Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
σωστός πρόεδρε απλά λέω ας διαλέξουν ποια 30 ευρώ θέλουν.... εγώ πιστεύω ότι αν επιμείνουν στα πακια το σύνολο των 30ευρων θα τους είναι λίγοτερα.... και πάντως τα δικά μου θα απουσιάζουν
Άντε να τα ξαναπούμε πάλι...Στα αρχιδια τους! Δεν τους νοιάζει ,έτσι και αλλιώς πλυντήρια είναι τα σπιτάκια!!! :rockon: :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Δηλαδή είτε είμαι Βούλγαρος  ή Τούρκος αλλάζει τίποτα αν με νοιάζει που μπαίνουν οι αλλοδαποί?Και εγώ σιχαίνομαι εύκολα όπως πχ σιχαίνομαι όταν πάνε κάτι μπαρμπαδες 60 και 70 χρόνων..τι να κάνω δηλαδή να βρω γυναίκα να γαμαω μόνο αυτή?Μία απλή ερώτηση όταν.πηγαινουν τζιπσις στα μπουρδέλα δεν σιχαίνεσαι? Μόνο με Μαροκινους Αλγερινούς και Πακιστανούς είναι το κόλλημα?
αδερφέ το πρόβλημα δεν είναι ο ξένος αλλά από πού προέρχεται ο ξένος που γεννήθηκε ποιες υπηρεσίες υγείας είχε κλπ και εδώ δεν ξέρεις ούτε τα αληθινά ονόματα τους
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Άντε να τα ξαναπούμε πάλι...Στα αρχιδια τους! Δεν τους νοιάζει ,έτσι και αλλιώς πλυντήρια είναι τα σπιτάκια!!! :rockon: :grin:
ρε πρόεδρε ξεπλένεις όταν μετατρέπεις παρανόμως κτήσης χρήμα σε νόμιμο.... που το είδες αυτό εδώ;;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Δεν έλαβα καμία, γιατί δεν ζήτησα!
Αυτό δεν σημαίνει πως δεν κόβουν τίποτα!
Απλά τα πράγματα όποιος ζητήσει απόδειξη θα την πάρει!
θα το κάνω για να δούμε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
καλες προτασεις για τωρα μεσημεριανες, κοσμο δεν εχει.

παμελα ρωσιδα, ειχε και αγγελια στο κανεσεχ , λαμπαδα για στριπτιτζαδικο, στην φριξου αριστερα καινουριο μαγαζι πανω σε οροφο , ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΧΙ ΔΕΞΙΑ ΑΝΕΒαιΝΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΣΕ OΡΟΦΟ
Δοκίμασα την Πωλινα σήμερα το απόγευμα στο εν λόγω μαγαζι(Incognito).40€ με τσιμπο γυμνό.Μετρια πίπα χωρίς γλύψιμο στα @@,της αρέσει το δυνατό πιστονιασμα αλλά έβαλε πολύ κρέμα στο μουνι της κ χάλασε την αίσθηση.Δαχτυλα δεν δέχεται.Δηλωνει Ρωσίδα κ ξέρει λίγα αγγλικά.30€ το απλό και κάνει cim στα 50.
 

firesstarter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
27
Like
17
Πόντοι
0
Τσάρκα σήμερα κατά τις 5 το απόγευμα, μέτρια κίνηση θα έλεγα, καθώς περίμενα σε ένα σπιτάκι εισέρχεστε μέσα ένας ξένος ο οποίος δεν μιλούσε ελληνικά οπότε προσφέρομαι να κάνω τον μεταφραστή, ο τύπος είπε ότι είναι Γάλλος και έψαχνε σπιτάκι για ομοφυλόφιλους :think:, τον ενημερώνω ότι εδωπέρα δεν παίζουν τέτοια και φεύγει, περνάω εγώ μέσα εντομεταξύ με μια τσεχιδα Βανέσα στο ονομα αρκετά μελαχρινή θα έλεγα, οκ πήγαν τα πράγματα αποστολή εξετελεσθει με 30 ευρό, βγαίνοντας λέω να πάω να δω τι παίζει και στα γύρο, μπαίνω στο Bella Donna και βλέπω έναν μαυριδερό να περιμένει και αυτός :headbang:, βλέπω και την κοπέλα που δούλευε εκεί και μιας και ο αραψ τύπος δεν μιλούσε ελληνικά της λέω τις τσατσάς ένα δυο πράγματα για το ότι δέχεται μαυριδερούς, φεύγοντας με λέει "έλα θα σε βάλω πρώτο εσένα άμα θες" :uglystupid:, τέλος λέω να περάσω και από το Vegas όπου και βλέπω ενα καινούριο θέαμα, ήταν 3-4 ένστολοι και κάτι άλλοι τύποι με κίτρινα γιλέκα και είχαν μαζέψει καμιά 20αρια πακι και τους είχαν βάλει σε μια γραμμή, μη θέλοντας μπελάδες κάνω αναστροφή και εξαφανίζομαι
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
54
Πόντοι
0
Μαγκες ολα καλα; Εχω να βγω τσαρκα ααπειρους μηνες,2 γρηγορες ερωτησουλες

1) πιο κοντα σε gfe ποια παιζει αυτον τον καιρο??
2) πιο μοντελε φαση;

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Μαγκες ολα καλα; Εχω να βγω τσαρκα ααπειρους μηνες,2 γρηγορες ερωτησουλες

1) πιο κοντα σε gfe ποια παιζει αυτον τον καιρο??
2) πιο μοντελε φαση;

Ευχαριστω εκ των προτερων!
περιμενε απο βδομαδα ερχεται η λαρα! για μοντελο βεβαια τις λειπουν λιγα εκατοστα  :cheesy: ..αλλα στ' αλλα ειναι οκ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.058
Πόντοι
3.346
Τσάρκα σήμερα κατά τις 5 το απόγευμα, μέτρια κίνηση θα έλεγα, καθώς περίμενα σε ένα σπιτάκι εισέρχεστε μέσα ένας ξένος ο οποίος δεν μιλούσε ελληνικά οπότε προσφέρομαι να κάνω τον μεταφραστή, ο τύπος είπε ότι είναι Γάλλος και έψαχνε σπιτάκι για ομοφυλόφιλους :think:, τον ενημερώνω ότι εδωπέρα δεν παίζουν τέτοια και φεύγει, περνάω εγώ μέσα εντομεταξύ με μια τσεχιδα Βανέσα στο ονομα αρκετά μελαχρινή θα έλεγα, οκ πήγαν τα πράγματα αποστολή εξετελεσθει με 30 ευρό, βγαίνοντας λέω να πάω να δω τι παίζει και στα γύρο, μπαίνω στο Bella Donna και βλέπω έναν μαυριδερό να περιμένει και αυτός :headbang:, βλέπω και την κοπέλα που δούλευε εκεί και μιας και ο αραψ τύπος δεν μιλούσε ελληνικά της λέω τις τσατσάς ένα δυο πράγματα για το ότι δέχεται μαυριδερούς, φεύγοντας με λέει "έλα θα σε βάλω πρώτο εσένα άμα θες" :uglystupid:, τέλος λέω να περάσω και από το Vegas όπου και βλέπω ενα καινούριο θέαμα, ήταν 3-4 ένστολοι και κάτι άλλοι τύποι με κίτρινα γιλέκα και είχαν μαζέψει καμιά 20αρια πακι και τους είχαν βάλει σε μια γραμμή, μη θέλοντας μπελάδες κάνω αναστροφή και εξαφανίζομαι
Την βανεσα δεν εγραψες σε ποιο στουντιο την βρισκουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom