Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 848K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συνάδελφοι ήρθε νέο αίμα  :pipa3: :pipa3:
Στο σπιτάκι που ήταν η Μιμή, ήρθε καινουρια μικρή κοπέλα...
Την ειχα παρει στη φυλής πριν αρκετό καιρό, οι λεπτομερειες στην τότε κριτική μου στο λινκ παρακάτω.
Λαρίσσα ηταν το καλλιτεχνικό της τότε, τωρα την βαφτισανε αλλιως(Ιζαμπελα νομιζω).


Η Τσατσα στην αρχη μου ειπε φουλ και μετα μου ειπε 40 το ασκουφωτο τσιμπουκι και 50 το 69, οπότε εδω δεν ξερω αν δινει κώλο.
Περιμενω εντυπώσεις  :fuck1:
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά η Αλεξάνδρα υπάρχει ακόμα;..
ψήνομαι για μακράς διαρκείας πέρασμα.. 2 τελειώματα,,, και πολύ πασπάτεμα, αν παίζει και GFE τότε ακόμα καλύτερα. Αν δεν είναι ποια λέτε να είναι υποψήφια(υποψήφια αισθησιακή σύμβουλος)  


PS: Alisa do you offering those services?
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλή η Γκαμπριέλα η σπανιόλα όπως λέει και ο ακόρεστος. καλή συμμετοχή, ασκούφωτο +10 bodymasage δηλαδή, τα δουλεύει τα λεφτά της.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παιδια μακρυα απο το b]εξι {6} τι Νικολ [/b] [/color] εμφανισιακα ενταξει αλλα ενα μεγαλο αλλα μεσα στο δωματιο στην κυριολεξια δεν σου αφεινη περιθωρια ουτε να την ακουμπησεις πουθενα εκτος απο τα μπουτια της και την πλατη , πηγα να τις χαιδεψω το μουνακι τις εκλεισε τα ποδια τις , μετα στο στηθος μολις την ακουμπησα μου λεει με πονας και γενικως τιποτα δεν τις  αρεσει ας την στηλομαι πισω στην Σκανδιναβια - Σουηδια που ηλθε
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Ρε παλουκάρια, ή εγώ είμαι γκαντέμης και τα βρήκα όλα κλειστά. ή πηγα σε λάθος Μινωος.
Βρήκα πολλά μαγαζιά που κάναν κρα, οτι είναι ρδέλα, αλλά ολα τα φώτα ήταν κλειστά. Ζυγα νούμερα εν το μεταξύ δεν υπήρχαν. Εκτός αν ήταν στο ύψωμα πάνω από το τοιχείο που έχει η Μίνωος δεξιά, καθώς πάς προς το λιμάνι.
Όποιος ξέρει ας ενημερώσει και για τα ωράρια. Αλλά πήγα 10 η ώρα. Τόσο γκαντεμιά????
Υ.Γ. Από Χανία ξέρω ελάχιστά...
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
απο την μικρη σκηνή ανεβένεις τον δρόμο αμέσως δεξιά
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Ρε παλουκάρια, ή εγώ είμαι γκαντέμης και τα βρήκα όλα κλειστά. ή πηγα σε λάθος Μινωος.
Βρήκα πολλά μαγαζιά που κάναν κρα, οτι είναι ρδέλα, αλλά ολα τα φώτα ήταν κλειστά. Ζυγα νούμερα εν το μεταξύ δεν υπήρχαν. Εκτός αν ήταν στο ύψωμα πάνω από το τοιχείο που έχει η Μίνωος δεξιά, καθώς πάς προς το λιμάνι.
Όποιος ξέρει ας ενημερώσει και για τα ωράρια. Αλλά πήγα 10 η ώρα. Τόσο γκαντεμιά????
Υ.Γ. Από Χανία ξέρω ελάχιστά...

Mμμμμμμμ, ξερω πως την πατησες. Τα μαγαζια ΔΕΝ ειναι επι της Μινωος, αλλα στην ΠΑΡΟΔΟ ΜΙΝΩΟΣ. Τουτεστιν, κατεβαινοντας τη Μινωος, και φτανοντας σε ενα γωνιακο καφενειο, μπαινεις αριστερα και ........ εφτασες.  ;)
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Ευχαριστώ παλικάρια.
Καμία καλή πρόταση για σήμερα το απογευματάκι υπάρχει?
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
μια μικρή ξανθούλα πολύ όμορφη και με πολύ καλή εξυπηρέτηση. Χαμογελάει, δαγκώνει ;) , και γενικά δείχνει να σε σέβεται
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μια μικρή ξανθούλα πολύ όμορφη και με πολύ καλή εξυπηρέτηση. Χαμογελάει, δαγκώνει ;) , και γενικά δείχνει να σε σέβεται
Την μινιον και παρα πολυ γυμνασμενη λες που ηταν πριν 1 χρονο στη μινωος?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Nεο κομοδινο, στο ιδιο σπιτι που ηταν η Αlisa. (Τελικα αυτο το σπιτι πρεπει να ονομαστει "κομοδινοσπιτο" ). Μπαινοντας, αυτο που αντικρυζεις, ειναι μια εικοσαρα Τσεχα γυρω στο 1.70, με προσωπο, βυζια και κωλο, που απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περιπτωση λοιπον, και να μη σκασεις το τριανταρι, για να τα απολαυσεις απο κοντα, ΑΛΛΑ..... στο κρεββατι νομιζα οτι ειχα παει με νεκροφιλη !!!! Ουτε καν κουνιοταν  :headbang: :headbang: Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, την επιανα απο δω, την εβαζα εκει, δεν ελεγε οχι, αλλα και ΔΕΝ ΚΟΥΝΟΥΣΕ ΧΙΛΙΟΣΤΟ απο κει που την τοποθετουσα. Τελικα αποφασισα, πριν μου πεσει και ρεζιλευτω κιολας, να παρω την τσαπου ανα χειρας και να ολοκληρωσω την κωμωδια χειροποιητα  :jerking: ΟΥΤΕ ΑΠ'ΕΞΩ, ξανα........
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
Έλα ρε xouzel,χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος,αλλά δεν πίστευα ότι κάποιος σαν εσένα με τέτοια εμπειρία τουλάχιστον στα Χανιά μπορεί να την πατήσει από μια τέτοια κωμοδινο-πουτάνα,η οποία κατά την γνώμη μου κάνει μπαμ από μακριά για τις προθέσεις της :birdman: :birdman:.Την τσέκαρα κι εγώ την Κυριακή,είχε μια κακομούτσουνη φάτσα :headbang:,δεν άξιζε ούτε μαλακία να τραβήξω γι αυτήν :jerking:.Τέλος πάντων,εγώ επειδή είχα μεγάλη περίοδο απραξίας αποφάσισα να ρίξω ένα (μπας και ηρεμήσω) στην Ελένη(δεν θυμάμαι αριθμό ο μαλάκας),μια τροφαντή ελλεινίδα 30αρα+ η οποία έχει αδυνατίσει αρκετά σε σχέση με το καλοκαίρι που την είχα ξαναπάρει :grin: :grin:.Ένα κλασσικό γαμήσι :knockinb:,μην φανταστείτε κάτι ιδιαίτερο,αλλά τουλάχιστον δεν έκλαψα τα λεφτά μου.Δεν πρόκειται να ξανατιμηθεί :birdman: :birdman:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Τι να σου πω βρε Κωστακη. Αν εσυ εχεις την ικανοτητα, απλα και μονο βλεποντας τη γκομενα, να καταλαβαινεις κι αν ειναι καλη στο κρεββατι, φτου μη βασκαθεις. Αλλα νομιζω πως θα εισαι σπανιο τεμαχιο, αν κρινω απο το ποσοι εφαγαν πιτα απο την Αλισα και τις συν αυτης, αλλα και γενικως ποσοι την πατανε με πουτανες ή με ct και καταθετουν τον πονο τους στο bourdela !!!!  Παντως αν ειναι ετσι τα πραγματα, ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ δεν ενημερωσες ΑΜΕΣΑ τη Χανιωτικη κοινοτητα, μεσω του thread !!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
Τι να σου πω βρε Κωστακη. Αν εσυ εχεις την ικανοτητα, απλα και μονο βλεποντας τη γκομενα, να καταλαβαινεις κι αν ειναι καλη στο κρεββατι, φτου μη βασκαθεις. Αλλα νομιζω πως θα εισαι σπανιο τεμαχιο, αν κρινω απο το ποσοι εφαγαν πιτα απο την Αλισα και τις συν αυτης, αλλα και γενικως ποσοι την πατανε με πουτανες ή με ct και καταθετουν τον πονο τους στο bourdela !!!!  Παντως αν ειναι ετσι τα πραγματα, ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ δεν ενημερωσες ΑΜΕΣΑ τη Χανιωτικη κοινοτητα, μεσω του thread !!!!!

Φίλε xouzel,πραγματικά δεν πίστευα ότι θα υπήρχαν θύματα(τουλάχιστον μέλοι του σάιτ) από αυτή την ξεπετάνα :headbang: :headbang:.Βέβαια δεν δοκίμασα για να μπορώ να πω κάτι σίγουρα,αλλά σου ξαναλέω και πάλι πως μου φάνηκε από τις κλασσικές περιπτώσεις ξεπέτας που κάνουν μπαμ από την πρώτη ματιά :sunglasses: :sunglasses:.Άλλωστε και η συγκεκριμένη τσατσά,αν δεν κάνω λάθος είναι από αυτές που μαθαίνουν τις πουτάνες πως να κάνουν όσο το δυνατόν χειρότερα την δουλειά τους :jerking: :birdman: :birdman:.Άλλο ένα σημάδι που σε προέτρεπε σε άμεση φυγή ;) ;).Τέλος πάντων,επιφυλλάσομαι για επόμενες επισκέψεις μου :sunglasses:
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
sorry κιόλας αλλά ποιες κουνάνε ωραία; εγώ μόνο την Αλεξάνδρα πέτυχα να το κάνει αυτό....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom