Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν οντως αποχωρηση η εμμα(πραγμα που απευχομαι)θα ειναι μεγαλη απωλεια του κλαδου.κατι ασχετο τωρα η βερονικα δουλευει ακομα στον βαρδαρη γιατι εχει σιγηση το ονομα της στις αναφορες σας.....
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
όχι απλά είναι παπατζού

Καλησπέρα φίλε gagarin ! Επειδή ξέρω λεπτομέρειες, δεν είναι παπατζού η Εμμανουέλα. Αυτό ήταν το σχέδιο της από πριν το καλοκαίρι ακόμα, και ξέρω και γιατί δούλευε και τι θα κάνει τώρα που θα γυρίσει. Να της ευχηθείτε καλή επιτυχία και κάθε ευτυχία μιας και φεύγει ...
 

Επισκέπτης
Τσαρκα νωριτερα  σε βαρδαρη και μυλο.
ΒΑΡΔΑΡΗ
ΣΑΠΦΩΣ 20: Η βερονικα, ηταν στο δωματιο.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 8Α:η καρινα απο τα τιρανα της ισπανιας  :grin:
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14:νασια απο ουκρανια, ειπαμε εμφανισιμη μεν, ξεπετα δε.
ΤΑΝΤΑΛΟΥ 9:το αδυνατο λεπτο κοριτσι, ξεχναω να ρψτησω σιγουρα πωε τιν λενε, μαλλον εμανουελα.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19:το κοριτσι που δουλευε παλια στο διπλα το π 14, σονια  :think: αν δεν κανω λαθος. φευγοντας μου πεταξε το θεικο η τσατσα, αν εχεις μπες και με 25  :jerking:
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 14:κλειστο
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11:το πιπινη απο την μολδαβια, νατασα
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 5: εδω ειχαμε την τζουλια
ΣΑΠΦΩΣ 5:η μιρελα, κατι επαθε γελουσε χωρις λογο, οντως εχει αδυνατηση πολυ.
ΣΑΠΦΩΣ 7:η μαυρομαλα ελενη, ψιλομετρια.
ΣΑΠΦΩΣ 8:το βαρυ πυροβολικο, νικολ  :tits:
ΜΥΛΟ
ΠΕΤΡΟΥ ΕΡΗΜΙΤΗ 2:κλειστο
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 26:μια μαρια ξανθια με καλο σωμα, αλλα απο φατσα αστο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ:βικτορια ελληνιδα, μαυρομαλα με μεγαλο τατου πισω.
ΑΧΕΛΩΟΥ 10:κλειστο
ΤΡΙΔΥΜΑ:κλειστα
ΦΡΙΞΟΥ 9:η καντυ δεν περιμενα ομως να βγει για να την δω.
ΦΡΙΞΟΥ 13:η προς αποχωρηση  :grin: εμμα
ΦΡΙΞΟΥ 14: γιασμην
ΦΡΙΞΟΥ 15:με ριξαν πορτα (αλλαγη)
Α.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34:το λαουρακι μονο για πιπινολατριδες  :cheesy:
Α.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24:νινα εδω
Α.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:κασανδρα καινουργια με προυπηρεσια στην κρητη  :o ηταν στο τσακουζι και δεν εκατσα να την δω.
26 ΗΣ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 35Α:εδω ηταν το αρπακτικο ορχεων  :2funny:
 

Επισκέπτης
Τσαρκα νωριτερα  σε βαρδαρη και μυλο.

Ωραίος μαφιόζε μου! Τίποτα συνταρακτικό, αυτή η Μαρία στο Νικηφόρου Ουρανού έχει πολύ ωραίο σώμα όντως. Αν κάποιος ρίχνει βάρος σ'αυτό ας δοκιμάσει, κ από βυζάκι καλό είναι. Και ωραίο ψιλοστενό μουνάκι!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Είχα καιρό να περπατήσω τόσο επισταμένα, το έκανα σήμερα κάνοντας αρχή από τοβ Βαρδάρη, έλειπα καιρό, μόνο σποραδικά κτυπήματα τελείως στοχευμένα, αλλά δυστυχώς ήταν τελείως προβλέψιμη η βόλτα μου, όσα είδα λοιπόν καταγράφονται στις επόμενες γραμμές, έχουμε λοιπόν

  Σαπφώς 20   Τίνα, Ουκρανή, η μόνη που κρατούσε το 30αρι, ίσως με λίγο πίεση να έπεφτε και παρακάτω, καλή, καυλιάρη, πολύ ερωτική, αλλά έχει πολύ καλύτερες κοπέλες που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους με 25.

  Ταντάλου & Σαπφώς , η Χοντρούλα η Αντζέλικα, από 25 εδώ, έχει το κοινό της και παραμένει, τελευταία την είχα πετύχει κουρασμένη, αλλά είναι καλό παιδί και προσπαθεί, δεν θα φύγεις ανικανοποίητος από κοντά της.

  Ταντάλου 8Α , η Τζούλξ , η σέξι γειτόνεισα της διπλανής πόρτας, αδυνατισμένη εμφανώς, όμορφη, τίμια, έμπειρη, από τις καλύτερες παρουσίες στον Βαρδάρη, μόνο που πρέπει να αλλάξει σετάκι εσώρουχα, την βλέπω με τα ίδια κανα χρόνο τώρα.

  Ταντάλου 14 , η χουανίτα, όμορφο και αδύνατο πιπινάκι, δεν είχα την τιμή, η μαντάμ την παίνευε και την εμπιστεύομαι την συγκεκριμένη, αποχώρησα αλλά επιφυλάσσομαι για κάποια άλλη στιγμή.

  Ταντάλου 9 , η μικαέλα, busty, την έχω δοκιμάσει, καλά ήταν αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας, για μια φορά δεν είναι κι΄ ασχημη στα 25 και εδώ΄.

  Προμηθέως 25 , Νταϊαννα, μια από τις πιο ξηγημένες ιερόδούλες, αξιόλογος άνθρωπος, ξύπνια και στιβαρή, τιμά τα χρήματα του πελάτη, εγώ μια φορά που την τίμησα πέρασα καλά μαζί της.

  Προμηθέως 19 , η Βίκυ η Μολδαβή, ομορφούλα, ολίγον νταρντάνα,  δεν έχω προσωπική άποψη και μάλλον δεν θα αποκτήσω

  Προμηθέως 14 , κλειστόν.

  Προμηθέως 11 , η Έλενα , New entry, νόστιμη κοπέλα εκ Βουλγαρίας, ήθελα κάτι το καινούργιο και εκεί έγινε η κατάθεση, με 25 το απλό, ήταν καλά, μου βγήκε το κασκαντεριλίκι και για την συνεύρεση θα αναφερθώ προσεχώς σε αναλυτική κριτική.

  Προμηθέως 5 , Αλεξάνδρα από Ουγγαρία, ομορφούλα, δεν μου έκανε κλικ, αλλά δεν μου ήταν και παντελώς αδιάφορη.

  Σαπφώς 5 , η Ισαβέλλα η βουλγάρα, ίσως η πιο αδικειμένη, με πολύ λίγες αναφορές, μιας που τα σπάει σε απόδοση, είναι σέξι και είναι και νοστιμούλα.

  Σαπφώς 7 , H Τζούλια, μια Τζούλια ακόμη, αν δεν μου πουλούσε παπά η τσατσά,, μου ήταν γνώριμη η φάτσα της πάντως.

  Σαπφώς 8 , Η Μάγια , από τις αγαπημένες μου κοπέλες στον Βαρδάρη, 25 το απλό.

Έτσι λοιπόν είχαν τα πράγματα αυτό το πρωινό του Σαββάτου 111 Ιανουαρίου του 2013,  στην πρώτη τσάρκα που έκανα αυτή τη χρονιά, το ευχάριστο είναι ότι το 25αρι έχει καθιερωθεί, παντού, ή σχεδόν παντού τέλος πάντων, το δυσάρεστο ήταν ότι, τα ίδια και τα ίδια, ανανέωση μηδέν,  οψόμεθα λοιπόν, και αισιοδοξούμε για κατι τις το καλύτερο.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Καλησπέρα φίλε gagarin ! Επειδή ξέρω λεπτομέρειες, δεν είναι παπατζού η Εμμανουέλα. Αυτό ήταν το σχέδιο της από πριν το καλοκαίρι ακόμα, και ξέρω και γιατί δούλευε και τι θα κάνει τώρα που θα γυρίσει. Να της ευχηθείτε καλή επιτυχία και κάθε ευτυχία μιας και φεύγει ...
το έχει πει τόσες φορές που δεν θα την πιστέψω ακόμα και όταν φύγει...κι εγώ τα ξέρω αυτά που λέει...απλά είναι πολλά τα λεφτά....σε καλή μεριά...αν μη τι άλλο αυτή τα άξιζε 100%
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ένα σημείο που έχω να παρατηρήσω είναι ότι στην πρωινή μου βόλτα στον βαρδάρη ήταν η Α΄ Εθνική από τις τσατσάδες, συγκεκριμένα ξεχωρίζω στο Προμηθέως 11, Σαπφούς 5, Σαπφούς 7, Σαπφούς 8, Ταντάλου 14, Προμηθέως 25, Ταντάλου 9, ήταν ότι καλύτερο σε υπηρεσία έχει να επιδείξει η πόλη μας και αυτό από μόνο του έκανε την βόλτα μου ακόμη πιο ευχάριστη. :sunglasses:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Αυτή η Ισαβέλλα η Βουλγάρα Σαπφούς 5 που λέτε είναι μία με τατουάζ στο πλευρό και στο μπουτι?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αυτή η Ισαβέλλα η Βουλγάρα Σαπφούς 5 που λέτε είναι μία με τατουάζ στο πλευρό και στο μπουτι?

Δεν θυμάμαι για tatoo papa, δεν τα παω καλα με αυτά είναι μια στιλάτη μαυρομάλλα με μακρύ ίσιο μαλλι μεχρι την μέση της σχεδόν
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
τσαρκα πριν λιγο με αλλη μια πετυχημενη καταθεση στη νατασσα πρμ.11.ο φιλος μου στο προμ.5 με την ισαμπελλα? ή γκαμπριελα? :think: , καλη τελιωτικη :pipa1: αλλα αρκετα βιαστικη τον ρωτουσε ποτε θα τελειωσει (συνολο εκατσε 8 με 10 λεπτα) αλλα μου ειπε οτι περασε αρκετα καλα.
γενικα ησυχια στα ντελε και στα στουντιο, μου εκανε εντυπωση το καινουριο στη μινοταυρου .και η λαρα πολυ ομορφη στο α.γεωργιου 34.
ααααα στο τανταλου 9 ηταν η τσα2 με τα γυαλια και παινευαι την πραματια της  :jerking: ποια ηταν? η εμμανουελα το μαλακ..... :s&m_1:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
ρε αλλη ειναι η λαρα που δουλευει στο βιλλα erotica και αλλη στο λα φαμ;
:think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585

Επισκέπτης
Παιδια για μια Ελενη στο Ανδρεου Γεωργιου ξερουμε κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom