Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 844K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
δεν κατάλαβα? τώρα φταίω εγώ ότι δεν μπορούσε "νακρατισε"?
και pies είπε άντο?

Ase ta Ellinika kai grafe Greeklish, giati sta Ellinika den ta pas kala kai den katalavaino ti grafeis. Alla an thimasai kai me mena ekanes ksepeta. Giafto xtes to vradi pou irtha, efiga amesos !!!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δεν κατάλαβα? τώρα φταίω εγώ ότι δεν μπορούσε "νακρατισε"?
και pies είπε άντο?
Ξεπέτα μωρό μου δεν είναι αν ο άλλος κράτησε πολυ ή όχι, άλλωστε δεν νομιζω να κατσεις και πανω απο 10 λεπτα άμα δεν τελειωσει γρηγορα ο πελατης...
Ξεπέτα ειναι ο άλλος να ειναι μαζι σου και να νομιζει οτι ειναι μαζι με μια πλαστική κούκλα, που δεν κουνιεται ουτε θελει να περασεις καλά μαζί της.
Άμα βαλεις μυαλό λοιπον, θα εχεις μεγαλυτερη πελατεια στο μέλλον!
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ξεπέτα μωρό μου δεν είναι αν ο άλλος κράτησε πολυ ή όχι, άλλωστε δεν νομιζω να κατσεις και πανω απο 10 λεπτα άμα δεν τελειωσει γρηγορα ο πελατης...
Ξεπέτα ειναι ο άλλος να ειναι μαζι σου και να νομιζει οτι ειναι μαζι με μια πλαστική κούκλα, που δεν κουνιεται ουτε θελει να περασεις καλά μαζί της.
Άμα βαλεις μυαλό λοιπον, θα εχεις μεγαλυτερη πελατεια στο μέλλον!

Τα λεμε με pm τωρα μιση ωρα, αλλα δε φαινεται να καταλαβαινει......... Και κατα τ'αλλα, ειναι καλο μουνι ρε γμτ  :headbang:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ακατοίκητο...
 

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
alisa ακούγεται οτι είσαι κομοδίνο τρελό. εισαι ικέα ή sato? :boobies: :uglystupid: :boobies:

Χαχα όντως πολύ καλό!Είναι κομοδίνο από τα λίγα με τους εξής συνδυασμούς : κρύα όπως η Kimberly από zuzana και κωλοχαρακτήρας του στυλ της Ντάριας δλδ εκμεταλλλεύομαι εσάς τους μαλάκες τους Ελληνες σας τρώω τα λεφτά και θα πάω να ζήσω αλλού σαν άνθρωπος.Την είχα πετύχςι μέσα Σεπτέμβρη στο Β 57 το απόγευμα.Έκανε λες και μου έκανε και καμιά χάρη.Πεταμένα λεφτά συμφορουμίτες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μιας και μας ζωντανεψε λίγο το θρεντ η ΙΚΕΑ-Αλίσα, ας γραψω και μια ενημερωση
σχετικά με το ρόστερ το οποίο και εβρέθη αρκετα ανανεωμενο σε σημερινη μεσημεριανη βόλτα.

Ξεκίνημα στο νουμερο 10, οπού αντικρυσα την Πολωνεζα Μονικα η οποια ειναι αρκετα του γούστου μου. 22 χρονων, ψηλή λεπτη ξανθια με ωραίο σώμα και προσωπο αρκετά καλο. Συμπαθητική παρουσια γενικά.
Στο νούμερο 19 η ΙΚΕΑ-Αλίσα(μπορει να ειναι και νεοσετ, ακομα δεν εχει διευκρινιστει η μάρκα της  :2funny: )η οποία πραγματικά κριμα την ομορφιά της, αμα αλλάξει τον χαρακτηρα της θα μαζεψει αρκετό χρημα και συμπάθειες...  Γυρω στο 1.55 με στρογγυλό πρόσωπο, αδυνατη σχετικα αλλά με λίγα πιασιματακια, για τους λατρεις των μινιον κοριτσιων αρκετα ομορφη η ξανθιά μπαρμπι.
Στο νουμερο 6 ειχαμε την αποκαλυψη  :tits2: της ημερας. Βγηκε ξανθο τουμπανο με ολοσωμη ρόμπα και την οποία άνοιξε ετσι ακριβως  :tits2: για να μας αποκαλυψει 2 ζουμερα ομορφα μεγαλα στηθη κανοντας κατι μεσα μου να σκιρτησει  :bigdick:. Ξανθια με κοντο μαλλάκι, γυρω στα 25-30 με τα πιασιματακια της, αλλά σε καμία περιπτωση χοντρη. Ωραία γυναικα στα υποψιν. Εδω ολοκληρωθηκε η τριπλετα των ξανθών για όλα τα γούστα  :dancing:
Στο 4 η Άννα-Μαρια, αμα ακουσετε το ονομα της προσπεραστε τρεχοντας πολυ απλα!Την ειχα δοκιμασει πριν κανα μηνα.Δεν ειναι τερας να διευκρινισω, απλά πολυ κακη στο κρεβατι, ξεπερνωντας με ανεση και την Αλισα στη συμπεριφορα ξεπετας...
Στο 13 μια μετρια μαυρομαλλα ρουμανα, καθως η Μιμή ειναι στην ετησια άδειά της.
Δεν δοκιμαστηκε κατι σημερα, επιφυλασσομαι για τις επομενες μερες, οπως και αν περασει καποιος άλλος ας καταθεσει εντυπωσεις απο τον αγωνα  :pipa1:

 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
κατάθεση  στην Μόνικα…
ωραίο μωρό αλλά στον αγώνα  πήρε 0
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Μονικα ;;; Που στην ευχη ειναι αυτη ;;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
κατάθεση  στην Μόνικα…
ωραίο μωρό αλλά στον αγώνα  πήρε 0
Σοβαρά μιλάς?  :'(
Κριμα ρε πουστη μου κι είναι ομορφη κι ακριβως στα γούστα μου. Καμια λεπτομέρεια?

Εμένα απο το σαλοναρισμα η τουμπανογκόμενα με εμφανιση μιλφ πορνοσταρ στο 6, μου εδειξε για πολυ ξεπετα(δεν εχει δοκιμαστει ομως)  :(

Μονικα ;;; Που στην ευχη ειναι αυτη ;;
Δες στο παραπανω ποστ μου...
Με το πράσινο ειναι οι ενδιαφερουσες νεες αφιξεις, με το κοκκινο οι απορριφθείσες(και δοκιμασμένες αυτές).
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Λεπτομέρειες  λοιπόν ……
Μπαίνει μέσα κάθετε δίπλα μου και μου τον παίζει  …….μόλις  σηκώθηκε το εργαλείο πίπα χάλια, γρήγορη και  μονότονη  μέχρι που την σταμάτησα .
Κατόπιν στο  το sex  καμία συμμετοχή , σαν να πήδαγα πτώμα (ωραίο πτώμα :grin:)
Τέλειωσα  μετά από λίγο ,πιο πολλή επειδή βαρέθηκα
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Να γράψω  και κάτι για τιν  Λορυ .
Μου πρόσφερε ακαποτο κώλο !!!!
Θα μαζέψει όλες τις αρρώστιες τον Χανίων προσοχή!!!



Τιν Αλεξαντρα  την πήρε κανείς  ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Στο 13 μια μετρια μαυρομαλλα ρουμανα, καθως η Μιμή ειναι στην ετησια άδειά της.
Μιμή γύρνα Μετάξι σ'αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Να γράψω  και κάτι για τιν  Λορυ .
Μου πρόσφερε ακαποτο κώλο !!!!
Μεταγραφή από Κωλο-κυνθούς οσμίζομαι. :cool2:
Το χτύπησες παικταρά; http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_002.gif[/img[/URL]]

Ακόρεστε τύπε δε σε χάλασε που δε σου πρόσφερε γκωλθάκι χωρίς ζελατίνα! νια νια νια νια! :2funny:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Μιμή γύρνα Μετάξι σ'αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Μεταγραφή από Κωλο-κυνθούς οσμίζομαι. :cool2:
Το χτύπησες παικταρά; http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_002.gif[/img[/URL]]

Ακόρεστε τύπε δε σε χάλασε που δε σου πρόσφερε γκωλθάκι χωρίς ζελατίνα! νια νια νια νια! :2funny:
[/quote]


Δεν γαμάω χωρίς προφύλαξη ούτε την γκόμενα μου !!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δεν γαμάω χωρίς προφύλαξη ούτε την γκόμενα μου !!!
dead-025.gif
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καβλέουμπα σοκαριστηκες?  :2funny: :2funny:

Άντε ρε μαλακα ελα Κρητη να σου ψησω κατασταση με Μιμή  :2on1: :2on1:
Και μετα αυτο που λενε, ο κουμπάρος(Ακόρεστος) την κουμπάρα...  :dancing: :dancing:

Μιμή γύρνα Μετάξι σ'αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Μεταγραφή από Κωλο-κυνθούς οσμίζομαι. :cool2:
Το χτύπησες παικταρά; http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_002.gif[/img[/URL]]

Ακόρεστε τύπε δε σε χάλασε που δε σου πρόσφερε γκωλθάκι χωρίς ζελατίνα! νια νια νια νια! :2funny:
[/quote]
Εν τω μεταξύ το αλβανακι που μας ενημερωσε ο φιλος οτι προσφερε γκωλακάποτο, μοσχομυρίζει [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_016.gif[/img[/URL]]
Δυστηχως δεν την εχουν ενημερωσει οτι υπαρχουν αποσμητικά  :2funny:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0

Εν τω μεταξύ το αλβανακι που μας ενημερωσε ο φιλος οτι προσφερε γκωλακάποτο, μοσχομυρίζει http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_016.gif[/img[/URL]]
Δυστηχως δεν την εχουν ενημερωσει οτι υπαρχουν αποσμητικά  :2funny:


Μπιχλα  φίλε μου :S …………
 Μαλακία μας αν γράφαμε τίποτα  ο ένας απ τους 2 θα την γλίτωνε   :D
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδέρφια έκανα και εγώ τη μλκία και πήγα ο λαλάκας στο 4 στην Άννα Μαρία. Μιλάμε για το ΖΩΟ. Οζό που λέγανε και στο χωριό μου. Πίπα της ΠΛΑΚΑΣ, τι να πω, μια γκόμενα παρθένα που είχα σαν μαθητής πριν από 25 χρόνια, την πρώτη φορά που μου έκανε είχε περισσότερη μαεστρία, στο μήσι ανέβηκε από πάνω και κυριολεκτικά ξάπλωσε πάνω μου χωρίς να κουνιέται κάν, ενώ όταν την έστησα στα τέσσερα μαζεύτηκε για να μη μπορώ να μπω βαθιά και κάνω παιγνίδι. Συμπέρασμα: ΜΑΚΡΥΑ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αδέρφια έκανα και εγώ τη μλκία και πήγα ο λαλάκας στο 4 στην Άννα Μαρία. Μιλάμε για το ΖΩΟ. Οζό που λέγανε και στο χωριό μου. Πίπα της ΠΛΑΚΑΣ, τι να πω, μια γκόμενα παρθένα που είχα σαν μαθητής πριν από 25 χρόνια, την πρώτη φορά που μου έκανε είχε περισσότερη μαεστρία, στο μήσι ανέβηκε από πάνω και κυριολεκτικά ξάπλωσε πάνω μου χωρίς να κουνιέται κάν, ενώ όταν την έστησα στα τέσσερα μαζεύτηκε για να μη μπορώ να μπω βαθιά και κάνω παιγνίδι. Συμπέρασμα: ΜΑΚΡΥΑ
Ωωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ρε γαμώτο, πηγες εκει?  :(

Είχα γραψει στην αρχη της σελιδας σε ενημερωση μου, μακριά απο την Άννα-Μαρία.
Δυστηχώς δεν ειχα το κουραγιο να αναφερω λεπτομέρειες, ήταν τόσο κακή που δεν μπορω να πω καμια λεπτομερεια της συνεύρεσης, μαλλον η χειροτερη που εχω βρεθεί.
Και δεν βιαζοτανε, μπορει να εκατσε και 15 λεπτά κι όταν δεν ειναι πανω στο κρεβατι ειναι και ευγενική. Όταν όμως αρχίζει το κοκό
dead-025.gif


Αν δεν εχεις παρει άλλες στα σπιτακια των Χανίων, δοκίμασε με τις σταθερές αξίες Μάγδα, Ιωάννα και Ίννα.
Είναι όλες μικρές σε ηλικία(25 η Ιωάννα η μεγαλυτερη) και δυνατές στο κρεβάτι. Η Ίννα εχει 3-4 κιλα παραπανω βέβαια...


 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
............Η Ίννα εχει 3-4 κιλα παραπανω βέβαια...

Αλλα ειναι δυναμη.... Το κακο της ειναι οτι δεν αντεχει το δυνατο και συνεχες σφυροκοπημα. Κουραζεται και δειχνει τη δυσαρεσκεια της (διακριτικα βεβαια, να μη στη σπασει).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom