Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η κίνηση έπεσε. Την γαλήνη δεν την πέτυχα μεσημέρι που βολταρα. Τα μέτρα που προβλέπονται φυσικά και είναι αδύνατο να εφαρμοστούν όπως είπε ο ασκητής.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Συναγωνιστές έπεσε καθόλου η κίνηση; Μην έρχομαι τσάμπα από Κατερίνη. Επίσης, πέρασε κανείς με τη Γαλήνη να μας πει για τυχόν τήρηση μέτρων;

Αν θες να γαμισεις ελα μουνια εχει,απο εμφανιση και καλο σεξ λιγα πραγματα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Η Μανταλένα είναι ωραίο καυλακι...η άλλη η Αλβανίδα η Ιωάννα που είναι θα εμφανιστεί?

H Μανταλενα χθες το  βραδυ καπου στις 3 σερνοτανε...σαν να εβλεπα τον Μπισεσβαρ!Με ενα ιεραποστολικο την βγαλαμε...!Γενικα καποιες κοπελες μετα απο καποια ωρα ειναι ψωφιες και δεν κανουν τιποτα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Th φολα εφαγαν στις βιλες δηλαδη?

Τι να σου πω για την ψευτοντιβα αμαρυλιζ?Η το γιουβαρλακι που δουλευε χθες στο paradise...αστο μακρια...θα κλαις λεφτα.Αν δεν φερουν κανα καλο μουνι σαν την Αντριανα δεν τους βλεπω καλα...διοτι εχουν μαζεψει μπαζα που μεσα επισης δεν κανουν τιποτα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Και να αναφερω επισης οτι κοπελες ειδικα στου εμιριτη και καποια στο λας βεγκας βαζουν μεσα πακια και μαροκανους.Στο ενα δεν μας ανοιγε η τσατσα κανα 20λεπτο και μαντεψτε γιατι?Να μην δουμε τον υπανθρωπο πακιστανο που ηταν μεσα.Η μονη κοπελα που οντως δεν παιρνει πακια και το ειδα live να τους διωχνει η τσατσα ειναι η μανταλενα ολες οι αλλες μια χαρα τους βαζουν μεσα.Οποτε το παραμυθακι που πουλανε οτι δεν τους βαζουν μεσα ειναι τερμα fake..
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766
Και να αναφερω επισης οτι κοπελες ειδικα στου εμιριτη και καποια στο λας βεγκας βαζουν μεσα πακια και μαροκανους.Στο ενα δεν μας ανοιγε η τσατσα κανα 20λεπτο και μαντεψτε γιατι?Να μην δουμε τον υπανθρωπο πακιστανο που ηταν μεσα.Η μονη κοπελα που οντως δεν παιρνει πακια και το ειδα live να τους διωχνει η τσατσα ειναι η μανταλενα ολες οι αλλες μια χαρα τους βαζουν μεσα.Οποτε το παραμυθακι που πουλανε οτι δεν τους βαζουν μεσα ειναι τερμα fake..
Φίλε αν δεν τους αφήνουν να μπαίνουν στα μπουρδέλα θα αρχίσουν να βιάζουν οποία βρουν στον δρόμο... δηλαδή τι προτιμάς από τα δύο.. εγώ έτσι κι αλλιώς μόνο στις βίλλες παω πλέον που εκεί δύσκολα βρίσκεις.. οποίος σιχαίνεται υπάρχουν και άλλοι δίοδοι..
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
I Xristina i alvanida douleuei re magkes ekei pisw apo to Las vegas itan pro coronoiou se ena gkri studio.gnwrizoume kati????
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216

Μεσημεριανές καβλιτσες και πήγα για Μιρελα ότι και πω γι αυτή τη γυναίκα είναι λίγο. Τρελο γαμησι με αρκετή διάρκεια χρόνου κουβέντα κλπ. Καθόλου κόσμος, όποιος θέλει ας πάει τώρα δεν θα χασει. Η γυναίκα κάνει παπάδες και έχει κορμί βίζιτας πολυτελείας. Τι δουλειά έχει εδώ πραγματικά.Με το που βγαίνω αντικρίζω το τραγικό θέαμα χριστέ μου. Τα πακια και οι μαροκανοι έκαναν μπάνιο στη βρύση
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Εκεί θα καταντήσουμε σύντροφοι
 

Συνημμένα

  • 44E2A83C-A0B1-4D18-9C6E-A9D2D23AEBF6.jpeg
    44E2A83C-A0B1-4D18-9C6E-A9D2D23AEBF6.jpeg
    125,4 KB · Εμφανίσεις: 63

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Φίλε αν δεν τους αφήνουν να μπαίνουν στα μπουρδέλα θα αρχίσουν να βιάζουν οποία βρουν στον δρόμο... δηλαδή τι προτιμάς από τα δύο.. εγώ έτσι κι αλλιώς μόνο στις βίλλες παω πλέον που εκεί δύσκολα βρίσκεις.. οποίος σιχαίνεται υπάρχουν και άλλοι δίοδοι..

Αυτό είναι απάντηση αριστερόλιμπεραλ αγαπητέ...
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Φίλε αν δεν τους αφήνουν να μπαίνουν στα μπουρδέλα θα αρχίσουν να βιάζουν οποία βρουν στον δρόμο... δηλαδή τι προτιμάς από τα δύο.. εγώ έτσι κι αλλιώς μόνο στις βίλλες παω πλέον που εκεί δύσκολα βρίσκεις.. οποίος σιχαίνεται υπάρχουν και άλλοι δίοδοι..
Άσε σύντροφε δεν ισχύει 3 μήνες κλειστά τα δέλα και δεν είχαμε έκρηξη βιασμών....Σύντροφε εγώ πληρώνω και απαιτώ να μην μπαίνουν λάθρο ....και διαβάζω και θα κάνω από εβδομάδα και αυτοψία, και όπου μπαίνουν λάθρο και δεν θα πάω και θα ξεφωνίζω.....τα μαγαζιά ας κάνουν τις επιλογές τους, από που θα παίρνουν τα λεφτά από αυτούς ή από εμάς, άλλα να προσέξουν το στίγμα ....στην τελική ας ανοίξουν τα δέλα τους στις δομές  
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Δεν θα αρχίσω τέτοιες γελοιοτητες...Θα μας πεις που δουλεύει η Μιρέλα να πάμε να την καρφώσουμε εμείς οι μοντελολαγνοι..

Μα δεν το έγραψα για αστειο. Η απάντηση που δίνεις παραπάνω είναι κάποιου ο οποίος δεν θεωρεί τον εαυτό του Ελληνα. Γι αυτό και ρωτσω μήπως έχεις καταγωγή από κάπου αλλού. Οπότε δεν θα είσαι ακαδεκτος με τους λαθρο. Το ότι οι βίλες  δεν βάζουν μέσα πακιστανους(και δεν το γνωρίζουμε 100% αυτό) σημαίνει ότι θα πρπεει να μπαίνουν στα άλλα μαγαζιά?Με το σκεπτικό σου τους παραχωρείς τα συγκεκριμένα σπιτάκια και τους δίνεις το δικαίωμα να γίνουν αυτοί πελάτες και να τρώνε τα 'οποία καλά κομμάτια έρχονται'. Διότι εγώ και αρκετοί άλλοι δεν γουστάρουμε να μπαίνουμε να χώνουμε στα ίδια σπιτάκια με αυτούς. Λοιπόν επειδή το θέμα πάλι πάει να πολιτικοποιηθει το αφήνω. Η Μιρελα δουλεύει στου ερημίτη 2 στο μεσαίο σπιτάκι. Μην μπείτε στο δίπλα που δούλευε η ανναμπελ δεν αξίζει.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
Το χρήμα είναι πάνω απ' όλα, εκτός αν νομίζουν κάποιοι ότι τα δικά μας 30€ είναι με χρυσό περιδέραιο γύρω γύρω!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.988
Κριτικές
63
Like
7.606
Πόντοι
4.766
Μα δεν το έγραψα για αστειο. Η απάντηση που δίνεις παραπάνω είναι κάποιου ο οποίος δεν θεωρεί τον εαυτό του Ελληνα. Γι αυτό και ρωτσω μήπως έχεις καταγωγή από κάπου αλλού. Οπότε δεν θα είσαι ακαδεκτος με τους λαθρο. Το ότι οι βίλες  δεν βάζουν μέσα πακιστανους(και δεν το γνωρίζουμε 100% αυτό) σημαίνει ότι θα πρπεει να μπαίνουν στα άλλα μαγαζιά?Με το σκεπτικό σου τους παραχωρείς τα συγκεκριμένα σπιτάκια και τους δίνεις το δικαίωμα να γίνουν αυτοί πελάτες και να τρώνε τα 'οποία καλά κομμάτια έρχονται'. Διότι εγώ και αρκετοί άλλοι δεν γουστάρουμε να μπαίνουμε να χώνουμε στα ίδια σπιτάκια με αυτούς. Λοιπόν επειδή το θέμα πάλι πάει να πολιτικοποιηθει το αφήνω. Η Μιρελα δουλεύει στου ερημίτη 2 στο μεσαίο σπιτάκι. Μην μπείτε στο δίπλα που δούλευε η ανναμπελ δεν αξίζει.
Δηλαδή είτε είμαι Βούλγαρος  ή Τούρκος αλλάζει τίποτα αν με νοιάζει που μπαίνουν οι αλλοδαποί?Και εγώ σιχαίνομαι εύκολα όπως πχ σιχαίνομαι όταν πάνε κάτι μπαρμπαδες 60 και 70 χρόνων..τι να κάνω δηλαδή να βρω γυναίκα να γαμαω μόνο αυτή?Μία απλή ερώτηση όταν.πηγαινουν τζιπσις στα μπουρδέλα δεν σιχαίνεσαι? Μόνο με Μαροκινους Αλγερινούς και Πακιστανούς είναι το κόλλημα?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Το χρήμα είναι πάνω απ' όλα, εκτός αν νομίζουν κάποιοι ότι τα δικά μας 30€ είναι με χρυσό περιδέραιο γύρω γύρω!
Δεν έχει χρυσό περιδέραιο το δικό μας ;;;;;
Γμτ, λάθος νόμιζα τόσα χρόνια .....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Το χρήμα είναι πάνω απ' όλα, εκτός αν νομίζουν κάποιοι ότι τα δικά μας 30€ είναι με χρυσό περιδέραιο γύρω γύρω!
σωστός πρόεδρε απλά λέω ας διαλέξουν ποια 30 ευρώ θέλουν.... εγώ πιστεύω ότι αν επιμείνουν στα πακια το σύνολο των 30ευρων θα τους είναι λίγοτερα.... και πάντως τα δικά μου θα απουσιάζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom