Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φλωρη στην ματζαρου και αντριαννα αν δουλευει ακομη ,τανια φριξου 15 και λαρα στο λαφαμ νομιζω θα σε καλυψουν στα γουστα σου......
Για την φλωρη εννοω...αυτη ειναι μια μικρουλα που δειχνει ακομα πιο μικρη;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Αν εχω το οκ απο karaman ουτε καν σαλοναρισμα χρειαζεται

Εχεις το οκ μονο εμφανησιακα, μεσα δεν ξερω τι ψαρια ποιανει, αλλα μικροδειχνει αρκετα το μικρο, υψος περιπου 1,55 με το ζορι, μαυρα μαλια, καποιες αναφορες λενε οτι εχει ασιατικα χαρακτηρηστηκα, τα οποια δεν εντοπισα, ισως να μην την προσεξα τοσο λεπτομερως στο προσωπο. Αλλα κατατασετε στην κατηγορια για πιπινολατρες.
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις το οκ μονο εμφανησιακα, μεσα δεν ξερω τι ψαρια ποιανει, αλλα μικροδειχνει αρκετα το μικρο, υψος περιπου 1,55 με το ζορι, μαυρα μαλια, καποιες αναφορες λενε οτι εχει ασιατικα χαρακτηρηστηκα, τα οποια δεν εντοπισα, ισως να μην την προσεξα τοσο λεπτομερως στο προσωπο. Αλλα κατατασετε στην κατηγορια για πιπινολατρες.
Αν και αυτη η κατηγορια δεν ειναι το φορτε μου.
Θα τιμηθει αυριο(αν δεν παρασιρθω τελευταια στιγμη και καταλειξω ωριμα βυζακια)
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
απο τη νατασα στο ερως εχουμε κανα νεο;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καταδρομική απόψε το βράδυ στο καινούργιο στουντιάκι της Μινωταύρου, χλύδα το μαγαζί, συσκευασμένες παντόφλες, πετσετουλα σε σελοφαν, πεντακαθαρο, μου είχε μπει στο μάτι αυτή η πιπινα η Μπιανκα, μου το κατέβασε στα 40 η μαντάμ, με τίποτα δεν κατέβαινε στα 30 , έφυγα , ξαναγύρισα τελικά και μπήκα, για τα δικά μου τα γούστα το μωρό δεν παίζεται, τέτοιο μουνί είχα χρόνια να πηδήσω, διευκρινίζω πάντα για τα δικά μου γούστα, κωλαρα να χάνεις το φως σου, τώρα σε απόδοση είναι λίγο άβγαλτη, πίπα κάτω του μέτριου στο από πάνω χρειάζεται σεμινάρια, κάνει όμως τέλειο στήσιμο στα 4 και τον αρπάζει βαθιά, γενικά όμως είναι καταδεκτική και δεν σου λέει όχι σε λογικά πράγματα, εγώ ήμουν πολύ φτιαγμένος με την πάρτη της και πέρασα πολύ καλά αλλά τελείωσα σχετικά γρήγορα και τελείως αβίαστα, και δεν εκμεταλλεύτηκα το 20λεπτο, θα ακολουθήσει κριτική
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Ρε παίδες,σε ποιό μπορώ να βρώ κανα πιπίνι?Ξέρει κανείς να μου πεί?Καλά τα Σίτυ τούρ αλλά ακριβά για τους καιρούς που διανύουμε... :-

Φίλε μου δεν είναι καλά τα city-tour εδώ και μήνες άθλια είναι.
Πήγαινε ρίξε κανέναν με κανένα 40άρι και μια χαρά θα είσαι.
Αν έρθει κάτι καλό σε city-tour τότε βλέπεις ως τότε κάτσε στον πάγκο.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Ρε παίδες,σε ποιό μπορώ να βρώ κανα πιπίνι?Ξέρει κανείς να μου πεί?Καλά τα Σίτυ τούρ αλλά ακριβά για τους καιρούς που διανύουμε... :-

δεν ξέρω αν είναι πιπίνι η τσαρίνα στο Έρως αλλά αν πας μαζί της θα ξεχάσεις τα city-tour με τη μία.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
ρε παιδιά σε αυτήν την ουκρανεζα ενα μαγαζι πριν το ερως που εχει μια χοντρη τσατσα εχει παει κανεις? Πηγα χτες αλλά απόρησα με το μουνί της. Ναι μιλφ, ναι ωραία προκαταρκτικά αλλα οταν ηταν για να μπω εκτος οτι ζοριστικα για να μπω οσο "πηδουσα" δεν ενιωθα αυτη την αισθηση οτι εχω μπει σε αιδοιο ><
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Η Νατάσα πίσω στις επάλξεις μάλλον την Παρασκευή σύμφωνα με τσατσά.

Είδα την καινούργια Κασσάνδρα που καλύπτει την πρωινή βάρδια και μπορώ να πω ότι ψήθηκα κάπως. Μελαχρινή με καρέ, κοριτσάκι, λεπτό πολύ καλό κορμάκι, μεγάλο στητό στήθος (ψεύτικο;), μέτριο πρόσωπο. Γούσταρα δοκιμή, αλλά είχε 30λεπτο πρόγραμμα, οπότε την έκανα για άλλα μέρη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ρε παιδιά σε αυτήν την ουκρανεζα ενα μαγαζι πριν το ερως που εχει μια χοντρη τσατσα εχει παει κανεις? Πηγα χτες αλλά απόρησα με το μουνί της. Ναι μιλφ, ναι ωραία προκαταρκτικά αλλα οταν ηταν για να μπω εκτος οτι ζοριστικα για να μπω οσο "πηδουσα" δεν ενιωθα αυτη την αισθηση οτι εχω μπει σε αιδοιο ><
κακος ο χειρουργος λες;χαχα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
χαχα ειπα να αφησω το πιπινακι τη λαρα και να κανω μια δοκιμη αλλα δεν...
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις αν δουλευει η ΕΙΡΗΝΗ η ρωσιδα με τις βυζαρες στην κατεχακη ??????  δεν εχει τηλεφωνο το μαγαζι κ δε λεει να τρεχουμε μεχρι εκει τσαμπα!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Φίλε μου δεν είναι καλά τα city-tour εδώ και μήνες άθλια είναι.
Πήγαινε ρίξε κανέναν με κανένα 40άρι και μια χαρά θα είσαι.
Αν έρθει κάτι καλό σε city-tour τότε βλέπεις ως τότε κάτσε στον πάγκο.
:thumbsup: Έτσι λέω και γω  :think: :think: :think:
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Τελικά ξέρουμε τι θα γίνει με Εμμανουέλα στην Κατεχάκη??
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Καλησπέρα και καλή χρονιά

Δυστυχώς ζούμε σε ένα κράτος και σε μια κοινωνία που κυριαρχεί ο νόμος του δυνατού και του αδυνάτου. Ολοι οι νόμοι καταπατώνται και πάντα την γλυτώνει αυτός που έχει το χρήμα και την εξουσία.
Όταν αυτά τα γεγονότα εξελίσσονται γύρω από οικονομικά ζητήματα όπως κατασπατάληση δημοσίου χρηματος,΄΄μιζες΄΄ κτλ μας ακούγονται τόσο οικεία πλέον που απλά τα προσπερνάμε…
Όταν όμως υπάρχει ανομία γύρω από θέματα υγείας και ατόμων που απειλούν την δημόσια υγεία τότε υπάρχει πάρα πολύ σοβαρό ζήτημα και δεν μπορούμε να μείνουμε με σταυρωμένα τα χέρια..
Εργάζομαι σε τμήμα το οποίο κάνει έλεγχο για αφροδίσια νοσήματα σε ιερόδουλες κοπέλες. Οι κοπέλες ελέγχονται ιατρικά βάση νόμου (όσες είναι δηλωμένες με βιβλιάριο) σε τακτά χρονικά διαστήματα
Τον τελευταίο καιρό με τρόμο  έχω ανακαλύψει κάτι πάρα πολύ σοβαρό.
Αρκετές κοπέλες βρεθήκαν να πάσχουν από αφροδίσια νοσήματα (συφιλλη,κονδυλωματα,χλαμυδια κτλ..) έως και ηπατίτιδα, ασθένειες επικίνδυνες και μεταδοτικες. Κατα ένα πολύ παράξενο τρόπο στον επόμενο ιατρικό έλεγχο είναι υγιείς και δεν παρουσιάζουν προβλήματα υγειας..Αυτο το γεγονός μου κίνησε την περιέργεια και τους τελευταίους μήνες το διερεύνησα εις βαθος..Ανακαλυψα ότι στον επόμενο ιατρικό έλεγχο η κοπέλα που δίνει αίμα για βιοχημικό έλεγχο είναι άλλο πρόσωπο αλλά έχει το βιβλιάριο της κοπέλας η οποία την προηγούμενη φορά βρέθηκε να έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας. Στην ερώτηση μου για το τι ακριβώς συμβαίνει η κοπέλα ξαφνικά ξέχασε τα πολύ καλά Ελληνικά που μιλούσε και άρχισε να μιλεί Ρουμανικα..Μετα από έρευνα που έκανα στο αρχείο ανακάλυψα 4 άτομα τα οποία εφάρμοζαν την ίδια ακριβώς μέθοδο και οι 4 κοπέλες Ρομανικής καταγωγής με τόπο εργασίας τις περιοχές Κατεχακη,Φριξου και Νικηφόρου Ουρανού στην Θεσσαλονίκη.
Το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό με τις ίδιες διαστάσεις όπως ακριβώς με την κοπέλα στην Αθήνα που βρέθηκε με HIV αλλά δυστυχώς γρήγορα ξεχάστηκε…
Αυτό συνέβη διότι πίσω από αυτές τις κοπέλες υπάρχει ένα σύστημα εκμετάλλευσης τους το οποίο έχει τεραστία κέρδη και υπάρχουν απίστευτα συμφέροντα. Ακόμη και εγώ που θεώρησα καθήκον μου να ομολογήσω αυτό το γεγονός καθώς σέβομαι τους συνανθρώπους μου και την δημόσια υγεία ρισκάρω την θέση μου και την δουλειά μου. Όπως όλους τους άντρες όμως έτσι και εγώ έχω περάσει κάποια στιγμή από οίκο ανοχής και επειδή έχω δώσει τον όρκο του Ιπποκράτη θεώρησα καθήκον μου να προστατέψω τους συνανθρώπους μου..



Ξέρουμε τπτ για αυτή την υπόθεση ...?  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom