Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
134
Πόντοι
11
Μια σέλενα στο φρίξου 12 ειναι εκεί σήμερα, πέρασε κανείς?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Χθεσινή βόλτα στα στούντιο, γενικά χάλι μαύρο, εξαίρεση ήταν η Κωνσταντίνα στο παρανταις και δίπλα η Αλεξάνδρα, προσωπικα προτείνω Αλεξάνδρα. Εντύπωση μου έκανε στο Βένους 2 η Ρίτα, εμφανισιακά είναι απλά οκ, αλλά όσο περίμενα να βγει από το δωμάτιο να την δω γκαυλωσα από τις κραυγές που ακουγόταν. Πρέπει να γαμιετε καταπληκτικά. Πέρασα και από Μπατ γκιρλς, το πάρκινγκ χρησιμοποιείται από τα μαγαζιά δίπλα και γινόταν χαμός, πολύ διακριτικό μέρος για να πας να γαμισεις, άσε που νομίζω ότι είχε και παρκαδωρο.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.502
Πόντοι
496
Βασικά έψαχνα για την Αφροδίτη αλλά δεν την πέτυχα πουθενά και δεν την βλέπω και στο πρόγραμμα για σαββατοκύριακο
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Χθεσινή βόλτα στα στούντιο, γενικά χάλι μαύρο, εξαίρεση ήταν η Κωνσταντίνα στο παρανταις και δίπλα η Αλεξάνδρα, προσωπικα προτείνω Αλεξάνδρα. Εντύπωση μου έκανε στο Βένους 2 η Ρίτα, εμφανισιακά είναι απλά οκ, αλλά όσο περίμενα να βγει από το δωμάτιο να την δω γκαυλωσα από τις κραυγές που ακουγόταν. Πρέπει να γαμιετε καταπληκτικά. Πέρασα και από Μπατ γκιρλς, το πάρκινγκ χρησιμοποιείται από τα μαγαζιά δίπλα και γινόταν χαμός, πολύ διακριτικό μέρος για να πας να γαμισεις, άσε που νομίζω ότι είχε και παρκαδωρο.
Φιλε Ριτα την προτεινω την κοπελα, γιατι απλα αξιζει, σε αναβει στο κρεβατι κτλ κτλ. Αξιζει η γυναικα. Εξαιρετικη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.662
Κριτικές
22
Like
6.992
Πόντοι
3.346
Εχουμε και αυστριακο κολ γκερλ στα στουντιο της πολης μας...τι να μας πουνε οι αθηναιοι τα γατακια! :grin:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Χθεσινή βόλτα στα στούντιο, γενικά χάλι μαύρο, εξαίρεση ήταν η Κωνσταντίνα στο παρανταις και δίπλα η Αλεξάνδρα, προσωπικα προτείνω Αλεξάνδρα. Εντύπωση μου έκανε στο Βένους 2 η Ρίτα, εμφανισιακά είναι απλά οκ, αλλά όσο περίμενα να βγει από το δωμάτιο να την δω γκαυλωσα από τις κραυγές που ακουγόταν. Πρέπει να γαμιετε καταπληκτικά. Πέρασα και από Μπατ γκιρλς, το πάρκινγκ χρησιμοποιείται από τα μαγαζιά δίπλα και γινόταν χαμός, πολύ διακριτικό μέρος για να πας να γαμισεις, άσε που νομίζω ότι είχε και παρκαδωρο.

Ισχύει. Και εγώ τις προάλλες που έκανα μια γύρα είχε κίνηση λόγο του καινούργιου μαγαζιού που άνοιξε. Και πάνε βάζουνε τα αμάξια τους στο πάρκινγκ του bad girls. Είχαμε κάποτε τα κωλο μπουζούκια τώρα μας μάραναν τα μπαράκια..
:jerking:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Ποιος θα κάνει τον κόπο να γράψει κριτική,αφού μόνο εγώ γράφω και ανοίγω μάτια,απλά η συγκεκριμένη δεν μου κάνει το κλικ ούτε να τη δω
Υ.γ γαμω τα πειραματικά εμβόλια σας μπούφοι,ξυπνήστε επιτέλους
Εγραψα 10 κριτικες στις τελευταιες 20 μερες και ανεβηκαν μονο οι 3...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
357
Like
613
Πόντοι
81
για 5η φορα σημερα μανταλενα... ισια τελικα οπως πριν το κλεισιμο. προσχαρη, καβλωτικη και παιχνιδιαρα. αξιζει στα 30 πολυ.

βυζι νορμαλ, καβλωτικη φατσα σε συνδυασμο με την απλα που καλιεργει, κωλαρα στα 4 καλη, εξισου καβλωτικα και τα τατου.

στα 40 σημερα γυμνο... θα ηθελα λιγο παραπανω... παντως τον παιρνει ολο μεσα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Υπάρχουν μερικά μαγαζιά ,στούντιο-μπουρδέλα ...Οπως θέλετε ....για μένα υπάρχει ενα μεγάλο Χ .Ενα εξ αυτών ειναι και το Playboy,απο τότε που είχε εκεινη την ωραία κοπέλα που πλήρωνες και το τσιμπούκι εξτρα......
Λες και αγόραζες αυτοκίνητο και σου ζητούσαν να πληρώσεις εξτρα όχι για τις ζάντες ,αλλα για τις ρόδες........

Στα καλά νέα , πέρασα με Σουζάνα απο Βίλα ερότικα η κοπέλα..γυναίκα είναι φανταστική.
Στα κακά πέρασμα με Ιζαμπέλα απο Μέδουσα Πετρ. Ερημίτη, η κοπέλα είναι ζωντανό πτώμα......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
για 5η φορα σημερα μανταλενα... ισια τελικα οπως πριν το κλεισιμο. προσχαρη, καβλωτικη και παιχνιδιαρα. αξιζει στα 30 πολυ.

βυζι νορμαλ, καβλωτικη φατσα σε συνδυασμο με την απλα που καλιεργει, κωλαρα στα 4 καλη, εξισου καβλωτικα και τα τατου.

στα 40 σημερα γυμνο... θα ηθελα λιγο παραπανω... παντως τον παιρνει ολο μεσα
σε ποιο μαγαζι φιλε;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.022
Like
4.468
Πόντοι
456
Σαν λατρεις των Ασιατικων μωρων(Ταυλανδη, Καμποτζη, Βιετναμ) ειπα να δω το κοριτσι απο την Μαλαισία. Ειπα ισως μια στο δις να φεραν μια απο Ν. Ασια. (πραγμα γενικα δυσκολο να φερεις τετοιες κοπελες) Περασμα λοιπόν με την Asia.Απο Καζακσταν.Τις ξεφυγε το Da οταν τις μιλησα, Συμπαθητικη στο προσωπο, λεπτη, αβυζι κ αχρωμι. Μετρια πιπα του 1.5 λεπτου. Δεν άξιζε. Γαμηση τπτα της προκοπης. Απλα φιλικη στην επαφη κ οχι ξυνι. Μονο για να σας περάσει η περιέργεια να την δειτε στο σαλονι κ μονο. 40 απλο 60 γυμνο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
μια βλαντα που λεει στο βενους2 ειναι η παλια βλαντα η μιλφ η αλλη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom