Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Όποιο κορίτσι και να είναι, αν γίνεται προσκύνημα το πιο πιθανό είναι να μη σε θυμάται καν. Πόσοι άραγε να πήγαν δυο και βάλε φορές αυτές τις μέρες; βάλε και τους υπόλοιπους ... και να σε θυμάται, σε καμία περίπτωση δε μπορείς να περιμένεις να γίνεις θαμώνας ή "ειδικής" διαχείρισης με την δεύτερη ή τρίτη επίσκεψη. (αν και έχουμε δει αρκετές φορές το αντίθετο). δε γίνεται όμως να το προϋποθέτουμε ως ενδεχόμενο του "πρέπει".
Εχω παρατηρηση σε αρκετες κοπελες οτι σε θυμουνται και ας πας και αρκετο καιρο μετα..μπορει να κρατανε και σημειωσεις,δεν ξερω :grin: με δευτερη, τριτη φορα πουθενα δεν σε κανουν "καλο πελατη" και ας τα εσκασες! ισως μερικες να θελουν στην αρχη να κανουν καποιους πελατες, και σου λεει.. αφου ξανα ηρθε αυτος ας του δωσω κατι παραπανω μπας και τον κανω μονιμο, ως εκει ομως..μετα αλλαζουν και αυτα τα παραπανω που κανανε στο απλο τα πανε στα πιο ακριβα προγραμματα. Γενικα εχει να κανει με την κοπελα και το ποσο την επηρεαζει το μαγαζι που δουλευει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Οσο για την Ριτα.. μιας και για αυτη γινεται ολη η φασαρια.
Την πηρα δυο φορες στο απλο (30) την πρωτη πριν φυγει,εχω και κριτικη και την δευτερη προσφατα.
Φωτοτυπια η δυο μας συναντησεις..με την μονη διαφορα στην εμφανιση (καινουργιο στηθος) ειναι μια τιμια επιλογη στα 30 τα βγαζει που λεμε..αλλα ως εκει, δεν εχει τ'αλλα για παραπανω προγραμματα...δηλαδη, ουτε το στουντιο αξιζει, μαλιστα ειναι απο τα χειροτερα,ουτε σαν εμφανιση ειναι κατι το φοβερο και ειναι σχετικα μεγαλη η καλυτερα προμιλφ.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Εχω παρατηρηση σε αρκετες κοπελες οτι σε θυμουνται και ας πας και αρκετο καιρο μετα..μπορει να κρατανε και σημειωσεις,δεν ξερω :grin: με δευτερη, τριτη φορα πουθενα δεν σε κανουν "καλο πελατη" και ας τα εσκασες! ισως μερικες να θελουν στην αρχη να κανουν καποιους πελατες, και σου λεει.. αφου ξανα ηρθε αυτος ας του δωσω κατι παραπανω μπας και τον κανω μονιμο, ως εκει ομως..μετα αλλαζουν και αυτα τα παραπανω που κανανε στο απλο τα πανε στα πιο ακριβα προγραμματα. Γενικα εχει να κανει με την κοπελα και το ποσο την επηρεαζει το μαγαζι που δουλευει.
τα μηνύματα φενονται στα apps
η μπορει να αποθηκευουν και τους αριθμους αμα παρεις τηλεφωνο...οποτε και αν δε θυμουνται ευκολα μπορει να κανουν οτι θυμουνται
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Γνώμη για σελενα από hot lady ?? Σώστε τον συνάδελφο άμα είναι φόλα αδέρφια :buck2:
 

Kris1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
22
Πόντοι
0
Γνώμη για σελενα από hot lady ?? Σώστε τον συνάδελφο άμα είναι φόλα αδέρφια
Φόλα δεν θα την έλεγα, αλλά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. Εμφανισιακά μια χαρά είναι, όσον αφορά στα του αγώνα, πέρασα με το απλό των 40, μέτρια πράγματα σχεδόν διεκπεραιωτική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Η Ναταλια είναι ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο σώμα γυμνασμένο και πριν από 5 μήνες έβαλε και στήθος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μέχρι 6:00 - 6:30 το απόγευμα.
Σάββατο δουλεύει ?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Έχουμε κανα νέο από Βλαντα ρε παιδιά; Έχω καιρό να την πάρω και μου χει λείψει η φανταστική τσιμπουκαρα που κάνει! Και στο μαγαζί συνέχεια λένε δεν ξέρουν ποτέ θα γυρίσει!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Ανέβασα τη δική μου κριτική για ριτα σχεδόν όλα μαζεμένα στην νέα τής εμφάνιση
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Αν και έχω πάει πάνω από δέκα φορές δεν ανέβασα ποτέ γιατί τότε την ήθελα κρυφή αλλά με πρόδωσε ο al αν θυμάμαι καλά τότε μετά το 1ο λοκο εγώ τη βρήκα στα κρυφά
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
795
Πόντοι
96
Λιλιάνα σε ποιο δουλεύει και τι βάρδια?
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
@azazel φιλαράκι καλά κάνεις και τα χώνεις πολλές φορές σε υπερβολικό βαθμό η κατάσταση στα μπουρδέλα είναι τραγική πήγα μια φορά στη ντεμεκ Τουρκάλα μύριζε τριών ημερών απλυσια λέω ας μπω τη γαμουσα και μου ερχόταν ψαρίλα από το μουνι της όταν τελείωσα μου ρθε αναγουλα πήγα και στη λιδια τα ίδια σάπιο ψάρι εκεί δεν άντεξα τα παράτησα μόνη όαση η πωλονεζα αλλά το σπιτάκι τραγικό δε μπορείς να πλυθεις άνετα σιχενεσαι να πατήσεις. @mpouxos φιλαράκι είχες δίκιο για τη ροζάριο δυνατή περιπτωση
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Συναγωνιστές καλησπέρα! Εκανα επίσκεψη στην Έλενα πιπινάκι στα 3δυμα και θα μοιραστώ την εμπειρία μου για να βάλω το λιθαράκι στο βουνό των πληροφοριών! Σαλοναρισμα αδιάφορο αλλά ωραίο σώμα μπιμπελό εμφανίστηκε και ξεστυθη και μαρεσε! Κατέθεσα το 40αρι για γυμνό τσιμπουκι γιατί άκουσα ότι είναι κομοδίνο,και είναι αλήθεια, και λέω τουλάχιστον να βοηθήσει τα πράματα! Ήρθε μέσα με τον ίδιο τρόπο του σαλοναρισματος με λίγες χαιρετούρες αλλά απ ότι κατάλαβα ξέρει μόνο τα βασικά από ελληνικά όποτε δεν την κρίνω. Έβγαλε το στριγκακι και με σκαναρε την ψωλη γιατί την ειπα ότι είμαι πλυμένος από το σπίτι και ήταν δύσπιστη αλλά επαληθεύτηκα για την καθαριότητα! Ξεκίνησε το Μπούκιτσι λέγοντας μην χύσεις στο στόμα! Κατά τα αλλά μέτρια πίπα χωρίς βάθος η κάποια εναλλαγή αλλά την πασπάτεψα λιγο χάιδεψα και το τρυφερό μουνακι της δάχτυλο όμως δεν άφησε! Στον αγώνα κάθετε και την γαμας χωρίς γκρίνιες και σε οποία στάση και να την βάλεις! Μόνο στο χυσιμο που την είχα ιεραποστολικό και έσπρωξα δυνατά είπε «σιγά σιγά».Απλά δεν γράψω λεπτομέρειες γιατί ήταν σχετικά αδιάφορο! Το συμπέρασμα μου λοιπόν ότι είναι για μια στο τόσο να πας με 30-40€ γιατί είναι μπιμπελο με γλυκια φατσουλα και ωραίο κωλαρακι και τρυφερό μουνακι! Για την αλλαγή της τροφής! Αν ήθελε πάντως και χαλάρωνε λίγο θα είχε πολύ κόσμο στο επισκεπτήριο!
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές! πέρασα με Νίνα στο φροιξου 15 αν δεν κάνω λάθος.οπως είπε κ ένας φίλος εδώ μέσα στο σαλοναρισμα το έχει πολύ αλλά στο δωμάτιο κούφιο το καρπούζι.οχι ότι έχει δυνατά αρνητικά αλλά χάνεται εκείνη η γλυκιά πουτανια του σαλοναρισματος.θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες.α και μην το ξεχάσω,γυφτορουμανα του κερατά είναι,ούτε που πέφτει η Σερβία δεν ξέρει.χαχαχα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Καλησπέρα συναγωνιστές! πέρασα με Νίνα στο φροιξου 15 αν δεν κάνω λάθος.οπως είπε κ ένας φίλος εδώ μέσα στο σαλοναρισμα το έχει πολύ αλλά στο δωμάτιο κούφιο το καρπούζι.οχι ότι έχει δυνατά αρνητικά αλλά χάνεται εκείνη η γλυκιά πουτανια του σαλοναρισματος.θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες.α και μην το ξεχάσω,γυφτορουμανα του κερατά είναι,ούτε που πέφτει η Σερβία δεν ξέρει.χαχαχα
Τα έγραψα φίλε μου...
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα! Εκανα επίσκεψη στην Έλενα πιπινάκι στα 3δυμα και θα μοιραστώ την εμπειρία μου για να βάλω το λιθαράκι στο βουνό των πληροφοριών! Σαλοναρισμα αδιάφορο αλλά ωραίο σώμα μπιμπελό εμφανίστηκε και ξεστυθη και μαρεσε! Κατέθεσα το 40αρι για γυμνό τσιμπουκι γιατί άκουσα ότι είναι κομοδίνο,και είναι αλήθεια, και λέω τουλάχιστον να βοηθήσει τα πράματα! Ήρθε μέσα με τον ίδιο τρόπο του σαλοναρισματος με λίγες χαιρετούρες αλλά απ ότι κατάλαβα ξέρει μόνο τα βασικά από ελληνικά όποτε δεν την κρίνω. Έβγαλε το στριγκακι και με σκαναρε την ψωλη γιατί την ειπα ότι είμαι πλυμένος από το σπίτι και ήταν δύσπιστη αλλά επαληθεύτηκα για την καθαριότητα! Ξεκίνησε το Μπούκιτσι λέγοντας μην χύσεις στο στόμα! Κατά τα αλλά μέτρια πίπα χωρίς βάθος η κάποια εναλλαγή αλλά την πασπάτεψα λιγο χάιδεψα και το τρυφερό μουνακι της δάχτυλο όμως δεν άφησε! Στον αγώνα κάθετε και την γαμας χωρίς γκρίνιες και σε οποία στάση και να την βάλεις! Μόνο στο χυσιμο που την είχα ιεραποστολικό και έσπρωξα δυνατά είπε «σιγά σιγά».Απλά δεν γράψω λεπτομέρειες γιατί ήταν σχετικά αδιάφορο! Το συμπέρασμα μου λοιπόν ότι είναι για μια στο τόσο να πας με 30-40€ γιατί είναι μπιμπελο με γλυκια φατσουλα και ωραίο κωλαρακι και τρυφερό μουνακι! Για την αλλαγή της τροφής! Αν ήθελε πάντως και χαλάρωνε λίγο θα είχε πολύ κόσμο στο επισκεπτήριο!
Πολύ καλή ενημέρωση. Τα είπες όλα αν και μένα μου άρεσε η πίπα της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ειδα αυριο στο αλλο σαιτ βαλανε μια καινουρια Βανεσσα. Αι να δουμε τι λεει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom