Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Δεν θελω και ουτε ηθελα να στην πω, αλλα επειδη εχω προσωπικη εμπειρια με Κυπρο, πραγματικα οταν μιλανε γρηγορα δεν καταλαβαινω τι λενε ασε που εχουν καποιες λεξεις που δεν ξερω τι σημαινουν και πρεπει να μου το εξηγησουν για να καταλαβω. Τεσπα, ολα καλα.
Παμπε εν α μου κάμεις
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Πέτρου Ερημίτη 5 πρωινή βάρδια είχα πετύχει μια τραβελοφατσα νομίζω δούλευε και νυχτερινή βάρδια, έχει ένα μέτριο σώμα ξέρει κανείς αν αξίζει;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.703
Πόντοι
3.346
Πέτρου Ερημίτη 5 πρωινή βάρδια είχα πετύχει μια τραβελοφατσα νομίζω δούλευε και νυχτερινή βάρδια, έχει ένα μέτριο σώμα ξέρει κανείς αν αξίζει;
Αυτη που κουτσαινει λιγο, λες?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
μια βανεσσα απο το hot lady, την εχει δοκιμασει κανεις? λεω να την κανω την δοκιμη μιας και ειναι και πρωινη σημερα...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
μια βανεσσα απο το hot lady, την εχει δοκιμασει κανεις? λεω να την κανω την δοκιμη μιας και ειναι και πρωινη σημερα...
Διαφέρει λίγο σε σχέση με τις φώτο, στο δωμάτιο δε τη λες κακή αντέχει στο σφυροκόπημα χωρίς βιασύνες όταν πήγα. Αξίζει μια κατάθεση.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Διαφέρει λίγο σε σχέση με τις φώτο, στο δωμάτιο δε τη λες κακή αντέχει στο σφυροκόπημα χωρίς βιασύνες όταν πήγα. Αξίζει μια κατάθεση.
Την εχω δει παλιοτερα απο κοντα μου ειχε κινησει το ενδιαφερον η αληθεια ειναι απλα ειχα φαει κολλημα με την Συλβια τοτε και απλα εκανα τσαρκα εχοντας στο νου μου οτι θα καταθεσω στην Συλβια. Αλλα τωρα που χασαμε την Συλβια λεω να παω για νεα στανταρακια.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: azazel

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Δοκιμαστηκε η βανεσσα. Για μια καταθεση οκ αλλα ρε φιλε οταν δεν μου ειναι τερμα σηκωμενη μην πας να μου βαλεις προφυλακτικο και πιπα με χερι. Ελεος.
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Περασα με ιωαννα στο red diamond με πρόγραμμα ελευθερο στοματικο στα 60..εμφανιση κατω του μετριου,θεωρησα οτι θα το σωζει με τις υπηρεσιες της αλλα εκανα λαθος..πιπα του μισου λεπτου,2 λεπτα γαμησι απο πανω, ηθελα να την παρω στα τέσσερα δεν ηθελε γτ ηταν μεγαλο ειπε κ εν τελει στηθηκε σε ιεραποστολικό οπου εδωσα γκαζια κ της τα αδειασα στο στομα..ξινομουνα με φανηκε κ παμε γι αλλα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.131
Κριτικές
62
Like
40.689
Πόντοι
8.530
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς ποιά κοπέλα δέχεται διπλή διείσδυση και τι τιμές παίζουν;
Άκουσα ότι πολλές παίρνουν δύο άντρες αλλά όχι διπλή με 60. Ισχύει;
Μην είστε τσιγγουνηδες ρε...αν προτείνετε τουλάχιστον μπορεί και να γίνει....με πορδες αυγά δεν βάφονται.Στην Αθήνα φυσικά χρειάζονται λιγότερα αλλά βάλτε και το πανε-ελα και μετά κάντε τον λογαριασμό.
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
12
Πόντοι
0
Μια καινούργια Αλίκη στο φαιντ που έχει φωτογραφίες,μια νεαρή κοπέλα καινούργια την είδε κανείς από κοντά;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.431
Πόντοι
736
Μάγκες έχει κάνει ποτέ κανείς πρόγραμμα με τελείωμα στο πρόσωπο; και αν ναι των πόσο;
Πρόσωπο ποτέ , μόνο μια φορά στόμα στην παλιά Έμμα την Ρουμάνα που το είχε βάλει και σαν πρόγραμμα με 50 ευρώ απο οτι θυμάμαι. Για πρόσωπο πιστεύω σπάνια να κάνει κάποια και αν κάνει θα ζητάει πολλά , γιατί αμα ξεφύγουν σε τίποτα μαλλιά τα σκάγια μετά θα θέλει μπάνιο φαντάζομαι. Οπότε μετά θα αργήσει να πάει στον επόμενο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.454
Πόντοι
3.796
Περασα με ιωαννα στο red diamond με πρόγραμμα ελευθερο στοματικο στα 60..εμφανιση κατω του μετριου,θεωρησα οτι θα το σωζει με τις υπηρεσιες της αλλα εκανα λαθος..πιπα του μισου λεπτου,2 λεπτα γαμησι απο πανω, ηθελα να την παρω στα τέσσερα δεν ηθελε γτ ηταν μεγαλο ειπε κ εν τελει στηθηκε σε ιεραποστολικό οπου εδωσα γκαζια κ της τα αδειασα στο στομα..ξινομουνα με φανηκε κ παμε γι αλλα
Αν εννοείς αυτήν με τα τατουάζ μαυριδερη μαύρο μαλλί που δήλωνε Τουρκάλα η κάτι τέτοιο ..πριν κάποιες σελίδες έγραψα ότι και εγώ έπαθα τα ίδια και με βάλανε και χέρι μάλιστα ,γιατί όπως και εσύ δεν είχα διαβάσει πριν για αυτήν ! Το με βάλανε χέρι το λέω ,απλα για πλάκα ,γιατί καλά να πάθω !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom