Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 762K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μη σπαμαρεις ρε... :huh: :huh:τραβα στο δικο σου θρεντ του Λεβεντη

ξαναβαζω την ενημερωση
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tι σπαμάρεις ρε ο Λεβέντης είναι ο θεός ... Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.. Που ξέρεις μεθαύριο μπορεί να γίνεις και εσύ Λεβέντης και να ζητάς και χάρη από τον πρόεδρο  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Χοτ βιλα,νεα κοπελα κ νεα υπηρεσια.
απο κατω κριτικη  :hi:


Χριστινα
ψηλη μελαχροινη κοπελα,με ωραιο κωλο,μεγαλα φυσικα χυτα 3,5 αρια βυζια με ωραιες καυλο-ρωγες,συμπαθητικο προσωπο...μαλλον Ρουμανα(?),μπορει κ οχι βεβαια ...στο σαλονι εμφανιστηκε ευγενικη με μαυρο σετ εσωρουχων

Νεα τσατσα κ νεα κοπελα λοιπον

Πιπα :μετρια,εμφαση σε κεφαλι μονο,εκανε κ ενα συντομο περασμα απο αρχιδια παρολο τα ξυρισματα κτλ δεν το συνεχισε...:(:( τσαμπα η περιποιηση ναουμε.
Σεξ:2 στασεις ,ανταποκρινεται καλα,στηνεται τιμια,δεν κλεβει,δεν σε αγχωνει,απλα καθεται ησυχα κ τον τρωει..αυτο ειναι κ καλο βεβαια,αλλα απο την αλλη δεν κανει κ κανα εξτρα κολπακι,κανα ''σπασιμο'' λεκανης,κανα αεροπλανικο περιεργο κτλ για να σε απογειωσει...Αισθηση διεισδυσης καλη,δεν διεκρινα κρεμα...ευτηχως ...Αφηνει να στραγγιξει κ η ψωλη,δεν βιαζεται να τραβηχτει

δωματιο δεν λειτουργουσε το a/c οποτε ζεσταθηκε κ η κοπελα κ στο τελος του χυσιματος κ γω...

Καλουτσικη καταθεση,δεν εχω να προσαψω κατι αρνητικο αλλα το σωστο απο Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: κανονικα ενα 6,5 αρι,αλλα το συστημα δεχεται μονο ακεραια.οποτε 7 αρι...αλλα ειπαμε στο τελος σου μενει μια χλιαρη εντυπωση κυριως...

Κοσμο δεν ειχε...κ θα σταθω εδω λεγοντας οτι ολον αυτον τον καιρο που κινουμαι σε ολα τα επαρχιακα τσαρδια εχω δει πια οτι εχει σπασει πια ο κοσμος...ειναι μετρημενοι στα δακτυλα πια αυτοι που θα διαθεσουν το 30 αρι για να πηδηξουν...ειδικα για την εμπειρια του fast-food πηδηματος εντος τσαρδιου...απο την μια τους καταλαβαινω γιατι στην επαρχια δεν υπαρχει η ευελιξια του 10 ρικου ή 20 αρικου,αλλα απο την αλλη διαγραφεται ζοφερο το μελλον των εδω τσαρδιων...ειδωμεν
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Άλλη φορά να πας...άπλυτος....τραγίλας και έτσι... :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά πρόσεξα ότι στα μαγαζιά των τρικάλων δεν υπάρχουν τηλέφωνα στα στοιχεία τους. Μπορεί κάποιος διαχειριστής να τα ενημερώσει – επικαιροποιήσει;
Επίσης υπάρχει καμιά νεότερη ενημέρωση;
Θα μου πεις όλα έτοιμα τα θέλουμε…
:sunglasses:
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες στο X Studio και την Αλεξία, νέα κοπέλα, δεν την έχω ξαναδεί (μπορεί να μην την έχω πετύχει απλά διότι αλλάζουν πολύ συχνά). Γύρω στα 25, Πολωνή, ξανθιά, ψηλή, πολύ ωραίο σώμα, μεγάλα αλλά σιλικονούχα (=ξενέρωμα κατ'εμέ) βυζιά, φάτσα καλούτσικη, ωραία γαλανά μάτια και κωλαράκι πιπινιού. Στα συν μιλάει πολύ καλά ελληνικά (είδε μια παλιά μου μεγαλούτσικη πληγή από τη σκωλικοειδίτιδα και με ρώτησε αν είχα πάθει περιτονίτιδα! Τόσο καλά!  :o )

Στα καθ' ημάς, πίπα ελαφριά χωρίς καμιά ιδιαίτερη τεχνική ή δύναμη αλλά κοιτάζοντας αυτό το σώμα και το γλυκό μουνάκι της καυβλώνεις αμέσως.
Στήνεται καλά από πίσω και δεν έχει αίσθηση από κρέμα, καλό μουνάκι, στενούτσικο, το απολαμβάνεις. Από πάνω κουνιέται δυνατά και το γεγονός ότι ξέρει ελληνικά σε φτιάχνει πολύ καθώς αισθάνεσαι ότι πηδάς ελληνίδα, σπάνιο αυτό.  :tits:

Α, στα πλην δεν αφήνει ούτε να αγγίξεις την κωλοτρυπίδα  :'( Και είναι τόσο κάβλα...

Θα είναι είπε μέχρι την Τετάρτη οπότε δοκιμάστε. Αυτά.  :sunglasses:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Πρέπει να ναι καλό μουνάκι αυτό, μπορεί να πάω, αν και ψάχνω καταστάσεις μιλφ. Στα υπόλοιπα πορνο-ιδρύματα τι παίζει? Αν ξέρει κάποιος, ας γράψει μια γραμμή. Πύλης, και το άλλο που είναι στο 5ο χιλιόμετρο προς Λάρισα. Είχα πάει το καλοκαίρι και ήταν μια μαύρη γαζέλα, με αποτελείωσε, είχε μεγάλα αποθέματα αντοχής, και μεγάλη κωλάρα. Υπάρχει καμία κωλάρα για σπρώξιμο?  :kissass2: Τι θα γίνει, γιατί δεν υπάρχουν εξαγοράσιμα μουνιά στην Τρικαλινή ύπαιθρο? Βρίσκομαι εδώ και μία εβδομάδα Τρίκαλα και δεν ξέρω τι παίζει.  :huh:     
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
21
Like
348
Πόντοι
1.505
Ρε παιδιά ξέρουμε τι παίζει Τρίκαλα-Καρδίτσα-Λάρισα???
 

atolis

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
στα τρικαλα υπαρχει τιποτα καλο στα σπιτακια.ξερει καποιος να μας ενημερωσει..
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
καμιά ενημέρωση για μπουρδελοκατάσταση Τρίκαλα και πέριξ παίζει? Έρχομαι Τρίκαλα σε λίγες μέρες και δεν ξέρω τι γίνεται. Φτωχά πράγματα σε σχέση με το σεξ, αλλά όποιος έκανε καμιά γύρα και πέρασε καλά ή δεν περάσε καλά, ας ρίξει μια γραμμή να μη πάμε αδιάβαστοι. Είναι δύο στούντιο και κανά δύο μπουρδελο-ιδρύματα. Την τελευταία φορά είχα πάει σε ένα προς την Πύλη ή Καρδίτσα, δεν θυμάμαι, ήταν μία Σλοβάκα μιλφ, τίποτα το ιδιαίτερο. Μπουρδελο-κατάσταση για συνταξιούχους. Το άλλο στην Καρδίτσα, το στούντιο, λέει τίποτα? Μέσα στα Τρίκαλα, παίζει τίποτα? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom