Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
papazits το τμημα στο οποιο εργαζεσαι δεν κανει ελεγχο ταυτοπροσωπιας?? :think:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ολα τελεια δουλευουν σε αυτο το κρατος...μια χαρα ειμαστε...αυτο μας ελειπε τωρα,και ειμαι τακτικος πελατης στα μαγαζια Φριξου -Ν Ουρανου...Βαρδαρης κλαι παλι Βαρδαρης..
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σορρυ αλλα κατεχακη-φριξου και ρουμανα κανει μπαμ πως φωτογραφιζει την εμμα.....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Για όσους ενδιαφέρονται στο Έρως υπηρεσία η Κασσάνδρα.
Νατάσα αγνοείται.
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
mallon thn emma fotografizoun....o logos omos einai oti h emma exei foul douleia kai ta alla magazia skotonoun miges
 

Επισκέπτης
η τελευταια μου καταθεσει ηταν στη Εφη,Φριξου 15 πριν ημερων.μετρια πραγματα,δεν ξετρελαθηκα.παντος η κοπελα προσπαθει
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
πριν λίγες μέρες εμφάνισα κάτι κ έτρεχα σε γιατρούς φοβούμενος οτι έχει γίνει καποια στραβή.τελικά όμως ευτυχώς δεν είχα τπτ,έτσι κ αλλιώς τόσα χρόνια είμαι πολύ προσεκτικός με όλες τις κοπέλες. την συγκεκριμένη κοπέλα που αναφέρετε παραπάνω την έχω συναντήσει 2 φορές στο πρώτο μαγαζί που δούλευε. ενώ γούσταρα πολύ την φάση μαζί της και τις 2 φορές,έχω τσατιστεί πολύ με αυτά που διαβάζω.μάγκες δεν λέει με τπτ να παίζουμε με την υγεία μας.λόγω του ότι τράβηξα αυτην την τρομάτα μέσα στις γιορτές πιστελυοντας οτι έγινε πουστιά, δεν υπάρχει περίπτωση να την ξανασυναντήσω μέχρι να αποδειχθεί οτι δεν ισχύουν όλα τα παραπάνω που ακουγονται κ γράφονται εδώ τις τελευταίες μέρες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.208
Κριτικές
293
Like
9.612
Πόντοι
12.525
πριν λίγες μέρες εμφάνισα κάτι κ έτρεχα σε γιατρούς φοβούμενος οτι έχει γίνει καποια στραβή.τελικά όμως ευτυχώς δεν είχα τπτ,έτσι κ αλλιώς τόσα χρόνια είμαι πολύ προσεκτικός με όλες τις κοπέλες. την συγκεκριμένη κοπέλα που αναφέρετε παραπάνω την έχω συναντήσει 2 φορές στο πρώτο μαγαζί που δούλευε. ενώ γούσταρα πολύ την φάση μαζί της και τις 2 φορές,έχω τσατιστεί πολύ με αυτά που διαβάζω.μάγκες δεν λέει με τπτ να παίζουμε με την υγεία μας.λόγω του ότι τράβηξα αυτην την τρομάτα μέσα στις γιορτές πιστελυοντας οτι έγινε πουστιά, δεν υπάρχει περίπτωση να την ξανασυναντήσω μέχρι να αποδειχθεί οτι δεν ισχύουν όλα τα παραπάνω που ακουγονται κ γράφονται εδώ τις τελευταίες μέρες.
Μη βαζεις fb κοπελας ρε παπαρα.Ακομα κι αν στο εμπιστευτηκε η ιδια εσυ θα μπεις να το ποσταρεις εδω?Λιγο να μας κοβει δηλαδη :idiot: :idiot:
Και δεν ειναι αυτη
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
χτες βραδακυ σε μια τσαρκουλα στον Μυλο,περασα για καταθεση στο Κοροβάγκου στην καρμεν αλλα ελειπε και θα ερχοταν σε μιση ωρα..επομενη σταση Λα φαμ και η Λαρα..δεν αντισταθηκα και φτωχεινα κατα 60 γιουρο.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
φριξου 14 γιασμιν
βιλα η αντριαννα
πριβε στην κοροβαγκου η καρμεν
λαφαμ η λαρα
εκκλησια η εβελινα
ματζαρου 14 η σοφια
ανδρεου γεωργιου 4 η αναστασια
το 52 κλειστο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
φριξου 15 η μονικα και διπλα η ρουμανα εμμανουελα με ζαρτιερες κι οι δυο οπως και η γιασμιν

κατεχακη η ρουμανα μπουτου ιζαμπελα μέ μαυρο μαλλι μποτουλα και σεξι σετακι εσωρουχα οπου μολις εγενετο πανηγυρικη καταθεση με 40 και γλειψιμο και γυμνο τσιμπουκι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ματζαρου 1 κλειστο οπως και ερημιτου
και αχελωου επισης

ουρανου 26 η πολυ αδυνατισμενη και σεξι ανανεωμενη μαρα

η σοφια στην ματζαρου 14 ενδεικνυται για πιπινοφαγους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κωλετη η αλλη ιζαμπελα η κοκκινομαλλα απο πορτογαλια με τον τελειοτερο στρογγυλο κωλο που ειδα στην γυρα....τον δινει για 80 ευρω κιολας....κανενα αγχος χρονου διαλαλει η τσα2

κοντοπουτανο καλο αλλα το τελειοτερο σφιχτο με καμπυλες και βυζαρες μακραν ειναι η καρμεν της κοροβαγκου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom