Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Δυστυχώς δε βλέπω την Στέλλα πλέον στο hot lady. Έλεγε ότι είναι Αθηναία και ότι δε θα καθόταν πολύ,.μάλλον την έκανε πειστικά
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Πρόσωπο ποτέ , μόνο μια φορά στόμα στην παλιά Έμμα την Ρουμάνα που το είχε βάλει και σαν πρόγραμμα με 50 ευρώ απο οτι θυμάμαι. Για πρόσωπο πιστεύω σπάνια να κάνει κάποια και αν κάνει θα ζητάει πολλά , γιατί αμα ξεφύγουν σε τίποτα μαλλιά τα σκάγια μετά θα θέλει μπάνιο φαντάζομαι. Οπότε μετά θα αργήσει να πάει στον επόμενο.
Ορθών!
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Την εχω δει παλιοτερα απο κοντα μου ειχε κινησει το ενδιαφερον η αληθεια ειναι απλα ειχα φαει κολλημα με την Συλβια τοτε και απλα εκανα τσαρκα εχοντας στο νου μου οτι θα καταθεσω στην Συλβια. Αλλα τωρα που χασαμε την Συλβια λεω να παω για νεα στανταρακια.
Το γλωσσοφάγανε το κορίτσι
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Μάγκες έχει κάνει ποτέ κανείς πρόγραμμα με τελείωμα στο πρόσωπο; και αν ναι των πόσο;
Στην τσεχα την Ιζαμπέλα που δούλευε πρωινή στο sex in the sity.ψιλη αδύνατη κ μιλφ.πολυ πρόστυχη φάτσα.την έχω χύσει στα μούτρα με 50€.στο πρόσωπο τα περνούν μονο μιλφαρες που τα περνούν στο στόμα και αν έχουν αναδουλειες τα περνούν κ στο πρόσωπο με λίγο ψηστηρι πριν μπεις.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Στην τσεχα την Ιζαμπέλα που δούλευε πρωινή στο sex in the sity.ψιλη αδύνατη κ μιλφ.πολυ πρόστυχη φάτσα.την έχω χύσει στα μούτρα με 50€.στο πρόσωπο τα περνούν μονο μιλφαρες που τα περνούν στο στόμα και αν έχουν αναδουλειες τα περνούν κ στο πρόσωπο με λίγο ψηστηρι πριν μπεις.

έτσι ακριβώς :thumbsup:
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Περασα με ιωαννα στο red diamond με πρόγραμμα ελευθερο στοματικο στα 60..εμφανιση κατω του μετριου,θεωρησα οτι θα το σωζει με τις υπηρεσιες της αλλα εκανα λαθος..πιπα του μισου λεπτου,2 λεπτα γαμησι απο πανω, ηθελα να την παρω στα τέσσερα δεν ηθελε γτ ηταν μεγαλο ειπε κ εν τελει στηθηκε σε ιεραποστολικό οπου εδωσα γκαζια κ της τα αδειασα στο στομα..ξινομουνα με φανηκε κ παμε γι αλλα
Αυτή είναι κια με τατουάζ στον ωμο/χέρι ξανθιά ;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Μια καινούργια Αλίκη στο φαιντ που έχει φωτογραφίες,μια νεαρή κοπέλα καινούργια την είδε κανείς από κοντά;
Tην ειδα χθες στο τελειωμα της βαρδιας,νεα κοπελα ,οπως και να την περιγραψω ειναι θεμα το παχος,περασα ομως βαζοντας στοιχημα με τον εαυτο μου,50αρι με ακα πιπα.Πολλα πρακαταρκτικα εδωσε γλωσσοφιλα εχει πολυ ωραια επιδερμιδα ειναι σφιχτη,απιθανο μεγαλο κωλο,βυζακι πολυ μικρο για τον ογκο της,παιχνιδιαρα αφησε πουτσοτριψιμο,κατεθεσα ιεραποστολικα.Συνδιαζει πολυ μεγαλο κωλο με μικρο στηθος και πολυ διαθεση ,μου αρεσε θα ξαναπαω το 50αρι ειναι το θεμα,καιροι δυσκολοι.Η τσα μου ειπε οτι μολις ηρθε απο ουκρανια.ελληνικα οχι ,αγγλικα ναι. Το εικοσαχρονο φρεσκο μουνακι της τραβαει......
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Μια καινούργια Αλίκη στο φαιντ που έχει φωτογραφίες,μια νεαρή κοπέλα καινούργια την είδε κανείς από κοντά;
Καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,όχι απλά χοντρή,πάρα πολύ χοντρή,ούτε ο φακίρης δε θα τη γαμουσε !!
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Στην τσεχα την Ιζαμπέλα που δούλευε πρωινή στο sex in the sity.ψιλη αδύνατη κ μιλφ.πολυ πρόστυχη φάτσα.την έχω χύσει στα μούτρα με 50€.στο πρόσωπο τα περνούν μονο μιλφαρες που τα περνούν στο στόμα και αν έχουν αναδουλειες τα περνούν κ στο πρόσωπο με λίγο ψηστηρι πριν μπεις.
Να υποθέσω σταμάτησε; Η εργάζεται σε κάποιο άλλο;
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Μπορείτε να μου βρείτε ποια είναι; Την είχα πάρει το καλοκαίρι αλλά μετά δεν την ξαναβρήκα εκεί. Δούλευε ανάμεσα στο red light και τους 2 οίκους τους bela dona.Μια πολύ ψηλή ξανθιά ήτανε, έχει κανείς ιδέα για ποια λέω;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Tην ειδα χθες στο τελειωμα της βαρδιας,νεα κοπελα ,οπως και να την περιγραψω ειναι θεμα το παχος,περασα ομως βαζοντας στοιχημα με τον εαυτο μου,50αρι με ακα πιπα.Πολλα πρακαταρκτικα εδωσε γλωσσοφιλα εχει πολυ ωραια επιδερμιδα ειναι σφιχτη,απιθανο μεγαλο κωλο,βυζακι πολυ μικρο για τον ογκο της,παιχνιδιαρα αφησε πουτσοτριψιμο,κατεθεσα ιεραποστολικα.Συνδιαζει πολυ μεγαλο κωλο με μικρο στηθος και πολυ διαθεση ,μου αρεσε θα ξαναπαω το 50αρι ειναι το θεμα,καιροι δυσκολοι.Η τσα μου ειπε οτι μολις ηρθε απο ουκρανια.ελληνικα οχι ,αγγλικα ναι. Το εικοσαχρονο φρεσκο μουνακι της τραβαει......
Συναδελφε αμα ηρθε ετσι απο ουκρανια..πως θα ειναι οταν φυγει απο Ελλαδα;; :confused:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Μπορείτε να μου βρείτε ποια είναι; Την είχα πάρει το καλοκαίρι αλλά μετά δεν την ξαναβρήκα εκεί. Δούλευε ανάμεσα στο red light και τους 2 οίκους τους bela dona.Μια πολύ ψηλή ξανθιά ήτανε, έχει κανείς ιδέα για ποια λέω;
Μάλλον λες μια Αναστασία Ουκρανή , εγω δεν την είδα απο κοντά απλά απο την περιγραφή και απο αυτά που λέγαν εδω μέσα ... την είχα δεί στο άλλο σάιτ ότι έδειχναν οι φωτογραφίες δηλαδή , τώρα απο οτι βλέπω την έχουν βγάλει τελείως απο το άλλο σάιτ άρα σταμάτησε ... αν λές αυτή.
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Μάλλον λες μια Αναστασία Ουκρανή , εγω δεν την είδα απο κοντά απλά απο την περιγραφή και απο αυτά που λέγαν εδω μέσα ... την είχα δεί στο άλλο σάιτ ότι έδειχναν οι φωτογραφίες δηλαδή , τώρα απο οτι βλέπω την έχουν βγάλει τελείως απο το άλλο σάιτ άρα σταμάτησε ... αν λές αυτή.
Για ουκρανιδα έφερνε ίσως να τανε και Ρωσίδα αλλά δεν νομίζω αυτοί οι οίκοι να έχουνε site... Να σου δωσω να καταλάβεις βγαίνεις απτο redlight και πας αριστερά, είναι νομίζω 2 οίκοι εκεί... Σε έναν απτους 2 δούλευε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Για ουκρανιδα έφερνε ίσως να τανε και Ρωσίδα αλλά δεν νομίζω αυτοί οι οίκοι να έχουνε site... Να σου δωσω να καταλάβεις βγαίνεις απτο redlight και πας αριστερά, είναι νομίζω 2 οίκοι εκεί... Σε έναν απτους 2 δούλευε.
Α , αυτή που έλεγα εγω απο οτι θυμάμαι δούλευε σε αυτά τα red light red night red diamond κτλ , μάλλον άλλη λές. Πάντως θα βοηθούσε αν θυμόσουν όνομα κοπέλας και όνομα μαγαζιού ώστε αν ξέρει κάποιος συναγωνιστής να σου πεί αν την είδε κάπου αλλού.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Τυπε να μας ενημερωσεις για τα αποτελεσματα..και αμα ειναι καθαρη να παμε κι εμεις, μην χασουμε τετοια ευκαιρια.
Και χάλια να ναι εσένα θα σου πω ότι είναι καθαρά να γλυτώσει η κοινωνία
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Α , αυτή που έλεγα εγω απο οτι θυμάμαι δούλευε σε αυτά τα red light red night red diamond κτλ , μάλλον άλλη λές. Πάντως θα βοηθούσε αν θυμόσουν όνομα κοπέλας και όνομα μαγαζιού ώστε αν ξέρει κάποιος συναγωνιστής να σου πεί αν την είδε κάπου αλλού.
Εάν θυμομουνα όνομα και μαγαζί ρε τσακαλε δεν θα ρωτουσα:P
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Μην είστε τσιγγουνηδες ρε...αν προτείνετε τουλάχιστον μπορεί και να γίνει....με πορδες αυγά δεν βάφονται.Στην Αθήνα φυσικά χρειάζονται λιγότερα αλλά βάλτε και το πανε-ελα και μετά κάντε τον λογαριασμό.
Θα μπορούσε να είναι και ανάποδα φίλε! Απλά το κόστος εδώ ανεβαίνει γιατί εκεί τα σπιτάκια είναι ότι απέμεινε όρθιο απ την κατοχή! Σίγουρα ένα 40αρι εδώ είναι δυο 20αρια εκεί, αλλά με βάση τα λεγόμενα Αθηναίων τα περισσότερα δεν έχουν ούτε κωλοχαρτο να την σκουπίσεις!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Πέρασα σήμερα όπως και χθες την ίδια ώρα(πριν από λίγο δλδ) δεν υπάρχει τίποτα που να αξιζει έστω και 10€ ...
Αυτές των βιλων καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,μόνο οι εμβολιασμενοι θα τις δούμε ίδιες και όμοιες
Ακόμα μια μέρα έχουμε λεφτά και δεν γαμαμε,μαλακες υπεύθυνοι η αφεντικά γαμιεσται μαζί με το Μιζοτακη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom