Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 844K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.594
Πόντοι
5.097
                              AMBERT ALERT

Μετά από σημερινό πέρασμα από την Νάνσυ(τελευταίο σπιτάκι αριστερά),θέλω να προτείνω ΕΜΠΑΡΚΟ στη συγκεκριμένη πουτάνα :birdman: :birdman:,μιας και μου την είπε :jerking: επειδή δεν την ευχαρίστησα που βγήκε στο σαλόνι να την δω και τελικά δεν πέρασα :tickedoff: :headbang:Μακράν η πιο απαράδεκτη συμπεριφορά από πουτάνα που μου έχει τύχει ως τώρα :o :o και μάλιστα χωρίς ούτε καν να μπω στο δωμάτιο.Φαντάζομαι τι μπορεί να έχει ακούσει κανας κακομοίρης που μπορεί να δοκίμασε την τύχη του μαζί της :rolleyes:.ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ συναγωνιστές
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
                               AMBERT ALERT

Μετά από σημερινό πέρασμα από την Νάνσυ(τελευταίο σπιτάκι αριστερά),θέλω να προτείνω ΕΜΠΑΡΚΟ στη συγκεκριμένη πουτάνα :birdman: :birdman:,μιας και μου την είπε :jerking: επειδή δεν την ευχαρίστησα που βγήκε στο σαλόνι να την δω και τελικά δεν πέρασα :tickedoff: :headbang:Μακράν η πιο απαράδεκτη συμπεριφορά από πουτάνα που μου έχει τύχει ως τώρα :o :o και μάλιστα χωρίς ούτε καν να μπω στο δωμάτιο.Φαντάζομαι τι μπορεί να έχει ακούσει κανας κακομοίρης που μπορεί να δοκίμασε την τύχη του μαζί της :rolleyes:.ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ συναγωνιστές

"AMBERT ALERT"  :2funny: :2funny: Δεν παλευεσαι ρε συ. Κατα τ'αλλα, καλα να σας κανει, που την αναδειξατε θεα. Οταν πρωτοαγορασε το σπιτακι, την ειχα παρει και ηταν μια χαρα σεμνη. Αλλα οταν διαβαζει αυτα που γραφει καθε καρακαυλωμενος εδω μεσα......
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Φιλαράκι που την επισκέφτηκε μου είπε ότιήταν όμορφη αλλά πολύ μπλα μπλα σε σημείο να του πέσει και να χρειαστεί να του τον παίξει για να χύσει....
 

wrtanw

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Την   Ιζαμπέλα τι πήρα  τελικά  
αν και  ήταν αρκετά δεκτική κάτι δεν έδεσε καλά στο γλυκό  και ψιλόξενέρωσα  μάλλον δεν είναι ο τύπος μου .βρήκα και τον λόγο που ο  xouzel   την  συμπαθεί ιδιαιτέρως , έχει εξαιρετικά δουλεμένη  σούφριτσα  :dancing:

ΚΑλημέρα

Όταν έιχα πάει εγώ η  Ιζαμπέλα  δεν έδινε κουλούρι, τώρα δίνει???
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Δίνη με 50 ευροπουλα !

Ναι, αλλα χτες βραδυ μου τα χαλασε !!! Μετα απο κανα 5λεπτο, αρχισε να παραπονιεται οτι ποναει, μπαζωσε την τρυπα με ζελε για να συνεχισω, αλλα τελικα αρχισαμε τα κωλο - μουνι, κωλο - μουνι μεχρι να χυσω στα βυζακια της. Χμ χμ χμ.......
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, αλλα χτες βραδυ μου τα χαλασε !!! Μετα απο κανα 5λεπτο, αρχισε να παραπονιεται οτι ποναει, μπαζωσε την τρυπα με ζελε για να συνεχισω, αλλα τελικα αρχισαμε τα κωλο - μουνι, κωλο - μουνι μεχρι να χυσω στα βυζακια της. Χμ χμ χμ.......
xouzel δεν μας ειπες τελικα το κολπο σου..?  :think:
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Aπλως, ΜΗ ΜΑΣΑΣ. Αυτες βιαζονται, εσυ με το πασο σου. Να το δουλευουν το 30ρι. Τη συγκεκριμενη παντως την εχω τιμησει τρις και δε μου εκανε τετοια νουμερα. Οσο για το κολπο, κοινο ειναι, δε νομιζω να χρειαζεσαι συμβουλες  ;)
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ξερει κανεις για την ΝΑΝΣΥ και την ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ περασα εχθε΅και ηταν κλειστες
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
πήγα σε μία Ισπανίδα δεν θυμάμαι όνομα. καλο κλαρίνο, ίσος το καλύτερο που μου έχουν κάνει. αλλά δεν μπορούσε ώρα απο πάνω γκρίνιαζε .... πολύ ωραία κοπέλα. Το άλλο μου παράπονο ήταν ο χόρος, μύριζε άσχημα, πόρτα που δεν έκλεινε καλά και τραβέλι τσατσά.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
πήγα σε μία Ισπανίδα δεν θυμάμαι όνομα. καλο κλαρίνο, ίσος το καλύτερο που μου έχουν κάνει. αλλά δεν μπορούσε ώρα απο πάνω γκρίνιαζε .... πολύ ωραία κοπέλα. Το άλλο μου παράπονο ήταν ο χόρος, μύριζε άσχημα, πόρτα που δεν έκλεινε καλά και τραβέλι τσατσά.

Τη Gaby λες. Εχεις δικιο για το χωρο και την τσατσα. Αλλα για να μην αναφερεις πως, σε καιρους χαλεπους, αντι να κοιταξει να ευχαριστησει ΟΣΟ καλυτερα μπορει τον πελατη, μολις δει δευτερο στην αναμονη, κοιταζει να ξεπεταξει τον πρωτο μπας και της φυγει ο δευτερος (πραγμα, για μενα, απαραδεκτο), σημαινει οτι ησουν μονος σου, τυχερουλη....  :knockinb:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Τη Gaby λες. Εχεις δικιο για το χωρο και την τσατσα. Αλλα για να μην αναφερεις πως, σε καιρους χαλεπους, αντι να κοιταξει να ευχαριστησει ΟΣΟ καλυτερα μπορει τον πελατη, μολις δει δευτερο στην αναμονη, κοιταζει να ξεπεταξει τον πρωτο μπας και της φυγει ο δευτερος (πραγμα, για μενα, απαραδεκτο), σημαινει οτι ησουν μονος σου, τυχερουλη....  :knockinb:


Αυτή η σαύρα η Gaby  όλο μουρμούρα είναι , κρίμα το κορμί. :2funny:
Tην Μαργαρίτα  την πήρε κανείς , αξίζει  τίποτα ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.380
Κριτικές
124
Like
6.594
Πόντοι
5.097
Αυτή η σαύρα η Gaby  όλο μουρμούρα είναι , κρίμα το κορμί. :2funny:
Tην Μαργαρίτα  την πήρε κανείς , αξίζει  τίποτα ?

Tην πήρα εγώ συνάδελφε πριν 3 βδομάδες ;) ;).Για μένα είναι από τα στανταράκια πλέον και σίγουρα δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου :grin: :grin:.Η πίπα της είναι πολύ καλή,δεν βιάζεται στο δωμάτιο,είναι δεκτική σε όλες τις στάσεις,αλλά δεν αφήνει να της βάζεις δάχτυλο :- :-.Ο χώρος είναι καθαρός,αλλά υπάρχει απουσία κλιματισμού :tickedoff: :headbang:,οπότε ίσως και να υπάρχει θέμα εδώ για το καλοκαίρι πιο πολύ :huh:.Πάντως εμένα η τσατσά με είχε κεράσει και καραμελίτσα όταν έφευγα :2funny: :2funny:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Tην πήρα εγώ συνάδελφε πριν 3 βδομάδες ;) ;).Για μένα είναι από τα στανταράκια πλέον και σίγουρα δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου :grin: :grin:.Η πίπα της είναι πολύ καλή,δεν βιάζεται στο δωμάτιο,είναι δεκτική σε όλες τις στάσεις,αλλά δεν αφήνει να της βάζεις δάχτυλο :- :-.Ο χώρος είναι καθαρός,αλλά υπάρχει απουσία κλιματισμού :tickedoff: :headbang:,οπότε ίσως και να υπάρχει θέμα εδώ για το καλοκαίρι πιο πολύ :huh:.Πάντως εμένα η τσατσά με είχε κεράσει και καραμελίτσα όταν έφευγα :2funny: :2funny:

Να σε καλά φίλε μου ,
θα γίνει τεστ :pipa3: το συντομότερο
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
Τη Gaby λες. Εχεις δικιο για το χωρο και την τσατσα. Αλλα για να μην αναφερεις πως, σε καιρους χαλεπους, αντι να κοιταξει να ευχαριστησει ΟΣΟ καλυτερα μπορει τον πελατη, μολις δει δευτερο στην αναμονη, κοιταζει να ξεπεταξει τον πρωτο μπας και της φυγει ο δευτερος (πραγμα, για μενα, απαραδεκτο), σημαινει οτι ησουν μονος σου, τυχερουλη....  :knockinb:

γιαυτό μπήκα βασικά επειδή δεν περίμενε κανείς.  Για την γκρίνια έχεις λίγο δίκιο αλλά το έχω συνηθίσει ΟΛΕΣ γκρινιάζουν.. εμένα με βολεύει λόγο κιλών να είναι αυτή απο πάνω αλλά όλες λένε ότι δεν μπορούν.... Η Gaby γκρίνιαζε και γιαυτό και επειδή  "αργούσα" ( αυτό καλό δεν είναι όμως? :P) και μου έλεγε " Τι έχεις μωρό μου?" " Τι έχω της λέω", δεν απάντησε :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom