Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

Hyundai_Elantra

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
25
Like
65
Πόντοι
0
Πριν από λίγο πέρασα και εγώ από το Βένους, είδα την Φρίντα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εμφανισιακά και έτσι κατέληξα πάλι στην Λιλιάνα, ήταν πολύ γκαυλομενη σήμερα, με τέντωσε. Επίσης είδα και την Κλεοπάτρα στο άσπρο δίπλα από το Βένους και ξαναρωτάω...την έχει πάρει κανείς; Εντυπώσεις; Κάπου την έχω ξαναδεί...αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ.
Αφού περνάς και ξαναπερνάς, δεν μπαίνεις μια να μας πείς και εμάς τι γίνεται; Την έχεις κουράσει και μετά θα λές δεν σου κάθισε καλά! Εγω παιδιά δύσκολα να φύγω, πρέπει να είναι πολύ μπάζο ή γκόμενα ή να είναι πολύ βρώμικη για να μην περάσω.... οι αρχαίοι υμών πρόγονοι άλλωστε λέγανε το εξής: "Λυχνίας σβηστής πάσα γυνή ίδια" οπότε το πολύ πολύ πες την τσατσά να σβήσει τα φώτα και :tooth::boff:να μας πείς κ εμάς τι λέει η Βασίλισσα της Αιγύπτου!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Πριν από λίγο πέρασα και εγώ από το Βένους, είδα την Φρίντα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εμφανισιακά και έτσι κατέληξα πάλι στην Λιλιάνα, ήταν πολύ γκαυλομενη σήμερα, με τέντωσε. Επίσης είδα και την Κλεοπάτρα στο άσπρο δίπλα από το Βένους και ξαναρωτάω...την έχει πάρει κανείς; Εντυπώσεις; Κάπου την έχω ξαναδεί...αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ.
Δούλευε πριν στο bad girls αν δεν κάνω λάθος Είναι από Μολδαβία αλλά εγώ δεν τρελάθηκα που την πήρα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Αυτή η Κλεοπάτρα από εμφάνιση είναι καλή κ κάνει καλό σαλοναρισμα. Μέσα ενώ νομίζεις θα περάσεις καλά καταλαβαίνεις όταν ξεκινάει ότι το έργο πάει αλλού. Πολυ μετρια πιπα δεν σε καυλώνει. Ψευτικες κραυγές. Με το που τελείωσεις έχει αρπαξει στρινγκ λέει γειά κ φευγει. Κριμα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Επίσης η Ραϊσα-Έλενα δουλεύει Νικ ουρανου στο πράσινο. Ήταν κάποιος που την έψαχνε κ ρωτούσε συνέχεια. Στο βενους 1 ας βάλουν ένα λεμόνι κ ενα ξύδι στην πινακίδα. Κάρλα κ Χριστηνα κ Ξένια. Βραβείο ξινηλας κ στις 3. Δεν θα περασω ποτέ. Κλεοπάτρα στο γωνιακο νικ ουρανου με μινοταυρου δλδη, απεναντι απο το βενους ένα βουλγαρακι φάνηκε να έχει ωραίο σώματα κι κ γλυκό πρόσωπο αλλά τόσο σκοτάδι κ μ αυτήν να φεύγει βιαστικά δεν είδα κ ξεκάθαρα. Νικ ουρανου στην γωνια δίπλα από το πράσινο ή γνωστή κοντη ρουμανα Κάρλα. Επισης βραβείο κ σαυτην αγέλαστης! Ο τερμινατορ πιο εκφραστικός είναι. Αυτά σε μια πόλη μικρή βόλτα.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
H Rita 18/7 φεύγει για μια βδομάδα περίπου
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
170
Πόντοι
0
Επίσης η Ραϊσα-Έλενα δουλεύει Νικ ουρανου στο πράσινο. Ήταν κάποιος που την έψαχνε κ ρωτούσε συνέχεια. Στο βενους 1 ας βάλουν ένα λεμόνι κ ενα ξύδι στην πινακίδα. Κάρλα κ Χριστηνα κ Ξένια. Βραβείο ξινηλας κ στις 3. Δεν θα περασω ποτέ. Κλεοπάτρα στο γωνιακο νικ ουρανου με μινοταυρου δλδη, απεναντι απο το βενους ένα βουλγαρακι φάνηκε να έχει ωραίο σώματα κι κ γλυκό πρόσωπο αλλά τόσο σκοτάδι κ μ αυτήν να φεύγει βιαστικά δεν είδα κ ξεκάθαρα. Νικ ουρανου στην γωνια δίπλα από το πράσινο ή γνωστή κοντη ρουμανα Κάρλα. Επισης βραβείο κ σαυτην αγέλαστης! Ο τερμινατορ πιο εκφραστικός είναι. Αυτά σε μια πόλη μικρή βόλτα.
Η ραισα δουλευει πρωινη ή βραδινη βαρδια φιλε μου;
Εσυ ποτε την πετυχες ;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Πρήξιμο αρχιδιων για Λαρα σε 3...2...1...
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους,πέρασμα νωρίς το απόγευμα γύρω στις 4 δηλαδή από venus 2 στοχευμένα για την Ρίτα.ψηλο κορμί εκ Ουκρανίας λέει.πρεπει να είναι 35 με 40.40 κ το παράβολο για ακαποτο μπουκι!προκαταρκτικά στα ορθια,πολύ καλή συμμετοχή,πίπα πάρα πολύ καλη,τον εξαφάνιζε.μου εγλειψε κα τα δάχτυλα για να παίξω το μουνακι της.πολυ καλή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια από πάνω κ στα 4 όπου κ σφυροκοπηθηκε δυνατά.το αρνητικό για μένα είναι οι σιλικόνες στα βυζιά πολύ σκληρά στην αφή κ δε σε αφήνει πολλά πολλά μαζί τους.εγω γενικά δεν είμαι φίλος της σιλικόνης.η κοπέλα αξίζει πάντως για μένα.κ συμμετοχή κ γενικά σαν σύνολο.
 

bill_1

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια
η Φριντα στο venus αξιζει καποιος να την επισκεφτεί
το venus που κοντα ειναι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Καλησπέρα σε όλους,πέρασμα νωρίς το απόγευμα γύρω στις 4 δηλαδή από venus 2 στοχευμένα για την Ρίτα.ψηλο κορμί εκ Ουκρανίας λέει.πρεπει να είναι 35 με 40.40 κ το παράβολο για ακαποτο μπουκι!προκαταρκτικά στα ορθια,πολύ καλή συμμετοχή,πίπα πάρα πολύ καλη,τον εξαφάνιζε.μου εγλειψε κα τα δάχτυλα για να παίξω το μουνακι της.πολυ καλή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια από πάνω κ στα 4 όπου κ σφυροκοπηθηκε δυνατά.το αρνητικό για μένα είναι οι σιλικόνες στα βυζιά πολύ σκληρά στην αφή κ δε σε αφήνει πολλά πολλά μαζί τους.εγω γενικά δεν είμαι φίλος της σιλικόνης.η κοπέλα αξίζει πάντως για μένα.κ συμμετοχή κ γενικά σαν σύνολο.
Λογικά η επέμβαση έγινε στην Ουκρανία με σχετικά χαμηλό κόστος εξ ου και το σκληρό στην αφή αποτέλεσμα.
Ακριβώς τέτοια περίπτωση ήταν και της λατρεμένης μου Ήρας που για μένα ΑΥΤΗ ήταν η Βασίλισσα του Βαρδάρη και όχι η απολυτως διεκπεραιωτικη Βερόνικα.
 

AdaSi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη, είμαι νέος στην Ελλάδα.
Για το στούντιο πρέπει να τους τηλεφωνήσουμε πρώτα για να μπούμε ή μπορούμε να πάμε κατευθείαν χωρίς να τηλεφωνήσουμε και να διαλέξουμε την κοπέλα ?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Συγγνώμη, είμαι νέος στην Ελλάδα.
Για το στούντιο πρέπει να τους τηλεφωνήσουμε πρώτα για να μπούμε ή μπορούμε να πάμε κατευθείαν χωρίς να τηλεφωνήσουμε και να διαλέξουμε την κοπέλα ?
Πας βλέπεις την κοπέλα και επιλέγεις αν θα μπεις η όχι. Δεν χρειάζεται να κλείσεις τηλεφωνικό ραντεβού για να μπεις. Στα περισσότερα έχει μια κοπέλα επίσης, δεν υπάρχει δεύτερη να διαλέξεις.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πατώντας πάνω στα βήματα το Παλαίμαχου και των υπολοίπων συναθλητών επισκέφτηκα χθες την νεοφερμένη Φρίντα στο Venus, είχα καιρό να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα, πολύ ευχάριστη κοπέλα, με απίστευτες φυσικές βυζάρες, απαλή επιδερμίδα, και δυνατή συμμετοχή. Το στήσιμο της στα τέσσερα μοναδικό. Πέρασα καλά και σύντομα θα επαναλάβω.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Ξέρουμε μήπως καποιο πρόγραμμα για Las Vegas?
Πρωινές βάρδιες?
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
236
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
21
Πέρασμα βράδυ με βροχή paradise ,σούπερ κώλοι αλλά μου φάνηκαν αγέλαστες κ δεν πέρασα.επειτα πάω να δω Στέλλα ωραίο κορμί αλλά λίγο αβυζη.Ναρυ λίγο περίεργα μούτρα,αλλά δυνατός κωλος.πριν φύγω για τίμιο αγώνα με Λιλιάνα λέω ας χωθώ κ μια bad girls . σκάει γυμνή η Άννα κ δε μου αφήνει περιθώρια.καλο εικοσαλεπτο με dt 2,3 στάσεις κ βρωμολογα . ήθελε κωλομπατσα κ τα ειχε.στις κραυγές δύσκολα να βρεθεί άλλη Λαρα
 

Kris1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
22
Πόντοι
0
Το Σάββατο πέρασα από Nary και αν δεν είχα διαβάσει τις κριτικές θα είχα φύγει. Τελικά έμεινα (με 50€) και οι (θετικές) κριτικές που έχουν γραφτεί γι αυτή αποδείχθηκαν αλήθεια. Μπορεί να μην έχει τέλειο πρόσωπο, αλλά η συμπεριφορά της στο δωμάτιο αντισταθμίζει τη διαφορά και με το παραπάνω. Δεν είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός και μπορώ να πω ότι τιμά τα λεφτά που δίνεις. Πριν κανά δυο βδομάδες είχα περάσει από Bad Girls με την Άννα (ελληνίδα). Πρόστυχη καυλόφατσα, στον αγώνα όχι κάτι το ιδιαίτερο. Θα τελειώσω με την Antzela (Bella Donna), με την οποία είχα βρεθεί και παλιότερα (πριν 2 χρόνια, αν θυμάμαι καλά). Κορμί όπως φαίνεται στις φωτό, φάτσα πολύ καλή (υποκειμενική άποψη). Είτε με 40€, είτε με 50€, είτε με μεγαλύτερο πρόγραμμα, συμπεριφέρεται άψογα και αντέχει-γουστάρει και σε υψηλές στροφές. Αυτά από μένα (άντε μέχρι να έρθει η Mirella).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom