Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
ε ναι δεν έχει και πολύ νόημα. αν δεν έχεις τηλέφωνο βίζιτας ( που εγώ δεν έχω) οι κοπέλες της Μίνως σπάνια σε καλύπτουν
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Δυστυχώς  στα  χανια  η  αστυνομια  κυνηγα  αμειλικτα  τις  βιζιτες  και 
επιτρεπει  μονο  τα  τραβελια,  ειναι  καταντημα gia  thn  p;olh να  υπαρχουν 
αγγελιες  μονο απο  τραβελια  στα  δαφορα  site.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
ε ναι δεν έχει και πολύ νόημα. αν δεν έχεις τηλέφωνο βίζιτας ( που εγώ δεν έχω) οι κοπέλες της Μίνως σπάνια σε καλύπτουν

Σε καλύπτουν, σε καλύπτουν...

Άμα από την αγαμία τα ψωλοχύματα έχουν πήξει σαν τυρί ροκφόρ, όλα τα θήλεα φαίνονται ωραία...
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
παιδες αν υπάρχει κανα τηλεφωνακι θα το εκτιμουσα δεόντως ευχαριστω περιμένωω Pm
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλησπερα μολις αφιχθηκα απο Μινωος  στο 4 η ΑΜΑΛΙΑ  φοβερο κορμη με φοβερη σιμετοχη δεν λεει σε τιποτα {{ οχι}}θελεις μασαζ θελεισ 69 σε ολα μεσα , φοβερα υπομονετικη  με τιποτα δεν θελει να φυγεις δυσαρεστιμενος , να φανταστιται οτι ενω ειχε κοσμο τον ακουγε δεν ηθελε να σηκοθη παρα μονο οταν τις το ειπα εγω , αυτο βεβαια οφειλεται και στην κυρια τις υποδοχης πολλοι νορμαλ δεν σε βλεπει σαν πορτοφορι
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Απο οτι βλεπω εχει πεσει μεγαλη νεκρα γιατι :::::::::::::::::::::::
 

ffffffffd

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
pigainte sti nana,ellinida theomouno ksantho,isos na viazete ligo,alla epidi sineheia skane pelates,
pigainte kai tha me thimithite
 

ffffffffd

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
σε αυτο το δωματιο που ηταν παλια αγγελικη (και καποοιες φορες παολα) πηγαινε και οπου δεις νανα χωσου στην τελικη,
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλησπερα υπαρχουν διαφορα προβληματα σχετικα με τα οικηματα και τις πατρονες {τσαταδες }

ΔΗΛΑΔΗ

Η συμπεριφορα σε γενικες γραμμες ολες οι πατρονες νονιζουν οτι εχουν καβαλιση το καλαμι , συμπεριφερονται απαισια - ειναι απαξιοτικες - κρατουν ρολοι - ελεγχουν την ομιλια τις κοπελας εις βαρος του πελατη , ξεχνουν βεβαια απο που εχουν ξεκινησει και ιδιες .

Τα οικηματα δε τα περισσοτερα ειναι επιοικος απαραδεκτα μπαζουν απο παντου θερμοκρασια κατα την διαρκεια που βρισκεσαι στο δωματιο με το Α/C αναμενο να μην υποφερεται ,μια μονωση να μην υπαρχει παρα να μπαζουν απο παντου ,αλλα τα εχτρα προγραμματα τον κοριτσιων τις μαρανανε , τα βλεπεις να κυκλοφορανε με τα μπουρνουζια και τις ζακετες .
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
ισχύει αυτό που λες, αλλα δυστυχώς είναι το μόνο που έχουμε. απο βιζιτούδες δεν παίζει τίποτα
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
υπήρξε σε κάποια φάση. τώρα νομίζω όχι. η πάολα έχει μεγάλο κώλο πάντως
 

stafu

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια στα Χανιά αυτή τη περίοδο που να δίνει κουλουρακι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom