Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
αν εννοείς αυτή στου π ερημιτη τότε δεν εμφανίστηκε τελευταία!
φιλε jimiadis δεν γνωριζω μονο τις φωτο ειδα και ειπα να ρωτησω, απο κει και περα δεν ξερω τιποτα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Ήμουν ανάμεσα σε Βανέσα και Βερόνικα και τελικά πήγα Βερόνικα πριν λίγο που ούτε καν την είχα δει.
Εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο, ούτε φάτσα έχει, ούτε βυζί αλλά έχει έναν ωραίο φαρδυ κώλο με απολαυστικό κωλοτρυπίδι για γλειψιμο...
Μέσα τυπικά πράματα, το ότι δε μιλάει καθόλου ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά δυσκολεύει την κατάσταση, εμένα ούτε γλωσσοφιλα μου έδωσε ούτε καν στα χείλη, ούτε πουτσοτριψηματα...
Ντάξει κάνει μια καλή πιπα, από πάνω ανέβηκε ούτε δύο λεπτά και κουραστηκε, είναι ανέκφραστη γενικά...αλλά κάνει την υπομονή της και υποτίθεται θέλει να σε ικανοποιήσει
Νομίζω πολύς ντόρος για το τίποτα, τα 70ε που έδωσα ήταν πάρα πολλά για αυτή την περίπτωση και την χαρακτηριζω σαν μια τυπική μέτρια περίπτωση
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Επίσης το caligula το ξηλωσανε και εντελώς τυχαία είδα την ταμπέλα του να αναβοσβήνει πίσω ή δίπλα από το le cabaret
Θα μου πείτε στα αρχιδια σας γιατί είναι καμμενο εντελώς το μαγαζί αλλά αφού το είδα το λέω
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Ήμουν ανάμεσα σε Βανέσα και Βερόνικα και τελικά πήγα Βερόνικα πριν λίγο που ούτε καν την είχα δει.
Εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο, ούτε φάτσα έχει, ούτε βυζί αλλά έχει έναν ωραίο φαρδυ κώλο με απολαυστικό κωλοτρυπίδι για γλειψιμο...
Μέσα τυπικά πράματα, το ότι δε μιλάει καθόλου ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά δυσκολεύει την κατάσταση, εμένα ούτε γλωσσοφιλα μου έδωσε ούτε καν στα χείλη, ούτε πουτσοτριψηματα...
Ντάξει κάνει μια καλή πιπα, από πάνω ανέβηκε ούτε δύο λεπτά και κουραστηκε, είναι ανέκφραστη γενικά...αλλά κάνει την υπομονή της και υποτίθεται θέλει να σε ικανοποιήσει
Νομίζω πολύς ντόρος για το τίποτα, τα 70ε που έδωσα ήταν πάρα πολλά για αυτή την περίπτωση και την χαρακτηριζω σαν μια τυπική μέτρια περίπτωση
και μενα την τελευταια φορα τα ιδια μου εκανε με την διαφορα οτι εδωσε γλωσσοφιλα. Βεβαια τελευταια φορα ηταν κανα 2 βδομαδες πριν. Αλλα απο την πρωτη φορα που αφησε και πουτσοτριψηματα ως την δευτερη μαλλον δασκαλευτηκε η δεν ξερω γιατι δεν με αφησε καν να το πλησιασω.

PS: Περι βιλλων τωρα, και απο την ποικιλια που βλεπω στο αλλο σαιτ μονο την Σοφια βλεπω οτι αξιζει πολυ και η γαληνη λογω βυζων. Οι υπολοιπες κλαμα.
PS2: Δοκιμασα Ινα με τζακουζοπρογραμμα τα ψιλοεκλαψα τα λεφτα μου αλλα ετσι κι αλλιως παντου μονο με μεγαλο προγραμμα περναω anyway.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.219
Πόντοι
3.820
Ήμουν ανάμεσα σε Βανέσα και Βερόνικα και τελικά πήγα Βερόνικα πριν λίγο που ούτε καν την είχα δει.
Εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο, ούτε φάτσα έχει, ούτε βυζί αλλά έχει έναν ωραίο φαρδυ κώλο με απολαυστικό κωλοτρυπίδι για γλειψιμο...
Μέσα τυπικά πράματα, το ότι δε μιλάει καθόλου ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά δυσκολεύει την κατάσταση, εμένα ούτε γλωσσοφιλα μου έδωσε ούτε καν στα χείλη, ούτε πουτσοτριψηματα...
Ντάξει κάνει μια καλή πιπα, από πάνω ανέβηκε ούτε δύο λεπτά και κουραστηκε, είναι ανέκφραστη γενικά...αλλά κάνει την υπομονή της και υποτίθεται θέλει να σε ικανοποιήσει
Νομίζω πολύς ντόρος για το τίποτα, τα 70ε που έδωσα ήταν πάρα πολλά για αυτή την περίπτωση και την χαρακτηριζω σαν μια τυπική μέτρια περίπτωση
δεν με διαβαζειιις δεν με διαβαζειιιις...ακριβως ετσι περασα κι εγω!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ήμουν ανάμεσα σε Βανέσα και Βερόνικα και τελικά πήγα Βερόνικα πριν λίγο που ούτε καν την είχα δει.
Εμφανισιακά δεν είναι κάτι σπουδαίο, ούτε φάτσα έχει, ούτε βυζί αλλά έχει έναν ωραίο φαρδυ κώλο με απολαυστικό κωλοτρυπίδι για γλειψιμο...
Μέσα τυπικά πράματα, το ότι δε μιλάει καθόλου ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά δυσκολεύει την κατάσταση, εμένα ούτε γλωσσοφιλα μου έδωσε ούτε καν στα χείλη, ούτε πουτσοτριψηματα...
Ντάξει κάνει μια καλή πιπα, από πάνω ανέβηκε ούτε δύο λεπτά και κουραστηκε, είναι ανέκφραστη γενικά...αλλά κάνει την υπομονή της και υποτίθεται θέλει να σε ικανοποιήσει
Νομίζω πολύς ντόρος για το τίποτα, τα 70ε που έδωσα ήταν πάρα πολλά για αυτή την περίπτωση και την χαρακτηριζω σαν μια τυπική μέτρια περίπτωση
ποια βανεσσα αλ ? των βιλλων?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Δοκιμαστηκε η περιβοητη Σοφια. Απο εμφανιση δεν μου εκανε κλικ αλλα περασα ξεροντας για το καλο της σερβις που οντως ειναι πολυ καλο μεσα στο δωματιο. Τωρα λογω του οτι ειναι σαν 40αρα+ εμενα με χαλαει γιαυτο και δεν θα ξαναπαω, αν δεν με χαλαγε η ηλικια της τοτε θα ηταν ενα οκ στανταρακι. τοπ3 παντως δεν θα την εβαζα με τιποτα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
ποια βανεσσα αλ ? των βιλλων?
όχι, των τριδυμων

Σήμερα πήγα στην καψούρα μου τη Νατάσα το μεσημέρι στο Godiva.
Τι γαμήσι ήταν αυτό ρε παιδιά, κάθε φορά καιρό μια μοναδική εμπειρία.
Επί ένα δεκάλεπτο είχε ολόκληρο τον πουτσο μου τέρμα μέσα έξω στο λαρυγγι της και μουγκριζε και έτρεχαν τα σάλια.
Έχω ξαναπεί ότι τα γαμησια μου με τη Νατάσα δε περιγραφονται
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
όχι, των τριδυμων

Σήμερα πήγα στην καψούρα μου τη Νατάσα το μεσημέρι στο Godiva.
Τι γαμήσι ήταν αυτό ρε παιδιά, κάθε φορά καιρό μια μοναδική εμπειρία.
Επί ένα δεκάλεπτο είχε ολόκληρο τον πουτσο μου τέρμα μέσα έξω στο λαρυγγι της και μουγκριζε και έτρεχαν τα σάλια.
Έχω ξαναπεί ότι τα γαμησια μου με τη Νατάσα δε περιγραφονται

Αλ τι παραβολο εδωσες και τι ειχε το μενου μεσα??
 

MARKOSSI

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
η Ντανιελα και η Βαγγελιτσα που αναφερατε πριν ειναι ελληνιδες ??  ποσο συχνα ειναι εκει?  :knockinb:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ακου ονομα για πουτανα ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ !!! χαχαχαχαχα!!! εχουνε ξεφυγει ρεεε!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Προσπαθώ να γράψω κριτική από το κινητό αλλά τα γράμματα βγαίνουν πολύ μεγάλα. Τι φταίει ξέρει κανείς να μου πει ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Αλ τι παραβολο εδωσες και τι ειχε το μενου μεσα??
υπάρχει ιδιαίτερη σχέση με τη Νατάσα οπότε δε στέκεται στο αν θα της δώσω 10ε παραπάνω ή λιγότερο.
Αυτά που είναι να κάνουμε έτσι κι αλλιώς τα κάνουμε
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα στο νικ ουρανου 8,ειχε μια ξανθια με ταττοο στην κοιλια,πτωμα αν γαμαγα καλυτερα θα περναγα,ενα αβουλο ον ψυχρο αγελαστο,εβαζε κ χερι να μην μπαινω βαθια,αεροπιπα των 2 λεπτων
Ακομα κλαιω το 40αρι,μαυρο την καργια,αμα δεν γουσταρεις ρε μπαζο την δουλεια που κανεις,τραβα πλυνε καμια σκαλα
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
υπάρχει ιδιαίτερη σχέση με τη Νατάσα οπότε δε στέκεται στο αν θα της δώσω 10ε παραπάνω ή λιγότερο.
Αυτά που είναι να κάνουμε έτσι κι αλλιώς τα κάνουμε

Οκ Αλ, σεβομαι την ιδιαιτερη αυτη σχεση κ σιωπαινω χωρις πολλα πολλα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Οκ Αλ, σεβομαι την ιδιαιτερη αυτη σχεση κ σιωπαινω χωρις πολλα πολλα.
όχι δεν έχω πρόβλημα να σου πω την τιμή αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχει νόημα.. Είτε είναι 50, είτε 60,είτε 70 αυτά που είναι να κάνουμε θα τα κάνουμε
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Αναστασια επειδη εχω μπει μεσα μαζι της,αν και ειπα να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια θα συμφωνησω σε ολα μαζι σας,τη τζαστιν δεν τη ξερω,αν ειναι μονο για τα τυπικα,αστο τοτε......η Ελενα απο ουκρανια που ειναι στην αλλη σελιδα μια μελαχρινη,κοροβαγκου 7,λεει να την δοκιμασω???
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Αναστασια επειδη εχω μπει μεσα μαζι της,αν και ειπα να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια θα συμφωνησω σε ολα μαζι σας,τη τζαστιν δεν τη ξερω,αν ειναι μονο για τα τυπικα,αστο τοτε......η Ελενα απο ουκρανια που ειναι στην αλλη σελιδα μια μελαχρινη,κοροβαγκου 7,λεει να την δοκιμασω???
οχι
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Η Έβελιν των Βιλλών- που βλέπω επέστρεψε στην Αθήνα- είναι +25 κιλά από τις φωτογραφίες. Απογοήτευση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom