Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Σαν να έχουμε ξεφύγει λίγο η είναι ιδέα μου; Πάτησα στο νιμα μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης και με έβγαλε σε σαπουνόπερα του Φώσκολου με τίτλο Η Μαρία και ο Κούρδος! Δεν πάμε καλά εδώ μέσα!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.972
Like
23.501
Πόντοι
6.056
Όχι δεν είναι ζηλιάρης, αλλιώς δεν θα πήγαινε και με ιερόδουλες
ανοιξε αλλο θρεντ να βοηθησουμε τα εχει ολα το σεναριο...

εδω ειναι για ενημερωση και το σπαμ πηγε γονατο καλα λενε οι ανθρωποι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Όχι κορίτσι είμαι, απλά δεν μπορώ να τον παρακολουθήσω επειδή δεν μένω στην Θεσσαλονίκη, μένω σε μια κοντινή πόλη και δεν οδηγάω κιόλας
Kαι εγώ νόμιζα ότι "maggiorgos" σημαίνει "μάγκας Γιώργος" αλλά μάλλον είναι "Μαργαρίτα -Γιωργος"...απλώς είναι τελείως άκυρο να είναι δύο ονόματα σε προφίλ,είναι σαν γάμος όπου χάνουν τον εαυτό τους και αργότερα όταν το παιδί βγάζει δόντια λένε"ΒΓΑΛΑΜΕ δόντια" η όταν πάει νηπιαγωγείο λένε""ΠΑΜΕ Νηπιαγωγείο"....να κλαίς και να γελάς...κοπελιά ο καλός σου πάει να κάνει πράγματα που δεν του τα προσφέρεις .Ανέβασε το επίπεδο των υπηρεσιών σου αλλιώς ίσως σύντομα γίνεις παρελθόν από την ζωή του.Για την ώρα να εύχεσαι να πηγαίνει σε επαγγελματίες και να γυρνάει ξελαφρωμενος σε εσένα.
Φιλικά
Αργυροτοξος :cool2:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Σαν να έχουμε ξεφύγει λίγο η είναι ιδέα μου; Πάτησα στο νιμα μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης και με έβγαλε σε σαπουνόπερα του Φώσκολου με τίτλο Η Μαρία και ο Κούρδος! Δεν πάμε καλά εδώ μέσα!
Σαν την καλλιτεχνική δημιουργία του bou ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Εγω αμα θες το κανω αυτο αλλα θα πρεπει να μου κατσεις γιατι λεφτα απο γυναικες δεν δεχομαι.
Άμα είναι αλήθεια όλη αυτή η σαπουνόπερα,εγώ λέω να πας και εσύ μαζί με τον Κούρδο στα μπουρδέλα ..
Μην ταξιδέψει κανένα νεφρό προς Γερμανία ..χαχαχχα
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Σαν την καλλιτεχνική δημιουργία του bou ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ!
Δεν αντιτίθεμαι στην δημιουργικότητα των μελών! Εδώ συζητάμε για τις περιπετιες στα μπουρδελα! Ας δημιουργήσουν ένα νιμα να μπει η κερατου να γράψει τον πόνο της! Να μπουν να την σιγοντάρουν εκεί οσοι θέλουν! Γίναμε πρωιναδικο, σαν την άλλη που έβγαινε στα κανάλια και έκλαιγε για τον Αλβανό που την παράτησε!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Kαι εγώ νόμιζα ότι "maggiorgos" σημαίνει "μάγκας Γιώργος" αλλά μάλλον είναι "Μαργαρίτα -Γιωργος"...απλώς είναι τελείως άκυρο να είναι δύο ονόματα σε προφίλ,είναι σαν γάμος όπου χάνουν τον εαυτό τους και αργότερα όταν το παιδί βγάζει δόντια λένε"ΒΓΑΛΑΜΕ δόντια" η όταν πάει νηπιαγωγείο λένε""ΠΑΜΕ Νηπιαγωγείο"....να κλαίς και να γελάς...κοπελιά ο καλός σου πάει να κάνει πράγματα που δεν του τα προσφέρεις .Ανέβασε το επίπεδο των υπηρεσιών σου αλλιώς ίσως σύντομα γίνεις παρελθόν από την ζωή του.Για την ώρα να εύχεσαι να πηγαίνει σε επαγγελματίες και να γυρνάει ξελαφρωμενος σε εσένα.
Φιλικά
Αργυροτοξος :cool2:
Αφήσαμε την γραμματέα στο γραφείο έγκυο!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Θα πάρει άδεια η γραμματέας...που το θυμήθηκες το σκηνικό με τον Αλβανό και την κλαίουσα;
Χαχαχαχα είχε γίνει ντόρος τότε με το θέμα αυτό ρε σύ! Και μπαίνω να διαβάσω κανα γαμησιατικο από συναγωνιστές και βλέπω τους ψιθύρους καρδιάς! Είναι να μην θυμηθώ μετα; Ίδιο σκηνικό! Και μου κάνει εντύπωση που κάθονται και απαντάνε σοβαρά κάποιοι, μην σου πω ότι αύριο θα ρωτάνε τις πουτανες μη είδατε τον Κούρδο της Μαριως!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Χαχαχαχα είχε γίνει ντόρος τότε με το θέμα αυτό ρε σύ! Και μπαίνω να διαβάσω κανα γαμησιατικο από συναγωνιστές και βλέπω τους ψιθύρους καρδιάς! Είναι να μην θυμηθώ μετα; Ίδιο σκηνικό! Και μου κάνει εντύπωση που κάθονται και απαντάνε σοβαρά κάποιοι, μην σου πω ότι αύριο θα ρωτάνε τις πουτανες μη είδατε τον Κούρδο της Μαριως!
Το θέμα λύθηκε .
Αναφέρθηκε στον παντοδύναμο και εκείνος με την σειρά του δίκασε.
Πίσω στα δικά μας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Χαχαχαχα είχε γίνει ντόρος τότε με το θέμα αυτό ρε σύ! Και μπαίνω να διαβάσω κανα γαμησιατικο από συναγωνιστές και βλέπω τους ψιθύρους καρδιάς! Είναι να μην θυμηθώ μετα; Ίδιο σκηνικό! Και μου κάνει εντύπωση που κάθονται και απαντάνε σοβαρά κάποιοι, μην σου πω ότι αύριο θα ρωτάνε τις πουτανες μη είδατε τον Κούρδο της Μαριως!
Mαριω η Μαργαρίτα;Γιατί υπάρχουν δύο -g...υπέθεσα ότι ένα ήταν στο Γιώργος και το άλλο Μάγκυ=Μαργαρίτα....
Αλλά αν είναι ξενερωτη ούτε με αλυσίδες δεν θα τον κρατάει....τι πάνε και κάνουν άραγε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Χαχαχαχα είχε γίνει ντόρος τότε με το θέμα αυτό ρε σύ! Και μπαίνω να διαβάσω κανα γαμησιατικο από συναγωνιστές και βλέπω τους ψιθύρους καρδιάς! Είναι να μην θυμηθώ μετα; Ίδιο σκηνικό! Και μου κάνει εντύπωση που κάθονται και απαντάνε σοβαρά κάποιοι, μην σου πω ότι αύριο θα ρωτάνε τις πουτανες μη είδατε τον Κούρδο της Μαριως!
Με τέτοια περιγραφή είναι οι 9/10 λάθρο....ψύλλο στα άχυρα ψάχνουμε.Επιχειρηση σκουπα για χάρη της Μαριας η Μαργαρίτας...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Mαριω η Μαργαρίτα;Γιατί υπάρχουν δύο -g...υπέθεσα ότι ένα ήταν στο Γιώργος και το άλλο Μάγκυ=Μαργαρίτα....
Αλλά αν είναι ξενερωτη ούτε με αλυσίδες δεν θα τον κρατάει....τι πάνε και κάνουν άραγε;
Δείτε τι θα μαδισουμε από δω και πέρα στα στούντιο και αφήστε την Μαργαρίτα την βρωμολαγνα να την μαδάνε τα χοτ σποτ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.689
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Δείτε τι θα μαδισουμε από δω και πέρα στα στούντιο και αφήστε την Μαργαρίτα την βρωμολαγνα να την μαδάνε τα χοτ σποτ.
Ναι αλλά φαντάσου ότι είναι τόσο ξενερωτη που ούτε τον λάθρο δεν μπορεί να κρατήσει...και θα είναι πλέον καμένο χαρτί για τους λοιπούς Έλληνες στο ευρύτερο περιβάλλον της.Περαστικα της και σύντομα στην Τατιάνα η την Ζήνα....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Έκανα δοκιμή στο Βένους με Μάγια από Ταϊλάνδη,μόνο και μόνο επειδή δεν έχω πάρει καμία ασιατισσα από τότε που τις φέρανε ,αλλά λέω δεν γαμιεται τριάντα ευρώ είναι πρώτη φορά θα τα χάσουμε .
Αντιθέτως μια χαρά ήτανε ,πίπα καλή και γλείψιμο αρχιδια και με διάρκεια ..
Στο γαμιση ανέβηκε από πάνω και μετά ιεραποστολικό.
Καλή περίπτωση,μόνο για την εμπειρία βέβαια .
Χαζογελαει συνέχεια και λίγο δύσκολη συνεννόηση αφού δεν μιλάει ελληνικά και αγγλικά λίγα .
Φοβήθηκα λίγο γιατί φοράει σιδεράκια αλλά αποδείχθηκε ότι έχει βαθύ λαρύγγι!
Προτείνεται για την εμπειρία ,αφού το κορίτσι προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom