Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 841K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
4
Like
189
Πόντοι
0
Καλημέρα!! Η Αλεξάνδρα κάθε πότε δουλεύει??? Και τι ώρες?? Thnks
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
πραγματικα εχω μεινει αφωνος ....πως γαματε ρε μαγκες σε αυτα τα μπουρδελα στα χανια..ελεος.. καντε κατι. δεν ξερω τι...παρτε τους δρομους. γενικα δεν μου αρεσει να σχολιαζω αλλα κατεβαινω στην κρητη για δουλεια και κανω και την βολτα μου και εχω ξενερωσει. ουτε ενα καθαρο στουντιο-ουτε ενα ωραιο μουνι. τι να πωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!


Συμφωνώ!!!
Να διαδηλώσουμε στην αγορά .
να βρούμε και κανένα υποψήφιο βουλευτή να μας στήριξη
δώστε μουνι στο λαό!!!!!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Είμαστε ακόμα σε αρχικά στάδια. Μόλις έχουμε απεξαρτητοποιηθεί από τα τραβέλια.
Επόμενο στάδιο μία δεύτερη καλή στα σπίτια.....
Έχουμε καιρό.............
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Είμαστε ακόμα σε αρχικά στάδια. Μόλις έχουμε απεξαρτητοποιηθεί από τα τραβέλια.
Επόμενο στάδιο μία δεύτερη καλή στα σπίτια.....
Έχουμε καιρό.............

Μπααα  αν και  παλιά ήταν  χειρότερα  δεν βλέπω  καμία σοβαρή βελτίωση στο μέλλον

Κάθε καλοκαίρι  φτιάχνει λίγο και μετά πάλι μες τα σκ.......
 

Επισκέπτης
διστιχοσ στισ επαρχιεσ ι καταστασι στα ιγρα καλντεριμια ειναι πολι cult!
σιμφονο με τον σιναγονιστι παραπανο στο οτι τα χανια κιμενονται σε πιο ιψιλα επιπεδα σε σχεσι με τα τσαρδια στο ιρακλιο!

στο ιρακλιο το καλοκαιρι που ειχα παι για ρεπορταζ ειδα τισ πιο cult μορφεσ μεσα στα τσαρδια!για πολι σκλιροπιρινικουσ!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Θα σας πω εγώ σε λίγο καιρό. Οι ανταλλαγές πληροφοριών είναι σε καλό επίπεδο όχι όμως στο επιθυμητό.
Όταν φτάσουμε σε αυτό θα δούμε τότε τι σαβούρια θα πηγαίνουν εκεί.
Φταίμε όμως και εμείς. Αρκετοί είναι μοναχοφάηδες.
Σιγά, σιγά εντοπίζονται όμως οπότε πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά.....
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η καταντια ηταν που με εκανε να απεχω εδω και αρκετο καιρο απο την Μινωος θες τα τραβελια, θες η χαμηλη ποιοτητα στις τανες, περιμενες ενα καλοκαιρι μπας και δεις λιγο φως σε καποια κοπελα που θα ανεβαζε το μεσο ορο και μετα παλι στα ιδια... για μενα μετα την Αντριανα (σχεδον απο τοτε εχω να πατησω οποιος την θυματε)δεν εχει ερθει κατι καλο περαν απο αυτα που γραφουν τα παιδια εδω μεσα και καλα να ειναι που δινουν πληροφοριες μιας και εγω δεν συμμετεχω ενεργα μιας και ψιλοαπεχω απο την εν λογω συνοικια αλλα για να πω την αμαρτια μου τον τελευταιο καιρο μου εχει μπει το σαρακι παλι και θελω να δοκιμασω γι αυτα που γραφουν.. ειδωμεν...
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά τι έγινε πέθανε το trend? ξέρει κανεις η alexandra πια αν είναι σήμερα???
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
καναμε ανασταση αθηνα με citytours και μασαζζζζ!!!μετα απο 5 μερες επιστροφη στο Τσαρδισταν συντροφε πιτσιλιστι!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Όχι απλά βαρεθήκανε οι λίγοι να γράφουν και οι υπόλοιποι να αρπάζουν.......


Βέβαιος  οι περισσότεροι παίρνουν  χωρίς να δίνουν 
Δεν καταλαβαίνουν  ότι όσο περισσότερη πληροφόρηση υπαρχή τόσο καλύτερα για όλους .
Έχω παρατήρηση ότι όταν υπαρχή καπια καλή περίπτωση  (πχ. Αλεξάνδρα) και μαθευτεί...
τότε και ο ανταγωνισμός προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες για να κράτηση πελατεία
Προσωπικά θα γράφω όποτε μπορώ  αν και δύστυχος (για μένα) το πεδίο δράσης μου είναι μονό η μινωος .
....θα ήθελα την γνώμη σας  για τα παραπάνω..
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
χανια χαλια νυχτιατικα
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Αλεξάνδρα στις 19:00 με όρεξη. Στο σαλόνι δεν μου πολυάρεσε, ήταν ανόρεχτη, λες και έκανε αγγαρεία. Τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά αλλά σκέφτηκα που να τρέχω τώρα αλλού, είχα διαβάσει και καλές κριτικές στο φορουμ...και έτσι μπήκα στο δωμάτιο . ΛΑΘΟΣ! Ξενέρωσα ακόμα περισσότερο όταν άρχισε να μου τον παίζει και να με χαϊδεύει αδέξια και να γλύφει το αυτί. πίπα ερασιτεχνική. Κάθισα κανα δεκάλεπτο αλλά το κοριτσάκι δεν παλευότανε με τίποτα, μεγάλο μπάζο και σηκώθηκα και έφυγα!...ΜΑΚΡΥΑ!!!
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τεταρτη πηγες???δηλαδή σήμερα είναι η artemis???πάντως εγώ ψηφίζω alexandra δαγκωτό και η artemis είναι καλή αλλα πολύ ερασιτέχνης!!!!
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αλεξανδρα φορ εβερ!!!!!!!!!! :fuck2:
παιδια χασαμε τον προεδρο οεοοο!!!!!!
τπτ καινουριο δεν παιζει?
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
τι να πω ρε παιδιά..Δεν ξέρω εαν ήταν σίγουρα η Αλεξάνδρα σας...Εμένα μου είπε η τσατσά όταν την ρώτησα, ότι δουλεύει η Αλεξάνδρα...μπορεί και να με παραμύθιασε. Ψηλή , ξανθιά με μικρό στήθος από Τσεχία...Μπορεί και να μην της έκανα κλικ ή να είχε τα νευρα της...ποιος  ξέρει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom