Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα σας, είμαι καινούργιος στο άθλημα και θα ήθελα σας παρακαλώ μια βοήθεια.  Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια μαγαζιά που οι κοπέλες να είναι αυτό που λενε σαν το κορίτσι σου (ξερω οτι πρέπει να "δεθουν" και μαζι σου,να ταιριαξετε στην χημεία,αλλα εμένα μου αρεσουν για παράδειγμα τα γλωσσοφιλα και το σιγα σιγά)έχετε να προτείνετε κάποια?σας ευχαριστω!!
Ζητας τον ουρανο με τα αστρα ισως η Νατασα η Τσαρινα στο φρει χαους η Σοφια των Βιλων και οι δυο ειναι κοντα στα 40
 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Το φρει χαουζ το βρήκα στον χάρτη,μπορεις να μου πεις ποιές από όλες τις βίλες εννοείς?Ευχαριστώ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
η σοφια των βιλλών δινει γλωσσοφιλα;;;;;

ειναι προφανες οτι δεν διαβαζεις τις κριτικες των μελων αλλά ουτε τις αναφορες των συναγωνιστων εδω στο νημα γι' αυτο και η αγνοια περι Σοφιας και γλωσσοφιλων  ;)

Υ.Γ. τωρα βλεπω στο άλλο site οτι εχει ρεπο και δεν δουλευει αυτην την εβδομαδα, αν θες γλωσσοφιλα δοκιμασε και την Λαρα  ;)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Η Λαρα ειναι οπως την βρεις

ετσι σωστα  :hi: απλα με τα φιλιά της σοφιας δεν συγκρινεται η λαρα αλλά αποτελει μια επιλογη για κοπελες των στουντιο που φιλανε πρεπει απλα να βρεις το κουμπι της και να την ξεκλειδωσεις ωστε να παρεις φιλιά απο την Λαρα, την Σοφια της αρεσει να κανει ερωτα και οχι σεξ τυποποιημενο οπως κανουν  τα περισσοτερα στουντιοκοριτσα.
 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά... Διάβασα απίστευτες κριτικές για την Σοφία,είναι 40αρα όποτε νομίζω είναι η καταλληλότερη για πρώτη εμπειρία στο άθλημα... Η Λαρα παιδιά που είναι? Η Σοφία τελικά σε πια βιλα είναι παρακαλω?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
ειναι προφανες οτι δεν διαβαζεις τις κριτικες των μελων αλλά ουτε τις αναφορες των συναγωνιστων εδω στο νημα γι' αυτο και η αγνοια περι Σοφιας και γλωσσοφιλων  ;)

Υ.Γ. τωρα βλεπω στο άλλο site οτι εχει ρεπο και δεν δουλευει αυτην την εβδομαδα, αν θες γλωσσοφιλα δοκιμασε και την Λαρα  ;)
τα διαβαζα πατερ αλλα δεν τα πιστευα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
τα διαβαζα πατερ αλλα δεν τα πιστευα

το καταλαβαίνω να είσαι δύσπιστος και με το δίκιο σου  :hi: (και εγώ από τις κριτικές κάποιων εδώ μέσα κρατάω μικρό καλάθι για ευνόητους λόγους ;)) αλλά υπάρχουν και εξέχοντα μέλη όπως ο Αζαζέλ και κάποιοι λίγοι ακόμη (τώρα θα με κράξουν κάποιοι γιατί ευλογώ πάλι τα γένια του Αζα  :grin: ) που έχουν γράψει για τη Σοφία ότι κάνει γλωσσόφιλα και είναι θερμή γυναίκα στο κρεβάτι. όσες φορές διάβασα σχόλια και κριτικές του Αζά και του karaman και έκανα καταδρομική πέρασα super. (τα γραφόμενα τους είναι εγγύηση)

Υ.Γ. διάβασα λίγο στο άλλο site που ρωτούσε ένας συναγωνιστής πότε επιστρέφει η Σοφία από το ρεπό και απάντησε για παρασκευή βραδινή βάρδια.

 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
γρήγορο πέρασμα από σφαγεία. πήγα venus angels οπου ήταν μια με κοντό κοκκινο μαλί νομίζω Ιζαμπέλα, δεν με ενθουσίασε οπότε δεν πέρασα. Στο ακριβώς απέναντι μια ξανθιά μιλφ, ούτε αυτή μου γέμισε το μάτι. Απέναντι πάλι στο γωνιακό με το που μπαίνω μου λέει η γυναίκα που ήταν υπηρεσία ότι έχουμε την καλύτερη και κάνει το καλύτερο σεξ. Θεωρητικά μπορεί να είχε και δίκιο αλλά δεν θα το μάθω ποτέ αφού δεν πέρασα. Μιλφόνι κι αυτό αδιάφορο κατ' εμε. Φεύγοντας μου είπε και το θεικό "Όλοι φεύγετε, πάτε αλλού να φάτε χυλόπιτα να δείτε τι καλά που είναι!"
Οπότε επειδή δεν είχα όρεξη για τσάρκες (και χυλόπιτες...!!) πήγα απέναντι στο free house που όλοι λένε για μια Ανια, μήπως ήταν εκεί. Τελικά ήταν και πέρασα με το απλό. Θα ακολουθήσει κριτική...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
το καταλαβαίνω να είσαι δύσπιστος και με το δίκιο σου  :hi: (και εγώ από τις κριτικές κάποιων εδώ μέσα κρατάω μικρό καλάθι για ευνόητους λόγους ;)) αλλά υπάρχουν και εξέχοντα μέλη όπως ο Αζαζέλ και κάποιοι λίγοι ακόμη (τώρα θα με κράξουν κάποιοι γιατί ευλογώ πάλι τα γένια του Αζα  :grin: ) που έχουν γράψει για τη Σοφία ότι κάνει γλωσσόφιλα και είναι θερμή γυναίκα στο κρεβάτι. όσες φορές διάβασα σχόλια και κριτικές του Αζά και του karaman και έκανα καταδρομική πέρασα super. (τα γραφόμενα τους είναι εγγύηση)

Υ.Γ. διάβασα λίγο στο άλλο site που ρωτούσε ένας συναγωνιστής πότε επιστρέφει η Σοφία από το ρεπό και απάντησε για παρασκευή βραδινή βάρδια.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
229
Like
304
Πόντοι
21
καλησπερα παιδες. ειμαι παλιος συναγωνιστης αλλα πρωταρης στην παρεα. καλησπεριζω λοιπον κ απο τη μερια μου και ας ελπισω οτι θα βοηθησω κ γω να μεγαλωσει η ωραια παρεα. Διαβασα σε καποιο ποστ του τελευταιου μηνα για επιστροφη Αντριαννας...μιλαμε για την τσπανιδα 'η την ρουμανα σκινυ με πλακα βυζακι? οποιος μπορει ας βοηθησει
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
ειναι προφανες οτι δεν διαβαζεις τις κριτικες των μελων αλλά ουτε τις αναφορες των συναγωνιστων εδω στο νημα γι' αυτο και η αγνοια περι Σοφιας και γλωσσοφιλων  ;)

Υ.Γ. τωρα βλεπω στο άλλο site οτι εχει ρεπο και δεν δουλευει αυτην την εβδομαδα, αν θες γλωσσοφιλα δοκιμασε και την Λαρα  ;)

Η Λαρα δεν δινει καν γλωσσοφιλα,που ειναι και στανταρακι μου καθε εβδομαδα. Δινει κατι πεταχτα, τποτα παραπανω. Μην περιμενετε γλωσσοφιλα απο αυτην.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Έκανα χτες βράδυ μια τσάρκα σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά μετά από πάρα πολύ καιρό (περίπου 2 χρόνια). Με εξαίρεση 3-4 κοπέλες, ο μέσος όρος εμφάνισης ήταν τραγικά χαμηλός. Πολλές γυφτόφατσες και γενικώς εμφανίσεις που δε βγάζουν καύλα.
Από πότε η καλή εμφάνιση έπαψε να είναι σημαντική προϋπόθεση για να δουλέψει κάποια σε μαγαζί της Θεσσαλονίκης;  :think:
Είναι κρίμα γιατί κάποιοι χώροι είναι πραγματικά πολύ όμορφοι αλλά αυτό είναι δευτερεύον.

Τη γνώμη μου την έχω πει πολλές φορές στο παρελθόν και ξέρω πως πολλοί ζορίζονται όταν το ακούν αλλά είναι η πραγματικότητα. Η φτήνια φέρνει μιζέρια.

Αν δεν βάλουν κάποια μαγαζιά της πόλης (λίγα, όχι όλα φυσικά) την τιμή εκκίνησης στα 50 €, δυνατό μουνί δεν πρόκειται να έρθει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έκανα χτες βράδυ μια τσάρκα σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά μετά από πάρα πολύ καιρό (περίπου 2 χρόνια). Με εξαίρεση 3-4 κοπέλες, ο μέσος όρος εμφάνισης ήταν τραγικά χαμηλός. Πολλές γυφτόφατσες και γενικώς εμφανίσεις που δε βγάζουν καύλα.
Από πότε η καλή εμφάνιση έπαψε να είναι σημαντική προϋπόθεση για να δουλέψει κάποια σε μαγαζί της Θεσσαλονίκης;  :think:
Είναι κρίμα γιατί κάποιοι χώροι είναι πραγματικά πολύ όμορφοι αλλά αυτό είναι δευτερεύον.

Τη γνώμη μου την έχω πει πολλές φορές στο παρελθόν και ξέρω πως πολλοί ζορίζονται όταν το ακούν αλλά είναι η πραγματικότητα. Η φτήνια φέρνει μιζέρια.

Αν δεν βάλουν κάποια μαγαζιά της πόλης (λίγα, όχι όλα φυσικά) την τιμή εκκίνησης στα 50 €, δυνατό μουνί δεν πρόκειται να έρθει.
αμα βαλουν 50 εκει που κανουν τζιρο 300-600 θα κανουν 200 (4 πελατες) αντε γεια. στην κριση πεφτουν οι τιμες δεν ανεβαινουν, δεν εχουμε πληθωρισμο αλλα αποπληθωρισμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom