Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Μόλις μπήκα στο άλλο σάιτ και βλέπω κανούργια παρουσία , αμα δεν είναι οι φωτογραφίες με φώτοσοπ η παλιές , και φυσικά αν έρθει κιόλας μάλλον θα γίνει χαμός.

https://*****.gr/listing/2675/
Τυπε κατσε να την δεις λαιβ, γιατι ισως ειναι αλλιως τα πραγματα, την παρακατω που δουλευει Αθηνα την εβλεπα σε φωτος και τον επαιζα...!! ...την ειδα να στεκετε μπροστα μου αβαφη και λεω καποιο λαθος εχει γινει, μια κοπελα της σειρας...την εχωσα μεν, γιατι ηταν τουμπανακι και κατι βυζαρες φυσικες διαστημικες...!!

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πολλοί ρωτούν "ποιες είναι καλές;" . Το καλό είναι σχετικό και σε εμφάνιση και σε παροχές . Άλλωστε πολλές φορές έχει τύχει και "αγαπημένες" να σε απογοητεύουν. Εξαρτάται από την μέρα σου ή την δική της. Δυστυχώς σε αυτό το σπορ πρέπει να φας λεφτά και μερικά θα πάνε χαμένα. Μπαίνεις και....
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
Μόλις μπήκα στο άλλο σάιτ και βλέπω κανούργια παρουσία , αμα δεν είναι οι φωτογραφίες με φώτοσοπ η παλιές , και φυσικά αν έρθει κιόλας μάλλον θα γίνει χαμός.

https://*****.gr/listing/2675/

εχω δει και πιο ομορφες απο αυτην,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο για μενα...
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
Στοχευμένη επιδρομή πριν λίγο στην Αλεξάνδρα! Απίστευτη κατάθεση, γύρισε ανανεωμένη από τις διακοπές της, με τρελή όρεξη και βγάλαμε παρά πολύ χαβαλέ! Δεν γράφω λεπτομέρειες, 40 απλό αλλά υπήρχε διάθεση και απ τους δυο. Γενικότερα η περιοχή νεκρά εκτός από Πέτρου ερημίτη που είχε 6-7 αμάξια! Το σάιτ απ την άλλη για τ ανάθεμα! Άλλες κοπέλες μοστραρει άλλες είναι! Πάνω στην αναζητηση είδα Εμιλυ ωραίο εμφανισιακά! Και μια Εμμανουέλα στο βίλα ερωτικα με βυζαρες! Αυτα από εμένα καλά γαμησια σε όλους!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Περασμα με Συλβια σημερα. Στα θετικα οτι εβγαλε πλεον τα piercing που ειχε στις ρωγες, επισης μου φαινεται εβαλε σιλικονη στα κωλομερια. πολυ τουμπανατα μου φανηκαν. Περασα πολυ ομορφα. επισης για οσοι δεν ξερουν η κοπελα μιλαει μονο ισπανικα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Περασμα με Συλβια σημερα. Στα θετικα οτι εβγαλε πλεον τα piercing που ειχε στις ρωγες, επισης μου φαινεται εβαλε σιλικονη στα κωλομερια. πολυ τουμπανατα μου φανηκαν. Περασα πολυ ομορφα. επισης για οσοι δεν ξερουν η κοπελα μιλαει μονο ισπανικα.
Δηλαδή η συννενόηση για κάποιον που δεν ξέρει ισπανικά δύσκολη ;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μιας και έχω δουλειά προς τα εκεί, και πρωινή βάρδια δε ξέρω καμιά εκτός από τη Λάρα, υπάρχει κανένας πολύ ωραίος κωλος στην πρωινή; Θα εκτιμούσα τη βοήθεια μιας και βγαίνω μόνο βράδυ
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
865
Κριτικές
17
Like
2.909
Πόντοι
1.436
δηλαδη εσεις ρε μαγκες ειχατε καλη εμπειρια με τη συλβια τη λατινα?εμφανισιακα μου ειχε αρεσει full ομως δε εβγαινε καμια συνεννόηση ακομα και για τα πιο βασικα πραγματα...δηλαδη δε μπορουσαμε να συνεννοηθούμε ακομα και για πιο προγραμμα πηρα...
ηταν και η τσατσα πολυ ενοχλητικη ηθελε να με χρεωσει 10ε εξτρα για να κανω μπανιο ακουσον ακουσον... :headbang:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αφού δεν απάντησε κανείς για ωραίο κώλο στην πρωινή βάρδια πήγα και βρήκα την Αναϊς. Ανέβασα και κριτική:

Πήγα να δω την Αναϊς στο paradise. Έχω μια αδυναμία στους ωραίους κώλους και έπρεπε να δοκιμαστεί.

Μικροκαμωμένη αλλά με ωραίο δέρμα, σφιχτή και με τα πορνοπαπουτσα σκέτη καύλα. Πρόσωπο μέτριο τίποτα ιδιαίτερο. Μπαίνω με το απλό

Με το που μπαίνει και τη βλέπω από κοντά τρώω το πρώτο ξενερωμα. Σάπιο δόντι μπροστά. Δε ξέρω αν το έχει αναφέρει κανείς και δε το είδα, αλλά κρίμα. Για να αποφύγω οπτική επαφή την γυρνάω πλάτη και τριβομαι πάνω στην κωλαρα της και έγινα πέτρα. Γυρνάει σε πίπα που ήταν αρκετά καλή, χάιδευε αρχιδια και τον έπαιζε με ωραίο ρυθμο που σε ετοιμάζει για τη συνέχεια. Τη σηκώνω όρθια στον τοίχο και μπαίνω από πίσω, ο συνδιασμός ωραίας επιδερμίδας και σφιχτου κώλου με έκανε να ξεχάσω το δόντι και γούσταρα. Για κλείσιμο την έριξα πισωκολλητο στο κρεβάτι μέχρι που τελείωσα μέσα και μείναμε λίγο ξαπλωμένοι να πάρουμε ανάσα. Το κορίτσι πρεπει να πάει να κάνει με τα δόντια του γιατί έχει καλό κορμί και χάνει πολύ εξ αιτίας τους.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
890
Κριτικές
20
Like
1.265
Πόντοι
1.076
Δοκιμή σήμερα με τη καινούρια την Λατίνα την Αντριάνα στο poison πολύ καλή ευχάριστη παρουσία πίπα πολύ καλή καθαρή δεν λέει όχι σε τίποτα.αντιθετως κοιτάει να σε ευχαριστήσει.την πήρα στα 30 το απλό και μπορώ να πω ότι τα έβγαλε με το παραπάνω.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
εγω που ειδα τη ναρυ σημερα δε μου αρεσε,εχθες ειδα τη βικτωρια απο paradise αδυνατησε κι αλλο,ειδα την μπελα την ιταλιδα σημερα που δουλευε απεναντι απο το sex and the city,ωραια η μπελα αλλα και η τσατσα,στο freehouse οποτε πηγαινω οι κοπελες ειναι μεσα στο δωματιο σε προγραμμα το καταστημα εχει καταντησει VIP μονο για μελοι,ωραια ειναι η ιζαμπελα που δουλευει στο τελευταιο πανω πανω στου ερημιτη,η τσατσα μας ειπε ταχα οτι εχει δυο βδομαδες που δουλευει η κοπελα(μπορει να χει δυο χρονια και να ηθελε να μας καλοπιασει),μετα περασα και απο την βλαντα στο venus που κυνηγαει πουτσους στο σαλονι,ερχεται αστραπιαια πανω σου να σου πιασει τον πουτσο,αλλο και τουτο,πηγα μετα στην ινα στο red light μου λεει η τσατσα με την κοπελα δε θα κανεις σεξ αλλα θα κανεις ερωτα,θα το ευχαριστηθεις πολυ...με αφησε αφωνο!
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
Μην πας καν μεγάλε...Φόλα, τσάμπα τα λεφτά που έδωσα...πονούσε, πίπα για γέλιο/χάλια, και πισωκολλητό δεν ήθελε να προσπαθήσουμε καν.
Μία στάση μπρος κι αυτή έδειχνε να πονούσε, είχε μία μούρη γάμησε τα!!!
Ενώ στο καλοσώρισμα είναι καλό και όμορφο με χαμογελάκι, μέσα είναι για μπάτσα!!!

ΜΑΚΡΥΑ!!! Μόνο να την δείτε!!!(Η τσατσά γκαύλαρος)....χαχαχα

Τα σέβη μου να είστε όλοι καλά!!!
Εμένα μου έδωσε και το χέρι. Μου λέει χαίρω πολύ Μαρία. Κρίμα πάντως γιατί είναι ωραίο μωράκι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Εμένα μου έδωσε και το χέρι. Μου λέει χαίρω πολύ Μαρία. Κρίμα πάντως γιατί είναι ωραίο μωράκι
owned GIF
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
Δεν το πιστεύεις μεγαλε; Δεν έχεις παρά να πας σήμερα μετά τις 19.00 να καθισεις στο σαλονι και βγαινοντας θα σου σφίξει και σένα το χέρι λέγοντας το όνομα της. Τα υπόλοιπα είναι πρόβλημα σου.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015
Δεν το πιστεύεις μεγαλε; Δεν έχεις παρά να πας σήμερα μετά τις 19.00 να καθισεις στο σαλονι και βγαινοντας θα σου σφίξει και σένα το χέρι λέγοντας το όνομα της. Τα υπόλοιπα είναι πρόβλημα σου.....
εισαι και χαζος.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
Ισως για να το λες. Αν κρίνω πάντως απ τη φώτο σου την ασχήμια σου δεν την φτάνω με τιποτα. Θα πρέπει να ντρέπεσαι πολύ, Έτσι εξηγούνται και τα 4010 μυνηματα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.143
Κριτικές
53
Like
3.998
Πόντοι
6.050
Ξερει κανεις αν η Ριτα συνεχιζει; το ειχα βρει κλειστο ενα απογευμα που περασα
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
Ξέρει κανείς για σίγουρα σήμερα Κυριακή αν δουλεύει η βλαντα και που?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Έχει πάει κανείς στην καινούργια κοπέλα που λένε Έμιλυ; Είναι πολύ όμορφη, όποιος την δοκίμασε ας πει την εμπειρία
Αύριο ξεκινάει σύμφωνα με το άλλο σάιτ , οπότε για να έχει ηδη πάει κάποιος δύσκολα. Εκτός αν πρίν δούλευε σαν έσκορτ η κάπου αλλού πχ Αθήνα :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom