Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (8 μέλη και 63 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.952
Πόντοι
3.346
Καλημέρα μάγκες, περασα με Ειρήνη σήμερα.Το καλύτερο γαμησι που μου χουνε κανει, την πέτυχα σε τρελά κέφια.69 στα όρθια , μετά ανέβηκε σε ανάποδη καουμποισα χωρίς να βγάλει το στριγκακι με γαμάτη θέα και να την έχω ταράξει στις σφαλιάρες.Το τέλος ήρθε στο στόμα λέγοντας μου ότι το κάνει πολύ σπάνια.
Ωραιος ο νεος! πια ειρηνη ειναι αυτη και που την βρισκεις; δωσε περισσοτερες ινφο//
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
915
Πόντοι
96
Καλημέρα μάγκες, περασα με Ειρήνη σήμερα.Το καλύτερο γαμησι που μου χουνε κανει, την πέτυχα σε τρελά κέφια.69 στα όρθια , μετά ανέβηκε σε ανάποδη καουμποισα χωρίς να βγάλει το στριγκακι με γαμάτη θέα και να την έχω ταράξει στις σφαλιάρες.Το τέλος ήρθε στο στόμα λέγοντας μου ότι το κάνει πολύ σπάνια.
Όταν λες το καλύτερο γαμησι που σου χουνε κάνει τι εννοείς?Ότι σε πήρε αυτή?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Al την Ειρήνη τη Ρουμάνα λέει ρε σύ.
Εσυ για ποια ξανθιά λες; Αυτή στο δίπλα που λέει πως με 30 χυνεις και στόμα;
Ναι γιατί πρώτον λέει 28 ενώ η Ρουμανα δουλεύει στο 26 και δεύτερον στο στόμα δε την έχω χύσει ούτε εγώ την Ειρήνη ακόμα...
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Ναι γιατί πρώτον λέει 28 ενώ η Ρουμανα δουλεύει στο 26 και δεύτερον στο στόμα δε την έχω χύσει ούτε εγώ την Ειρήνη ακόμα...
Άρα κάτι δεν κολλάει ρε σύ Αλ
Αυτή που τα παίρνει στο στόμα είναι η ξανθιά εκτός αν κόντυνε και έβαψε μαλλί!!
Λες να παίζει σενάριο ο φίλος να πετυχε την ειρήνη την δικιά μας σε τρελά κέφια;αλλά εμένα δε μ’ άφησε να χύσω ούτε με 100 € στο στόμα της
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Την Ρουμάνα λέω ναι, την ξανθιά από δίπλα φατσικα την ξερω μόνο δεν μπήκα ποτέ όμως αλλά μου χε πει ότι με 30 χύνεις στόμα ναι... Λέει τίποτα αυτηνα από δίπλα; Για την ξανθιά εννοώ που έχει φάτσα σαν τραβελι.
Με των Ποσο ρε σύ έχυσες στόμα την Ειρήνη;
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Λέγε ρε μπρο μην το κουράζεις δεν είμαστε καφενείο εδώ μέσα. Να είσαι λακωνικός και περιεκτικός καθώς και να απαντάς ακριβώς σ αυτό που σε ρωτάνε. Μην παίζεις με καθενός την καβλα
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Απ'οτι κατάλαβα αυτό γίνεται πολύ σπάνια και όχι σε όλους.
Και εμένα στο παρελθόν τα είχε πάρει 2 φορές με πρόγραμμα των 60 €, όντως φίλε σπάνια αλλά το κάνει..... Ειδικά αν είσαι τακτικός πελάτης και την πετύχεις σε κέφια....
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Καλημέρα μάγκες, περασα με Ειρήνη σήμερα.Το καλύτερο γαμησι που μου χουνε κανει, την πέτυχα σε τρελά κέφια.69 στα όρθια , μετά ανέβηκε σε ανάποδη καουμποισα χωρίς να βγάλει το στριγκακι με γαμάτη θέα και να την έχω ταράξει στις σφαλιάρες.Το τέλος ήρθε στο στόμα λέγοντας μου ότι το κάνει πολύ σπάνια.
Πόσο χρονών την έκοψες να είναι την Ειρήνη που γάμησες?
Η ειρήνη του Pacino σύμφωνα με αυτά που διαβάζω εδώ είναι μεγάλη σε ηλικία, ξανθά κοντά μαλλιά και σχετικά άσχημο πρόσωπο αλλά καλή στο δωμάτιο
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.496
Πόντοι
496
Πιστεύω 50% είναι τα κέφια και άλλα 50% είναι η εμφάνιση.
Μια φορά που την ρώτησα αν πόσο πάει το τελειομα στο στόμα σχεδόν νευρίασε και δεν την έχω δει ποτέ ξανά να νευριάζει με κάτι. Μου είπε αυτό δεν είναι πρόγραμμα είναι ανωμαλία ή κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι ακριβός.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Μια φορά που την ρώτησα αν πόσο πάει το τελειομα στο στόμα σχεδόν νευρίασε και δεν την έχω δει ποτέ ξανά να νευριάζει με κάτι. Μου είπε αυτό δεν είναι πρόγραμμα είναι ανωμαλία ή κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι ακριβός.
Την τελευταία φορά που πήγα είχαμε μία εκτενή συζήτηση για το θέμα χύσιμο στο στόμα και μάλιστα μιλήσαμε και ονομαστικά για άλλες κοπέλες που το κάνουν και όπως λες κι εσύ σχεδόν νευρίασε και ήταν απόλυτη πάνω στο θέμα...
Γι'αυτό απόρησα κι εγώ πως με κάποιον που είδε πρώτη φορά δέχτηκε κάτι τέτοιο.

Και ξαναλέω ότι εμένα μου το ξεκοψε χρόνια πριν αν και δεν είναι κάτι που ζητάω ή που τρελένομαι κιόλας
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ήμουν 99% ότι την λένε Ντένις απλά στις αναζητήσεις στο ίδιο ρδελομπου υπήρχε και άλλη Ντένις όποτε μπερδεύτηκα! Εσυ αδερφέ το ξέρεις σίγουρα αυτό; Στο είπε στα κοντά;
Ντενιζ η Ντενίζα όπως θυμάμαι που μου είπε... ξανθιά κοντούλα 35 αρα την έκοψα,φαινόταν ωραίο κορμάκι,βυζί πλάκα σχεδόν.... ....έκανα το λάθος και πέρασα,θεώρησα ο,τι ήταν ωραία,όταν την ξαναείδα βέβαια το μετάνιωσα ,αλλά σε τελική δεν έγινε και κάτι τραγικό πολλές φορές εχει τύχει να μπείς με ωραίο μουνί και να περάσεις χάλια και αντίστροφα με ενα μέτριο να περάσεις καλά......Αυτή ηταν σε όλα μέτρια...πίπα ,σεξ όλα μετρια........Έφυγε μεσα στη μεγάλη βδομάδα ........Τι είχαμε ,τι χάσαμε........
Συνάδελφοι...ξεκολλάτε...ζήτησα κάτι αν μπορείτε να βοηθήσετε...Εγώ δεν έχω κράξει κανέναν για τα γούστα του...Όταν δεν γουστάρεις κάτι απλά προσπερνάς..συναδελφικά ζήτησα μια πληροφορία ...αν αρχίσουμε πάλι όπως πριν 10 χρόνια ο ένας να κράζει τον άλλον για τις επιλογές του καήκαμε! Εντελώς φιλικά ,αγωνιστικά και συναδελφικά!
δεν πρζ....Συνέχισε να ψάχνεις ,αν βρεθέι κάτι θα σου το σφυρίξουμε,καθως δεν υπάρχει ενδιαφέρον για τόσο τροφαντές.....Νατάσσα ρουμάνα στο ξύλινο διπλα απο το Βένους ήταν σχετικά γεματούλα, Μαρία η Μολδαβή στο Λας βέγκας βράδυ εχει γινει τροφαντούλα, οι 2 λατίνες στο Παρανταις είναι σχετικά αφρατοκώλες αλλα όχι ετσι οπως τις φαντάζεσαι.......και η Μαρίζα στις βίλλες είναι γενικά νταρντανα αλλά τέτοιο θωρηκτό όπως στην αγγελία δεν νομίζω να υπάρχει......
Αδελφέ εγώ την Denise που ξέρω δούλευε στο Medusa πρωινη και είναι 22 χρόνων. Βέβαια δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος δεν επιμένω μπορεί να είναι άλλη αυτή που λες εσύ. Επισις με τις ιδιες φωτογραφίες την βρίσκεις στα εσκορτ Θεσσαλονίκης. Αν μιλάμε για την ιδια....
εξήγησα και παραπάνω ο,τι δεν ηταν η μικρή που εθεάθη ως μεταγραφή στα callgirls για ενα διάστημα ......αλλά μια ξανθιά κοντούλα που λογικά θα δουλεύει στη θεση της Μιρέλας βράδυ
Δεν μιλάτε για την ίδια! Ο Kasler για άλλη Denise γράφει, ένα κοντο μπαζακι που είναι για Μετάξι 10€.
Μπάζάκι δε λές τιποτα......Ανθρωποι είμαστε και σφάλματα κάνουμε......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Κοντά στα 50, μελαχρινή -κοντη είναι.Αυτηνα του Pacino απ'οτι κατάλαβα είναι η από δίπλα η ξανθιά τεσπαντων μικρής σημασίας.
Ρε Μάγκα ,μου αρέσει που σε παίρνουν και κάποιοι στα σοβαρά......
Πιθανολογώ πως τα μισά απο αυτά που έχεις γράψει μπορεί να τα εβγαλες και απο το φόρουμ........Δεν θα πώ απο το μυαλό σου ....γιατί φοβάμαι ο,τι μυαλό δεν.......

Ευτυχώς υπάρχει και η εγγραφή σου κυριακή του πάσχα........
Με έκανες και γέλασα ......
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αδερφέ μπορείς να παραθέσεις το εν λόγω link για εσκορτ;
Δυστυχώς δεν την βρίσκω για να σου στείλω. Όπως είπε και ο φίλος λίγο παρακάτω ναι ηταν σαν λορυ και τώρα μπορεί να είναι σε άλλη πόλη. Όσες φορές την επισκέφτηκα στο Medusa περνουσα καλά μαζί της.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Πήρα Ρίτα, καλή εμπειρία με φιλιά και γλύψημο. Νεανικό κορμί και τίμιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom