Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 841K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Περαστικά σου φίλε, κ σύντομα στις επάλξεις...
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
περαστικά φίλε, με το καλό να τελειώσεις ;)
 

slko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εκείνη η Ιωάννα απο Πολωνία, που είναι. Νομίζω το καλύτερο μουνί που έχει περάσει απο τη γειτονιά..
 

λευτερης7033

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εκείνη η Ιωάννα απο Πολωνία, που είναι. Νομίζω το καλύτερο μουνί που έχει περάσει απο τη γειτονιά..
Τρεις θυμαμαι που ειχα παει και ειχα περασει καλα Ιωαννα,Νελλυ και Βερονικα τωρα θαρρω εχουν φυγει και οι τρεις.
 

alex1963

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
1
καλημέρα.....καποτε καποτε παιζουν "κοριτσια" σε πιατσες στο δρομο....υπάρχει ακόμα τιποτα?????
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μετα απο δευτερη επισκεωη στην Αλεξια διαπιστωθηκε οτι και αυτη εγεινε στιγνος επαγγελματιας δηλαδη ωεκαστε  σκουπιστε τελειωσατε δηλαδη {καμενα τα πολλα πολλα ουτε προκαταρκτικα ελαχιστη κουβεντουλα  βιαστικη και  οταν τις ειπα γιατι η απαντηση {ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ το ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΦΩΝΑΖΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΛΟΝΗ} αυτο προς ενημερωση συγουρεωαμαι την πελατεια και στο μουνι μας γενικοτερα
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Μετα απο δευτερη επισκεωη στην Αλεξια διαπιστωθηκε οτι και αυτη εγεινε στιγνος επαγγελματιας δηλαδη ωεκαστε  σκουπιστε τελειωσατε δηλαδη {καμενα τα πολλα πολλα ουτε προκαταρκτικα ελαχιστη κουβεντουλα  βιαστικη και  οταν τις ειπα γιατι η απαντηση {ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ το ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΦΩΝΑΖΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΛΟΝΗ} αυτο προς ενημερωση συγουρεωαμαι την πελατεια και στο μουνι μας γενικοτερα

Ήθελα να ξέρα αυτό το αφεντικό γιατί δεν ανοίγει τα μάτια του να διαβάσει λίγο εδώ να καταλάβει ότι έχει (κατα τύχη) μια απο τις πιο καλές κοπέλες - για πολλούς την καλύτερη- και να την αφήσει να κάνει την δουλειά της για να κονομήσει και αυτός;
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
έχει πάει κανείς μετά τις 11;  τότε ξεμπερδεύω απο δουλειά και λέω να πάω αλλά μην μου βγει φόλα
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Επειδη  μυαλο δεν εβαλα απο την συγκεκριμενη κυρια {ο θεος να την κανη κυρια } την επισκεφθηκα σημερα το πρωι και διαπιστωσα οτι ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΗΓΑΙΝΗ  δηλαδη συγκεκριμενα μη το ενα μη το αλλο μην με ακουμπας στην κοιλια εχω καει απο τσιγαρο  αρχισε να λεει μαλακιες με εφτασε σε σημειο που σπασαναι τα νευρα μου και ντυθυκα και εφυγα {αφου ουτε καν ειχα ξαπλωση } η απαντηση τις με θρασσος πηγαινη σε αλλη που τελειωνη σε πεντε λεπτα  ΠΗΡΑ  ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ  οποιος καταλαβαι καταλαβαι
Μετα απο δευτερη επισκεωη στην Αλεξια διαπιστωθηκε οτι και αυτη εγεινε στιγνος επαγγελματιας δηλαδη ωεκαστε  σκουπιστε τελειωσατε δηλαδη {καμενα τα πολλα πολλα ουτε προκαταρκτικα ελαχιστη κουβεντουλα  βιαστικη και  οταν τις ειπα γιατι η απαντηση {ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΕΣ ΚΑΙ το ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΦΩΝΑΖΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΛΟΝΗ} αυτο προς ενημερωση συγουρεωαμαι την πελατεια και στο μουνι μας γενικοτερα
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες!Επειδη θα ερθω απο Θεσσαλονικη για διακοπες πειτε μου λιγο ποσα σπιτακια υπαρχουν που ειναι τιμες και κανα καλο.Ευχαριστω πολυ εκ τω προτερων!
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
τα μπορδέλα ειναι καμια 15ρια η τιμή ειναι 30 ευρώ αλλά κατεβένει και στα 25 :sunglasses: θα τα βρείς κοντά στο παλιο λιμάνι στην περιοχή των 2 λούξ :sunglasses:
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες γεια σας και παλι!Τη καφετερεια 2 λουξ την βρηκα αλλα τα σπιτακια απο εκει που ειναι;
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
ποιο πέρα είναι. θα δεις στο κεντρικό δρόμο ένα μαγαζί που λέγεται μαυρο πρόβατο ακριβός απέναντι απο το μαγαζί είναι η πάροδος της μηνωος που είναι τα σπιτάκια
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παλικαρια
λεω να κανω μια επισκεψει προς τα κωλομπορδελα μας.αξιζει κατι αυτην την εποχη?
σαφως και θα κανω μια βολτα να της δω αλλα ρωταω μηπως αποφυγω τζαμπα επισκεψεις.
 

pogasgeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
και εγώ θα ήθελα να μάθω τί παίζει αυτή την περίοδο?
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
με αυτα που διαβασα απο προηγουμενες σελιδες ελεγα να παω στην Αλεξια αλλα ειδα λιγα ποστ παραπανω αυτα που γραφει ο φιλος manolis και ξενερωσα.να δεις παλι πιταρακι θα ειναι η δουλεια γμτ..
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
υπάρχουν και καλές.... πάολα μου άρεσε
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
μολις επεστρεψα απο Μινωος.
μπηκα στο σοκακι του ερωτα και δεν υπηρχε ψυχη,δυπλα απο το 4 καθονταν εξω 2-3 κοριτσια πιθανον δεν την παλευαν απο την ζεστη και την πολυ δουλεια...ενοιωθα κουρασμενος απο την ζεστη και βλεποντας τοσες πορτες αποφασισα να μην παω βολτα και να παω στο 4 και ας διαβασα αρνητικα σχολια.πριν μπω ομως εριξα μια ματια στο 14 και ηταν μια κοπελα που μιλουσε σπαστα Ελληνικα.μια χαρα μου φανηκε,εφυγα και καρφι στο 4.
η κοπελα και η συμπαθητικη μανταμ με υποδεχτηκαν με χαμογελο και χαρα,βασικα η κοπελα εκανε και χωρο του στυλ στριπτιζ και ειπα απο μεσα μου "αγριεμενη ειναι".με αυτην την πρωτη εντυπωση αποφασισα να μπω και οτι γινει.πριν μπω στο δωματιο η μανταμ με ρωτησω αν την ξερω την κοπελα η αν μου εχουν πει κατι οι φιλοι μου και οτι ειναι η καλυτερη απο ολες.(εχω την εντυπωση οτι διαβαζουν το φορουμ και πολυ καλα κανουν)
ισως απο αντιδραση μην μου αρχισει της ερωτησεις απαντησα οχι.μου αναψε το Α/C και μπηκα.απο οσο προλαβα να δω το δωματιο μεσα ηταν καθαρο.

ξεβρακωνομαι και ερχετε η κοπελα με αρκετη διαθεση για κουβεντα.να μην μπω σε λεπτομερειες το μενου ειχε τζιμπουκια πισοκολλητα πανω κατω και γενικα προθυμη σε ολα και το βασικο δεν βιαζοταν καθολου.ενα προσωπικο tip ειναι οτι δεν θελουν καννιβαλισμους παλαμυδια να τους τραβας τα βυζια κτλ.ομορφα απαλα και ωραια δλδ.
σε μια φαση στα μισα του εργου ακουσα κατι νεαρους και ρωτουσαν και ειπα απο μεσα μου "γμτ τωρα θα αρχισει να βιαζεται."
ομως δεν πτοηθηκε και συνεχισαμε οπως πριν χαλαρα.πιστευω εχουν καταλαβει το νοημα τι ζηταει ο πελατης.
μετα το τελος του εργου συνεχισε με χαδακια φυλακια κτλ.
βγηκα και με ρωτησε η μανταμ αν ηταν ετσι οπως μου ειχε πει (η καλυτερη της περιοχης) και της απαντησα "ναι ειχατε δικιο"
με κερασανε καραμελα και εφυγα.

αυτα απο εμενα παιδια.γκουντ ναιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom