Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Στο 26ης Οκτ. 52, πάντα πρωινή βάρδια και συνήθως με υπηρεσία την Ελευθερία, μια απο τις καλύτερες κυρίες του χώρου, συνήθως από 10 το πρωί έως τις 7 το απόγευμα περίπου, σε μεγάλη φόρμα η μικρή, πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.  :tits:  :grin:

Είναι όντως πολύ χαμογελαστή κ φιλική η Ντέσυ, πρέπει να είναι πολύ θετικός άνθρωπος στη ζωή της γενικά.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ταντάλου 14 η Βανέσσα είναι αυτή που δούλευε και Μαντζάρου σαν Νατάσσα?  :think:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Γύρω στις 6-7 σήμερα όσα πέρασα
Ερημίτη θεία Νάντια

Εροτικά είδα αυτοκίνητο Αντριάννας

Εκκλησία Αναστασία (η μόνη που θα έμπαινα εμφανισιακά αλλά δεν ξέρω τι λέει μέσα)

Lux Η Σαμπρέλα...σόρρυ Σαμπρίνα

Α.Γεωργίου 50 Έλενα...δεν

Απέναντι στο 21 μια τραγική...Βερονίκη? ή κάτι τέτοιο

26ης 52 Ντέσυ....μόνο το βυζί με δελεάζει αλλά δεν

Κωλέττη Αφρούλα...κανονικά θα έπρεπε να μπω...αλλά ήθελα κάτι καινούριο

Κατεχάκη...μια απαράδεκτη

Ματζάρου 10 μια καλούλα την οποία γύρω στις 10 την είδα και στο Έρως...διπλοβάρδια????

Ματζάρου 1 Milf Άννα με καρέ ξανθό

Οι μόνες που με δελέασαν είναι Αφρούλα (χωρίς καν να τη δω) και Αναστασία (έκανα μαλακία που δε μπήκα?)

Αυτά
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μαλακια εκανες μαν.......την σαμπρινα γιατι την λες σαμπρελα;τοσο παχυνε; :think:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Gagarin η Αναστασία είναι καυλιάρα μέσα. Την έχω πάρει τρεις φορές σε απλό και ήταν προστυχάντζα τρελή μέσα στο δωμάτιο. Πρέπει να έχω γράψει και μια κριτική για τη κυρία.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τιποτα περισσοτερο γι αυτην την καλουλα που λες στο Έρως??
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Τιποτα περισσοτερο γι αυτην την καλουλα που λες στο Έρως??
δεν επιασα ονομα..καρέ μαύρο μαλλί και λίγο προστυχόφατσα...αν σου άρεσαν η μαιρούλα (χωρίς τα βυζιά της όμως) η παλιότερα η τρελοτζένη τότε μπες και μας λες :) gabetsos και τη δική σου διάβασα...τελικά όντως μαλακία
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Gagarin η Αναστασία είναι καυλιάρα μέσα. Την έχω πάρει τρεις φορές σε απλό και ήταν προστυχάντζα τρελή μέσα στο δωμάτιο. Πρέπει να έχω γράψει και μια κριτική για τη κυρία.

συμφωνώ με τον gabetsos. εγώ την έχω πάρει μόνο μια φορά αλλά πιστεύω ότι είναι από τις κοπέλες που μπορεί κάποιος να γυρίσει τσόντα μαζί της. full προστυχιά-με την καλή έννοα  ;)
και φορούσε και ένα σετάκι απο εκείνα τα θεϊκά εσωρουχα με τα ανοίγματα που πηδάς χωρίς να τα βγάλει η γκόμενα
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Πριν λιγο γυρισα απο Ντεσυ,θετικη η πρωτη εντυπωση για την μικρη,αναλυτικοτερα στην κριτικη  :tits:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
πειτε για κανα μποτικο που να παρει  :'(
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Danke Βασίλι, όχι τίποτα, αλλά να μπούμε στο '13 καλά :)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Χθεσινη βολτα στα στουντιο του Φιξ γυρω στις 8. Επιλεκτικα περασα απο Φριξου 13 οπου κατεθεσα στη Εμμανουελα. Συνεχεια Αν. Γεωργιου 21 προς αναζητηση της Αλεξανδρας πετυχα μια Μονικα. Η Μονικα ξανθια ψηλη ωραιο στηθος στενη λεκανη δεν μου εκανε κλικ. Τελος στο Ερως οπου ητανε νεα εισοδος Κασσανδρα η καλουλα υποθετω που ελεγε ο gagarin. Λεπτομερειες στην κριτικη.
Υ.Γ Εμμανουελα τελευταια βδομαδα το αλλο Σαββατο  φευγει οριστικα στην Ρουμανια.
Αλεξανδρα σε 10 μερες παλι κοντα μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom