Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 848K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spoun

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παρόμοιο nickname xaaaa!!! :2funny: sorry δεν έγινε επίτηδες!!!
 

araktos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω στην κριτικη μου αναφερω την προσωπικη μου κριση και γνωμη για την εν λογο κοπελα χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν !!!Και αναφερω για ολους τους θετικους σχολιασμους και κριτικες που γραφωνται συνεχια απο καπιους(ΕΥΑ π.χ ποτε ειρθαι ποτε εφυγε ποσα χρηματα δινει ο ενας ποσα δινει ο αλλος ! Τι υπυρεσιες προσφερει η ΕΥΑ και αλλα πολλα!!)Ελεος το μονο που δεν αναφερουν καπιοι Π.Χ Τι εσορουχα φορουσαι κατα την τελευταια τους επισκεψη Η" Τι χτενισμα ειχαι!!! Χωρις καπιος να  εχει επισκεφτει τον συγκεκριμενο οικο και κοπελα εχει την εντιποση οτι θα συναντισει εκει καπια που εχει ενφανιση και αναλογιες μοντελου και οτι οι υπηρεσιες της στο δωματιο φτανουν σε επιπεδο ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ σε καυτο βιντεο!!! Που κατα την γνωμη μου δεν διαπιστοσα κατι τετιο!! Γιαυτο αναφερθεικα στο. Γιατι τοσο ντορος και διαφημιση ? ΤΩΡΑ γιατι καπιοι με την κριτικη μου βγηκαν να σχολιασουν με αρνιτικα σχολια τα οσα εγραψα επιδει δεν συμπιπτουν με τα δικα τους πιστευω και γουστα δεν καταλαβα!!! Μπορει να εχουν προσωπικα οφελει Η" απλος να ειναι μεγαλοι θαυμαστες (καψουρια) της αναφερωμενης κοπελας!!!Με την λαικη παριμια (ΟΠΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΓΑ ΜΙΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!) Ο νωο νωιτο!!! Δεν θελω να ξεκινισω αντιλεγομενη συζητιση με καπιους θαμονες των οικον ανοχης επιδει δεν συνφωνουμαι στα γουστα και τις προτιμησεις στον αγωρεο ερωτα . Ολλοι αυτοι που γραφουν μονο θετικα σχολια και κριτικες .Το μονο που καταφερνουν ειναι να υπερτιμουν καπιες κοπελες χωρις να αναφερωμαι συγκεκριμενα στην αναφερωμενη ΕΥΑ . Και ετσι οι κοπελες να καταλαβενουναι οτι εχουν κατατροπωσει τον ανταγονισμο και εχουν μεγαλο μερος των πελατων σιγουρους για την επισκεψη τους σε αφτες!! Ετσι αναβαθμιζωνται σε ( ΝΤΙΒΕΣ) απο εμας !!! Και οι κοπελες ριχνουν πολυ χαμιλα το επιπεδο τιμης αποδοσης στο δωματιο και αυτο ειναι ΚΑΤΑ ΕΜΑΣ (ΠΕΛΑΤΕΣ). Και οχι κατα τον οικον ανοχης και στις κοπελες που εργαζωνται σε αυτους !! Δεν θελω να κανω κυριγμα σε κανεναν αλλα καπος ετσι ειναι τα πραγματα στην αληθεια. ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγω στην κριτικη μου αναφερω την προσωπικη μου κριση και γνωμη για την εν λογο κοπελα χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν !!!Και αναφερω για ολους τους θετικους σχολιασμους και κριτικες που γραφωνται συνεχια απο καπιους(ΕΥΑ π.χ ποτε ειρθαι ποτε εφυγε ποσα χρηματα δινει ο ενας ποσα δινει ο αλλος ! Τι υπυρεσιες προσφερει η ΕΥΑ και αλλα πολλα!!)Ελεος το μονο που δεν αναφερουν καπιοι Π.Χ Τι εσορουχα φορουσαι κατα την τελευταια τους επισκεψη Η" Τι χτενισμα ειχαι!!! Χωρις καπιος να  εχει επισκεφτει τον συγκεκριμενο οικο και κοπελα εχει την εντιποση οτι θα συναντισει εκει καπια που εχει ενφανιση και αναλογιες μοντελου και οτι οι υπηρεσιες της στο δωματιο φτανουν σε επιπεδο ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ σε καυτο βιντεο!!! Που κατα την γνωμη μου δεν διαπιστοσα κατι τετιο!! Γιαυτο αναφερθεικα στο. Γιατι τοσο ντορος και διαφημιση ? ΤΩΡΑ γιατι καπιοι με την κριτικη μου βγηκαν να σχολιασουν με αρνιτικα σχολια τα οσα εγραψα επιδει δεν συμπιπτουν με τα δικα τους πιστευω και γουστα δεν καταλαβα!!! Μπορει να εχουν προσωπικα οφελει Η" απλος να ειναι μεγαλοι θαυμαστες (καψουρια) της αναφερωμενης κοπελας!!!Με την λαικη παριμια (ΟΠΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΓΑ ΜΙΓΙΑΖΕΤΑΙ!!!) Ο νωο νωιτο!!! Δεν θελω να ξεκινισω αντιλεγομενη συζητιση με καπιους θαμονες των οικον ανοχης επιδει δεν συνφωνουμαι στα γουστα και τις προτιμησεις στον αγωρεο ερωτα . Ολλοι αυτοι που γραφουν μονο θετικα σχολια και κριτικες .Το μονο που καταφερνουν ειναι να υπερτιμουν καπιες κοπελες χωρις να αναφερωμαι συγκεκριμενα στην αναφερωμενη ΕΥΑ . Και ετσι οι κοπελες να καταλαβενουναι οτι εχουν κατατροπωσει τον ανταγονισμο και εχουν μεγαλο μερος των πελατων σιγουρους για την επισκεψη τους σε αφτες!! Ετσι αναβαθμιζωνται σε ( ΝΤΙΒΕΣ) απο εμας !!! Και οι κοπελες ριχνουν πολυ χαμιλα το επιπεδο τιμης αποδοσης στο δωματιο και αυτο ειναι ΚΑΤΑ ΕΜΑΣ (ΠΕΛΑΤΕΣ). Και οχι κατα τον οικον ανοχης και στις κοπελες που εργαζωνται σε αυτους !! Δεν θελω να κανω κυριγμα σε κανεναν αλλα καπος ετσι ειναι τα πραγματα στην αληθεια. ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ!!
Αμα θες να δεις αυτος που εχει την μυγα οπως λες αν εχει μονο καλες κριτικες, μπορεις να δεις τί θαψιματα εχω ριξει σε κριτικες μου σε κοπελες που ειναι απαραδεκτες...

Εν πασει περιπτωσει απο οτι εχω διαβασει αυτη που πηρες μπορει να ειναι άλλη οπως αναφερει κι ο μακφρεντι παραπανω και την βαφτισαν ετσι για να την πατησουν καποιοι.

Για την ιστορια η ''γνησια'' Ευα, οπως εχω γραψει κατα τα προσωπικα μου γουστα εχει πολυ μετρια φατσα, λιγα παραπανισια κιλα, αψογο φυσικο μεγαλο στηθος και αυτο που ειχα δωσει βαση ηταν οτι εχει εξαιρετικη σουφρα χωρις λιπαντικα και τετοια...

Η ουσια ειναι μια. Καλυτερα να μην ξαναγραψουμε κριτικη για τα Χανια...
 

spoun

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε αυτο που λες το τελευταιο εχεις δικιο !!! γιατι πολυ λενε και γραφουν αλλα νταλλον οτι θελουν εδω μεσα!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Παιδιά εγώ πριν καμια βδομάδα πιτσίλισα μια Πάμελα,ρουμούνα,ξανθιά,3αρια βυζιά,καβλόφατσα,σ'αυτό που είναι ακριβώς κάτω από την Χριστίνα(την παλαίμαχο της Μίνωος που λέει κι ένας φίλος μου).Μπορώ να πω μέτρια προς καλή,μάλλον με προυπηρεσία σε Φυλής,αν κρίνω από τις κινήσεις της :rolleyes:.Εμένα πάντως με τράβηξαν τα βυζιά της τα οποία και χόρτασα οπότε μου έμεινε μια καλή εικόνα :tits: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παιδιά εγώ πριν καμια βδομάδα πιτσίλισα μια Πάμελα,ρουμούνα,ξανθιά,3αρια βυζιά,καβλόφατσα,σ'αυτό που είναι ακριβώς κάτω από την Χριστίνα(την παλαίμαχο της Μίνωος που λέει κι ένας φίλος μου).Μπορώ να πω μέτρια προς καλή,μάλλον με προυπηρεσία σε Φυλής,αν κρίνω από τις κινήσεις της :rolleyes:.Εμένα πάντως με τράβηξαν τα βυζιά της τα οποία και χόρτασα οπότε μου έμεινε μια καλή εικόνα :tits: :2funny:
Νομίζω οτι ειναι στουντιακή κοπελα της αθηνας, οντως  :zfuck: :zfuck: .

Μοιαζει παρα πολυ με καποια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, οποτε δεν αναφερω ονομα  :grin: .

Παντως δεν την πηρα γιατι με χαλανε οι τοσες πλαστικες που εχει κανει, με φουσκωμενα χειλη κτλ
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
μονο εντιποσιακη και τιποτε μα τιποτε αλλο ΜΑΚΡΥΑ λεω  ΜΑΚΡΥΑ


Νομίζω οτι ειναι στουντιακή κοπελα της αθηνας, οντως  :zfuck: :zfuck: .

Μοιαζει παρα πολυ με καποια, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, οποτε δεν αναφερω ονομα  :grin: .

Παντως δεν την πηρα γιατι με χαλανε οι τοσες πλαστικες που εχει κανει, με φουσκωμενα χειλη κτλ
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
μικρή  τσεχα ονόματι ada  μικρή όμορφη 30κανονικο 50 κουλούρι  θα γίνει χαμός  :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μικρή  τσεχα ονόματι ada   μικρή όμορφη 30κανονικο 50 κουλούρι  θα γίνει χαμός   :2funny: :2funny:
Ενταξει δεν θα την ελεγα και ομορφη  :zfuck: :zfuck: :zfuck: .

Για Τσεχα ουτε που να το συζηταμε, εμφανιση αλβαναριού  :s&m_1: .  Καλό σωμα παντως
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αλινα-Αλισα(καπως ετσι) στο σπιτακι της φωτογραφιας. Εχει κανεις αποψη?
Εμφανισιμο ξανθο πιπινι ειναι...

14556728.jpg
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
όμορφη τι λες, θεά δεν τι λες ……….
Τσεχα μου είπε ότι  είναι  δεν  είδα  διαβατήριο
Μέσα  πάντως  ήταν  αρκετά  καλή ….
σίγουρα το ξανθό είναι πολύ καλό αλλά  την  είδα
κάπως ξινή και δεν πήρα …..
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
όμορφη τι λες, θεά δεν τι λες ……….
Τσεχα μου είπε ότι  είναι  δεν  είδα  διαβατήριο
Μέσα  πάντως  ήταν  αρκετά  καλή ….
σίγουρα το ξανθό είναι πολύ καλό αλλά  την  είδα
κάπως ξινή και δεν πήρα …..
Και εγω φιλε ξυνίλα την ειδα την ξανθουλα για αυτο και δεν μπηκα...
Καμια φορα ομως πετυχαινεις κοπελες που μοιαζουν ξυνες στο σαλονι και μεσα στο δωματιο σε εκπλησσουν πολυ ευχαριστα. Μου εχει τυχει μερικες φορες. Πρεπει να δοκιμασει καποιος  :zfuck: :zfuck: :grin: .

Και εγω την αντα προτιμησα παντως στην βολτα μου. Για τις εθνικοτητες, εχω πετυχει πολλες να λενε ρωσσιδες και ουκρανες, αλλα μερικες που γνωρισα καλυτερα, μετα μου ειπαν την αληθινη(βαλκάνια) εθνικοτητα τους  :grin: .
Ενταξει και εγω δεν ειμαι 100% σιγουρος αφου δεν ειδαμε διαβατηριο οπως πολυ καλα ειπες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Ρε παιδιά επειδή μπερδεύτηκα :rolleyes:,αυτή η Άντα είναι η ''τσέχα'' που λέτε και καλά, και αν είναι αυτή σε ποιον οίκο εκδίδεται :think:.Αυτό που διάβασα για 50 εβραίους το κουλούρι είναι λόγια της τσατσάρας ή κρυφή συμφωνία στο μετέπειτα :idiot:
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά επειδή μπερδεύτηκα :rolleyes:,αυτή η Άντα είναι η ''τσέχα'' που λέτε και καλά, και αν είναι αυτή σε ποιον οίκο εκδίδεται :think:.Αυτό που διάβασα για 50 εβραίους το κουλούρι είναι λόγια της τσατσάρας ή κρυφή συμφωνία στο μετέπειτα :idiot:


είναι στο 49 ,και είναι λόγια τις τσατσάρας
 

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Την έκανα Test ντραιβε τελικα τιν αντα // Αλλα μαυρο χαλι . Δεν με άφηνε να της το βάλω μεσα της παρα μονο το κεφαλακι .. ποιο πολυ ωρα μοθ τον επεζε παρα τον ειχε μεσα της , Ολη την ώρα .. οχι τοσο μέσα ποναω .. δεν το χαρικα καθολου . Ευτυχως που δεν της πλήρωσα για φουλ προγραμμα . Κρίμα το 30ρι . Στο φιναλε μου είπε οτι τον είχα πολυ μεγαλο για τα μέτρα της ... Εκανε πάντως σαν παρθένα .... έλεος !!
Τελος η Αντα για μένα .
Και μια συμβουλή .... αν θέλετε κουλούρι τότε ξεκινήστε με κανονικό προγραμμα και στο δωματιο πειτε της για απο πίσω .

Κρίμα την διαφήμηση που της κανανε πάντως .
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Την έκανα Test ντραιβε τελικα τιν αντα // Αλλα μαυρο χαλι . Δεν με άφηνε να της το βάλω μεσα της παρα μονο το κεφαλακι .. ποιο πολυ ωρα μοθ τον επεζε παρα τον ειχε μεσα της , Ολη την ώρα .. οχι τοσο μέσα ποναω .. δεν το χαρικα καθολου . Ευτυχως που δεν της πλήρωσα για φουλ προγραμμα . Κρίμα το 30ρι . Στο φιναλε μου είπε οτι τον είχα πολυ μεγαλο για τα μέτρα της ... Εκανε πάντως σαν παρθένα .... έλεος !!
Τελος η Αντα για μένα .
Και μια συμβουλή .... αν θέλετε κουλούρι τότε ξεκινήστε με κανονικό προγραμμα και στο δωματιο πειτε της για απο πίσω .

Κρίμα την διαφήμηση που της κανανε πάντως .




φίλε  μου  εδώ  δεν  κάνουμε  διαφημίσεις ,
ανταλλάζουμε  άποψης  μπας  και  ρίξουμε  κανένα ….. :pipa3:
  Δεν έγραψα  ότι  ήταν καμιά τρομερή  ιέρεια του sex και τρεχάτε όλοι 
απλά  εγώ πέρασα 15 λεπτά  (σχετικά) καλά  με ένα  μικρό …….
Παντός και εγώ  είχα  στην  αρχή  πρόβλημα με την  (είσοδο)  αλά αφού το βρέξαμε  έστρωσε..... ;)
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστές καλή είναι ada είναι πιτσιρικα και είναι πολύ στενή  :knockinb: και από τις δυο τριπουλες  :fuck1: όντως δεν είναι για πολύ σφυροκόπημα αλλα έχει ωραία αίσθηση το στενό κωλαράκι της  :fuck2:
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
συναγωνιστές σημερα ηρθε στο μαγαζει ποθ ειμαι ενα απιστεθτο μωρο ονομα νανσυ,ελληνιδα νομιζο και ειναι στιν μινοως απ οτι ακουσα!!!! ξερουμε τπτ για το μωρο η ειναι καινουρια?
μιλαμε απιστευτο μωρο!!!!!!!!!
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
αν κανει καλη δουλια θα παρει ολα τα λευτα τησ πολης!!!!!!!!!!!!
μιλαμε ειναι μοντελο η γκομενα ρεεεεεε!
απο το προι που την ειδα δεν μπορο να ηρεμισο!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom