Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (6 μέλη και 79 επισκέπτες)

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
παιδεια εκλισα διαμερισμα στον βαρδαρη περιοχη μοναστιριου,τανταλου.
τι λεει εκει?εχει κοπελες στον δρομο η στουντιο γυρω?
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
Μία και κατέβηκα σήμερα στη Θεσσαλονίκη είπα να επισκεφθώ τους οίκους. Είδα αρκετή κίνηση ΗΔΙΚΑ στο venus και στο Λας Βέγκας μπαίνουν και βγαίνουν συνέχεια η Νατάσα ήταν κλειστή και αυτά στο τέρμα της Νικηφόρου Ουρανού ήταν μετά από καιρό ανοιχτά. Κατέθεσα στην Αννια στο free house ακολουθεί και κριτική. Πάντως χαλαρώστε ρε παιδιά ζητάτε μέσα στα δωμάτια από τις κοπέλες παπάδες δεν είναι πορνοστάρ δεν μπορουν να σας κάνουν αυτά που βλέπετε στις τσόντες. Είμαι μεγάλος στην ηλικία και πάλος στο άθλημα άσχετο που δεν γράφω πολλά οσες κοπέλες σέβομαι με σέβονται και αυτές και περνάω πάντα καλά. Και μην αρχίσετε πάλι ότι δίνω παραπάνω χρήματα αρκετές φορές έχω περάσει και με πιο λίγα χρήματα και πάλι έχω περάσει καλά.
ειναι στο κεντρο νικηφωρου ουρανου?εκλισα σπιτι σε εγνατιασ και βαρδαρη.που ειναι κοντα?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
παιδεια εκλισα διαμερισμα στον βαρδαρη περιοχη μοναστιριου,τανταλου.
τι λεει εκει?εχει κοπελες στον δρομο η στουντιο γυρω?

έχει ρε Χάρη, θα με πάρεις τηλέφωνο όταν θα έρθεις και θα βγούμε μαζί μπουρδελότσαρκα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ειναι στο κεντρο νικηφωρου ουρανου?εκλισα σπιτι σε εγνατιασ και βαρδαρη.που ειναι κοντα?

με τα πόδια δεν πας εύκολα θέλει αρκετό περπάτημα, εκτός αν είσαι συνηθισμένος στο περπάτημα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
έχει ρε Χάρη, θα με πάρεις τηλέφωνο όταν θα έρθεις και θα βγούμε μαζί μπουρδελότσαρκα
να μου το στειλεις το κινητο σου σε μυνημα.θα εχω ελληνικο νουμερο.ισως το ιδιο που ειχα αθηνα.
ενοειτε καφεδες και σουβλακια κερασμενα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
να μου το στειλεις το κινητο σου σε μυνημα.θα εχω ελληνικο νουμερο.ισως το ιδιο που ειχα αθηνα.
ενοειτε καφεδες και σουβλακια κερασμενα!

πάρε τον Σπύρο από βδομάδα να σου δώσει το τηλέφωνο μου, τώρα είναι εκτός επιστρέφει το Σάββατο πίσω.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
με τα πόδια δεν πας εύκολα θέλει αρκετό περπάτημα, εκτός αν είσαι συνηθισμένος στο περπάτημα
περπαταω αρκετα,εχω φιλους με αμαξι αλλα καλοκαιρι εχουν δουλειες μεχρι το βραδι.
θα ειμαι 5 με 13 ιουνη σαλονικη.δεκεβριο θα ερχωμουν αλλα περιμενα μια κοπελα κυπρο
οπως και το πασχα που δεν ηρθε.αθηνα φεβρουαριο δεν μου αρεσε.
αν ερχομουν δεκεβριο,φεβρουαριο και απριλιο σαλονικη θα γαμουσα αυτες απο τα μαχαζια
που γνωρισα σιγουρα!εχω και ενα μιλφ στο μυαλο θα της ταξω λεφτα αφου δεν εχω χρονο
να ασχοληθω με τις υπηρεσιες που κανει στην δουλεια της.ειπα ειμαι τουριστας δεν εχω χρονο.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
ειναι στο κεντρο νικηφωρου ουρανου?εκλισα σπιτι σε εγνατιασ και βαρδαρη.που ειναι κοντα?
Τα μαγαζιά είναι στην περιοχή της βιλκας από Βαρδάρη είσαι πιο κοντά γκουγκλάρει σε το και θα τα βρεις
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
πάρε τον Σπύρο από βδομάδα να σου δώσει το τηλέφωνο μου, τώρα είναι εκτός επιστρέφει το Σάββατο πίσω.
οραια!αμα ξερεις και τον σπυρο θα βρεθουμε!δεν ειχε χρονο ο σπυρος τον ξεχασα και βρεθηκαμε
πριν φυγω.εψαχνα ελληνιδες να γαμησω ο σπυρος εχει κονε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα μαγαζιά είναι στην περιοχή της βιλκας από Βαρδάρη είσαι πιο κοντά γκουγκλάρει σε το και θα τα βρεις
ευχαριστω!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.944
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
περπαταω αρκετα,εχω φιλους με αμαξι αλλα καλοκαιρι εχουν δουλειες μεχρι το βραδι.
θα ειμαι 5 με 13 ιουνη σαλονικη.δεκεβριο θα ερχωμουν αλλα περιμενα μια κοπελα κυπρο
οπως και το πασχα που δεν ηρθε.αθηνα φεβρουαριο δεν μου αρεσε.
αν ερχομουν δεκεβριο,φεβρουαριο και απριλιο σαλονικη θα γαμουσα αυτες απο τα μαχαζια
που γνωρισα σιγουρα!εχω και ενα μιλφ στο μυαλο θα της ταξω λεφτα αφου δεν εχω χρονο
να ασχοληθω με τις υπηρεσιες που κανει στην δουλεια της.ειπα ειμαι τουριστας δεν εχω χρονο.

Σου είπα ότι έπρεπε να πας Αθήνα, εδώ οι επιλογές οι καλές είναι μετρημένες στα δάκτυλα, μεγάλη η πτώση, η Αθήνα για πουτάνες είναι Νο 1.

Υ.Γ. τον Ιούνιο περιμένω να μου ρθει μια από το Κίεβο για διακοπές και τον Αύγουστο θα ερθει άλλη μία με τις φίλες της μαζί. Τις λεπτομέρειες θα τις πούμε από κοντά όταν έρθεις Σαλόνικα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
με τα πόδια δεν πας εύκολα θέλει αρκετό περπάτημα, εκτός αν είσαι συνηθισμένος στο περπάτημα
στην οδυσσο περπατω πανω κατω ολη μερα.σαλονικη το ιδιο.ομως ανοιγα πολλα μετωπα.
επρεπε σε ενα μερος να ειμαι αλλα δεν μου αρεσει θελω συνεχος να αλλαζω περιοχη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
170
Like
195
Πόντοι
1
Θα κανεις λιγο τζοκινγκ και εφτ

Σου είπα ότι έπρεπε να πας Αθήνα, εδώ οι επιλογές οι καλές είναι μετρημένες στα δάκτυλα, μεγάλη η πτώση, η Αθήνα για πουτάνες είναι Νο 1.

Υ.Γ. τον Ιούνιο περιμένω να μου ρθει μια από το Κίεβο για διακοπές και τον Αύγουστο θα ερθει άλλη μία με τις φίλες της μαζί. Τις λεπτομέρειες θα τις πούμε από κοντά όταν έρθεις Σαλόνικα
εχουμε τινκα προσφυγες αλλα ολοι μου λενε δικαιοθηκα οσα ελεγα δεν πιανονται!
και εχουν χειροτερη νοοτροπεια απο οτι εκει.η μια απο οδυσσο μου ειπε φιλος ειχες δικαιο
εχει κομπλεξ μαζι σου και με αποφευγει γιατι τις ξερω!ειπε σε φιλο μου οτι οι κυπριοι πληρωνουν
μισα μισα με την γκομενα ενω οι ουκρανοι κερνανε!του ειπα σε μενα δεν τολμα να τα πει!
δεν υπαρχει κυπριος που δεν κερνα και αυτη βαζω στοιχημα αγοραζει η ιδια στον ουκρανο ενα πιρασκι
και το μοιραζοντε!ολες αυτες που το παιζουν μονο εδω και εκει τρωω ετσι ειναι με τους γυφτους εκει
πιο πολυ ασχολουμε κατεχομενα κουρδες,τουρκαλες εισαι βασιλιας με αυτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχει δυνατά κονέ ο Σπύρος και από την Σοου Μπιζ αν θέλεις να πάρεις κάποια, αρχή να έχεις λεφτά εσύ :wink:
φιλος μου κυπριος με 300 πηδηξε μια δημοσιογραφο με κονε νεαρη
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Εχθές το βράδυ ανέβασε κριτική για το free house και ακόμα να ανέβει μήπως θέλει να έχουμε μέσον στο site ρωτάω τώρα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μία και κατέβηκα σήμερα στη Θεσσαλονίκη είπα να επισκεφθώ τους οίκους. Είδα αρκετή κίνηση ΗΔΙΚΑ στο venus και στο Λας Βέγκας μπαίνουν και βγαίνουν συνέχεια η Νατάσα ήταν κλειστή και αυτά στο τέρμα της Νικηφόρου Ουρανού ήταν μετά από καιρό ανοιχτά. Κατέθεσα στην Αννια στο free house ακολουθεί και κριτική. Πάντως χαλαρώστε ρε παιδιά ζητάτε μέσα στα δωμάτια από τις κοπέλες παπάδες δεν είναι πορνοστάρ δεν μπορουν να σας κάνουν αυτά που βλέπετε στις τσόντες. Είμαι μεγάλος στην ηλικία και πάλος στο άθλημα άσχετο που δεν γράφω πολλά οσες κοπέλες σέβομαι με σέβονται και αυτές και περνάω πάντα καλά. Και μην αρχίσετε πάλι ότι δίνω παραπάνω χρήματα αρκετές φορές έχω περάσει και με πιο λίγα χρήματα και πάλι έχω περάσει καλά.

Τυπε Αννια τρελο στανταρακι, αν και εχω να την πληρωσω καιρο, την βαρεθηκα, αλλα την σκεφτομαι παντα σαν plan b.
Η Αννια σου εκανε κουβεντα για τα τρελα που ζηταει και προσπαθει να κανει ο κοσμος μεσα στο δωματιο.?? Κανα 2 λογοι ειναι αυτοι που εκανε facecontrol σε μερικους και δεν τους εβαζε μεσα...δεν ξερω αν το συνεχιζει.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Τυπε Αννια τρελο στανταρακι, αν και εχω να την πληρωσω καιρο, την βαρεθηκα, αλλα την σκεφτομαι παντα σαν plan b.
Η Αννια σου εκανε κουβεντα για τα τρελα που ζηταει και προσπαθει να κανει ο κοσμος μεσα στο δωματιο.?? Κανα 2 λογοι ειναι αυτοι που εκανε facecontrol σε μερικους και δεν τους εβαζε μεσα...δεν ξερω αν το συνεχιζει.
Ναι φίλε η άννια μου τα είπε για αυτό και έχει διώξει πολύ κόσμο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ναι φίλε η άννια μου τα είπε για αυτό και έχει διώξει πολύ κόσμο
Λογικα θα σου ειπε για εναν καμμενο ανθρωπο που την ειχε στα 4αρα και προσπαθουσε με τα νυχια του να σκιζει την καποτα ωστε να την πηδηξει ακαποτα....
Δηλαδη υπαρχουν ατομα με μυαλο κουκουτσι, που παρα την θεληση καποιας κοπελας επιδιωκουν πραξεις, συνωνυμες του βιασμου...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα!
Λοιπον εχω σημαντικη πληροφορια για κοπελα που κανει τα παντα ολα και συμφερει στο απλο!
Το θεμα ειναι οτι αμα πω ονομα και μαγαζι σιγουρα θα την βαλουν χερι τα αφεντικα και καταλαβαινετε μετα..
ουτε σε π.μ ομως γιατι αργα η γρηγορα θα μαθευτει. Οποτε ψαχτειτε μονοι σας, ειδικα εσεις που πληρωνετε ενα σωρο λεφτα για λοκο και ακα στοματικο!
Είναι συνήθως πρωινή ή βραδινή;; Τίποτα άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom