Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 845K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
φίλε καλωςήλθες...
πήγαινε εδώ....
;) ;)

υπομονή... και όλο και κάτι θα βρεις.... ;) :dancing: :dancing: :boobies:

Ώπα λέωωωωωωωω.......

γεια σου Κρήτηηηηηηη!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
μηπως εμεις που μαστε απο κρητη να μαζωχτουμε καπου?να ανοιξουμε κανα θεματακι?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.612
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.295
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε. Ας υπάρχει ένα θέμα για Χανιά.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συγχαρητήρια σε όποιον έβγαλε τις φώτο από τα σπιτάκια της Μίνωος!!!!! Πολύ καλή δουλειά!!!!
 

fun1970

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι απο καβαλα και ηρθα εδω για δουλειες.
Το θεμα ειναι αν υπαρχει και κανενα καλο πουτανακι στα σπιτια που βλεπω.
Να αξιζει τα ευρω που θα δωσεις.
επισεις ειδα οτι δεν υπαρχει και τιποτα απο CG ή XXX Hotel.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στη σημερινή έκδοση των Κρητικών Αγγελειών, υπάρχει μια αγγελεία για κάποια Βίκυ, εντυπωσιακή Ελληνίδα για νομό Χανίων μόνο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπε μια γκόμενα ότι η κοπέλα είναι Αθήνα και θα έρθει από Παρασκευή κάτω. Θα επανέλθω λοιπόν με περισσότερες πληροφορίες. Μην μου ζητήσετε τηλέφωνο αφού ΔΕΝ είναι εδώ ακόμα. Επίσης υπάρχει και η γνωστή αγγελεία της Άννας.........  ;)
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Στη σημερινή έκδοση των Κρητικών Αγγελειών, υπάρχει μια αγγελεία για κάποια Βίκυ, εντυπωσιακή Ελληνίδα για νομό Χανίων μόνο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπε μια γκόμενα ότι η κοπέλα είναι Αθήνα και θα έρθει από Παρασκευή κάτω. Θα επανέλθω λοιπόν με περισσότερες πληροφορίες. Μην μου ζητήσετε τηλέφωνο αφού ΔΕΝ είναι εδώ ακόμα. Επίσης υπάρχει και η γνωστή αγγελεία της Άννας.........  ;)

περιμένουμε ενημέρωση μιας και η επιστροφη στο νησι ειναι πλέον γεγονός  :dancing:
Για θύμισε κ σε μενα το παππού, η Άννα ειναι η γνωστη απο την εδω και μηνων αγγελία που αναφέρεται,σωστα? 
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
περιμένουμε ενημέρωση μιας και η επιστροφη στο νησι ειναι πλέον γεγονός  :dancing:
Για θύμισε κ σε μενα το παππού, η Άννα ειναι η γνωστη απο την εδω και μηνων αγγελία που αναφέρεται,σωστα? 

Ναι, μια μεστωμένη θεία 40 κάτι Μαϊων!!!!!!!!!
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
η αντριαννα που λετε πως ειναι? ειναι μια μελαχρινη που εχει ενα μεγαλο τατου στη πλατη και μεγαλα πεσμενα μπαλονια?
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είπαμε να μην γραφουμε αρλούμπες .... Κάποιος έγραφε ότι η Χριστίνα κάνει και ελεύθερο στοματικό , αλλά όταν την ρώτησα μου είπε ότι δεν το κάνει με τίποτα . Είναι που είναι 50 χρονών άμα δεν κάνει και καλή πίπα τότε αστα και βράστα .
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπορει το παιδι που το εγραψε να κανει συχνες καταθεσεις σε αυτην και να του κανει κατι παραπανω επειδη ειναι συχνος πελατης.Δεν νομιζω να ειπε κατι αναληθες ο συναγωνιστης.Παντως ειναι λιγο χαλια σε εμφανιση η θειτσα......
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Μπορει το παιδι που το εγραψε να κανει συχνες καταθεσεις σε αυτην και να του κανει κατι παραπανω επειδη ειναι συχνος πελατης.Δεν νομιζω να ειπε κατι αναληθες ο συναγωνιστης.Παντως ειναι λιγο χαλια σε εμφανιση η θειτσα......
ασε τις θειες και ελα στο chat :hammer: :knuppel: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Βγηκα ραντεβου με την Αννα και επαθα μεγαλη πλακα μεγαλη μεν για μερικους  αλλα ξερει τι ψαχνει {ξερεται την παροιμια η μεγαλη κοτα εχει το ζουμι }}αυτο συμβαινη με την γλυκια Αννα

Επίσης υπάρχει και η γνωστή αγγελεία της Άννας......... 
 

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
άρτι αφιχθείς απο το στριπ που βρισκεται στην Αγια (Ανρδομέδα ή κατι τετοιο,μου διαφευγει το ονομα) και έχοντας μου αφήσει θετικές εντυπώσεις σαν χώρος μπορω να πω πως θα το επισκεπτόμουν ξανα για δυο λόγους, για τη Βίκυ και την Αλίνα. Τη μεν πρωτη για το εκτος των άλλων, shower show της και της μεν δευτερης για το γεγονός οτι ειναι ασιάτισα. Κατα τα λοιπα τιποτα το ιδιαιτερο εκ των 13ων στο συνολο πρωταγωνιστριών με εξαιρεση ακομα μιας πανυψηλης μελαχρινης και μιας τρελης κοντης κολλάρας πλήν όμως αγέλαστες κοπέλες στο συνολο τους. Να μην ξεχάσω να αναφέρω τη Τζοάννα που ηταν μακρα η πιο αποκρουστική και συνάμα εκνευριστική παρουσία με χάλια προσωπείο κατ εμε. Στα του show αυτές που ανέφερα συν μια καπως πιο γεματουλα μελαχρινη που έβγαζε αρκετο πάθος, μετα το τέλος του show τη ξεχνάμε οι θέλοντες πιο λεπτεπίλεπτες παρουσίες διχως φωνη νταλικέρη. Απο εξυπηρέτηση καλη μέχρι να γινει το ντου, μετα μετριάστηκε. Απο υπηρεσιες τα γνωστα μπλα μπλα και πριβε. Αν καποιος γνωριζει για οποιαδήποτε υπηρεσια παραπανω ας την καταθέσει. Αυτα σε γενικές γραμμες απο μένα για το περι αυτου στριπ κρίνοντας παντα βάση δικων μου κριτηρίων.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στη σημερινή έκδοση των Κρητικών Αγγελειών, υπάρχει μια αγγελεία για κάποια Βίκυ, εντυπωσιακή Ελληνίδα για νομό Χανίων μόνο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπε μια γκόμενα ότι η κοπέλα είναι Αθήνα και θα έρθει από Παρασκευή κάτω. Θα επανέλθω λοιπόν με περισσότερες πληροφορίες. Μην μου ζητήσετε τηλέφωνο αφού ΔΕΝ είναι εδώ ακόμα. Επίσης υπάρχει και η γνωστή αγγελεία της Άννας.........  ;)

Από την περασμένη εβδομάδα παίρνω αυτή τη Βίκυ τηλέφωνο και τη μία είναι κλειστό την άλλη χτυπάει αλλά δεν το σηκώνει κανείς.......χωρίς απόκρυψη. Δεν ξέρω αν ισχύει πλέον ή δουλεύει με γνωστούς.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες κανα νεο απο την Μινωος, παιζει τιποτα καλο? Αν εχει παει κανεις ας πει.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Μα που χαθηκατε ολοι δεν υπαρχει κανα νεο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom