Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
sorry κιολας ρε φίλε, αλλά αυτή την Άντζελα την ειδα εγω προχθες και αρχισα να τρεχω για να μην με πιασει. Οχι οτι η αφεντια μου ειναι καλυτερη, αλλά αυτή είναι σαν τον δρακουμελ σε θηλυκη εκδοση...
Τυπε ειδες την πιπινα και αρχισες να τρεχεις που εμφανισιακα ειναι και γαμω τα μουνακια  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Το απογευμα ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνους, αλλα μετα απο εντονη φαγοτοποσια, τα πραγματα ηταν δυσκολα, το ηξερα οτι αμα φαω μετα δεν γαμαω, οπως και εγινε, αλλα η τσαρκα μιας και προγραμματισμενη και την λαχταρουσα εγινε σε ολα τα ανοιχτα μαγαζια της πληρωμενης ιδωνης φρικης.!!!

26ης Οκτωβρίου 35Α. Το γκιλφ της βραδυας, καθηγητρια του σεξ λεει η τσατσα.!!! τρομαρα της, να την γαμας την γιαγια μεσα και να σου παθει κανα εφραγμα την εκατσες, ο απολυτος ξεπεσμος του μαγαζιου και τιποτα αλλο, το πιπινομαγαζο που εγινε το νεο καπι.?? μετα το κλησιμο του Α.Γεωργιου 4........

Τσουκαλα. Στο 1ο σπιτακι η Καρινα και πρωην city, ειχα χρονια να την δω, μεγαλωσε και αυτη, εβαλε καποια παραπανω κιλα, μαυρα μακρια μαλια, η κιταριτιδα την επισκευτηκε, και ο αξιολογος κωλος της πλεον δεν υπαρχει, εκανε μπουταρες, κριμα που δεν την γαμησα στα νιατα της... στο 2ο σπιτακι η Ισαβελα αδιαφορη αδυνατη παρουσια, και στο 3ο σπιτακι η τσατσα η μπιτζις που αλαξε το μαλι αλλα εγω την γνωρισα...  :2funny: μας λεει η Εβελινα μεσα και παει να μας διωξει η καριολαααα, οποτε παω να κανω κινηση ρουα ματ οπως εφευγα και αμολαω ενα κλανιδι που αντιχυσε στον προθαλαμο, το οστικο κυμα ομως βρηκε πισω στον κολητο μου που ακολουθουσε προς την εξοδο και δεν εφτασε πιστευω στα αυτια της μαλακω, bad timing  :headbang: αλλιως θα μας καντηλιαζε και αλλο.... οποτε το υδριμα Τσουκαλα τρωει οριστικο BAN...

Πηγασου 4. Η Νικη μεσα στο δωματιο, χαμενος χρονος, και ειπα να μην παμε τζαμπα θα ανεβεναμε τα σκαλοπατια.

Ανδρέου Γεωργίου 16. Νεο πιπινακι οπως υποθηκε λιγο παραπανω, εγγονη του δρακουμελ.!! WTF.!!!!!  :S  που πανε και τις ξετρυπωνουνε γμτ.!!!

Ανδρέου Γεωργίου 19. Η Φλωρη, για τους...παιδεραστες.!!!  :grin:

Ανδρέου Γεωργίου 21. Η Τανια η ισπανοφωνη  :pipa1: , ρε Τανια κοψε τα βρωμικα, αφου σε χαλανε.!!!  :2funny:

Ανδρέου Γεωργίου 32. Κορινα αν θυμαμαι καλα την ειπε η τσατσα αδιαφορη πιτσιρικα.

Ανδρέου Γεωργίου 34. Ανοιχτο, δεν ανεβηκαμε, πιθανοτατα το κομοδινο η ριζωμενη Λαρα.

Ανδρέου Γεωργίου 50. Ψιλη κοπελα, αγνωστου ταυτοτητας, ωραια φατσουλα, τριφτηκε στο σαλονακι αγγαρεια και εφυγε στην κουζινα.

Ανδρέου Γεωργίου 52. Βαλεντινα μετα χειραψιας παρακαλω.!!!  :S αδιαφορο αλβανοπιπινακι...

Ανδρέου Γεωργίου 24. Μιρελα στα ενδωτερα, 25€ εκαστος, φυγαμε...

Ανδρέου Γεωργίου 30. Ανδρέου Γεωργίου 38. Σε ενα απο τα δυο, δεν θυμαμαι ποιο, το ενα ηταν κλειστο, ηταν η ΚΑΥΛΑ Αλινα, ανανεωμενη, και καυλωμενη στο σαλονι, ισα που θα περνουσα, αν δεν με εποιανε....ΚΟΨΙΜΟ.!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Κεφαλληνίας 8. Μιλφαρα με καταλαθος nipleslip.!!!  :cum:  ;) μαυρομαλα, μου εμοιαζε σαν την Αναστασια την μιλφαρα την μπαροβια την στραβωγαμημενη, γμτ ολο μπροστα μου την βρισκω και νωμιζω οτι ειναι αυτη, δεν ξερω αν ηταν αυτη με βαμενο μαλι ή αλλη μιλφαρα...με εχει στοιχειωσει η καραπουτανα...

Κοροβάγκου 5. Η ΥΠΕΡμουναρα Βικτωρια...σκετη καυλα το μωρο, με τοσταρισμενο μαλι και σημερα.

Νικηφόρου Ουρανού 1Α. Ανοιχτο μετα απο καιρο, μεσα  η αδυνατη κοπελιτσα στο ονομα Εμμανουελα, κοπελιτσα απο γυαλι, να μην ξερεις απο που να την ποιασεις να μην σου σπασει...

Νικηφόρου Ουρανού 1Β. Επισης ανοιχτο, η κοπελα αργουσε χαρακτηρηστικα και η τσατσα εκανε την παλαβη για να μαρτυρησει το ονομα, φυγαμε.

Νικηφόρου Ουρανού 6. Η Αφροδιτη, αβαφη, ασολουπωτη, με ενα δυχτιωτο που ξεχωριζαν οι σιλικονατες βυζαρες της, καμια σχεση με τις φωτο στο αλλο σαιτ...

Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου 1. Σαν χωρος τα σπιτακια κορυφη, 1η φορα τα επισκεφτηκα, στο 1ο ο τσατσος που μας υποδεχτηκε πολυ ευγενικα, μεσα η Μουναρα ψιλη Ξανθια Μπαρμπαρα, Κωλαρα λεμε.!!! βυζι μικρο στητο, (ηταν να την πηδηξω και εγω, αλλα οπως ειπα και ποιο πανω μετα το κλασιμο στην Τσουκαλα και μετα απο ενα κατουρημα που εριξα στην Κοροβαγκου, ενιωθα τα μπιφτεκακια και τα σουβλακακια οι πατατουλες και το μπουγιουρντι ισως και το ριγανατο να πλησιαζουν επυκηνδηνα προς την EXIT, απορω και εγως πως κρατηθηκα τοση ωρα στην τσαρκα....) την πληρωσε ο κολητος μου, μαλλον την πατησε ο κολητο για εμενα, το απολυτο κομοδινο ever.!!!! συμετοχη -10, οχι πτωμα, κλινικα νεκρη την χαρακτηρησε ο κολητος, μονο ανεπνεε λεει, καποτα χωρις προκαταρτικα, βαρεθηκε και την εδιωξε στο 25λεπτο χωρις να εχει χυσει αγανακτησμενος απο την απαθεια της, Κριμα γιατι ειναι καλο μουνι... Στο 2ο σπιτακι η Αντζελα η αδυνατη η αλογοκουνηστρα, αυτη που τσιριζει μεσα οταν την γαμας. και στο 3ο σπιτακι Αννα ακουστηκε απο την τσατσα...αδιαφορη δεν την θυμαμαι εμφανησιακα...

Πέτρου Ερημίτη 1. Το καινουριο μαγαζακι, με την Καυλα την Εμμανουελα μεσα, σαν να μην περασε μια μερα απο πανω της.

Πέτρου Ερημίτη 2. Αν και ειπα δεν θα ξαναμπω σε αυτο το βρωμερο ιδρυμα, μπηκαμε για το γαμωτο, μεσα η Χριστινα/Μονικα ακα καζακστανη, μαλι ισιο προς το καστανοξανθο, και αυτη απερηποιητη αβαφη... :S

Φρίξου 15. Η Στεφη η καυλιαρα της διπλανης πορτας, μεσα στο δωματιο.

Φρίξου 14. Ανοιχτο αλλα δυστηχως δεν θυμαμαι, ισως μια ξανθια με μαλι προς περμαναντ, αλβανοφατσα, καπου την ειδα αλλα δεν θυμαμαι.

Φρίξου 9. Εμπρος ηταν στο redlight, ηταν η Παολα, με σπαστο μαλι και αυτη αβαφη σημερα απερηποιητη εντελως, τι στο πουτσο σημερα ολες στην μουναρα τους την εμφανηση τους, θυμηζε βλαχοφατσα που κατεβηκε απο το βουνο, πρεπει να παχυνε και αλλο....
και στο πλαινο επι της Νικηφορου, η πρωην καυλα στεκα υποσισιτησμενη Σαρα, μαυρησμενη απο το σολαριουμ σαν γυφτακι, εχει ξεφυγει τελειως, υποψιαζομαι η κοπελα πρεπει να πασχει απο νευρικη ανορεξια δεν εξηγητε, εχει αδυνατησει επυκινδυνα και εχει γινει αντιπαθιτικη στα ματια μου...
ΥΓ. Ποιοι την πειρανε παρτουζα σημερα.???  :grin:

Μινωταύρου 16. Επισης δεν θυμαμαι ποια κοπελα ηταν, πρεπει να ηταν μια μαυρομαλα με σπαστο μαλι, προς το μπαρμπατσικο.

Μινωταύρου 14. Το καινουριο μαγαζι, στελεχωμενο με την Νταινιελα με τα τατουαζ, υπερ καυλακι να το γλυφεις ολο το βραδυ, κριμα να ειναι κομοδινο τετοιο φουντουκακι... :'(



Αυταααα, γενικα η απολυτη κατρακυλα, και οι βιλες το επιπεδο εχει πεσει οι κοπελες τους ξεπεσανε αρκετα, ...δυστηχως επτωχευσαμε.!!! Καταθεση απο μερους μου δεν εγινε, μιας και ειχα τις παραπανω ενοχλησεις  :shit:  :grin:  θα τραβηξω μια χαλαρη να μου περασει, ισως φορεσω και καποτα να εχει αλλη αισθηση η μαλακια.!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Οποια μαγαζια δεν αναφερθηκανε ηταν κλειστα, επισης το Κατεχακη ειναι παρελθον το ειδα ξηλωμενο. Αν εκανα καποια λαθη στην αναφορα, στα αρχιδια σας.!! :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Το απογευμα ξεκινησε με τους καλυτερους οιωνους, αλλα μετα απο εντονη φαγοτοποσια, τα πραγματα ηταν δυσκολα, το ηξερα οτι αμα φαω μετα δεν γαμαω, οπως και εγινε, αλλα η τσαρκα μιας και προγραμματισμενη και την λαχταρουσα εγινε σε ολα τα ανοιχτα μαγαζια της πληρωμενης ιδωνης φρικης.!!!

26ης Οκτωβρίου 35Α. Το γκιλφ της βραδυας, καθηγητρια του σεξ λεει η τσατσα.!!! τρομαρα της, να την γαμας την γιαγια μεσα και να σου παθει κανα εφραγμα την εκατσες, ο απολυτος ξεπεσμος του μαγαζιου και τιποτα αλλο, το πιπινομαγαζο που εγινε το νεο καπι.?? μετα το κλησιμο του Α.Γεωργιου 4........

Τσουκαλα. Στο 1ο σπιτακι η Καρινα και πρωην city, ειχα χρονια να την δω, μεγαλωσε και αυτη, εβαλε καποια παραπανω κιλα, μαυρα μακρια μαλια, η κιταριτιδα την επισκευτηκε, και ο αξιολογος κωλος της πλεον δεν υπαρχει, εκανε μπουταρες, κριμα που δεν την γαμησα στα νιατα της... στο 2ο σπιτακι η Ισαβελα αδιαφορη αδυνατη παρουσια, και στο 3ο σπιτακι η τσατσα η μπιτζις που αλαξε το μαλι αλλα εγω την γνωρισα...  :2funny: μας λεει η Εβελινα μεσα και παει να μας διωξει η καριολαααα, οποτε παω να κανω κινηση ρουα ματ οπως εφευγα και αμολαω ενα κλανιδι που αντιχυσε στον προθαλαμο, το οστικο κυμα ομως βρηκε πισω στον κολητο μου που ακολουθουσε προς την εξοδο και δεν εφτασε πιστευω στα αυτια της μαλακω, bad timing  :headbang: αλλιως θα μας καντηλιαζε και αλλο.... οποτε το υδριμα Τσουκαλα τρωει οριστικο BAN...

Πηγασου 4. Η Νικη μεσα στο δωματιο, χαμενος χρονος, και ειπα να μην παμε τζαμπα θα ανεβεναμε τα σκαλοπατια.

Ανδρέου Γεωργίου 16. Νεο πιπινακι οπως υποθηκε λιγο παραπανω, εγγονη του δρακουμελ.!! WTF.!!!!!  :S  που πανε και τις ξετρυπωνουνε γμτ.!!!

Ανδρέου Γεωργίου 19. Η Φλωρη, για τους...παιδεραστες.!!!  :grin:

Ανδρέου Γεωργίου 21. Η Τανια η ισπανοφωνη  :pipa1: , ρε Τανια κοψε τα βρωμικα, αφου σε χαλανε.!!!  :2funny:

Ανδρέου Γεωργίου 32. Κορινα αν θυμαμαι καλα την ειπε η τσατσα αδιαφορη πιτσιρικα.

Ανδρέου Γεωργίου 34. Ανοιχτο, δεν ανεβηκαμε, πιθανοτατα το κομοδινο η ριζωμενη Λαρα.

Ανδρέου Γεωργίου 50. Ψιλη κοπελα, αγνωστου ταυτοτητας, ωραια φατσουλα, τριφτηκε στο σαλονακι αγγαρεια και εφυγε στην κουζινα.

Ανδρέου Γεωργίου 52. Βαλεντινα μετα χειραψιας παρακαλω.!!!  :S αδιαφορο αλβανοπιπινακι...

Ανδρέου Γεωργίου 24. Μιρελα στα ενδωτερα, 25€ εκαστος, φυγαμε...

Ανδρέου Γεωργίου 30. Ανδρέου Γεωργίου 38. Σε ενα απο τα δυο, δεν θυμαμαι ποιο, το ενα ηταν κλειστο, ηταν η ΚΑΥΛΑ Αλινα, ανανεωμενη, και καυλωμενη στο σαλονι, ισα που θα περνουσα, αν δεν με εποιανε....ΚΟΨΙΜΟ.!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Κεφαλληνίας 8. Μιλφαρα με καταλαθος nipleslip.!!!  :cum:  ;) μαυρομαλα, μου εμοιαζε σαν την Αναστασια την μιλφαρα την μπαροβια την στραβωγαμημενη, γμτ ολο μπροστα μου την βρισκω και νωμιζω οτι ειναι αυτη, δεν ξερω αν ηταν αυτη με βαμενο μαλι ή αλλη μιλφαρα...με εχει στοιχειωσει η καραπουτανα...

Κοροβάγκου 5. Η ΥΠΕΡμουναρα Βικτωρια...σκετη καυλα το μωρο, με τοσταρισμενο μαλι και σημερα.

Νικηφόρου Ουρανού 1Α. Ανοιχτο μετα απο καιρο, μεσα  η αδυνατη κοπελιτσα στο ονομα Εμμανουελα, κοπελιτσα απο γυαλι, να μην ξερεις απο που να την ποιασεις να μην σου σπασει...

Νικηφόρου Ουρανού 1Β. Επισης ανοιχτο, η κοπελα αργουσε χαρακτηρηστικα και η τσατσα εκανε την παλαβη για να μαρτυρησει το ονομα, φυγαμε.

Νικηφόρου Ουρανού 6. Η Αφροδιτη, αβαφη, ασολουπωτη, με ενα δυχτιωτο που ξεχωριζαν οι σιλικονατες βυζαρες της, καμια σχεση με τις φωτο στο αλλο σαιτ...

Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου 1. Σαν χωρος τα σπιτακια κορυφη, 1η φορα τα επισκεφτηκα, στο 1ο ο τσατσος που μας υποδεχτηκε πολυ ευγενικα, μεσα η Μουναρα ψιλη Ξανθια Μπαρμπαρα, Κωλαρα λεμε.!!! βυζι μικρο στητο, (ηταν να την πηδηξω και εγω, αλλα οπως ειπα και ποιο πανω μετα το κλασιμο στην Τσουκαλα και μετα απο ενα κατουρημα που εριξα στην Κοροβαγκου, ενιωθα τα μπιφτεκακια και τα σουβλακακια οι πατατουλες και το μπουγιουρντι ισως και το ριγανατο να πλησιαζουν επυκηνδηνα προς την EXIT, απορω και εγως πως κρατηθηκα τοση ωρα στην τσαρκα....) την πληρωσε ο κολητος μου, μαλλον την πατησε ο κολητο για εμενα, το απολυτο κομοδινο ever.!!!! συμετοχη -10, οχι πτωμα, κλινικα νεκρη την χαρακτηρησε ο κολητος, μονο ανεπνεε λεει, καποτα χωρις προκαταρτικα, βαρεθηκε και την εδιωξε στο 25λεπτο χωρις να εχει χυσει αγανακτησμενος απο την απαθεια της, Κριμα γιατι ειναι καλο μουνι... Στο 2ο σπιτακι η Αντζελα η αδυνατη η αλογοκουνηστρα, αυτη που τσιριζει μεσα οταν την γαμας. και στο 3ο σπιτακι Αννα ακουστηκε απο την τσατσα...αδιαφορη δεν την θυμαμαι εμφανησιακα...

Πέτρου Ερημίτη 1. Το καινουριο μαγαζακι, με την Καυλα την Εμμανουελα μεσα, σαν να μην περασε μια μερα απο πανω της.

Πέτρου Ερημίτη 2. Αν και ειπα δεν θα ξαναμπω σε αυτο το βρωμερο ιδρυμα, μπηκαμε για το γαμωτο, μεσα η Χριστινα/Μονικα ακα καζακστανη, μαλι ισιο προς το καστανοξανθο, και αυτη απερηποιητη αβαφη... :S

Φρίξου 15. Η Στεφη η καυλιαρα της διπλανης πορτας, μεσα στο δωματιο.

Φρίξου 14. Ανοιχτο αλλα δυστηχως δεν θυμαμαι, ισως μια ξανθια με μαλι προς περμαναντ, αλβανοφατσα, καπου την ειδα αλλα δεν θυμαμαι.

Φρίξου 9. Εμπρος ηταν στο redlightss, ηταν η Παολα, με σπαστο μαλι και αυτη αβαφη σημερα απερηποιητη εντελως, τι στο πουτσο σημερα ολες στην μουναρα τους την εμφανηση τους, θυμηζε βλαχοφατσα που κατεβηκε απο το βουνο, πρεπει να παχυνε και αλλο....
και στο πλαινο επι της Νικηφορου, η πρωην καυλα στεκα υποσισιτησμενη Σαρα, μαυρησμενη απο το σολαριουμ σαν γυφτακι, εχει ξεφυγει τελειως, υποψιαζομαι η κοπελα πρεπει να πασχει απο νευρικη ανορεξια δεν εξηγητε, εχει αδυνατησει επυκινδυνα και εχει γινει αντιπαθιτικη στα ματια μου...
ΥΓ. Ποιοι την πειρανε παρτουζα σημερα.???  :grin:

Μινωταύρου 16. Επισης δεν θυμαμαι ποια κοπελα ηταν, πρεπει να ηταν μια μαυρομαλα με σπαστο μαλι, προς το μπαρμπατσικο.

Μινωταύρου 14. Το καινουριο μαγαζι, στελεχωμενο με την Νταινιελα με τα τατουαζ, υπερ καυλακι να το γλυφεις ολο το βραδυ, κριμα να ειναι κομοδινο τετοιο φουντουκακι... :'(



Αυταααα, γενικα η απολυτη κατρακυλα, και οι βιλες το επιπεδο εχει πεσει οι κοπελες τους ξεπεσανε αρκετα, ...δυστηχως επτωχευσαμε.!!! Καταθεση απο μερους μου δεν εγινε, μιας και ειχα τις παραπανω ενοχλησεις  :shit:  :grin:  θα τραβηξω μια χαλαρη να μου περασει, ισως φορεσω και καποτα να εχει αλλη αισθηση η μαλακια.!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Οποια μαγαζια δεν αναφερθηκανε ηταν κλειστα, επισης το Κατεχακη ειναι παρελθον το ειδα ξηλωμενο. Αν εκανα καποια λαθη στην αναφορα, στα αρχιδια σας.!! :grin:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ρισπεκτ και καλο βολι αδερφε,με το δεξι ε....
Για ποια Καρινα λες?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Δύο ώρες τσάρκα για να καταλάβω(λες κ δεν το ξέραμε ήδη) πόσο τραγική είναι η κατάσταση αν θέλει να γαμήσει κανείς σε μπουρδελοστούντιο σε αυτή την πόλη και δεν θέλει να τελειώσει μέσα στο προφυλακτικό  :jerking: ή ψάχνει κοπέλα που να βλέπεται..μιλάμε για 7 και πάνω..
Λοιπόν μετά από ένα σημείο ονόματα δεν συγκρατούσα..τέτοια απελπισία..  *P Ζητώ συγγνώμη

26ης Οκτωβρίου 35Α(Τσίρκο): Εύα milf
Πέτρου Ερημίτη 1: Η γνωστή Έμμα. Η μοναδική που ανακοίνωνε τελειωτικό στο πρόσωπο.
Πέτρου Ερημίτη 2: Μόνικα Θα πώ απλά ότι δεν θα έμπαινα σε καμία περίπτωση..Πριν φύγω η τσατσά μου είπε να περάσω με 25ε.

Las Vegas 1: Μπάρμπαρα(;) Ουγγαρέζα.Εδώ μάλιστα..θα περνούσα πολύ ευχαρίστως.Μόλις έμπαινε σε πρόγραμμα όταν την είδα. Οι κριτικές είναι αποθαρρυντικές βέβαια..  :S
Las Vegas 2: Αννούλα Ρουμάνα. Δεν μου έκανε..
Las Vegas 3: Άντζελα Ουκρανή. Ούτε καν τελείωμα στο σώμα..  :tickedoff:
Μινωταύρου(αυτό με το τζάκι στη μέση,το πιο παλιό):Τζούλια???? Μπορεί κ αλλιώς να την λέγανε..συγχωρέστε με..αδιάφορη πάντως..ούτε αυτή δεχότανε τελείωμα πάνω της..ΈΛΕΟΣ!!!!  :tickedoff:
Μινωταύρου δίπλα: Η Ντανιέλλα Μ Α Κ Ρ Ι Α
Τρίδυμα 1: Καρίνα
Τρίδυμα 2: Ελένη ίσως κ να μου την είπε, για το Τρίδυμο #3 δεν γράφω..δεν θυμάμαι όνομα.Αδιάφορη κ κεί.
Φρίξου 15: Στέφη Μία με φράντζα.Βλεπότανε..δεν ξέρω τι λέει μέσα,αλλά εμφανισιακά ήταν ΟΚ.Ίσως κ κάτι παραπάνω από ΟΚ.
Ν.Ουρανού Εκκλησία Κάρλα(πόσες Κάρλες υπάρχουνε πιά?  :think: )
Ν.Ουρανού Παρεκλήσι: Εμμανουέλα Οι μόνοι που δεν θα τρομάξουνε στην όψη της θα είναι όσοι είδανε πρόσφατα το τέλος του Requiem for a Dream  :rolleyes:
Για Βίλες κλπτ δεν γράφω,με τσάτισε κ η τσατσά του Red Light,περίμενα 20 λεπτά σαν τον μαλάκα να βγεί η κοπέλα από το δωμάτιο..Της λέω της τύπισσας,καλά δεν μπορούσες να μου πεις ότι μόλις είχε μπει στο δωμάτιο την ώρα που μπήκα στο μαγαζί?Ε δεν με ρώτησες,μου λέει  :headbang:
Κεφαλληνιάς:Το μεγαλύτερο μπάζο της βραδιάς.Δεν θυμάμαι όνομα.Χαρακτηριστικά όπως θυμάμαι όταν την ρώτησα μπάς κ δέχεται τελειωτικό στο πρόσωπο,να μου απαντάει "Είπαμε γαμιόμαστε αλλά όχι τέτοιες αηδίες"  :idiot:
Α.Γεωργίου 50,52 Δε θυμάμαι ονόματα..άκυρες τελείως.Στο 50 ίσως να την λέγανε Βικτώρια τώρα που το ξανασκέφτομαι..
Α.Γεωργίου 21: Τάνια ισπανίδα κατά την τσατσά  :cheesy:
Α.Γεωργίου 19: Η petit Φλωρίτα
Α.Γεωργίου 38 Παίζει κ να την είπε Αλίνα  :rolleyes: Η μνήμη μου είναι χάλια..κυρίως επειδή τα γύρισα όλα κ ξενέρωσα που δεν βρήκα τπτ που να προσέφερε υπηρεσίες και εμφάνιση ταυτόχρονα.Τέλοσπάντων.Ρουμάνα η τύπισσα.Γκαυλιάρα..αλλα κι αυτή δεν δεχότανε χύσιμο στη μάπα...  :tickedoff:
Α.Γεωργίου 34(La Femme): Κλαούντια.Απλά όχι.
Α.Γεωργίου 32(Μέλισσες): Κορίνα Αυτή έκανε τελειωτικό στο στόμα αλλά όχι στο πρόσωπο  :(
Α.Γεωργίου 24: Η Μιρέλλα
Α.Γεωργίου 16(Έρως) : Άντζελα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Τυπε ειδες την πιπινα και αρχισες να τρεχεις που εμφανισιακα ειναι και γαμω τα μουνακια  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Πλακα κανεις.???  :think: με σακουλα στην φατζα ναι ειναι και γαμω τα μουνια, αλλα οταν χαμογελαει εχει ενα σαγονι γαμησετα....

Ενταξει απο την αλλη γουστα ειναι, δεν σε παρεξηγω, μια που φενετε μουναρα στα ματια μου, εσενα μπορει να μην σου αρεσει, οπως πχ που βγηκε καποιος και χαρακτηρησε την Εφη μπλιαχ...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ρισπεκτ και καλο βολι αδερφε,με το δεξι ε....
Για ποια Καρινα λες?

Παντα με το δεξι.!!  :grin: με το αριστερο νιωθω οτι γαμαω αυτιστικια.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Καρινα που δουλευε Βαρδαρη Τανταλου 8Α, ειχε προσπαθησει να γινει και city.?? callgirl.?? κατι τετοιο και δεν της βγηκε ισως, απο τοτε ειχα να να την πετυχω.


Καλο βραδυ....

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Παντα με το δεξι.!!  :grin: με το αριστερο νιωθω οτι γαμαω αυτιστικια.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Καρινα που δουλευε Βαρδαρη Τανταλου 8Α, ειχε προσπαθησει να γινει και city.?? callgirl.?? κατι τετοιο και δεν της βγηκε ισως, απο τοτε ειχα να να την πετυχω.


Καλο βραδυ....

Καλο βραδυ μαν
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Ανδρέου Γεωργίου 34. Ανοιχτο, δεν ανεβηκαμε, πιθανοτατα το κομοδινο η ριζωμενη Λαρα.


Ανδρέου Γεωργίου 30. Ανδρέου Γεωργίου 38. Σε ενα απο τα δυο, δεν θυμαμαι ποιο, το ενα ηταν κλειστο, ηταν η ΚΑΥΛΑ Αλινα, ανανεωμενη, και καυλωμενη στο σαλονι, ισα που θα περνουσα, αν δεν με εποιανε....ΚΟΨΙΜΟ.!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Στο 34 πήγαινα κι εγώ να δώ Λάρα αλλά ήταν μια Κλαούντια τελείως αδιάφορη, δεν έχασες και κάτι που δν ανέβηκες.
Στο 38 ήταν η Αλίνα  :tits: , ανέβασα κριτική.
Επίσης σε κάποιο επι της Α.Γεωργίου (ή στο 21 ή στο 24, έτσι κι αλλιώς σε 3-4 πήγα όλα κι όλα..) ήταν η χοντρή σκατοτσατσά  :S  απ'το γωνιακό το πράσινο στο Βαρδάρη που συνήθως κοιμόταν.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Εγω βγαζω τρελο γελιο με τη χοντρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Εγω βγαζω τρελο γελιο με τη χοντρη  :2funny: :2funny: :2funny:

Πλέον κι εγώ..αλλά όσο τη θυμάμαι να "χύνεται" σ'εκείνο τον βρωμερό και τρισάθλιο καναπέ στο πράσινο και να βρίζει τους πάντες μου'ρχεται μια αηδία  :S
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Αμα τα δεις ολα με θετικο ματι και τα παρεις σε χαβαλε φαση ειναι μια χαρα  :grin:
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά στην Εφούλα δεν πήγε κανείς???? ή το κρατάτε κρυφό συναθλητές μου????
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Τελικά στην Εφούλα δεν πήγε κανείς???? ή το κρατάτε κρυφό συναθλητές μου????
Καλημερα συναδελφε, θα περασω απο εκει αργοτερα και θα ενημερωσω οταν ξαναμπω.Βασικα εαν δεν βρω κατι αξιολογο, μαλλον και εφοσον ειναι εκει η εφη θα περασω σε αυτην.
Διαβασα στην αναφορα του συναδελφου για την επανεμφανιση της καρινας μετα απο αρκετο καιρο.Θυμαμαι οταν ηταν στο βαρδαρη ειχα παει κανα δυο φορες μαζι της και ο λογος ηταν οχι γιατι ηταν κατι το ιδιαιτερο μεσα, αλλα η φοβερη κωλαρα της. 
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.144
Κριτικές
53
Like
4.010
Πόντοι
6.050
karaman η τσαρκα που αναφερεις πρωινη η βραδυνη ηταν;
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια μακρυα απο Βερονικα Ανδρ.Γεωργιου 50 με την ωραια κωλαρα και το παραπλανητικο σαλοναρισμα!!! Συμφωνα με μαρτυριες κολλητου μεσα στο δωματιο ηταν ενα πτωμα και η κωλοτρυπιδα της βρωμουσε  :S  :headbang:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια θυμαται κανεις απο εποχες βαρδαρη το αλογαταρι Μαριαννα  :think: νομιζω Σαπφους 8 δουλευε...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Παιδια μακρυα απο Βερονικα Ανδρ.Γεωργιου 50 με την ωραια κωλαρα και το παραπλανητικο σαλοναρισμα!!! Συμφωνα με μαρτυριες κολλητου μεσα στο δωματιο ηταν ενα πτωμα και η κωλοτρυπιδα της βρωμουσε  :S  :headbang:
ετσι ακριβως ειναι κομοδινο..απλα εγω την τιμωρησα με σφυροκοπημα και ας γκρινιαζε!!!
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Τελικά στην Εφούλα δεν πήγε κανείς???? ή το κρατάτε κρυφό συναθλητές μου????

να επιβεβαιώσω ότι η Έφη είναι στο πόστο της, με υπηρεσίες στα γνωστά επίπεδα. κια για το φίλο που ρώτησε είναι στο Φρίξου 15 πάντα πρωινή, μέρες Πέμπτη έως και Κυριακή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom