Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.278
Πόντοι
446
Βαλεντίνα δούλευε παλιά Λας Βέγκας ωραίο μωρό μεσαίου αναστήματος ξανθό, γνωρίζει κανείς αν ξαναγυρίσει;
Μπαα το κρεμασε το στρινγκ. Εβαλε κ κιλά. Την βλεπω που κ που επταλοφο να βολτάρει μαζι με αλλες 2 από τα σπιτακια.
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Βεβαίως!Τamam για σένα!
Μπράβο! Κάτι τέτοιο θέλω! Αλλά σε σπίτι...τέτοια μεγέθη έχει πετύχει κανείς?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

Συνημμένα

  • bulldozer-5558681_960_720.jpg
    bulldozer-5558681_960_720.jpg
    101 KB · Εμφανίσεις: 24

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Το πιπινάκι λέγεται Χριστίνα. Από Γεωργία η Αρμενία!

Λύστε μια απορία όμως ρε παιδιά.. μέχρι τη μεγάλη εβδομάδα πρωινή Βάρδια στο medusa. Πέρασα 2-3 φορές και δεν την πήρα,και το σκύλο μετάνιωσα. μιλούσε μόνο αγγλικά, ξανθιά, μετρίου αναστήματος και γύρω στα 35. για περίπου δύο βδομάδες υπολογίζω δουλευε πρωινά. ξέρουμε πως την λένε και που βρίσκεται? Η Τσατσα της ήταν μελαχρινή Και πολύ πρόσχαρη λέγοντας χαρακτηριστικά «είναι καλό να γυρνάτε σε όλα τα μπουρδέλα και να βλέπετε» και τέτοια παίζοντας το καλή. Γιατί από χθες δεν την βρίσκω και η νέα τσατσά δε βοηθάει
Denise, αν θυμάμαι καλα το όνομα της... Ρουμάνα ξανθιά, κοντούλα σχετικά 35ρα....έφυγε για την πατρίδα της.... Δεν ήταν τόσο όμορφη από κοντά, ούτε κάτι ιδιαίτερο μέσα....... Δούλευε στο μαγαζί που δουλεύει συνήθως η Μιρέλα....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Αυτό που γίνεται πρέπει να είναι μύνημα προς όλα τα στούντιο. Ήρθε η Στέλλα στο hotlady και γίνεται λαϊκό προσκύνημα. Αν φέρετε ωραίες γυναίκες θα έχετε κόσμο άσχετα από το 40αρι

Τώρα για τον άλλο που ψάχνει τριαξονικη νταλίκα να την πληρώσει... Και χάλια να είσαι τυπε εξω βρίσκεις τέτοια οπότε θες...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
758
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Και όμως φίλε....όσες φορές προσπάθησα να γαμίσω χοντρή γιατί είχα γκαυλες και καμιά διαθέσιμη το έπαιζε τόσο Ντιβα λες και ποια ήταν. Και όσες χοντρές γαμισα...το χειρότερο γαμισι ever! Συμπεριφορά λες και ήμουν ο σκλάβος τους που έπρεπε να τις ικανοποιήσω χωρίς να ενδιαφέρονται για το εάν εγώ ικανοποιήθω. Όσο πιο πολλά κιλά τόσο πιο κομπλεξικες και αγαμιτες
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Denise, αν θυμάμαι καλα το όνομα της... Ρουμάνα ξανθιά, κοντούλα σχετικά 35ρα....έφυγε για την πατρίδα της.... Δεν ήταν τόσο όμορφη από κοντά, ούτε κάτι ιδιαίτερο μέσα....... Δούλευε στο μαγαζί που δουλεύει συνήθως η Μιρέλα....
Ήμουν 99% ότι την λένε Ντένις απλά στις αναζητήσεις στο ίδιο ρδελομπου υπήρχε και άλλη Ντένις όποτε μπερδεύτηκα! Εσυ αδερφέ το ξέρεις σίγουρα αυτό; Στο είπε στα κοντά;
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
υπαρχει κι αυτη η επιλογη τυπε
Συνάδελφοι...ξεκολλάτε...ζήτησα κάτι αν μπορείτε να βοηθήσετε...Εγώ δεν έχω κράξει κανέναν για τα γούστα του...Όταν δεν γουστάρεις κάτι απλά προσπερνάς..συναδελφικά ζήτησα μια πληροφορία ...αν αρχίσουμε πάλι όπως πριν 10 χρόνια ο ένας να κράζει τον άλλον για τις επιλογές του καήκαμε! Εντελώς φιλικά ,αγωνιστικά και συναδελφικά!
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Αδερφούλη θα σε βοηθούσα αλλά μόνο βραδινή βάρδια έχω δει χοντρές, πρωί δεν έχω κάνει τσάρκα πότε.. ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις αλλά μιας και θα κατέβεις ούτως ή άλλος το πρωινό εκείνο. Πάνε απολα τα σπιτάκια να δεις :) καλή τύχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: NOTNot

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.302
Πόντοι
201
Έκανα χτες μια τσάρκα χωρίς να μπω κάπου! Στα ξύλινα μπροστά στην χωμάτινη αλάνα 20 αμάξια σίγουρα παρκαρισμένα! Τι έγινε εκεί χθες; Δυο το βράδυ ήταν!
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Συνάδελφοι...ξεκολλάτε...ζήτησα κάτι αν μπορείτε να βοηθήσετε...Εγώ δεν έχω κράξει κανέναν για τα γούστα του...Όταν δεν γουστάρεις κάτι απλά προσπερνάς..συναδελφικά ζήτησα μια πληροφορία ...αν αρχίσουμε πάλι όπως πριν 10 χρόνια ο ένας να κράζει τον άλλον για τις επιλογές του καήκαμε! Εντελώς φιλικά ,αγωνιστικά και συναδελφικά!
Η βασιλική που ήταν συνήθως στο πρώτο δεξιά στα Λας Βέγκας. Πολλά κιλα..
Πρωινη η όχι δεν θυμάμαι ειναι η αλήθεια..

Σε πετιτ ξέρουμε τίποτα? Πρωινη η Βραδυνή..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.662
Πόντοι
3.346
Έκανα χτες μια τσάρκα χωρίς να μπω κάπου! Στα ξύλινα μπροστά στην χωμάτινη αλάνα 20 αμάξια σίγουρα παρκαρισμένα! Τι έγινε εκεί χθες; Δυο το βράδυ ήταν!
Δεν ειναι πολλα 20 αμαξια εχουν και οι τσατσαδες/κοπελες/νταβαδες τα δικα τους..ασε που βολευει εκει να παρκαρεις για να γυρισεις ολα τα σπιτακια τριγυρω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.662
Πόντοι
3.346
Συνάδελφοι...ξεκολλάτε...ζήτησα κάτι αν μπορείτε να βοηθήσετε...Εγώ δεν έχω κράξει κανέναν για τα γούστα του...Όταν δεν γουστάρεις κάτι απλά προσπερνάς..συναδελφικά ζήτησα μια πληροφορία ...αν αρχίσουμε πάλι όπως πριν 10 χρόνια ο ένας να κράζει τον άλλον για τις επιλογές του καήκαμε! Εντελώς φιλικά ,αγωνιστικά και συναδελφικά!
Εισαι ηρωας για μενα! :grin:
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Μη κοροϊδεύετε, το βίτσιο είναι σοβαρό θέμα:2funny:

 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.302
Πόντοι
201
Δεν ειναι πολλα 20 αμαξια εχουν και οι τσατσαδες/κοπελες/νταβαδες τα δικα τους..ασε που βολευει εκει να παρκαρεις για να γυρισεις ολα τα σπιτακια τριγυρω.
Ήταν μαζεμένα αραδιασμένα σε μια μεριά τύπε! Όλοι εκεί γαμουσαν στα ξύλινα! Μπορεί να φέρανε τίποτα καινούριο η να ήρθε καμία παλιά που την περιμένανε πολλοί να βγάλουν γούστα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom