Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Προσπαθώ να σώσω και τον Φακιρη αλλά είναι ταγμένος τσουβαλιαρης,δεν υπάρχει σωτηρία

Και γω γουστάρω καμιά τσουβάλα μια στις τόσες . . . Έτσι για το ψυχολογικό ρε αδερφέ αλλά αυτό που με ντεγκαυλόνει είναι το κομοδινέ ρε φίλε . . . όταν παίρνουν εκείνο το μπλαζέ ύφος και το στιλάκι “χάρη σου κάνω” . . . άντε ρε και συνουσιάσου δλδ . . .
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Φαλαινα. Περιμενω να δω ο φακιρης τι θα πει. Ευτυχως δουλευε πιο κατω η λαρα και περασα καλα. Επισης φρεε χαους ταμπελες δειχνουν ανοιχτα αλλα επερνα τηλ να μαθω για νατασσα αλλα τοσες φορες που πηρα μαλλον δεν μου απαντανε πια
Για φαλαινοκυνηγους ότι πρέπει!Το χα πει ότι είναι άνθρακας ο θησαυρός!
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Αν πάει κανείς Νεφέλη ας ρίξει καμιά άποψη γιατί βλέπω να το καίω το 50άρι μέχρι το απόγευμα . . . Αν και με 50 μόνο αερόπιπες και ξυνίλες τρως στις βίλλες . . . Τι να καμς . . . Μπίθουλας κύριοι . . . Άρε Αλέξη . . . γαμώ τα Μοντ Μπλανκ μου μέσα και τις κοχίμπες . . .

Εγω πάλι πήγα στην άνια στο freehouse πρίν καμιά βδομάδα, που είχε καλές κριτικές και μάλιστα γράφανε οτι δίνει και φιλιά , σε μένα δεν έδωσε ... και εκτός αυτου μου είπε 50 για γλειφομούνι η τσατσα, λέω θα πάω αλλού που έχει 40 , οχι κάτσε λέει θα πω την κοπέλα να το κάνει με 40 . Γενικά καλά πέρασα αμα εξαιρέσεις που δεν έδοσε φιλιά και την δυσκολία επικοινωνίας.

Γενικά δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ανεβασμένες τιμές σε σχέση με τα υπόλοιπα εκτός βιλλών, η η συγκεκριμένη κοπέλα είναι πιο ακριβή, πάντως τα προγράμματα όπως τα θυμάμαι ήτανε 30 απλό , 40 χαλαρό , 50 γλειφομούνι και 60 το 69. Για γυμνό δεν θυμάμαι αν κάνει, αλλά λογικά στα 50 πρέπει να είναι αν κάνει.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Νικόλ στο άλλο site δείχνει ότι είναι στις βίλες, με φωτογραφίες από το Ανδρεου Γεωργίου 4 και ηλικία 31, χωρίς τα καλοκαίρια  :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Φαλαινα. Περιμενω να δω ο φακιρης τι θα πει. Ευτυχως δουλευε πιο κατω η λαρα και περασα καλα. Επισης φρεε χαους ταμπελες δειχνουν ανοιχτα αλλα επερνα τηλ να μαθω για νατασσα αλλα τοσες φορες που πηρα μαλλον δεν μου απαντανε πια
εγώ όταν την πήρα Αθήνα εντάξει είχε τα κιλά της αλλά γυμνασμενα και χωρίς ίχνος λίπους...τωρα μπουντρελεψε;Τα είχα κλάψει τότε γιατί μου έσπασε τα @@ιδια με τον χρονο!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.567
Κριτικές
165
Like
25.488
Πόντοι
34.168
Προσπαθώ να σώσω και τον Φακιρη αλλά είναι ταγμένος τσουβαλιαρης,δεν υπάρχει σωτηρία
O Φακιρης ΔΕΝ προκειται να παει αν δεν την βαλουν βραδυνη βαρδια..

Να πανε να γαμηθουν..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Πήγα στη Σέρβα . . . τη καινούργια . . . Έτρωγα Σανταλ ευχαρίστως αλλά αυτή δε μου κατσε . . . Ιμαμ και πολύ βαρύ . . .από  2 σωληνάρια Durostick στο κάθε βυζί . . . υφάκι κτλ κτλ . . . Σε μια φάση το τσαλάκωσα το 50άρι στη τσέπη αλλά είπα όχι σήμερα . . . ξες εκείνο το σφύριγμα τελευταία στιγμή που σου λέει “άστο, δεν έχεις χημεία σήμερα με δαύτην” . . . πήγα στάνταρ και ξεφόρτωσα χαρούμενος . . . άλλη μέρα . . .
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Πήγα στη Σέρβα . . . τη καινούργια . . . Έτρωγα Σανταλ ευχαρίστως αλλά αυτή δε μου κατσε . . . Ιμαμ και πολύ βαρύ . . .από  2 σωληνάρια Durostick στο κάθε βυζί . . . υφάκι κτλ κτλ . . . Σε μια φάση το τσαλάκωσα το 50άρι στη τσέπη αλλά είπα όχι σήμερα . . . ξες εκείνο το σφύριγμα τελευταία στιγμή που σου λέει “άστο, δεν έχεις χημεία σήμερα με δαύτην” . . . πήγα στάνταρ και ξεφόρτωσα χαρούμενος . . . άλλη μέρα . . .
και καλά έκανες φιλος
 

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Υπάρχει κάτι κοντά στον σταθμό του τρένου? Που μπορώ να παω κατα τις 5 το απογευμα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πέρασα και εγώ από την Σέρβα, εντάξει είναι γυναικάρα μιλάμε και για τα γούστα μου, νταρντάνα με πιασίματα και στιβαρή κορμάρα, πανέμορφο χαμογελαστό πρόσωπο, κοινώς μένεις με ανοιχτό το στόμα, αλλά.... το απλό στα 50 παρακαλώ, 70 το 69 με προφυλακτικό όμως, 100 το 69 με γυμνό, και το μεγάλο πρόγραμμα στα 200 για μία ώρα με 2 εκτονώσεις, για κάποιον που τα μετράει δύσκολα τα πράγματα, αλλά πάντως όταν πέρασα ήταν μέσα στο δωμάτιο, ένας άλλος περίμενε στο άλλο δωμάτιο, και στο σαλόνι προηγούταν 2 συναθλητές που ο ένας το πήγαινε για πρόγραμμα και ο άλλος θα έμπαινε καρφωτός, λογικά αν έμενα σε κάνα 2ωρο ίσως.

Και μετά από αυτά τα ολίγα αποχώρησα και πήγα σε στανταράκι μου όπου με 30, μου έκανε ένα μοναδικό ακάποτο τσιμπούκι στραγγίζοντας μέχρι και την τελευταία σταγόνα του σπέρματος μου στο στοματάκι της.  :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Monika..και εγω ενας απο τους σημερινους δοκιμαστες,η ξεπετα του αιωνα και τα 50ε της φαινονται και λιγα!Την ρωταω ποσο θα μεινει εδω και μου λεει "Αν ειναι να γαμιεμαι ολη μερα μονο για 50ρικα θα γυρισω συντομα Αθηνα που με παιρνουν περισσοτερο για προγραμματα των 100ε και 200ε" καλη επιστροφη να πω εγω!!  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom