Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Δηλαδή έχουμε φτάσει στο σημείο που να μην διαλέγουμε ποια θα πληρώσουμε για να γαμισουμε αλλά να μας διαλέγουν....ποιες θα πάρουν τα λεφτά μας. Μήπως έχει ξεφύγει η κατάσταση πλέον;;;
Ακριβως φιλε μου. Εχει ξεφυγει η κατασταση.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Γιαυτο αλάνια θέλει μαύρισμα επιτόπου στην κοπέλα! Και ενημέρωση εδώ στους γαμιαδες να μην περνάμε ούτε απ έξω όταν είναι αυτή! Να βαρανε μύγες ώστε να αλλάζει η συμπεριφορά!
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
33
Like
441
Πόντοι
290
Με την Ανια πηγα 3 φορες.Την πρωτη ηταν πολλα υποσχομενη,την δευτερη εκανε παπαδες και λεω εδω ειμαστε,βρηκα στανταρακι και την τριτη απλα διαπερωτικη.Τεταρτη δεν εγινε γιατι δεν με δεχοταν,δλδ με εδιωξε.Η τυπισα ειναι τρελλη και μαλακισμενη και οσο αυτο που λετε συναγωνιστες να την μαυρισουμε,πολλες θελουν μαυρισμα αλλα αυτο δεν γινεται γιατι εχει πολλους πυροφορους η κοροιδα που θα σκασουν το κασερι να γαμησουν.Και εδω στην θεσσαλονικη η κατασταση ειναι πια εκτος ελεγχου.Φερνουν σαβουρες,θειες,γριες που ζηταν πιο πολλα απο οτι προσφερουν που οι περισσοτερες ειναι για μεταξουργειο να στανιαρουν καλα
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Παιδιά, ένας μετρίου αναστήματος, μελαχρινός, με λίγα μούσια, έχετε δει αν πάει στους οίκους ανοχής τα ξημερώματα;
Φίλε και αυτός σ έψαχνε... Πήγαινε περίπου 3-4 η ώρα θα τον βρεις εκεί
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Συγνώμη για τις ερωτήσεις μου, είμαι κορίτσι και αυτός που λέω είναι ο γκόμενος μου
Παιδιά θέλω να ρωτήσω σε βραδινές βάρδιες ποιες κοπέλες είναι; Και επίσης σε ποιες πάνε οι λάθρο πιο πολύ;
Λάθρο είναι ο γκόμενος;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Όχι, σας παρακαλώ μην τρολλαρετε, απλά θέλω να ρωτήσω αν τον έχετε δει ξημερώματα σε οίκους ανοχής
Τον είδαμε δεν τον είδαμε όπως φαίνεται τα κέρατα σου τα φοράει...Αν θέλεις όμως παρηγοριά μπορούμε εμείς να σε βοηθούμε...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Όχι, σας παρακαλώ μην τρολλαρετε, απλά θέλω να ρωτήσω αν τον έχετε δει ξημερώματα σε οίκους ανοχής
Αυτό το προφίλ μέχρι χθες ρωτούσε για κοπέλες αν δουλεύουν, τώρα εσύ είσαι η κοπέλα του; Αν ξέχασε το προφίλ του ανοιχτό και έχεις μπει εσύ, πρώτον κακως, δεύτερον για να έχει προφίλ στο μπουρδέλα προφανώς και είναι συχνός επισκέπτης. Με τις υγείες σου
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Αυτό το προφίλ μέχρι χθες ρωτούσε για κοπέλες αν δουλεύουν, τώρα εσύ είσαι η κοπέλα του; Αν ξέχασε το προφίλ του ανοιχτό και έχεις μπει εσύ, πρώτον κακως, δεύτερον για να έχει προφίλ στο μπουρδέλα προφανώς και είναι συχνός επισκέπτης. Με τις υγείες σου
Ναι προχτές ρωτούσε για την καινούργια την όμορφη , δεν ξέρω μήπως είναι δικό της το προφίλ και έχει υποψίες οτι πάει ο δικός της στα μπουρδέλα , και οτι θα την απατήσει μόνο αν βρεί κάποια όμορφη ιερόδουλη ;
Αλλά στην τελική και πολύ όμορφες να μην υπάρχουν όπως φαίνεται να είναι η καινούργια , αν είναι να πάει ο άλλος στο μπουρδέλο θα παει και με το 7άρι δεν χρειάζεται να πάει απο 9αρι και πάνω.
Εκτός αν ας πούμε η γκόμενα θεωρεί τον εαυτό της 8άρι και φοβάται μόνο τις πολύ όμορφες ; :confused:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
12
Like
3.266
Πόντοι
746
Όχι δικό μου είναι το προφίλ, εγώ ρωτούσα, συνήθως ρωτάω ποιες είναι όμορφες, νεαρές, αδύνατες γιατί τέτοιες θέλει αυτός και προσπαθούσα να μάθω σε ποια πάει. Και για να μην παρεξηγηθώ και εγώ είμαι νέα και όμορφη αλλά αυτός ψάχνει άλλες
Τι να παρεξηγηθεις; Μιλα κ ρωτα ελευθερα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.166
Like
8.267
Πόντοι
2.356
Όχι δικό μου είναι το προφίλ, εγώ ρωτούσα, συνήθως ρωτάω ποιες είναι όμορφες, νεαρές, αδύνατες γιατί τέτοιες θέλει αυτός και προσπαθούσα να μάθω σε ποια πάει. Και για να μην παρεξηγηθώ και εγώ είμαι νέα και όμορφη αλλά αυτός ψάχνει άλλες
Ομορφες νεαρές κ αδύνατες ε
Εχει γούστο ο δικος σου
Εσύ απέχεις πολύ από τα γούστα του??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Όχι δικό μου είναι το προφίλ, εγώ ρωτούσα, συνήθως ρωτάω ποιες είναι όμορφες, νεαρές, αδύνατες γιατί τέτοιες θέλει αυτός και προσπαθούσα να μάθω σε ποια πάει. Και για να μην παρεξηγηθώ και εγώ είμαι νέα και όμορφη αλλά αυτός ψάχνει άλλες
Ναι ρε φιλενάδα, αλλά αυτός δεν ψάχνει άλλες, αυτός πάει με εκδιδόμενες όπως λες. Τώρα ίσως τον κάψω τον κακομοίρη αλλά στην θέση σου θα την έπεφτα στην περιοχή την ώρα που υποψιάζομαι στο αμαξάκι μου και θα παρακολουθούσα. Το να ρωτάς μόνο.... πως είσαι σίγουρη ότι οι απαντήσεις είναι για τον ίδιο τύπο;;; μήπως είσαι κανας gay ;;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Ναι ρε φιλενάδα, αλλά αυτός δεν ψάχνει άλλες, αυτός πάει με εκδιδόμενες όπως λες. Τώρα ίσως τον κάψω τον κακομοίρη αλλά στην θέση σου θα την έπεφτα στην περιοχή την ώρα που υποψιάζομαι στο αμαξάκι μου και θα παρακολουθούσα. Το να ρωτάς μόνο.... πως είσαι σίγουρη ότι οι απαντήσεις είναι για τον ίδιο τύπο;;; μήπως είσαι κανας gay ;;
Το πιθανότερο!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Όχι κορίτσι είμαι, απλά δεν μπορώ να τον παρακολουθήσω επειδή δεν μένω στην Θεσσαλονίκη, μένω σε μια κοντινή πόλη και δεν οδηγάω κιόλας
Άκου λίγο, έτσι δεν νομίζω να βγάλεις άκρη, αν είσαι σίγουρη ότι το κάνει, βάλε κάποιον άλλο να παρακολουθεί, αλλά..... και όμορφη είσαι, και είναι πακι και έχει φράγκα για μπουρδέλα;;;; κάτι δεν πάει καλά....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Είναι Κούρδος, κάνει παράνομες δουλειές νομίζω διακινεί άλλους λαθρομετανάστες και έτσι βγάζει λεφτά. Εγώ θα ήθελα η ίδια να πάω με κάποιον που οδηγάει, να τον παρακολουθήσω που και με ποιες πάει
Εγω αμα θες το κανω αυτο αλλα θα πρεπει να μου κατσεις γιατι λεφτα απο γυναικες δεν δεχομαι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Είναι Κούρδος, κάνει παράνομες δουλειές νομίζω διακινεί άλλους λαθρομετανάστες και έτσι βγάζει λεφτά. Εγώ θα ήθελα η ίδια να πάω με κάποιον που οδηγάει, να τον παρακολουθήσω που και με ποιες πάει
Σίγουρα δεν είσαι γυναίκα .
Σταματά να τρολαρεις το θέμα και πάνε να παίξεις άλλου ,έχει θέμα για λαθρομετανάστες αν θες.
Κατά την εμπειρία μου και στο σάιτ και στη νύχτα ,βλέποντας και παλαιότερα ποστ ..
Είσαι απλά ένας αβγαλτος κουτοπόνηρος πιτσιρίκος,που φοβάται να πάει στα μπουρδέλα και έχει ζαλίσει τον κόσμο που έχει σκιννυ μοντέλο να πάει στοχευμένα με το ταξί να γαμησει .
Δεν νομίζω ο Κούρδος να αποτυπωνε τόσο καθαρά τα θέλω του εδώ μέσα .
Ακόμα δεν έχεις φτάσει μάλλον σε αυτό το στάδιο να βρίσκεσαι εδώ ..
Οπότε βάλε κανένα χενται και καλή διασκέδαση
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Εγω αμα θες το κανω αυτο αλλα θα πρεπει να μου κατσεις γιατι λεφτα απο γυναικες δεν δεχομαι.
Στραπονακος είναι μην του απαντάτε άλλο ... τόση ώρα μας δουλεύει μάλλον
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.972
Like
23.501
Πόντοι
6.056
Όποιος θέλει μου στέλνει προσωπικό μήνυμα και στέλνω και φωτο αν θέλετε, και από κοντά συνάντηση δεν έχω πρόβλημα. Το ξέρω ότι φαίνεται λίγο περίεργο αλλά λέω αλήθεια
στειλε φωτο :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom