Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (5 μέλη και 52 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.021
Like
4.446
Πόντοι
456
Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα!
Λοιπον εχω σημαντικη πληροφορια για κοπελα που κανει τα παντα ολα και συμφερει στο απλο!
Το θεμα ειναι οτι αμα πω ονομα και μαγαζι σιγουρα θα την βαλουν χερι τα αφεντικα και καταλαβαινετε μετα..
ουτε σε π.μ ομως γιατι αργα η γρηγορα θα μαθευτει. Οποτε ψαχτειτε μονοι σας, ειδικα εσεις που πληρωνετε ενα σωρο λεφτα για λοκο και ακα στοματικο!
Φιλε χωρίς παρεξήγηση. Αλλα όταν λες έχω πληροφορίες κ τα σχετικά και κάνεις λόγο σε ένα φόρουμ αυτόματος πληροφορεις αλλιώς καντο γαργαρα. Άσκοπο το ποστ.
Κ εγώ έχω πληροφορίες για πορνοσταρ που έρχεται αλλά δεν θα το γράψω ούτε θέλω πμ για να το πω. Ψάξτε μόνοι σας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Φιλε χωρίς παρεξήγηση. Αλλα όταν λες έχω πληροφορίες κ τα σχετικά και κάνεις λόγο σε ένα φόρουμ αυτόματος πληροφορεις αλλιώς καντο γαργαρα. Άσκοπο το ποστ.
Κ εγώ έχω πληροφορίες για πορνοσταρ που έρχεται αλλά δεν θα το γράψω ούτε θέλω πμ για να το πω. Ψάξτε μόνοι σας.
Λες να εχω θεμα να πω το ονομα της η το μαγαζι; απλα αμα το κανω την καψαμε τη κοπελα.
Σκεψου λιγο, μετα ποιο το νοημα να παει καποιος αφου σιγουρα δεν θα κανει αυτα που εμαθα.
Το μαγαζι χανει λεφτα ετσι, λες να μην την πουνε τιποτα αμα το μαθουν που σιγουρα θα το μαθουν αν το γραψω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Αντε και να πω ενα τελευταιο..30 απλο! αν ομως καει δικια σας ευθυνη μην το φορτωνετε σ εμενα.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Λες να εχω θεμα να πω το ονομα της η το μαγαζι; απλα αμα το κανω την καψαμε τη κοπελα.
Σκεψου λιγο, μετα ποιο το νοημα να παει καποιος αφου σιγουρα δεν θα κανει αυτα που εμαθα.
Το μαγαζι χανει λεφτα ετσι, λες να μην την πουνε τιποτα αμα το μαθουν που σιγουρα θα το μαθουν αν το γραψω.
Καλύτερα να μην έγραφες τίποτα, ειλικρινά φίλε μου..... Καλή συνέχεια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.714
Πόντοι
3.796
Αντε και να πω ενα τελευταιο..30 απλο! αν ομως καει δικια σας ευθυνη μην το φορτωνετε σ εμενα.
Yakuza κουράζεις ...και τζάμπα τα λες εδώ μέσα .
Επειδή είχε κέφια και σου έκανε γούστα δεν χρειάζεται να το κάνεις τηλεπαιχνίδι.
Ούτε σημαίνει ότι θα τα κάνει και σε άλλους .το τυχερό σου ήτανε και κρατα το για σένα .
Τζάμπα χαλάστρα θα φας και μόνο που το έγραψες .
Γιατί με 30 καμία δεν κάνει τα πάντα σε όλους όσους περάσουν
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Καλύτερα να μην έγραφες τίποτα, ειλικρινά φίλε μου..... Καλή συνέχεια.

Yakuza κουράζεις ...και τζάμπα τα λες εδώ μέσα .
Επειδή είχε κέφια και σου έκανε γούστα δεν χρειάζεται να το κάνεις τηλεπαιχνίδι.
Ούτε σημαίνει ότι θα τα κάνει και σε άλλους .το τυχερό σου ήτανε και κρατα το για σένα .
Τζάμπα χαλάστρα θα φας και μόνο που το έγραψες .
Γιατί με 30 καμία δεν κάνει τα πάντα σε όλους όσους περάσουν
Οχι καμια σχεση αμα ηταν ετσι δεν θα εγραφα τιποτα.
Η κοπελα τα κανει σ ολους!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.714
Πόντοι
3.796
Οχι καμια σχεση αμα ηταν ετσι δεν θα εγραφα τιποτα.
Η κοπελα τα κανει σ ολους!
Ε τότε ποιος ο λόγος να το κρύβεις ;έπρεπε ήδη να ανεβαζες κριτική .
Άρα είναι γνωστές οι υπηρεσίες της .
Σε μερικούς καλό θα κάνεις να μην περάσουμε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Ε τότε ποιος ο λόγος να το κρύβεις ;έπρεπε ήδη να ανεβαζες κριτική .
Άρα είναι γνωστές οι υπηρεσίες της .
Σε μερικούς καλό θα κάνεις να μην περάσουμε
Δεν κανει ακαπωτο σεξ μην φοβασαι :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Οκ βρε παιδια, αφου δεν εκτεθηκε η κοπελα και δεν θελετε να το ψαξετε..στοπ εδω το αφηνουμε στην ακρη σαν να μην γραφτηκε τιποτα.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
446
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Μαγκες εχει γαμησει κανεις αυτο το μπαμπατσικο τζιουσι πουτανετο την Αλεξανδρα την Κυπρια?Εχεις κανεις γνωμη για το τι παιζει με αυτη?
Την έχω στανταρακι! Άμα σου αρεσουν οι αφρατοκωλες πήγαινε να ευχαριστηθείς! Και βυζι πολύ τούμπανο!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
455
Κριτικές
9
Like
411
Πόντοι
21
Οκ βρε παιδια, αφου δεν εκτεθηκε η κοπελα και δεν θελετε να το ψαξετε..στοπ εδω το αφηνουμε στην ακρη σαν να μην γραφτηκε τιποτα.
Οχι καμια σχεση αμα ηταν ετσι δεν θα εγραφα τιποτα.
Η κοπελα τα κανει σ ολους!
Πως να το ψάξουμε αν δεν το πεις;να πάμε σε όλες που το έχουν 30?γκιλφ είναι; βλέπεται;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
767
Κριτικές
14
Like
1.492
Πόντοι
496
Η Λιλιάνα δουλεύει αυτές τις μέρες?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.648
Κριτικές
22
Like
6.940
Πόντοι
3.346
Καλύτερα να μην έγραφες τπτ...τζάμπα το έγραψες και ασχολουμαστε
Οκ πες οτι εκανα λαθος, το σκεπτικο μου ηταν να βοηθησω με την πληροφορια και μετα με λιγο ψαξιμο, γιατι δεν ειναι καμια αγνωστη να την βρειτε και χωρις να την εκθεσουμε φυσικα..αλλα δεν γινεται ετσι οποτε το αφηνουμε και δεν ξανα ασχολουμαστε.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μολις γυρισα απο Αναμπελ, οι κριτικες μισες μισες, την ειδα στην υποδοχη, δεν μου πολυαρεσε, αλλα ειπα θα ρισκαρω. Μαυρουλα κατραμι με ξανθο μαλι, 26 χρωνων λεει απο κολομβια μερια, τσιμπουκοχειλαρες, προσωπο αγριο με μεγαλη πλατια μυτη, οπως και το κορμι γενικα νταρντανοφερνει με μπουτια γυμνασμενα, κωλος που ξεχωριζει. Ακαποτο δεν κανει, αλλα γλυψιμο αφηνει, συνενοηση στην Αγγλικη, μπηκε μεσα παιχνιδιαρα και με ορεξη, βυζαρες σιλοκονατες οχι πολυ σκληρες με καλη ρωγα, αφεθηκε και την εκανα οτι ηθελα σε βαθμο που πιστεψα οτι το γουσταρε, στο γλυφομουνι σπαρταραγε, μουνακι που ανοιγει καλα ροζε εσωτερικα, δαχτυλα αφησε, και το εκοψε με ωραιο τροπο οτι ταχα μου οτι καυλωνε. Πιπα με καποτα 5 δευτερολεπτων, και γαμισι ενα απο τα ποιο δυνατα που εχω κανει τελευταια, αγκαλιες, δαγκωματα, δαχτυλα στο στομα, να με σπρωχνει με τροπο να μην μπενω μεσα, να μου τραβαει τα μαλια, και το τελος να ερχεται μεσα στην μουναρα της σε μια σταση γιατι γουσταρα απιστευτα να εχω τα δαχτυλα στο στομα μου και να τα ρουφαει. Σηκωθηκε πλυθηκε μπροστα μου στο ντουζ και εφυγε γυμνη... Γενικα περασα παρα πολυ καλα, αλλα επιφυλασομε για 2η συνευρεση αν ειναι τοσο δυνατη....
Η τσατσα κομπινες στο προγραμμα 70€ λεει το 69, αλλα δεν ξεκαθαριζει οτι δεν κανει ακαποτο τσιμπουκι, αν δεν ρωτησεις.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.356
Πόντοι
456
Το ξημερωμα περασα σε αυτο που ειναι αναμεσα σε Μπελαρους και Γκοντιβα.Μια ψηλη με τατου στο αριστερο ποδι.Δεν ξερω αν θα ξαναπαω..Θα ανεβασω αυριο κριτικη.
Χρωσταω (θετικοτατη) κριτικη για μια ξανθια Τσεχα (;) στον Αφρο.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.021
Like
4.446
Πόντοι
456
Οκ πες οτι εκανα λαθος, το σκεπτικο μου ηταν να βοηθησω με την πληροφορια και μετα με λιγο ψαξιμο, γιατι δεν ειναι καμια αγνωστη να την βρειτε και χωρις να την εκθεσουμε φυσικα..αλλα δεν γινεται ετσι οποτε το αφηνουμε και δεν ξανα ασχολουμαστε.
Τι είμαστε ρε φιλε CSI New York; Ότι ναναι πραγματικα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν κανει ακαπωτο σεξ μην φοβασαι :grin:

μην παίρνεις και όρκο, εμένα με ρώτησε να βάλω προφυλακτικό? και δεν εννοώ για το τσιμπούκι.
Φυσικά και είπα ναι βάλε.

Υ.Γ. Μην με ρωτήσετε σε ΠΜ ποια είναι, δεν πρόκειται να απαντήσω. Ο συναγωνιστής @yakuza old boy κατόπιν εορτής ανακάλυψε την Αμερική όπως φαίνεται. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom