Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 841K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Εχω φαει ολη την εφημεριδα και δεν εχω βρει τιποτα, καλα σε ποια εφημεριδα βαζουν και αγγελια για μπουρδελο?
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Εχω φαει ολη την εφημεριδα και δεν εχω βρει τιποτα, καλα σε ποια εφημεριδα βαζουν και αγγελια για μπουρδελο?
Θα αγοράσω αύριο Χανιώτικα Νέα και θα δω.Εγώ σήμερα δεν είδα εφημερίδα και δεν ξέρω . Μου το είπαν.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Παντως το σπιτι που λες παντα απ οτι θυμαμε εφερνε καλα κομματια αν και εχω να παω πολυ καιρο σχεδον δεν θυμαμε απο που μπαινεις στο στενο (λεμε τωρα) παντως την τελευταια φορα που ειχα παει Μινωος τα εκλαιγα τα ευρα μου ελπιζω να ανεβει λιγο η ποιοτητα τωρα που ανοιγει ο καιρος.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Τιποτα καινουργιο απο το μετωπο?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
η Αγγελια αυτη  αφορα τις Κριτικες Αγγελιες οπου αν τις προσεξετε αναφερει σταθερο τηλεφωνο και εις το ψαξιμο εις τον τηλεφωνικο Καταλογο του  ΟΤΕ με internet με ανευρεσει διευθυνσεως  προκειπτη οτι ειναι στη Μινωος

Θα αγοράσω αύριο Χανιώτικα Νέα και θα δω.Εγώ σήμερα δεν είδα εφημερίδα και δεν ξέρω . Μου το είπαν.
Ναι έτσι μου είπαν πριν λίγο. Να πάτε Μίνωος 3 σε μια καινούρια ξανθιά.Αυτή είναι καλή..
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Καλα τι νέκρα ειναι αυτή που εχει πέσει μινώος ρε παιδιά?Πηγα χθες μια βολτα και νομιζω θα κανω μηνες να ξαναπάω.Και εγω αμα ντυνομουν γυναικα πιο ωραιος θα ημουν!!!Αυτη την ηρώ που την βρηκανε????????? :think:
Το σοφακι απο την τελευταια φορα που την ειδα εχει γινει σαν τοφαλος(παραμενει παντα πολυ ευγενικη ομω)ς,η σακιρα ειναι μαυρη μαυριλα πλακωσε και αυτη η κλαιρη μας ειχε στησει για κανα μισαωρο και δεν εβγαινε να τη δουμε(μαλλον διαρροια).Η τσατσα μας ελεγε συνεχεια σε 10 λεπτα και τελικα φυγαμε με την απορια πως να ειναι αραγε αυτη η κοπελα????Χθες γενικα ειχε λιγο κινηση αλλα οι πιο πολλοι εκαναν μπουρδελοτσαρκα.Μ ε αριστα το 10 ουτε 3 δεν παιρνουν!!!Ξερει κανεις να μου πει για μια τσεχα (μαλλον καινουργια),την νινα και το σπιτι οπου παλιοτερα απ εξω εγραφε με 50 ευρω ανωμαλιες?????
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
η Αγγελια αυτη  αφορα τις Κριτικες Αγγελιες οπου αν τις προσεξετε αναφερει σταθερο τηλεφωνο και εις το ψαξιμο εις τον τηλεφωνικο Καταλογο του  ΟΤΕ με internet με ανευρεσει διευθυνσεως  προκειπτη οτι ειναι στη Μινωος

Αν είναι η αγγελία που λέει........ΚΟΠΕΛΑ εχέμυθη, ζητά γνωριμία με κύριο. Πληροφορίες τηλ. : 2821040...  ΜΑΚΡΙΑ!!!!! Είναι τράβελος!!!!
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
οι γνώστες των χανιων, μήπως έχει πεσει στην αντιληψη σας καποια ξανθια, εμφανισιμη ψηλή με πληθωρικό φτιαγμένο πλαστικό στήθος ονόματι Κωνσταντίνα που να ξερετε τι παιζει ή btw γενικες πληροφοριες? Λεω αν, γιατι μπορει να επρόκειτο απλα για φήμη, μιας και η πληροφορια δεν ειναι έγκυρη..
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Μάγκες μακριά από Κλαίρη. Την έχει δει πολύ άσχημα όπως είναι και η ίδια στην ομορφιά.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
οι γνώστες των χανιων, μήπως έχει πεσει στην αντιληψη σας καποια ξανθια, εμφανισιμη ψηλή με πληθωρικό φτιαγμένο πλαστικό στήθος ονόματι Κωνσταντίνα που να ξερετε τι παιζει ή btw γενικες πληροφοριες? Λεω αν, γιατι μπορει να επρόκειτο απλα για φήμη, μιας και η πληροφορια δεν ειναι έγκυρη..

Μήπως άλλαξε όνομα η Χαρά?????? :)
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φρέσκια ενημέρωση για το σταθερό τηλέφωνο που παίζει στις Κριτικές Αγγελείες!!!! Παίζει κανονικά!!! Τράβελος είναι το boss της υπόθεσης που μιλάει στον τηλεφωνητή. Τον πήρα στο κινητό και το την είπα ότι όλο τηλεφωνητής βγαίνει και μου λέει πάρε σε λίγο πάλι. Παίρνω κατά τις 1430 και το σηκώνει μια θεία. Μου ξεκινάει το παραμύθι!!!! Βρίσκονται στην Μίνωος 6, κλειστή διακριτική πόρτα, πας ΜΟΝΟ με ραντεβού από πριν. Λειτουργούν σε φάση studio και ξεκινάει από 30-100 ευρώ ανάλογα τι ζητήσεις από την κοπέλα που είναι Ελληνίδα (έτσι είπε, δεν μίλησε η ίδια). Όποιος το τσεκάρει και πάει ας πει γιατί αυτόν τον καιρό δεν μπορώ εγώ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω απο τις φορες που εχω χτυπησει το κουδουνακι,μια φορα υπηρξε ανταποκριση.Ανοιξε μονο την μεσα πορτα και μεσα απο τα καγκελα ηταν μια ξανθια.Δεν προλαβα να δω καλα,αλλα ητανε ενα χτικιο σαν πρεζονι,μιλησε αποτομα και ξαναμπηκε μεσα.Εγω παντως εκει μεσα δεν θα εμπαινα με τιποτα.
 

klimt1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεισ τι λεει το stripclub αφροδιτη στο Ρεθυμνο?
 

Μανώλης_Δ

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλό το Αφροδίτη...Εκτος από το να απολαύσεις το strip show, μπορείς να κάνεις ότι και στα άλλα παρόμοια μπαρ, και επι πλέον να γαμήσεις επι τόπου...Οι κοπέλλες δεν σου την πέφτουν. Επιλέγεις εσύ από ενα πάγκο που κάθονται όλες μαζί...
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια στα χανια η οδος μινωος..... τι γινεται εκει περα?? λεει τπτ???
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φρέσκια ενημέρωση για το σταθερό τηλέφωνο που παίζει στις Κριτικές Αγγελείες!!!! Παίζει κανονικά!!! Τράβελος είναι το boss της υπόθεσης που μιλάει στον τηλεφωνητή. Τον πήρα στο κινητό και το την είπα ότι όλο τηλεφωνητής βγαίνει και μου λέει πάρε σε λίγο πάλι. Παίρνω κατά τις 1430 και το σηκώνει μια θεία. Μου ξεκινάει το παραμύθι!!!! Βρίσκονται στην Μίνωος 6, κλειστή διακριτική πόρτα, πας ΜΟΝΟ με ραντεβού από πριν. Λειτουργούν σε φάση studio και ξεκινάει από 30-100 ευρώ ανάλογα τι ζητήσεις από την κοπέλα που είναι Ελληνίδα (έτσι είπε, δεν μίλησε η ίδια). Όποιος το τσεκάρει και πάει ας πει γιατί αυτόν τον καιρό δεν μπορώ εγώ.

Βρήκε ευκαιρία κανείς να τσεκάρει το παραπάνω? Γενικά επικρατεί πολύ ηρεμία στη Μίνωος. Έχουνε ανοίξει 1-2 καινούρια μπαράκια που γίνεται παιχνίδι αλλά περιμένω έγκυρες πληροφορίες. Η Χαρά δεν ξέρω αν κυκλοφορεί Χανιά ακόμα, πολύ πιθανόν.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Η Χαρα την εχει κανει για Αθηνα αυτα λενε οι τελευταιες πληροφοριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom