της στο άλλο σάιτ;
Φωτογραφίες της δεν υπάρχουν στο άλλο site. Είναι ξανθιά πάντα χαμογελαστή στο σαλοναρισμα. Έχει ένα μεγάλο τατουάζ στην κοιλιά το κεφάλι από έναν λύκο ή ένα λιοντάρι δεν θυμάμαι. Γενικά έχει πολλά τατουάζ. Ύψος 1.70 βυζαρες ωραίο σώμα
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Φωτογραφίες της δεν υπάρχουν στο άλλο site. Είναι ξανθιά πάντα χαμογελαστή στο σαλοναρισμα. Έχει ένα μεγάλο τατουάζ στην κοιλιά το κεφάλι από έναν λύκο ή ένα λιοντάρι δεν θυμάμαι. Γενικά έχει πολλά τατουάζ. Ύψος 1.70 βυζαρες ωραίο σώμα
Ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλησπέρα συναγωνιστές, βλέπω στο άλλο σάιτ μια Καρολίνα στο σπίτι της αφρος. Την έχει πάρει κανένας? Στις φωτό φαίνεται πολύ δυνατό μουνετο.
Αξίζει σίγουρα δοκιμή, προσωπικά μου αρέσει πολύ αν και έχει μανία με τα μικρόβια και ότι πρόγραμμα να πάρεις κάνει ντούς μαζί σου!!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Αυτα δεν πρεπει να γραφονται,αμεσα και στοχοποιημενα..
Καταρχην καιγεται η τσατσα και μαλλον δυσκολα θα εισπραξει αλλος την συγκεκριμενη εμπειρια.
Μπορουσε να γραφει μετα απο λιγο καιρο ,αοριστα για να μην υπαρξει θεμα.
Σωστός! Και γώ πιστεύω καλύτερα να μην ελεγε το μαγαζί!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom