Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα.Σήμερα έκανα μια μεγάλη βόλτα στα στούντιο της πόλης.Ξεκίνησα από το paradise(δεν ξέρω ποιο ακριβώς) και εμφανίστηκε μια μαυρούλα ,για την οποία δεν ήμουν έτοιμος.Στο διπλανό μαγαζί η κοπέλα είχε πελάτη (για μιαμιση ώρα,αλήθεια ή όχι δεν το γνωρίζω) οπότε δεν έκατσα.

Στην συνέχεια κατευθύνθηκα στα τρίδυμα με σκοπό να αντικρύσω αυτή την Ρίτα για την οποία γίνεται κάποιος ντόρος στο site.Μάλλον θα έκανα λάθος γιατί αντίκρυσα αρκετά άσχημα τεμάχια.

Λιγο παραπέρα μπήκα σε ακομα 5-6 σπιτάκια ,απ τα οποία μόνο ξεχώρισα μια εμμανουέλα (η οποία είναι μάλλον ελληνίδα?) και δίπλα σε ένα αλλό σπιτάκι μια Ρουμάνα την οποία είχα πάρει πριν κανα 2-3 χρονια οπότε δεν μπήκα.Η Εμμανουέλα μου φάνηκε αρκετά νόστιμη,ευδιάθετη με ωραίο κορμί (όχι αδύνατη),χαμόγελο και με καλά ελληνικά.Προφανώς ελληνίδα?30 μου ειπαν για απλό ,και νομίζω 40 χαλαρό και 50 ελεύθερο στοματικό.Αξίζει άραγε αυτή η κοπέλα?
Η ρουμάνα μίλφ με τα ώραια μάτια ,λίγο πεσμένο σώμα έβγαινε 30 απλό και 40 για γυμνο στοματικό,το οποίο μου φάνηκε ελκυστικό.

Επειδή είχα να διεκπεραιώσω μια δουλεία εκεί και ήμουν αρκετά κουρασμένος πήγα μόνο για ανίχνευση μετά απο 2-3 χρόνια απουσίας.

Δεν υπήρχε κίνηση στα σπιτάκια εκτός απο 2-3 στα οποία δεν έκατσα να περιμένω.Τα σχόλια δικά σας.

Ήταν μια ζεστή ημέρα με τα περισσότερα σπιτάκια να έχουν air-condition και πετσέτες βγαλμένες έξω στον ήλιο να στεγνώσουν.Μερικά από αυτά ήταν κλειστά.

Καλό απόγευμα παίδες
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Καυλιαριδες μηπως ξερει κανεις αν γυρισε η Ριτα.???

Που να χωσουμε σημερα....???
Ναι προηγούμενη Πέμπτη που πέρασα ήταν σκέτη τσόντα και πάω με Ρίτα από αρχές 2020 40 φορές περίπου και έδινα 50+
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Αυτήν την εμμανουελα σε πιο ακριβώς σπιτακι την πετυχες φίλε? Κάνε και μια πιο αναλυτική περιγραφή της εμφανιση ηλικια κτλ...
ηλικία πρεπει να ηταν απο 23-28 χρονών,νταρντανοφατσα.δεμενα κοτσιδα μαλλια και με κοκκινα εσωρουχα βγηκε το μωρο.μιλουσε απταιστα ελληνικα γι αυτο θεωρησα οτι ειναι μαλλον ελληνιδα.To σπιτακι πρεπει να ειναι νικηφορου ουρανου 24 & μινωταυρου.δεν μπορουσα να δω διευθυνση αλλα υπολογιζω οτι μαλλον ειναι αυτο .Εχει ενα-δυο-τρια σκαλοπατακια και μετα πορτουλα.μαλλον αυτο ισως να ναι.

Αυτη είναι η γνωστη εμμανουελα αραγε που κανει καλο προγραμμα η κανα αλλο παλτο?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Περασμα με ελενα απο τριδυμα. Μαγκες το σωμα της κοπελας δεν υπαρχει. Μπηκα με απλο. Μου ειπε οτι ειχε βγει απο προγραμμα και την ειδα ηταν κουρασμενη κ λογω ωρας. Μετρια πραγματα γενικα και στην πιπα και στο σεξ λογω και των παραπανω θελω να πιστευω. Σωμα 9/10. Θα ξανα φαγωθει καθως ερχομαι απο μακριά.
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Περασμα με ελενα απο τριδυμα. Μαγκες το σωμα της κοπελας δεν υπαρχει. Μπηκα με απλο. Μου ειπε οτι ειχε βγει απο προγραμμα και την ειδα ηταν κουρασμενη κ λογω ωρας. Μετρια πραγματα γενικα και στην πιπα και στο σεξ λογω και των παραπανω θελω να πιστευω. Σωμα 9/10. Θα ξανα φαγωθει καθως ερχομαι απο μακριά.
Περιέγραψε λίγο το σώμα της, αν θες
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Περασμα με ελενα απο τριδυμα. Μαγκες το σωμα της κοπελας δεν υπαρχει. Μπηκα με απλο. Μου ειπε οτι ειχε βγει απο προγραμμα και την ειδα ηταν κουρασμενη κ λογω ωρας. Μετρια πραγματα γενικα και στην πιπα και στο σεξ λογω και των παραπανω θελω να πιστευω. Σωμα 9/10. Θα ξανα φαγωθει καθως ερχομαι απο μακριά.
Δεν ήταν από κούραση φίλος! Η δεν ήταν μόνο από αυτό! Την πήρα και γώ! Μόνο για το νεανικό της κορμί αξίζει! Μέτρια πιπα και γενικά κομοδίνο! Αν σου αρκεί το νεαρό κορμάκι να ξαναπάς, αν θέλεις περιποίηση όχι!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Περιέγραψε λίγο το σώμα της, αν θες
Κοντοπουτανο, μαλλιά μέχρι τον ώμο, ωραίο 3-4αρι βυζι φυσικότατο στητό! Μικρό κωλαρακι αλλά ολοστρόγγυλο και στητό επίσης! Όμορφο μεν αλλά…
 

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Παρασκευή και Σάββατο μήπως ξέρετε ποια στούντιο είναι ανοιχτά μέχρι τις 7 το πρωί;
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Αρα στο Villa erotica πηγες? Και η κοπέλα ήταν ξανθιά?
Μπα οχι σε αυτο που λες.Και δεν ηταν ξανθια.Ελληνιδα μου φανηκε ,Εμμανουέλα μου την παρουσιασε η τσατσα και πρεπει να ηταν εκει που ανεφερα .απλα το σπιτακι δεν ειχε πανω διευθυνση και απ τις φωτογραφιες που βλεπω απο τα στουντιο θεσσαλονικης υπολογιζω οτι θα ειναι αυτο.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Κατι αλλο σχετικο και ασχετο ηθελα να ρωτησω.Προς περιοχη Περαιας-Μηχανιωνας(δημος Θερμαϊκού) υπάρχει κανα πουτανακι?
 

Headhunter31

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούριος εδώ όπως βλέπετε. Θέλω να ρωτήσω δύο πράγματα σχετικά με τα μπουρδέλα στον Μύλο. Κατ' αρχάς τι ώρα ανοίγουν; Και χρειάζεται να έχω τίποτα μαζί μου (μάσκα, πιστοποιητικό για covid κλπ); Τέλος επειδή σκοπεύω να περάσω απο 'κει για μια ''επίσκεψη'' ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κυκλοφορήσω σε αυτές τις γειτονιές μόνος μου με ασφάλεια. Υπάρχει περίπτωση να γίνει τίποτα (πχ να με κλέψουν ή κάτι άλλο).
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Ζητάω τα φώτα σας αλάνια μου.
Λοιπόν υπάρχει καμία σε φάση fitness model με πόδια γυμνασμενα να φαίνονται τετρακεφαλα κωλος τέρμα σφιχτός και κοιλιακοί ?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
 

Headhunter31

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
Συγνώμη μπορώ να ρωτήσω κάτι; Πότε είναι οι ώρες των αλλαγών;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Καλησπέρα συναγωνιστές, βλέπω στο άλλο σάιτ μια Καρολίνα στο σπίτι της αφρος. Την έχει πάρει κανένας? Στις φωτό φαίνεται πολύ δυνατό μουνετο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom