Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
νο γκαμησι....εφυγα ρε...πηγα λιδλ να δω καμμια θειτσα με στραπλες  :grin:
αν ηταν ανοιχτο θα εριχνα  :zfuck:

Δηλαδή έτσι ξαφνικά έκλεισε αυτό το σπίτι;

Λογικά θα έπρεπε να είχε δουλειά, έτσι δεν είναι;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
Δηλαδή έτσι ξαφνικά έκλεισε αυτό το σπίτι;

Λογικά θα έπρεπε να είχε δουλειά, έτσι δεν είναι;
ειχα καιρο να παω...κανα μηνα περιπου σιγουρα...
καποια απο τις κοπελες μου κανανε παραπονα για αναδουλεια...μαλιστα η μια μου ανεφερε την τελευταια φορα που πηγα οτι ειχε κανει μονο 7 ραντεβου την προηγουμενη..που θεωρειται μαλλον πατος για τα δεδομανα επαρχιακου μαγαζιου....ισως φταιει κ το 30 αρι με δεδομενα τα καπιταλ κοντρολς κ ολα αυτα που βιωνουμε...δεν ξερω κιολας...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ειχα καιρο να παω...κανα μηνα περιπου σιγουρα...
καποια απο τις κοπελες μου κανανε παραπονα για αναδουλεια...μαλιστα η μια μου ανεφερε την τελευταια φορα που πηγα οτι ειχε κανει μονο 7 ραντεβου την προηγουμενη..που θεωρειται μαλλον πατος για τα δεδομανα επαρχιακου μαγαζιου....ισως φταιει κ το 30 αρι με δεδομενα τα καπιταλ κοντρολς κ ολα αυτα που βιωνουμε...δεν ξερω κιολας...

Δύσκολα και εκεί τα πράγματα.  :-
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ειχα καιρο να παω...κανα μηνα περιπου σιγουρα...
καποια απο τις κοπελες μου κανανε παραπονα για αναδουλεια...μαλιστα η μια μου ανεφερε την τελευταια φορα που πηγα οτι ειχε κανει μονο 7 ραντεβου την προηγουμενη..που θεωρειται μαλλον πατος για τα δεδομανα επαρχιακου μαγαζιου....ισως φταιει κ το 30 αρι με δεδομενα τα καπιταλ κοντρολς κ ολα αυτα που βιωνουμε...δεν ξερω κιολας...
Για τα παραπάνω που αναφέρεις φταίει ο Τσύριζα που ψήφισες..Μια χαρά ήμασταν πριν τύπε  :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
Δύσκολα και εκεί τα πράγματα.  :-
ε ναι///
κ ειναι μυθος οτι η επαρχια ειναι γενικα φτηνη...να τα λεμε αυτα...ειμαστε κ αγκαλια με το τιμονι ολοι θελουμε-δεν θελουμε...εγω προσωπικα βαριεμαι του θανατα το τιμονι,αλλα δεν γινεται αλλιως/ :huh:
τεσπα. :hi:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ο Λεβεντης ειναι σουπερ συστημικος να ξες.
Έχεις πληροφορία από μέσα τύπε;

Γιαυτό τον πολεμάνε όλα τα τσοντοκάναλα ; Και όσα τον καλούν το πράττουν για να τον περιπαίξουν ;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
Έχεις πληροφορία από μέσα τύπε;

Γιαυτό τον πολεμάνε όλα τα τσοντοκάναλα ; Και όσα τον καλούν το πράττουν για να τον περιπαίξουν ;
μια χαρα τον προωθουν...περασανε οι εποχες Παναγιωτοπουλου με τις πιτσες on air...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Επίθεση στον Αλέξη Τσίπρα έκανε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων, Βασίλης Λεβέντης χαρακτηρίζοντας τον «τσόντα της αριστεράς».

Μάλιστα, μιλώντας στον Alpha είπε ότι ο Παναγιώτης Λαφαζάνης είναι ιστορικό στέλεχος της αριστεράς.

Από τα πυρά του δεν γλίτωσε ούτε ο Σταύρος Θεοδωράκης τον οποίο κατηγόρησε ότι τον αντιγράφει.

Πρόσθεσε ακόμη πως η Ένωση Κεντρώων θα μπει στη Βουλή και θα πάρει 20% από τη Θεσσαλονίκη.


:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.769
Κριτικές
183
Like
3.153
Πόντοι
8.535
Επίθεση στον Αλέξη Τσίπρα έκανε ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων, Βασίλης Λεβέντης χαρακτηρίζοντας τον «τσόντα της αριστεράς».

Μάλιστα, μιλώντας στον Alpha είπε ότι ο Παναγιώτης Λαφαζάνης είναι ιστορικό στέλεχος της αριστεράς.

Από τα πυρά του δεν γλίτωσε ούτε ο Σταύρος Θεοδωράκης τον οποίο κατηγόρησε ότι τον αντιγράφει.

Πρόσθεσε ακόμη πως η Ένωση Κεντρώων θα μπει στη Βουλή και θα πάρει 20% από τη Θεσσαλονίκη.


:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
μη σπαμαρεις ρε... :huh: :huh:τραβα στο δικο σου θρεντ του Λεβεντη

ξαναβαζω την ενημερωση

περασα απο Χοτ βιλα σημερα το απογευμα κ ηταν/ειναι κλειστη...κατεβασμενα αστορια,κλειδωμενη η εισοδος.
εικονα εγκαταλειψης,παρακμης κ σαπιλας
το κτιριο ανετα προσφερεται για καταστασεις paranormal activity μετα τα μεσανυχτα  :orchestra:
μονο δυο σκηλια ειχε παρατημενα (το ενα ντοπερμαν δεμενο),διψασμενα κ στεναχωρημενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom