Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.614
Πόντοι
12.525
Πολυ ωραιο γαμησι αποψε τα ξημερωματα με το πιπινακι Ιρα στο Φριξου 15α.
Την ειχα απο καιρο στο νου οποτε χθες την πετυχα και μπηκα κατευθειαν,ολο ναζια και αγαπουλες...πουτσοτριψιματα,αρχιδογλειψιμο,αλλαγη στασεων,καθολου βιασυνη...στο τελος μου εβγαλε και την καποτα και μου σκουπισε και τον πουτσο και φευγοντας μου ειπε και ευχαριστω...
Δε μιλαει καλα ελληνικα,υστερει και σε τεχνικη αλλα η συνολικη συμπεριφορα σε κερδιζει και εχει κι αυτη την αθωα,ομορφη φατσουλα που δε γινεται να μη την ερωτευθεις  :smitten: :smitten: :smitten:

αν ετσι ειναι παντα και δε την πετυχα απλα σε μια καλη βραδιά,τοτε εχω βρει καινουριο στανταρακι για τα δικα μου γουστα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Μετα απο τουλαχιστον 2μηνη αποχη εχω τρελλη ορεξη για σημερα το βραδυ... εχει εμφανιστει κανενα καινουργιο σε πολυ ομορφο;;;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πριν καμια 10αρια μερες που βγηκα παγανια βραδυ, στις Ανιας ηταν κλειστο το μπουρδελο, οποτε βολευτηκα με την Σοφια στις βιλες που μου πεταξε τα μυαλα εξω.!! Σημερα θα βρουμε την Ανια στο ποστο της ή μηπως το γυρησε στην πρωινη βαρδια και αυτη.???

Αλλιως που αλλου να τον βουτηξουμε, του al αυτη η Ιρα ακουγετε καλη περιπτωση...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.795
Πόντοι
5.646
Πριν καμια 10αρια μερες που βγηκα παγανια βραδυ, στις Ανιας ηταν κλειστο το μπουρδελο, οποτε βολευτηκα με την Σοφια στις βιλες που μου πεταξε τα μυαλα εξω.!! Σημερα θα βρουμε την Ανια στο ποστο της ή μηπως το γυρησε στην πρωινη βαρδια και αυτη.???

Αλλιως που αλλου να τον βουτηξουμε, του al αυτη η Ιρα ακουγετε καλη περιπτωση...
Πιστεύω σήμερα το βράδυ θα την πετύχεις!Δες κ την Αναμπελα στο Π.Ερημιτη2Α αν σου αρέσει.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πιστεύω σήμερα το βράδυ θα την πετύχεις!Δες κ την Αναμπελα στο Π.Ερημιτη2Α αν σου αρέσει.

Αναμπελα ή Αντελινα.?? Που εχει και μια κριτικη στην 1η σελιδα, Μια μαυρομαλα, την ειχα δει μια φορα καλο καυλακι.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.795
Πόντοι
5.646
Αναμπελα ή Αντελινα.?? Που εχει και μια κριτικη στην 1η σελιδα, Μια μαυρομαλα, την ειχα δει μια φορα καλο καυλακι.
Την Αντελινα την δοκίμασα πολύ καιρό πριν όταν δούλευε στο Ν.Ουρανου 28 αλλά δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.Τωρα αν έχει ανεβάσει απόδοση δεν ξέρω!Ανάμπελα την δοκίμασε συναθλητης που μιλάει ρουμάνικα κ μου είπε ότι είναι καλούτσικη.Εσυ επιλέγεις!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.538
Στη ζωή σου δεν έχεις δει-ακουμπήσει μπατ,γιατί τα αναφέρεις ρε τραχανοπλαγια,πάλι θέλεις να κερδίσεις τις εντυπώσεις?
Σαν τον αγράμματο και απλυτο κάνεις που βρίζει εδώ μέσα αυτά που δεν μπορεί να φτάσει  :jerking:
Καλα χαλαρωσε και συ...
Για Μπατ μιλαμε οχι για χρυσες λιρες!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Φιλε μπατ παιρνει το μωρο?? :grin:

Στη ζωή σου δεν έχεις δει-ακουμπήσει μπατ,γιατί τα αναφέρεις ρε τραχανοπλαγια,πάλι θέλεις να κερδίσεις τις εντυπώσεις?
Σαν τον αγράμματο και απλυτο κάνεις που βρίζει εδώ μέσα αυτά που δεν μπορεί να φτάσει  :jerking:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Καλα χαλαρωσε και συ...
Για Μπατ μιλαμε οχι για χρυσες λιρες!!!

Ούτε τα μπατ έχει δει ποτέ του ούτε τις χρυσές λίρες,βασικά μόνο ευρώ έχει δει,για τις δραχμές δεν παίρνω όρκο γιατί μπορεί ο παππούς να έχει ξεχασμένες στο σεντούκι  ;)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.495
Πόντοι
34.538
Ούτε τα μπατ έχει δει ποτέ του ούτε τις χρυσές λίρες,βασικά μόνο ευρώ έχει δει,για τις δραχμές δεν παίρνω όρκο γιατί μπορεί ο παππούς να έχει ξεχασμένες στο σεντούκι  ;)
Ε,δεν χανει και τιποτα που δεν εχει δει Μπατ..
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
419
Κριτικές
7
Like
1.020
Πόντοι
361
Ρε σεις αλάνια ξέρετε καμιά κοπέλα που να κάνει γλυφοκωλι και αν ναι πόσο το χρεώνει.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πιστεύω σήμερα το βράδυ θα την πετύχεις!Δες κ την Αναμπελα στο Π.Ερημιτη2Α αν σου αρέσει.

Χτες βραδυ οντως η Ανια στο ποστο της, απο οτι καταλαβα, 1η μερα χτες δουλευε.??? 1η βδομαδα.??? δεν καταλαβα χριστο.!!  :2funny:

Αυτο που καταλαβα ομως οτι η χτεσινη συνευρεση ηταν για οσκαρ, εκανα ΤΟ γαμησι της 5ετιας.!! :rockon: :rockon: Με ειχε μεσα σιγουρα ενα μισαωρο και με πεταξε τα ματια εξω, μπορει να καναμε προκαταρτικα κανα 20λεπτο,?? απο το μισαωρο...τετοια καταθεση, απο εποχες Εφης ειχα να κανω.!!
 

Arximidis_3

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα σας, είμαι καινούργιος στο άθλημα και θα ήθελα σας παρακαλώ μια βοήθεια.  Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια μαγαζιά που οι κοπέλες να είναι αυτό που λενε σαν το κορίτσι σου (ξερω οτι πρέπει να "δεθουν" και μαζι σου,να ταιριαξετε στην χημεία,αλλα εμένα μου αρεσουν για παράδειγμα τα γλωσσοφιλα και το σιγα σιγά)έχετε να προτείνετε κάποια?σας ευχαριστω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom