Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 843K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μια δοκιμη θα σε πείσει όσο καλή emfanbisei έχει άλλο τόσο καλο "γαμισακι" κάνει!!!πήγαινε αξίζει να το τιμήσεις!!! :fuck1: :pipa3:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αλινα-Αλισα(καπως ετσι) στο σπιτακι της φωτογραφιας. Εχει κανεις αποψη?
Εμφανισιμο ξανθο πιπινι ειναι...

14556728.jpg
Aυτη??????????
 

Συνημμένα

  • index.png
    index.png
    177,4 KB · Εμφανίσεις: 44

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.587
Πόντοι
5.097
Εμένα πάντως αυτή η Αλίνα-Αλίσα από κοντά μου φάνηκε μπάζο :jerking: και δεν μου γέμισε το μάτι :rolleyes:.Η τσατσάρα πάντως εντελώς απαράδεκτη :birdman: :birdman: σχολίασε το σορτς μου και τις τρίχες που είχα στα πόδια μου :birdman: :headbang:.Αι στο διάλο τσατσόγρια :s&m_1: :s&m_3:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
TO ΣΚ που θα ειμαι κατω θα περασω να τσεκαρω και αυτην και την Νανσυ γιατι νομιζω οτι ειναι και αυτη απο τα studio ;) :sunglasses:
Στο σπιτι που ειναι η νανσυ εχουν περασει πολλες στουντιακες. Η ευα του φυλης 104, μια μαργαριτα σωματαρα 1.80 και σκατοφατσα, κτλ...

Μου εχει πει η τσατσαρα οτι ειναι ιδια διευθυνση με το ιακχου το πορδελακι μας...

Πριν κανα μηνα μαλιστα, σε αλλο πορδελακι ειχα πετυχει την ευα με τις πλαστικες, απο αχαρνων 106, κασσανδρας και τα λοιπα
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα πάντως αυτή η Αλίνα-Αλίσα από κοντά μου φάνηκε μπάζο :jerking: και δεν μου γέμισε το μάτι :rolleyes:.Η τσατσάρα πάντως εντελώς απαράδεκτη :birdman: :birdman: σχολίασε το σορτς μου και τις τρίχες που είχα στα πόδια μου :birdman: :headbang:.Αι στο διάλο τσατσόγρια :s&m_1: :s&m_3:
Aλλες φορες ειναι ξεπετα και αλλες οχι ;) αναλογα σε τι διαθεση θα την πετυχεις :sunglasses:
Η τσατσαρα ειχε ξυρισει τις μασχαλες της?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο σπιτι που ειναι η νανσυ εχουν περασει πολλες στουντιακες. Η ευα του φυλης 104, μια μαργαριτα σωματαρα 1.80 και σκατοφατσα, κτλ...

Μου εχει πει η τσατσαρα οτι ειναι ιδια διευθυνση με το ιακχου το πορδελακι μας...

Πριν κανα μηνα μαλιστα, σε αλλο πορδελακι ειχα πετυχει την ευα με τις πλαστικες, απο αχαρνων 106, κασσανδρας και τα λοιπα
Α μαλιστα και εκει ειναι με 30€??
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη  στην ada  Παρασκευή  πρωί  .
Απλο προγραμα  τον 30 μαλον ειμουν ο πρώτος  τις ημέρας ,μπαίνει  μέσα χαμογελαστή ανεβαίνει πανό μου και ….
αρχίζουν τα περίεργα
πάω να γλύψω βυζί…. τραβιέται …
πάω να πιάσω τζιτζι …τραβιέται….
μετά από μια καλούτσικη πίπα  αφού μπήκα δύσκολα προσπαθούσε να εμπόδιση τι βαθιά  διείσδυση ….όταν τι ρώτησα τι συμβαίνει μου λέει την έχεις μεγάλη…..

ΜΑ  ΚΑΙ  ΤΗΝ  ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ  ΦΟΡΑ ΤΗΝ  ΙΔΙΑ ΠΟΥΤΣΑ 
ΚΡΑΤΑΓΑ ΜΩΡΗ,  ΤΙ ΕΓΙΝΕ……ΜΕΓΑΛΩΣΕ  :think:
τεσπα την έβαλα και μου πίρε πίπα μέχρι να τελειώσω…..
ΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΛΑ  :tickedoff: :s&m_3:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Ρε, ρίχτε καμία ενημέρωση για τα πλάσματα της Μίνωος. Υπάρχει ανάγκη μιας καλής πίπας......
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.587
Πόντοι
5.097
Ρε, ρίχτε καμία ενημέρωση για τα πλάσματα της Μίνωος. Υπάρχει ανάγκη μιας καλής πίπας......

Η μόνη που αξίζει κάπως  τα λεφτά της είναι η Αιμιλία :tits: :cum: :knockinb: στο νούμερο 3.Όλες οι άλλες κάτω του μετρίου :tickedoff: :headbang:.Κι αν γουστάρεις σκληρό αυταρχικό πήγαινε στη Μάγδα(όπως μπαίνεις από το καφενείο,το πρώτο στ'αριστερά σου) :grin: :s&m_2: :s&m_1:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Να σαι καλά βρε Κωστάκι, αλλά κάτι πιο εκλεκτόν?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.587
Πόντοι
5.097
Να σαι καλά βρε Κωστάκι, αλλά κάτι πιο εκλεκτόν?

Αν θες κάτι πιο εκλεκτόν φίλε μου θα πρέπει να το αναζητήσεις αλλού :sunglasses: :grin: :grin:.Ρίξε μια ματιά στο θρεντ ''Μασάζ στα Χανιά'' ;) ;) και ότι απορίες έχεις απευθύνσου είτε σ'εμένα είτε στον xouzel που είναι και πιο ειδικός ;) ;) ;)
 

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Φιλε μου Kostakis27 . Τελικα τηλεφωνησα στο τηλ που μου εδωσες για να κανονισω για την zanet αλλα δυστυχως έλειπε οπως μου ειπε ο δικος της . Μου προτεινε μια αλλη κοπελια που είναι λεει εξίσου καλή (Ονομα δεν θυμαμε να σου πω την αληθεια ... ). Πήγα στο ραντεβού στο χώρο της εσκασα τα 100 ευρω αλλα κριμα τα λεφτα . Να σου πω την αληθεια η κοπελια δεν ηταν ακριβως του γουστου μου , ηταν κοντουλα μελαχρινη πολυ μακρι μαλι 22 χρονων απο οτι ειπε με ενα παιδακι 1,5 χρονων και με μερικα παραπανω κιλα αλλα σκεφτηκα οτι μπορει οτι της λειπει σε εμφανιση να το δινει σε ορεξη για sex . Η κοπελα ηταν ευγενικη αλλα δεν εκανε τιποτα παραπανω απο τα βασικα , αφηνε μεν να την χαιδευω αλλα ντρεποταν για 69 λεει , κουλουρι  δεν εδινε με τιποτα γιατι ποναγε λεει, και δεν ηθελε με τιποτα να τελειωσω στο στομα της . Σκεφτηκα αφου πλήρωσα δεν βαριεσε ας δοκιμασω , την δευτερη φορα θα ειναι καλυτερα . Αλλα με το που τελειωσα ντυθυκε και το διαλυσαμε . Κριμα τα 100 ρικο, ελα ομως που δεν ηθελα και να σε εκθεσω, την ιδια δουλεια θα την εκανα και στην μινωως με 30 ευρα.
Θα δοκιμασω αλλη μια φορα με ζανετ οταν ερθει ελπιζωντας να περασουμε καλυτερα .

Τωρα που το θυμηθικα ..ουτε μπανιο δεν εκανε, ηταν ντυμενη το μαλι ποιασμενο και βαμενη ηδη οταν πηγα .... Ενα μεγαλο Χ απο μενα για την συγκεκριμενη κοπελα .

Πανος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.587
Πόντοι
5.097
Φίλε μου Mr.Perfect,θα ήθελα να μας πεις αν θυμάσαι καταγωγή της εν λόγω κορασίδας και τι ώρα έγινε η συνάντηση :idiot: :think:(αυτό που γράφεις για το ''παιδάκι'' δεν το κατάλαβα,αλλά ελπίζω να μην ήταν εκεί με καμιά κόρη της :headbang:).Πάντως όπως και να 'χει εγώ για την επόμενη φορά θα σου πρότεινα συνάντηση μετά τις 03:00,για να έχει ήδη πιει τα ποτάκια της και να μην στο παίζει δύσκολη :grin: :grin: ή και να μην έχει πιει κέρασε την εσύ κανα καλό(με ολίγη στάχτη δεν θα έβλαπτε πιστεύω) :sunglasses: :sunglasses: :cheesy: για να πάρεις και το αίμα σου πίσω για τα πρώτα χαμένα λεφτά :dancing:
 

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Δυστηχως δεν θυμαμε ουτε απο που ειναι ουτε ονομα. Ειπαμε
χοντρουλα, μακρι μαυρο μαλι και δουλευει στο λαμουρ απο οτι ειπε. Οσο για το παιδι απλα μου ειπε οτι εχει ενα, δεν το ειχε μαζι της , ευτυχως .... Η συναντηση εγινε απογευμσ παρασκευηε 9,00 στον χωρο της , για ποιο βρσδυ εκναι δυσκολο γιατι ειμαι παντρεμενος.....
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
παιδια να ρωτησω κατι αν κσερετε?αυτη η ζωη εχει σταματησει να δουλευει?κ στο ακριβωσ διπλα με τισ σκαλεσ δουλευ παλια μια μιλφ με μαυρα μαλλια με τσατσο ενα γερο κουφο, κσερετε σε ποιυα πολη ειναι?
ευχαριστω κοπελια
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά καλησπέρα παίζει τίποτα καλο για κατάθεση στην μίνωος εκτος από ότι άλλαξε σπίτι η αΐντα τίποτα άλλο για το 49 είχα μια πληροφορία αλλα πάω και είναι συνεχεια κλειστά τι παίζει?? :tits2: :tits2: :pipa2: :pipa3: :fuck2: :pipa1:
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Τιποτα, φιλε, μαυρο χαλι η Μινωος αυτες τις μερες. Παρεπιπτοντως, αυτες οι "56 μερες για τον παραδεισο" ποτε τελειωνουν ;;;;;  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom