Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
μην λες τετοια...θα βγει ο επιθετικος της ολλανδιας του 1998 και θα αρχισει να αναιρει τις κουμφουκιοθεωριες του..δεν κανει να τους χαλας σε μερικους το ΄΄εγω σας τα λεγα΄΄

Φυσικά και δεν είναι έτσι όπως τα λες. Ναι στα μαγαζάκια που δεν είναι βίλες τα πράγματα είναι χιμαριο στις βίλες όχι ακριβώς. Και επειδή προσωπικά πηγαίνω σε στάνταρακια και μόνο τα πράγματα ήταν σε γενικές γραμμές καλά. Στις βίλες δεν μπήκα και ούτε πρόκειται λόγο τιμών αλλά από φιλαράκι που πήγε μου είπε ότι τα πράγματα δεν είναι όπως πριν. Η κοπέλα στην οποία πέρασε δεν τον άφηνε πολλά πολλά. Άσε να εξελιχθεί το πράγμα και βλέπουμε. Επίσης μην ξεχνάς ότι πολλά σπιτάκια είναι χωρίς άδεια οπότε στα αρχιδια τους αν θα τηρήσουνε τις πιπες του μιζαδορου Γερμανοτσολια κουλη.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Φυσικά και δεν είναι έτσι όπως τα λες. Ναι στα μαγαζάκια που δεν είναι βίλες τα πράγματα είναι χιμαριο στις βίλες όχι ακριβώς. Και επειδή προσωπικά πηγαίνω σε στάνταρακια και μόνο τα πράγματα ήταν σε γενικές γραμμές καλά. Στις βίλες δεν μπήκα και ούτε πρόκειται λόγο τιμών αλλά από φιλαράκι που πήγε μου είπε ότι τα πράγματα δεν είναι όπως πριν. Η κοπέλα στην οποία πέρασε δεν τον άφηνε πολλά πολλά. Άσε να εξελιχθεί το πράγμα και βλέπουμε. Επίσης μην ξεχνάς ότι πολλά σπιτάκια είναι χωρίς άδεια οπότε στα αρχιδια τους αν θα τηρήσουνε τις πιπες του μιζαδορου Γερμανοτσολια κουλη.
αυτές που θα το κάνουν απλά θα επωφεληθούν την κατάσταση για να κόψουν υπηρεσίες...δεν θα είναι πολλές...και βασικά δεν θα είναι τα στανταρακια τα καλά...βασικα οποία το κάνει,τρώει μαύρο και ας πρόσεχε...
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
περασμα σημερα βραδυνη βαρδια στην μινωταυρου στην αλανα στο καινουριο δεξια μεσα στο στενακι διπλα απ το ξυλινο με την Εμμανουελα ψηλη μιλφ ρωσιδα και περασμα με γυμνο 69.Μεσα στο δωματιο πολυ καλη αφηνει τα παντα.Το ευχαριστηθηκα.Θα ξαναπροτιμηθει.
 

Ketas

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα ψάχνω κάτι σε bbw η έστω κατι στρουμπουλο γνωρίζει κανείς κάτι για αυτές τις μέρες;;;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
περασμα σημερα βραδυνη βαρδια στην μινωταυρου στην αλανα στο καινουριο δεξια μεσα στο στενακι διπλα απ το ξυλινο με την Εμμανουελα ψηλη μιλφ ρωσιδα και περασμα με γυμνο 69.Μεσα στο δωματιο πολυ καλη αφηνει τα παντα.Το ευχαριστηθηκα.Θα ξαναπροτιμηθει.
Ανταρτισσα την κοβω αυτην.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Φυσικά και δεν είναι έτσι όπως τα λες. Ναι στα μαγαζάκια που δεν είναι βίλες τα πράγματα είναι χιμαριο στις βίλες όχι ακριβώς. Και επειδή προσωπικά πηγαίνω σε στάνταρακια και μόνο τα πράγματα ήταν σε γενικές γραμμές καλά. Στις βίλες δεν μπήκα και ούτε πρόκειται λόγο τιμών αλλά από φιλαράκι που πήγε μου είπε ότι τα πράγματα δεν είναι όπως πριν. Η κοπέλα στην οποία πέρασε δεν τον άφηνε πολλά πολλά. Άσε να εξελιχθεί το πράγμα και βλέπουμε. Επίσης μην ξεχνάς ότι πολλά σπιτάκια είναι χωρίς άδεια οπότε στα αρχιδια τους αν θα τηρήσουνε τις πιπες του μιζαδορου Γερμανοτσολια κουλη.
Δλδ συναδελφε ολλανδε..οι κοπελες στα νομιμα θα κανουν τα παντα νομιμα και οι κοπελες στα παρανομα θα κανουν τα παντα παρανομα!  :o :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Η σοφια ξεκινησε? η περιμενει κι αυτη οπως και οι περισσοτεροι απο εμας να περασει λιγος καιρος για να δουμε ποσοι θα κολλησουν κορονα. :P
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
161
Like
158
Πόντοι
1
Καλημέρα σας...σήμερα ποιες δουλεύουν έχω χάσει στο άλλο σάιτ την μπάλα.... ευχαριστώ
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Καλημέρα σας...σήμερα ποιες δουλεύουν έχω χάσει στο άλλο σάιτ την μπάλα.... ευχαριστώ
***** . gr ειναι το site και λεει κανονικα ποιες δουλεουν και που.Μπηκα πριν και τα ειδα.Εσυ πως εχασες την μπαλα δηλαδη;Θες να μας τρελανεις με τις αγαμιες που εχουμε;
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
161
Like
158
Πόντοι
1
Τώρα είδα σωστά!!! Η αγαμιες πάνε σύννεφο....άντε να δούμε σήμερα μια άσπρη μέρα...στου κρεβάτ.... Ποια είναι καλή όπου να αφήνει να τις βάλεις χέρι και δάκτυλακ;;
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους!!!
Καμια καλη προταση για τωρα υπαρχει;;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Δλδ συναδελφε ολλανδε..οι κοπελες στα νομιμα θα κανουν τα παντα νομιμα και οι κοπελες στα παρανομα θα κανουν τα παντα παρανομα!  :o :grin:

Δεν θα ονομάσω σπιτάκι και κοπέλα από βίλες αλλά ο φίλος μου πέταξε τζαμπα λεφτά. Αντιθέτως εγώ σε μη-βίλα σπιτάκι έβγαλα καλό γούστο. Και σήμερα αν δεν βρέξει θα τιμήσω το δεύτερο στανταρακι μου και θα σου πω τι παίζει. Γενικά έχει πάρα πολύ κόσμο και οι κοπέλες μου δινουν την εντύπωση ότι είναι λίγο αγχωμένες.Να αναφέρω δε ότι γίνεται του Πακιστανού το κάγκελο. Αλλά δεν φταιει κανεις τα ζώα που ψηφίζουν εθνομηδενιστες τσιπρες και ψωφοδεξιες νέοφιλελε νουδουλες. Anyway οι πιο πολλές λένε ότι δεν τους βάζουν μέσα αλλά κρατάτε μικρό καλάθι...οι τύποι είναι μέσα στην βρώμα κυριολεκτικά.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Να αναφέρω για όσους δεν κατέβηκαν βόλτα ακόμα ότι η Μιρελα έχει μεταφερθεί σε άλλο σπιτάκι στου ερημίτη 2 ένα με κίτρινο χρώμα πόρτα και από τι φαινεται θα δουλεύει πρωινά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλες προτασεις για τωρα μεσημεριανες, κοσμο δεν εχει.

παμελα ρωσιδα, ειχε και αγγελια στο κανεσεχ , λαμπαδα για στριπτιτζαδικο, στην φριξου αριστερα καινουριο μαγαζι πανω σε οροφο , ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΧΙ ΔΕΞΙΑ ΑΝΕΒαιΝΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΣΕ ΟΡΟΦΟ

ρουμπι στο παρανταης , αγγλιδα, πορτοκαλι μαλι, στο σαλονι εδειχνε μιλφ τελικα πρεπει να ειναι κατω απο 30, 25 δηλωσε και η επιδερμιδα της με επεισε, αυτην τιμησα, παιζει να ειναι αυτη που εβλεπε ο αλλος επι καραντινας στην γιαννιτσων.

στη φριξου επισης παρουσα αυτη που κανει το σπεσιαλ τσιμπουκι με νερο, μια αλλη μελαμψη βανεσα καλο σωμα και μια αλλη λιγο ατσουμπαλη μελαχροινη και τελος στο τερμα αριστερα πανω με την αντιπαθητικη τσατσα την μελαχροινη χοντρη ημιινδιανα και αυτη μου φαινεται απο ασιατικη σοβιετια, μια ιζαμπελα που δεν την ειδα.

νταιανα χωρις τσατσα για παχουλολαγνους στο φριχαουζ,

διπλα απο το φριχαουζ στο συγκροτημα δυο ουκρανες, η παλια λεπτη σκιννυ αλογοφατσα βλογιοκομμενη αντζελα ή αντριανα μπερδευω ονοματα και μια ελινα-λινα πιο γλυκια αλλα και πιο αδιαφορη.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Η ελενα η ρουμανα με τα ωραια ματια που την βρισκουμε;;;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
το red night ειναι εκει που ηταν το στριπτιτζάδικο παλια??
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Η Σαντρα στο Νικ.Ουρανου 24 (?) ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom