Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (8 μέλη και 45 επισκέπτες)

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Σε ποιο βρίσκω τη μιλφ Νικόλ?
Και γενικά ποιες είναι καλές μιλφ και σε ποια σπίτια ?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
996
Like
4.274
Πόντοι
446
Σε ποιο βρίσκω τη μιλφ Νικόλ?
Και γενικά ποιες είναι καλές μιλφ και σε ποια σπίτια ?
Σουζανα θα σου πρότεινα αν θελεις 40+ γυναικα η Ριτα. Villla erotika k Venus.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σουζανα θα σου πρότεινα αν θελεις 40+ γυναικα η Ριτα. Villla erotika k Venus.
Και Λιλιανα free house
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Λιλιάνα θα σε στείλει αδιαβαστο! Η γυναίκα είναι επιστήμονας στην δουλειά της. Αν είχα λεφτά θα πήγενα κάθε μέρα.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Η Λιλιάνα θα σε στείλει αδιαβαστο! Η γυναίκα είναι επιστήμονας στην δουλειά της. Αν είχα λεφτά θα πήγενα κάθε μέρα.
Μαν η τύπισσα είναι απίστευτη!
Με βλέπει μικρό, 'α τι γλυκούλης είσαι εσυ' και τέτοια. Ρε χοροπηδάνε πάνω μου σα πορνοστάρ 170 παλμούς ανέβασα!

Σε πολλά κοροϊδεύανε γιατί φεύγω κτλ, και κάνανε χαζά σχόλια, τσατσαδες αλλά και κάποιες πουτανες.

Στο poison η Σάντρα δε με άφηνε να φύγω, χαχα. Προστυχωφατσα, θα την έσπαγα αλλα είχα γαμησει τη Λιλιάνα ήδη. Λέει τπτ αυτή η θα πέταγα τα €€ μου?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Μαν η τύπισσα είναι απίστευτη!
Με βλέπει μικρό, 'α τι γλυκούλης είσαι εσυ' και τέτοια. Ρε χοροπηδάνε πάνω μου σα πορνοστάρ 170 παλμούς ανέβασα!

Σε πολλά κοροϊδεύανε γιατί φεύγω κτλ, και κάνανε χαζά σχόλια, τσατσαδες αλλά και κάποιες πουτανες.

Στο poison η Σάντρα δε με άφηνε να φύγω, χαχα. Προστυχωφατσα, θα την έσπαγα αλλα είχα γαμησει τη Λιλιάνα ήδη. Λέει τπτ αυτή η θα πέταγα τα €€ μου?
Θα πετάξεις τα λεφτά σου,άμα την δεις καλύτερα έχει μια κοιλιά σαν του μαύρου (τώρα που αδυνάτισε)
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
ολες ξεπετες ειναι οταν σου λεει 15 λεπτα ειναι το οριο για το απλο γαμησετο τζαμπα λεφτα....για να δοσω εγω 40€ πρεπει να δουλεψω 2 8αρα στην κολοδουλεια μου κι αυτοι θελουν να το παρουν σε 15'.......αυτη η kataleya ποτε θα σκασει μυτη ?? εκτος εαν ειναι τιποτα μουφα οπως περσυ το καλοκαιρι που βαλανε τρεις ωραιες οι οποιες δεν περασαν το κατωφλι των μαγαζιων ποτε....
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες το βράδυ στην Εβελίνα. Τι χαζός ήμουν τόσο καιρό που δεν πήγαινα. Η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη. Έφυγα καταευχαριστημένος από τις υπηρεσίες συμπεριφορά και ομορφιά. Μπράβο σε αυτούς που την παινέυουν
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Δεν με θελει με την ριτα παιδια.
Καταρχας,ας αλλαξουν ωρα στο αλλο σαιτ γιατι το μαγαζι ανοιγει αργοτερα..μετα τις 11
Μπηκα μεσα ειχε μια νεαρη τσα2 λιγο γεματουλα αλλα αρκετα ομορφη..αφου σκεφτομουνα να περασω με αυτην.
Τελικα εφυγα γιατι ειχε προγραμμα μισαωρο.. και δεν ειχα πολυ χρονο να περιμενω.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Επίσκεψη χθες το βράδυ στην Εβελίνα. Τι χαζός ήμουν τόσο καιρό που δεν πήγαινα. Η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη. Έφυγα καταευχαριστημένος από τις υπηρεσίες συμπεριφορά και ομορφιά. Μπράβο σε αυτούς που την παινέυουν
ακουω καλες κριτικες για αυτην αλλα στο αλλο σαιτ φαινετε να εχει μια αρκετα μεγαλη κοιλια...δε ξερω απο υπηρεσιες τι κανει φυσικα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Επίσκεψη χθες το βράδυ στην Εβελίνα. Τι χαζός ήμουν τόσο καιρό που δεν πήγαινα. Η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη. Έφυγα καταευχαριστημένος από τις υπηρεσίες συμπεριφορά και ομορφιά. Μπράβο σε αυτούς που την παινέυουν
Καποτε ειχε το καλυτερο στηθος στην πολη.. με διαφορα απο την δευτερη.Μεσα τουλαχιστον με εμενα ηταν μετρια απο τι θυμαμαι.
Τωρα λογο οτι επεσε αρκετα εμφανισιακα και λογικο ειναι αυτο γιατι μεγαλωσε..μπορει να αλλαξε μεσα και να εγινε καλη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
η αλινα στο villa prive αξιζει?
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Καποτε ειχε το καλυτερο στηθος στην πολη.. με διαφορα απο την δευτερη.Μεσα τουλαχιστον με εμενα ηταν μετρια απο τι θυμαμαι.
Τωρα λογο οτι επεσε αρκετα εμφανισιακα και λογικο ειναι αυτο γιατι μεγαλωσε..μπορει να αλλαξε μεσα και να εγινε καλη.
Επίσκεψη χθες το βράδυ στην Εβελίνα. Τι χαζός ήμουν τόσο καιρό που δεν πήγαινα. Η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη. Έφυγα καταευχαριστημένος από τις υπηρεσίες συμπεριφορά και ομορφιά. Μπράβο σε αυτούς που την παινέυουν
Η Εβελίνα είναι από τις καλές εμφανισιακά- αλλά παρότι διαβάζω εδώ πολύ καλά σχόλια για αυτήν πέρασα
1 φορά. Και με εμένα όπως και με τον Γιακούζα ήταν μέτρια- εγώ προσωπικά δεν ξανασχολήθηκα μέχρι σήμερα.
η αλινα στο villa prive αξιζει?
Την είχα πάρει πριν 3 χρόνια την Αλίνα- είχα περάσει καλά. Ορίστε και το νήμα της κριτικής μου:
https://www.bourdela.com/sex-studio/discussions/review?id=69149 Τώρα δεν ξέρω σε τι φάση
είναι γιατί δεν έτυχε να ξαναπεράσω.
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Πέρασα είδα την Κωνσταντίνα απο το paradise όπου και βγήκε με μια ρόμπα που δεν έκρυβε τίποτα. Ώραιο σώμα αλλά άγρια φάτσα.
ΌΜΩΣ η τσα2 είπε το εξής και έκανα μεταβολή... "50 ευρω το απλό 10 λεπτά γιατι η κοπέλα ξέρει τι προιόν πουλάει"...
ρεεεε ειστε τρελοι ρεεεε
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Πέρασα είδα την Κωνσταντίνα απο το paradise όπου και βγήκε με μια ρόμπα που δεν έκρυβε τίποτα. Ώραιο σώμα αλλά άγρια φάτσα.
ΌΜΩΣ η τσα2 είπε το εξής και έκανα μεταβολή... "50 ευρω το απλό 10 λεπτά γιατι η κοπέλα ξέρει τι προιόν πουλάει"...
ρεεεε ειστε τρελοι ρεεεε
τωρα θελουνε 50€ τα 40€ δε φτανουνε κι ολα αυτα σε μικροτερο χρονο παμε στα 10 λεπτα.....θα παρετε τα @@ μας!!!! αν δεν πατησει κανεις θα σου πω εγω πως πεφτουν οι τιμες και πως μεγαλωνει ο χρονος....
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πρέπει όλοι να μποικοταρουμε 40-50 γιατί σε λίγο θα ανέβουν και άλλο οι τιμές
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.974
Πόντοι
6.050
Πρέπει όλοι να μποικοταρουμε 40-50 γιατί σε λίγο θα ανέβουν και άλλο οι τιμές
νομιζω πως εχει αρχισει να ξεφευγει η κατασταση. στο νιουζ που κοιταζω τις εσκορτς το χουν χασει τελειως. 150 και 180 την ωρα ζητανε χωρις τα εξτρα. παει για φουντο το αθλημα
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
149
Κριτικές
25
Like
794
Πόντοι
311
Επίσκεψη χθες το βράδυ στην Εβελίνα. Τι χαζός ήμουν τόσο καιρό που δεν πήγαινα. Η κοπέλα είναι από άλλο πλανήτη. Έφυγα καταευχαριστημένος από τις υπηρεσίες συμπεριφορά και ομορφιά. Μπράβο σε αυτούς που την παινέυουν
φίλε η εβελίνα σε ποιο σπίτι δουλεύει και τι βάρδια ? ψάχνω μια βυζαρού να καταθέσω. τη συστήνεις ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.975
Κριτικές
62
Like
40.472
Πόντοι
8.530
Οσο υπαρχουν ελλεεινιδες που νομιζουν οτι επειδη κατουρανε καθιστες δικαιουνται να μας σπανε τ'αρχιδια για ενα ποτο η εναν καφε και 50 και 60 θα σκανε για απλο.Ποσα 50αρια η 60αρια θα σκαγατε για μια μεχρι να σας κατσει;( δεν μιλαμε για φοιτητες η οσους δουλευουν σε καφετεριες που εχουν προσβαση σε εμφανισιμες γυναικες).Η σχεση κοστους-αποτελεσματος εκει οδηγει ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom