Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πηγε κανεις τωρα στα κοντα στην Καρμεν.?? Αδυνατησε καθολου ή παραμενει στα ιδια κυβικα.?? :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Αδυνατη ειναι,μοντελε σωμα θα ελεγα και οι βυζαρες,βυζαρες.Κπου την εχω παρει και δεν μπορω να θυμηθω(τωρα μιλαμε για χρονια πριν)  :P
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πηγε κανεις τωρα στα κοντα στην Καρμεν.?? Αδυνατησε καθολου ή παραμενει στα ιδια κυβικα.?? :think:

Πηγα εγω προχθες. Δεν εχει παραπανισια ρε, εγω γενικα με τα εξτρα κιλα ξενερωνω, αυτη εχει απλα οσο χρειαζεται για να πιανεις. Και μιλαμε το δερμα τις ουτε το παραμικρο μπιμπικι, το κωλομερι της το επεξεργαζομουν κανενα 10λεπτο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Αδυνατη ειναι,μοντελε σωμα θα ελεγα και οι βυζαρες,βυζαρες.Κπου την εχω παρει και δεν μπορω να θυμηθω(τωρα μιλαμε για χρονια πριν)  :P

χρονια πριν ηταν πιπινι ρεσυ.!!  :grin:


Πηγα εγω προχθες. Δεν εχει παραπανισια ρε, εγω γενικα με τα εξτρα κιλα ξενερωνω, αυτη εχει απλα οσο χρειαζεται για να πιανεις. Και μιλαμε το δερμα τις ουτε το παραμικρο μπιμπικι, το κωλομερι της το επεξεργαζομουν κανενα 10λεπτο...

Ποσο συχνα πας μαζι της.?? μηπως εχασε κιλα, τελευταια που την πηρα πριν κανα 6μηνο, ειχε ξεφυγει κατα πολυ στα κιλα της...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Εγω καραμαν σου λεω οτι την ειδα πριν μια-δυο βδομαδες,αλλα εχω να παω μαζι της καιρο  :tickedoff:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Εγω καραμαν σου λεω οτι την ειδα πριν μια-δυο βδομαδες,αλλα εχω να παω μαζι της καιρο  :tickedoff:

Οπα παρεξηγησα, δεν διαβασα σωστα... :grin:

Την σκεφτομαι την καριολιτσα για αυτο ρωταω, ειπα οτι δεν θα ξαναπαω σε αυτην, οχι για τα κιλα, για αλλο λογο, αλλα οπως εχει η κατασταση στα μαγαζια, ειναι μια λυση μο(υ)νοδρομος, και δεν πιστευω να εχει ξεφυγει οπως η Τανια η ισπανιδα που ανοιξα τα μπουτια της για να βρω το μουνι της...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Και γω την εχω στο ταργκετ γκρουπ αλλα θα περιμενει ακομα λιγο,σειρα εχουν κατι σιτυ τουρια και κατι λοκαλ  :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Πλακα κανεις.???  :think: με σακουλα στην φατζα ναι ειναι και γαμω τα μουνια, αλλα οταν χαμογελαει εχει ενα σαγονι γαμησετα....

Ενταξει απο την αλλη γουστα ειναι, δεν σε παρεξηγω, μια που φενετε μουναρα στα ματια μου, εσενα μπορει να μην σου αρεσει, οπως πχ που βγηκε καποιος και χαρακτηρησε την Εφη μπλιαχ...
Ρε μαν οκ για τα γουστα συμφωνω αλλα οχι και σακουλ την ειδα απο κοντα σε 2 μαγαζια κοντοπουτανη μεν αλλα καλο μουνι με ενα πατο κολαση δεν υπερβαλω δεν ειναι μπαζο με τιποτα τωρα στο μεσα δε ξερω τη παιζει δε την δοκιμασα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Ρε μαν οκ για τα γουστα συμφωνω αλλα οχι και σακουλ την ειδα απο κοντα σε 2 μαγαζια κοντοπουτανη μεν αλλα καλο μουνι με ενα πατο κολαση δεν υπερβαλω δεν ειναι μπαζο με τιποτα τωρα στο μεσα δε ξερω τη παιζει δε την δοκιμασα

Μπαζο δεν ειναι, βαλτην στα 4αρα να μην την βλεπεις και δεν θα εχεις προβλημα...  :grin:  κολαρακι που ειδα οταν γυρησε και το κουνησε αν και ειναι μικρο μεγεθος εχει καλο, μπορεις να κανεις ανετα ισπανικο με τα κωλομαγουλα της πιστευω...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Μπαζο δεν ειναι, βαλτην στα 4αρα να μην την βλεπεις και δεν θα εχεις προβλημα...  :grin:  κολαρακι που ειδα οταν γυρησε και το κουνησε αν και ειναι μικρο μεγεθος εχει καλο, μπορεις να κανεις ανετα ισπανικο με τα κωλομαγουλα της πιστευω...
Ρε με κολασε το πουτανακι θα το φαω καποια στιγμη παταρα εχει αν και κοντοπουτανο
 

sot.000.123.456.789

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
σαββατο πρωι επισκεψη στο ερως 16...η τσα2 λεει τσαρινα τελος..σταματησε..εφυγε...γνωριζει κανεις τιποτα?
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Στοχευμενη επισκεψη σημερα στο Φριξου 14 για την Ζωη, λογω καλων σχολιων που ειχα διαβασει.

ΜΑΠΑ το καρπουζι. ηλικια εμφανως ανω των 40. 45-48 την κανω. παρα πολυ μικρο βυζι και ρωγα σταφιδακι. τελος παντων ξεκιναω να της γλυφω το βυζι και μου λεει 'δεν μου αρεσει' :headbang:

της λεω εχω δικο μου προφυλακτικο , μου λεει οχι. μου εβαλε μια βλακεια το οκ, το οποιο σφυνωσε ,κωλυσε στη βαλανο του πεους και δεν καταλαβαινα τιποτα.

στο τσιμπουκι πηγαινε το κεφαλι αριστερα-δεξια...ΕΛΕΟΣ!! τι αλλο θα ζησουμε σε αυτον τον κοσμο....και στο τελος μου λεει και το θεικο...'δεν εκανα πραγματα που δεν μου αρεσουν'!!

θαρρεις και αυτη με πληρωσε και οχι εγω αυτην. Βρε Ο Υ Σ Τ !! Προσοχη!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Την είδες ιδίοις όμμασι;

Οχι αλλα μου ειπε η τσατσα οτι η Νατασα ηταν και γινοταν αλλαγη μετα λογικα θα ερχοταν εκεινη η αντζελα η κοντοπουτανη, εκτος και αν μου ειπε ψεματα δεν ξερω ομως για ποιο λογο αφου ολοι εκει πατανε για την Τσαρινα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Νατάσα come back  :'(
 

sot.000.123.456.789

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τελικα  γνωριζει κανεις να μας πει για την τσαρινα?εφυγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom