Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
Ρε τι είπε η φάλαινα!Τον πουλο!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
Στο καλο και να μη μας γραφεις δεν την ειπες
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
Εμείς ξεσκιζόμαστε στην δουλειά για ένα 20άρικο και η άλλη σνομπάρει τα 50άρικα. Έλεος............
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
γιατί σε καλέσαμε με το ζόρι ;;; Αν ήταν τόσο καλά εκεί γιατί ήρθες;;; ...και να μας γράφεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
είναι απαράδεκτοι απατεωνες, οφειλουν να γραφουν ότι είναι ανω των 50 χρονων και εξ αλλαγης φυλου, όχι να το καταλαβαινει υστερα αν μπει ο συναγωνιστης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
για αυτό πρεπει να είναι αναρτημενες σε κοινη θέα μεσα στο μαγαζι οι ιατρικες εξετασεις, να φαινεται υπηκοοτητα. ηλικια και αλλα στοιχεια ταυτότητας.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
για αυτό πρεπει να είναι αναρτημενες σε κοινη θέα μεσα στο μαγαζι οι ιατρικες εξετασεις, να φαινεται υπηκοοτητα. ηλικια και αλλα στοιχεια ταυτότητας.
φορολογική δήλωση της κοπέλας και του μαγαζατορα χρειάζεσαι ή να το πσραλειψουμε ?

Αυτή η μαλακία με τη Νικόλ είναι παλιά καραμέλα και δε τρώγεται πλέον
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Πάντως στις φωτογραφίες που ανεβάζουν τη Μόνικα, στα νήματα τα ίδια τα στούντιο, μόνο φάλαινα δεν τη λες.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
περιμένω την στιγμή που θα βγει κάποιος και θα πει ότι πέρασε καλά...σιγα σιγά ερχεται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φορολογική δήλωση της κοπέλας και του μαγαζατορα χρειάζεσαι ή να το πσραλειψουμε ?

Αυτή η μαλακία με τη Νικόλ είναι παλιά καραμέλα και δε τρώγεται πλέον

όπως σε όλα τα αλλα μαγαζια είναι αναρτημενη η αδεια του καταστήματος με την φατσα του ιδοκτητη και το αφμ του βεβαια. αλλιως υπαρχει βρωμια και απατη. καποτε σε πιο ευνομουμενες εποχες ή σε άλλες πιο ευνομουμενες χωρες ετσι γινεται.

πριν 3 χρονια σε περιοχη που είναι νομιμα τα μαγαζια με κλειδωσαν μεσα, μετα την συνευρεση, γιατι εκανε εφοδο η αστυνομια και το μαγαζι ηταν χωρις αδεια. επεσα θυμα της απατης τους και αυτή η καραμελα ότι και αλλοι δουλευουν παρανομα και στην Αθήνα να δεις που είναι όλα σχεδόν παρανομα είναι παλια καραμελα και δε τρώγεται πλεον.

όπως στο μαγαζι μου κοβω αποδειξη βλέπεις το αφμ μου και το ονομα μου και μπορεις να με βρεις αμα σε εξαπατησω ετσι πρεπει να γινει καποτε και εδώ, δεν είναι ανωτερου θεου επιχειρηματιες στους οικους ανοχης. ελπιζω να επιβληθει το καθαρο συστημα της γερμανιας και της ολλανδιας καποτε και στο ελλαδισταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
Ισως να ειμαι και ο μοναδικος που ειχε περάσει καλά εδω μέσα με αυτήν αλλά ας κάνω τον κόπο να ρωτήσω μπάς και κανένας συντροφος τν έχει παρει το ματί του σε καανα σπιτάκι.  Μια πετίτ ονόματι Φλωρίτα που είχε ασιατικά χαρακτηριστικά αλλά ηταν ρουμάνα. 
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Μακρυα απ αυτην την Μονικα δηλαδη.Ασε και την παρουσιαζαν πριν ερθει στο thread του villa prive και Erotica ως την υπερμουναρα την γουαου.Και τα ειπα στο thread τους για τις μεταγραφες και καλα απ την αλυσιδα των βιλλων στην Αθηνα που ερχονται εδω για τις αρπαχτες. και γιατι δεν φερνουν εδω κατευθειαν φρεσκιες και καινουργιες που δεν εχουν δουλεψει πουθενα αλλου στην Ελλαδα αλλα τπτ τα ιδια και τα ιδια κσι σε αυτην παει 50 το απλο ?Μα καλα για ποσο μλκ μας περνανε ?Αλλα σιγουρα θα πανε να την δοκιμασουν και να πεταξουν προφανως τζαμπα τα λεφτα τους και δεν λεω γι αυτους που δεν ξερουν καν για το site(bourdela.com) και το forum αλλα και για μελη του bou που εχουν πει οτι θα πανε με αυτην κλπ.Και μετα αναρωτιωμαστε γιατι δεν αλλαζει τπτ εδω πανω και μονο τις καινουργιες και μουναρες εχουν μονο κατω εδω ακομη και τον δεινοσαυρο την Νικολ φερανε παλια καραβανα στον Βαρδαρη.Ε ειναι δυνατον να μην μας περνανε για μαλακες αλλα για ποσο μαλακες ;  :jerking: :jerking:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Μακρυα απ αυτην την Μονικα δηλαδη.Ασε και την παρουσιαζαν πριν ερθει στο thread του villa prive και Erotica ως την υπερμουναρα την γουαου.Και τα ειπα στο thread τους για τις μεταγραφες και καλα απ την αλυσιδα των βιλλων στην Αθηνα που ερχονται εδω για τις αρπαχτες. και γιατι δεν φερνουν εδω κατευθειαν φρεσκιες και καινουργιες που δεν εχουν δουλεψει πουθενα αλλου στην Ελλαδα αλλα τπτ τα ιδια και τα ιδια κσι σε αυτην παει 50 το απλο ?Μα καλα για ποσο μλκ μας περνανε ?Αλλα σιγουρα θα πανε να την δοκιμασουν και να πεταξουν προφανως τζαμπα τα λεφτα τους και δεν λεω γι αυτους που δεν ξερουν καν για το site(bourdela.com) και το forum αλλα και για μελη του bou που εχουν πει οτι θα πανε με αυτην κλπ.Και μετα αναρωτιωμαστε γιατι δεν αλλαζει τπτ εδω πανω και μονο τις καινουργιες και μουναρες εχουν μονο κατω εδω ακομη και τον δεινοσαυρο την Νικολ φερανε παλια καραβανα στον Βαρδαρη.Ε ειναι δυνατον να μην μας περνανε για μαλακες αλλα για ποσο μαλακες ;  :jerking: :jerking:

Σωστός σε όλα , ήθελα να σχολιάσω αν είναι λογικό σε ένα μαγαζί που ξεκινάει με 40 το απλό να έρχεται η άλλη και να ζητάει 50 , και να πείς οτι είναι η jenna jameson στα νιάτα της (διάσημη πορνοστάρ δηλαδή) πάει κι έρχεται , αλλιώς είναι σαν να πηγαίνει μια σερβιτόρα να δουλέψει σε καφετέρια που δίνει πχ 30 στο 8ωρο και αυτή να λέει θέλω να παίρνω 40 η 50 γιατί τόσα έπαιρνα στην άλλη καφετέρια. Η μόνη διαφορά είναι οτι σερβιτόρες βρίσκεις πιο εύκολα φαντάζομαι .. κατά τα άλλα είναι εύστοχο νομίζω το παράδειγμα που έγραψα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Εγω ξερω οτι Μονικα ειναι μονο μια εδω και χρονια  :rockon: :rockon:
οτιδηποτε αλλο ειναι απλη απομιμηση  :grin: :grin:

Και μονο που ειναι Σερβα η κοπελα,αν ειναι πραγματι,ειναι πρωτος και βασικος λογος για να μη μπει κανεις.Η χειροτερη κωλορατσα ειναι οι Σερβοι

απο κει και περα οι Βιλλες εχουν δικαιωμα να ξεκινανε και με 100ε το απλο αν θελουν αλλα βλεπετε οτι αυτες οι ακριβοθωρητες των Αθηνων που τοσο πολυ τις περιμενουμε να ερθουν προς τα εδω συνηθως ειναι πατατες.
Οποτε κακως ασχολειστε ακομα και σκατε την ψυχη σας
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Ειναι προφανες οτι οι αποψεις και τα γουστα με τα περισσοτερα ενεργα μελη, που γραφουν σταθερα σ' αυτο το θρεντ, ειναι εκ διαμετρου αντιθετα με τα δικα μου, αλλα και μεγαλου μερους των αντρων που επισκεπτονται τα στουντιο κ δεν γραφουν εδω, νομιζω...

Ειναι απιστευτες αυτες οι κακιες, που γραφονται εδω κ μερες για την Μονικα...
Τι επιπλο και τι φαλαινα την ανεβαζουν και την κατεβαζουν και να σηκωθει να φυγει λενε...
Δεν εχω χρονο να γραψω τωρα αναλυτικες εντυπωσεις κ κριτικη αυτη τη στιγμη...
Αλλα τι λετε..; Οτι οσοι πηγαμε και την επισκεφτηκαμε ειμαστε προβατα κι οι αλλοι εισαστε οι εξυπνοι..;

Πολλα απ' οσα γραφτηκαν ισχυουν... Κι οτι μαλλον εχει βαλει μερικα κιλακια κ δεν ειναι κ τοσο πολυ γυμνασμενη... Αλλα αυτο φαινεται και στο βιντεο της στο αλλο σαϊτ... Απλα το καταλαβαινεις καλυτερα απο κοντα... Αλλα αυτο ειναι καλο για μας τους βυζολαγνους, καθως προσθετει στις βυζαρες..! Και μιλαμε για γκομεναρα με 1,80 υψος..!
Αν σου αρεσουν οι αδυνατες, μικροκαμωμενες γυναικες, γιατι να πας στην Μονικα, δεν το καταλαβαινω..! Αν παλι σ' αρεσουν οι γυναικαρες με βυζαρες ειναι μοναδικη εμπειρια κ δεν εχουμε συχνα τετοιες γυναικες στην πολη μας..!
Κι οι πιο πολλες βυζαρουδες που βλεπουμε στις τσοντες, τετοιο σωματοτυπο δεν εχουν..;
Δεν ειναι πετσι και κοκκαλο...

Και για τα λεφτα που ζηταει, ειναι αληθεια οτι ειναι 50 το απλο (οσο κ στην Αθηνα δηλαδη) κι οτι δηλωνει οτι προτιμα τα μεγαλυτερα προγραμματα για να αποδωσει καλυτερα, αλλα εγω πηρα το απλο και περασα μια χαρα..!
Τωρα αν πας προκατειλημμενος κ με διαθεση να κραξεις απο πριν, μην πας καθολου κατα τη γνωμη μου...
Κι ολο γκρινιαζουμε οτι δεν εχουμε κοριτσια, αναλογου επιπεδου με την Αθηνα...
Αλλα οταν ερθει καποια κοπελα, απ' αυτες που ξεχωριζουν στην Αθηνα, αμεσως ολοι πεφτουν για να κραξουν, οπως ειχε γινει κ με την Βικη περσι...
Αφου σας αρεσουν οι Λαρες περισσοτερο, μεινετε μ' αυτες...

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.411
Πόντοι
11.585
Ειναι προφανες οτι οι αποψεις και τα γουστα με τα περισσοτερα ενεργα μελη, που γραφουν σταθερα σ' αυτο το θρεντ, ειναι εκ διαμετρου αντιθετα με τα δικα μου, αλλα και μεγαλου μερους των αντρων που επισκεπτονται τα στουντιο κ δεν γραφουν εδω, νομιζω...

Ειναι απιστευτες αυτες οι κακιες, που γραφονται εδω κ μερες για την Μονικα...
Τι επιπλο και τι φαλαινα την ανεβαζουν και την κατεβαζουν και να σηκωθει να φυγει λενε...
Δεν εχω χρονο να γραψω τωρα αναλυτικες εντυπωσεις κ κριτικη αυτη τη στιγμη...
Αλλα τι λετε..; Οτι οσοι πηγαμε και την επισκεφτηκαμε ειμαστε προβατα κι οι αλλοι εισαστε οι εξυπνοι..;

Πολλα απ' οσα γραφτηκαν ισχυουν... Κι οτι μαλλον εχει βαλει μερικα κιλακια κ δεν ειναι κ τοσο πολυ γυμνασμενη... Αλλα αυτο φαινεται και στο βιντεο της στο αλλο σαϊτ... Απλα το καταλαβαινεις καλυτερα απο κοντα... Αλλα αυτο ειναι καλο για μας τους βυζολαγνους, καθως προσθετει στις βυζαρες..! Και μιλαμε για γκομεναρα με 1,80 υψος..!
Αν σου αρεσουν οι αδυνατες, μικροκαμωμενες γυναικες, γιατι να πας στην Μονικα, δεν το καταλαβαινω..! Αν παλι σ' αρεσουν οι γυναικαρες με βυζαρες ειναι μοναδικη εμπειρια κ δεν εχουμε συχνα τετοιες γυναικες στην πολη μας..!
Κι οι πιο πολλες βυζαρουδες που βλεπουμε στις τσοντες, τετοιο σωματοτυπο δεν εχουν..;
Δεν ειναι πετσι και κοκκαλο...

Και για τα λεφτα που ζηταει, ειναι αληθεια οτι ειναι 50 το απλο (οσο κ στην Αθηνα δηλαδη) κι οτι δηλωνει οτι προτιμα τα μεγαλυτερα προγραμματα για να αποδωσει καλυτερα, αλλα εγω πηρα το απλο και περασα μια χαρα..!
Τωρα αν πας προκατειλημμενος κ με διαθεση να κραξεις απο πριν, μην πας καθολου κατα τη γνωμη μου...
Κι ολο γκρινιαζουμε οτι δεν εχουμε κοριτσια, αναλογου επιπεδου με την Αθηνα...
Αλλα οταν ερθει καποια κοπελα, απ' αυτες που ξεχωριζουν στην Αθηνα, αμεσως ολοι πεφτουν για να κραξουν, οπως ειχε γινει κ με την Βικη περσι...
Αφου σας αρεσουν οι Λαρες περισσοτερο, μεινετε μ' αυτες...

+1 Χωρις να την εχω δει ζωντανα, ισως ειναι η επομενη καταθεση μου αν με κλικαρει, αλλα το οτι γραφτηκε οτι ειναι φαλαινα, σε συγγριση με τις φωτογραφιες που εχουν ανεβει στο αλλο θεμα, και δεν μου φαινετε για φαλαινα το θεωρω υπερβολικο.

Οπως και εχω γραψει και παλαιοτερα, δεν το καταλαβαινω αν κανεις απο αυτους που κραζουν τοσα χρονια τις βιλες, τους αναγκασε κανενας, ή τους εβαλε με το ζορι να πληρωσουν το 40αρι.
Και να προλαβω, γιατι τελευταια μονο βιλες πληρωνω, πηγαινω γιατι εχουν το προγραμμα, βλεπω ποια δουλευει, και γαμαω στο τσακ μπαμ χωρις να ψαχνω και να σπαταλαω χρονο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Ειναι προφανες οτι οι αποψεις και τα γουστα με τα περισσοτερα ενεργα μελη, που γραφουν σταθερα σ' αυτο το θρεντ, ειναι εκ διαμετρου αντιθετα με τα δικα μου, αλλα και μεγαλου μερους των αντρων που επισκεπτονται τα στουντιο κ δεν γραφουν εδω, νομιζω...

Ειναι απιστευτες αυτες οι κακιες, που γραφονται εδω κ μερες για την Μονικα...
Τι επιπλο και τι φαλαινα την ανεβαζουν και την κατεβαζουν και να σηκωθει να φυγει λενε...
Δεν εχω χρονο να γραψω τωρα αναλυτικες εντυπωσεις κ κριτικη αυτη τη στιγμη...
Αλλα τι λετε..; Οτι οσοι πηγαμε και την επισκεφτηκαμε ειμαστε προβατα κι οι αλλοι εισαστε οι εξυπνοι..;

Πολλα απ' οσα γραφτηκαν ισχυουν... Κι οτι μαλλον εχει βαλει μερικα κιλακια κ δεν ειναι κ τοσο πολυ γυμνασμενη... Αλλα αυτο φαινεται και στο βιντεο της στο αλλο σαϊτ... Απλα το καταλαβαινεις καλυτερα απο κοντα... Αλλα αυτο ειναι καλο για μας τους βυζολαγνους, καθως προσθετει στις βυζαρες..! Και μιλαμε για γκομεναρα με 1,80 υψος..!
Αν σου αρεσουν οι αδυνατες, μικροκαμωμενες γυναικες, γιατι να πας στην Μονικα, δεν το καταλαβαινω..! Αν παλι σ' αρεσουν οι γυναικαρες με βυζαρες ειναι μοναδικη εμπειρια κ δεν εχουμε συχνα τετοιες γυναικες στην πολη μας..!
Κι οι πιο πολλες βυζαρουδες που βλεπουμε στις τσοντες, τετοιο σωματοτυπο δεν εχουν..;
Δεν ειναι πετσι και κοκκαλο...

Και για τα λεφτα που ζηταει, ειναι αληθεια οτι ειναι 50 το απλο (οσο κ στην Αθηνα δηλαδη) κι οτι δηλωνει οτι προτιμα τα μεγαλυτερα προγραμματα για να αποδωσει καλυτερα, αλλα εγω πηρα το απλο και περασα μια χαρα..!
Τωρα αν πας προκατειλημμενος κ με διαθεση να κραξεις απο πριν, μην πας καθολου κατα τη γνωμη μου...
Κι ολο γκρινιαζουμε οτι δεν εχουμε κοριτσια, αναλογου επιπεδου με την Αθηνα...
Αλλα οταν ερθει καποια κοπελα, απ' αυτες που ξεχωριζουν στην Αθηνα, αμεσως ολοι πεφτουν για να κραξουν, οπως ειχε γινει κ με την Βικη περσι...
Αφου σας αρεσουν οι Λαρες περισσοτερο, μεινετε μ' αυτες...
Όχι φίλε μου φάλαινα δεν είναι με τίποτα...σου μιλάω εγώ που την έχω πάρει Αθήνα 2 φορές...υπεροπτης είναι και οι θεσσαλονικεις δεν τα σηκώνουμε αυτά...η κοπέλα ήρθε για άλλο σκοπό και θα φύγει σίγουρα και σύντομα.κανενα καλό σεξ δεν κάνει και το μόνο που θα σου μείνει από αυτήν ειναι οτι πήγες κάποτε με.μια πολυ.ομορφη γυναίκα.το θέμα είναι να υπάρχει όμορφη συμπεριφορά...τα υφακια τα μπλαζέ και τα ξέρεις ποια ειμαι εγώ αλλου...ευτυχως η δυστυχώς εδώ πάνω γαμαμε με το χαμόγελο...δεν θα μπορούσα να δικαιολογήσω στον εαυτό την άσχημη συμπεριφορ λογο της ομορφιάς...οσο για τα λεφτά καλα κάνει και τα ζητάει...σου λέει μουναρα είμαι θα έρθουν,θα τους κάνω 2-3 Χαχα και θα φύγω....και έτσι θα γίνει...περασεις δεν περάσεις καλά όταν θα κλείνεις τα μάτια σου μετά από ένα χρόνο δεν θα τη θυμηθείς καθόλου....ντορος για το τίποτα είναι καλός ντόρος λέει ένα ρητο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom