Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούριος εδώ όπως βλέπετε. Θέλω να ρωτήσω δύο πράγματα σχετικά με τα μπουρδέλα στον Μύλο. Κατ' αρχάς τι ώρα ανοίγουν; Και χρειάζεται να έχω τίποτα μαζί μου (μάσκα, πιστοποιητικό για covid κλπ); Τέλος επειδή σκοπεύω να περάσω απο 'κει για μια ''επίσκεψη'' ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κυκλοφορήσω σε αυτές τις γειτονιές μόνος μου με ασφάλεια. Υπάρχει περίπτωση να γίνει τίποτα (πχ να με κλέψουν ή κάτι άλλο).
Καλησπέρα φίλε και καλή "αρχή".
Θεωρητικά υπάρχουν δύο βάρδιες. Η πρωινή που ανοίγουν περίπου στις 10 (δεν είναι σίγουρο βέβαια πάντα, ανάλογα το μαγαζί) και κρατάει μέχρι περίπου στις 7. Υπάρχει και η βραδινή που ξεκινάει περίπου στις 8 και κλείνουν πάλι ανάλογα με τις καύλες τους και την κίνηση (άλλα μαγαζιά 4 άλλα 5, 6 κλπ).
Δεν χρειάζεται να έχεις τίποτα μαζί σου και γενικά σε εκείνη την περιοχή δεν χρειάζεται να φοβάσαι κάτι καθώς είναι γεμάτο τύπους/νταβάδες που την κρατάνε καθαρή για να προστατεύουν το εμπόρευμα.
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Για την Νάρυ για μένα η φόλα ήταν αυτή στις βίλες που υπάρχουν και φωτογραφίες της στο άλλο site. Νομίζω αυτή είναι η καζάκα - μογγόλα. Την άλλη δεν τη ξέρω. Μη το ένα , όχι το άλλο , στάση που γούσταρε αυτή και το αποτέλεσμα ήταν να ξενερώσω. Συνέχισε με μια άθλια πίπα και σηκώθηκε κι έφυγε στο λεπτό πριν καταφέρω να τελειώσω. Συνολικός χρόνος 7-8 λεπτά. Τέτοια αγγαρεία είχα χρόνια να συναντήσω. Ούτε το σουτιέν δεν έβγαλε.
 

Headhunter31

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε και καλή "αρχή".
Θεωρητικά υπάρχουν δύο βάρδιες. Η πρωινή που ανοίγουν περίπου στις 10 (δεν είναι σίγουρο βέβαια πάντα, ανάλογα το μαγαζί) και κρατάει μέχρι περίπου στις 7. Υπάρχει και η βραδινή που ξεκινάει περίπου στις 8 και κλείνουν πάλι ανάλογα με τις καύλες τους και την κίνηση (άλλα μαγαζιά 4 άλλα 5, 6 κλπ).
Δεν χρειάζεται να έχεις τίποτα μαζί σου και γενικά σε εκείνη την περιοχή δεν χρειάζεται να φοβάσαι κάτι καθώς είναι γεμάτο τύπους/νταβάδες που την κρατάνε καθαρή για να προστατεύουν το εμπόρευμα.
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.756
Κριτικές
6
Like
3.422
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές, βλέπω στο άλλο σάιτ μια Καρολίνα στο σπίτι της αφρος. Την έχει πάρει κανένας? Στις φωτό φαίνεται πολύ δυνατό μουνετο.
Απο οτι είπαν σε προηγούμενες σελίδες είναι η ίδια που δούλευε στο venus , αν θες πάνε στις πίσω σελίδες και δες γιατί γράψανε και άλλα πράγματα , δεν έχει πολύ καιρό οπότε δεν θα είναι πολύ πίσω.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
5.312
Πόντοι
5.646
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
Πολύ ωραίος αδερφέ, μπράβο σου.....και μόνο για τη φάση, το χαβαλέ, και την εμπειρία, ναι!!!!

Δώστου!!!
Τα σέβη μου!!!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
660
Πόντοι
901
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
Το παράβολο για την τσατσά ποσο ήταν αλήθεια?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
5.312
Πόντοι
5.646

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
660
Πόντοι
901
Δεν έχει σημασία το παράβολο αδερφέ....έτσι και αλλιώς δεν μπορεί να γίνεται αβέρτα αυτό!!!

Δεν είναι κάποια "φόρμα".
Φιλε αν δει η τσατσά ότι έχει πέραση και γουστάρει να βγάλει κανένα εξτραδακι... δύσκολοι καιροί.. πότε δεν ξες πως σκεφτεται ο αλλος
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
5.312
Πόντοι
5.646
Φιλε αν δει η τσατσά ότι έχει πέραση και γουστάρει να βγάλει κανένα εξτραδακι... δύσκολοι καιροί.. πότε δεν ξες πως σκεφτεται ο αλλος
ΝΑΙ, έτσι όπως το θέτεις.....θα συμφωνήσω.....χαχαχα!!!

Οπότε περιμένουμε απάντηση στην ερώτηση, πόσο ήταν το παράβολο!!!

:angel:
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
ρε φιλε κανεις λες και γαμησες τη dua lipa και τη megan fox LOL...μια 50 χρονων τσατσα πρωην κωλομπαρου γαμησες ή μαλλον τελικα δε γαμησες
τεσπα περι ορεξεως...ελπιζω τουλαχιστον να μην εδωσες πολλα...θα σε εξίταρε μαλλον η ιδεα οτι το εκανε σε εσενα και οχι σε αλλους αλλα μαλλον το κανει και σε αλλους
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Λοιπόν πέρασμα με καφεδάκι σήμερα από ρδελα την ώρα των αλλαγών απογευματάκι μπας κ πετύχουμε τίποτα καλό.
Μπροστά μου σταματάει ταξί σ ύψος του βιλλα εροτικα. Βγαίνει από μέσα κυρία, γύρω στα 50, ψηλή, κοντό ξανθό μαλλί, χωρίς σουτιέν ρόγα έκοβε γυαλί
Κοιτιομαστε, την κάνω νόημα να έρθει άκρη και πιάνουμε κουβέντα
Καταλαβαίνω ότι θα είναι κάτι καλό αλλά θέλει μπλα μπλα και τρόπους.
Αφου μου λέει ότι είναι τσα2 από μόνη της, τη ρωτάω εάν μπορεί με τίμημα κάποιων € να προσφέρει διαφορετικές υπηρεσίες. Όπως πχ πιπουλα η κάτι σοφτ έστω. Όχι μου απαντάει κοφτά αποφασιστικά αλλά πονηρό κοιτουσε. Έστω να σε βλέπω και να τον παιζω με τα βυζια έξω; Τη ρωτάω κοιτάζοντας ξεκαρφωτα τα βυζια της λες κ απευθυνόμουν σ αυτά….
Άλλαξε το υφος της…. το ψήνε αλλά ήθελε λίγο ακόμα.
Μου λέει Ελα σε λίγο να ρωτήσω.
Γιατί ,απαντάω, γίνεται; Είναι εφικτό;
Και με τη μια η πουτσα μου έγινε σίδερο
Ελα μου λέει σε μια ώρα να ρωτήσω το αφεντικό αν μπορώ και θα το δούμε…
Προφανώς και πήγα μέσα στο πεντάλεπτο καβλωμενος και εκστασιασμένος οτι μπορεί να καταφέρω κάτι τέτοιο, με υποδέχτηκε λέγοντας μου ότι πολύ σπάνια το κάνει αυτό έχει τύχει 5-6 φορές, αλλά μη βιάζεσαι Ελα μετά από μια ώρα!
Αφου έκανα μια βόλτα (αριστερά του medusa ένα ξανθό ρουμανικό καραμουνο το οποίο θα παιρνα αν δεν υπήρχε το «σενάριο τσα2» και μια ψηλή νταρντανα καβλιαρα στο Belarus που εξεπλάγην που άνοιξε) κι πέρασε η ώρα, είδα έναν νταβά να βγαινει από το βίλα και τα φωτα να ανοιγουν.
Χτύπησα το κουδούνι και μπηκα λες και πήγα στον κολλητό μου κ το ματς είχε αρχίσει από ώρα!
Με βλέπει γελάει και μ λέει «Ε λοιπόν το θες πολύ Ε;»
«Με ένα ακριβό τίμημα μπορείς να πάρεις αυτό που θες, αλλά όπως το είπες…. Χωρίς γαμησι»
«Θα σου πω εγω που θα πιάνεις και τι θα κανεις όμως οκ;»

Έμεινα μαλακας. Επιτέλους θα καβλαντισω με Τσα2.

Μπηκα μέσα κύριος
Μου είπε ότι παλιά δουλευε κωλομπαρο κ ότι σε νεαρά κ όμορφα παιδιά κάνει τέτοιες χαρες αρκει φυσικά να παίζει ρευστό

Με ξάπλωσε άναψε τσιγαρο, έκανε στριπτιζ αργό, καθοντασ Σε καρέκλα που έφερε και έδινε διαταγές
Μάγκες αλήθεια καβλωσα τόσο που έβγαιναν υγρά.

Τον πέταξα έξω και άρχισε να παίζει το μουνι της ενώ εγώ ρωτούσα που επιτρέπεις να πιάσω και να δω….!

Τα του αγώνα τα κρατάω για μένα, αλλά όντως δε γαμησα. Δε με νοιαζε κιόλας, ζούσα εμπειρία!

Λύδια 52 ετών

Τώρα στο villa erotica
Από την όλη ιστορία αυτό που με ενδιαφερει είναι πιο ήταν το ρουμανικό υπερμουνο! Λες δίπλα στο medusa, αριστερά, πως είναι αυτή για να καταλάβω ποια λες όταν πάω;

Και προς όλους τους υπόλοιπους, μια alexandra που έχει στο άλλο site σήμερα στο red diamond την είδε κανείς από κοντά; Μου κάνει ένα κλικ..
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Από την όλη ιστορία αυτό που με ενδιαφερει είναι πιο ήταν το ρουμανικό υπερμουνο! Λες δίπλα στο medusa, αριστερά, πως είναι αυτή για να καταλάβω ποια λες όταν πάω;

Και προς όλους τους υπόλοιπους, μια alexandra που έχει στο άλλο site σήμερα στο red diamond την είδε κανείς από κοντά; Μου κάνει ένα κλικ..
Στο αριστερά του Medusa είναι η Ιζαμπέλα. Είναι όντως από την Ρουμανία και υπέρμουνο. Έχει τιμηθεί από πλευράς μου και ήταν όντως εξαιρετική. Παρόλο που συνήθως οι μουναρες κατά την άποψη μου δύσκολα είναι τίμιες.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Στο αριστερά του Medusa είναι η Ιζαμπέλα. Είναι όντως από την Ρουμανία και υπέρμουνο. Έχει τιμηθεί από πλευράς μου και ήταν όντως εξαιρετική. Παρόλο που συνήθως οι μουναρες κατά την άποψη μου δύσκολα είναι τίμιες.
Πρωινη η βραδυνη?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
ρε φιλε κανεις λες και γαμησες τη dua lipa και τη megan fox LOL...μια 50 χρονων τσατσα πρωην κωλομπαρου γαμησες ή μαλλον τελικα δε γαμησες
τεσπα περι ορεξεως...ελπιζω τουλαχιστον να μην εδωσες πολλα...θα σε εξίταρε μαλλον η ιδεα οτι το εκανε σε εσενα και οχι σε αλλους αλλα μαλλον το κανει και σε αλλους
Όπως είδες φίλε να αναφέρω το εχει κάνει κ θα το ξανακάνει σε άλλους
Ο καθένας γράφει ότι θέλει εδώ μέσα δεν έχουμε όλοι τα ίδια γουστα
Αν σε ενόχλησε το κείμενο να μην το διάβαζες!
Εγώ μπορεί να τη βρίσκω έτσι και εξάλλου δεν τρώμε κάθε μέρα σπετζοφαι
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Επίσης εγώ μπορεί να θεωρώ υπερβολή και περιττό να δίνεις λεφτά γ αλλά πράματα όπως πχ αυτοί οι πορωμένοι με τα αμάξια τους ή στην τελική ο καθένας από εμάς όταν βγάζει έξω το κάθε μουνι πληρώνει τραπέζια ποτά μαλακιες κ στο τέλος δε γαμαει κιόλας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.910
Κριτικές
63
Like
7.447
Πόντοι
4.766
Για την Νάρυ για μένα η φόλα ήταν αυτή στις βίλες που υπάρχουν και φωτογραφίες της στο άλλο site. Νομίζω αυτή είναι η καζάκα - μογγόλα. Την άλλη δεν τη ξέρω. Μη το ένα , όχι το άλλο , στάση που γούσταρε αυτή και το αποτέλεσμα ήταν να ξενερώσω. Συνέχισε με μια άθλια πίπα και σηκώθηκε κι έφυγε στο λεπτό πριν καταφέρω να τελειώσω. Συνολικός χρόνος 7-8 λεπτά. Τέτοια αγγαρεία είχα χρόνια να συναντήσω. Ούτε το σουτιέν δεν έβγαλε.
Άσε μας ρε φίλε όλοι έχουμε γράψει τα καλύτερα μόνο εσένα σου ξινισε... Δεν μας πείθεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom