Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 777K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
Σημερινη επισκεψη στο σπιτακι Λαρισας-Τρικαλων
νεα αφιξη μια Ρωσσιδα Μιλφ η Σουζανα
Μετρια η καταθεση, με το χερι στην καρδια δεν το ευχαριστηθηκα,διεκρινα βιασυνη κ η κοπελια γρηγορα κουραστηκε -οπως κ η Πετρουλα τις προαλλες-οποτε χειροκινητα κ δω το τελειωμα. :huh: :huh:

μετρια καταθεση σημερα,κουραστηκε γρηγορα μετα απο 2 στασεις που καναμε  :rolleyes: :zfuck: ,οποτε τελειωσα χειροκινητα... :huh:...να πω οτι την κουρασα κιολας....τεσπα. :P


Αναλυτικα στην κριτικη που θα γραψω μετα.
(Οσον αφορα υπηρεσιες,καμμια σχεση με την μεγαλη της Ρωσσικης σχολη των μιλφ που ολοι ξερουμε κ αγαπαμε)

ΥΓ:αν συνεχισουν αυτα τα φαινομενα ξεπετο-φολας,εγω θα αρχισω την νηστεια απο τωρα.
2/2 μεχρι τωρα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
Σουζανα
Ρωσσιδα μιλφ,μιλαει καλα Ελληνικα,ξανθια με καλο προσωπο (στρογγυλοπροσωπη,χαρακτηριστικη φατσα Ρωσσιδας),ωραια μεγαλα κ φυσικα βυζια με ωραιες ρωγες (οι οποιες αναταποκρινονται πολυ καλα στο γλυψιμο κ ρουφηγμα),ασπρο δερμα,κοιλιτσα,καλουτσικος κωλος που δειχνει σημαδια χαλαρωσης
Ευγενικη κ ομιλητικη.Σαν εμφανιση κανονικα θα εβαζα 7,5 αλλα το συστημα υποστηριζει μονο ακεραια νουμερα./οποτε 8 αρι.

Τσατσα κ χωρος ο γνωστος

Πιπα:μετρια κ σχεδον (χρονικης διαρκειας ) ανυπαρκτη...ηταν τοσο ολιγολεπτη που σχεδον δεν την ενιωσα...το μονο καλο, πριν την πιπα ,μου δωσε τα βυζια της στο στομα για περιποιηση.Να τα λεμε αυτα παιδια.
Σεξ:2 στασεις ολες κ ολες (αισθηση διεισδυσης καλη εως σφιχτη) κ μετα κουραστηκε...αρχισε τα αντε μωρο μου (να τελειωνω δηλ.)κ εβαζε κοντρα τα χερια της στα μπουτια μου για να μην πετυχαινω πληρη διεισδυση...επειδη με τετοιας συνθηκας να τελειωσω δεν το εβλεπα,το ριξα χειροκινητα το τελειωμα...κ με το δικο μου χερακι παρακαλω.:headbang:

Με το χερι στην καρδια ,πολυ μετρια καταθεση...Αδικαιολογητη βιασυνη (ενα ακομη ατομο περιμενε σαλονι,σιγα τα αυγα!!)
Οσον αφορα υπηρεσιες,καμμια σχεση με την μεγαλη της Ρωσσικης σχολη των μιλφ που ολοι ξερουμε κ αγαπαμε...ουτε GFe,ουτε pse,...ισως παιξει 2 ημιχρονο μπας κ δουμε ''φως'',ισως κ οχι...αναλογα τα κεφια.
30 το απλο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
Σημερινη Hyper Τρικαλινη τσαρκα σε ολα τα τσαρδια.
Ειναι απο τις λιγες φορες που το κανω,λογω χιλλιομετρων,σημερα αποφασισα να το κανω
ωρα 11:30 πρωϊνη

1)Σπιτακι προς Πυλη κλειστο,κλειστο κ το φως,ερημια παντου....ειναι γνωστο οτι λειπει η Πετρουλα,δοκιμασα την τυχη μου μπας κ πετυχω καμμια Ελλη ,αλλα δυστηχως δεν...κ ειχα ορεξη σημερα για βυζαρες  :tits:

2)κλειστο στις 12:00 το σπιτακι προς Λαρισα-Τρικαλων...ουτε η καινουργια ηταν εκει.Κλειστο κ το φως.Κ στην ρομαντικη Κινεζικη αγορα διπλα βαραγανε μυγες ναουμε.

σταση για ενυδατωση,περασμα απο βενζιναδικο κ

3)το κοτετσι της Καρδιτσης ανοιχτο...σταθερα στις επαλξεις η Γερμανιδα μιλφ (που αγγιζει πια τα ορια του γκιλφ/κουγκαρ ) Σουζυ ή Τζουλια...πρωτη καταθεση εδω,τιμια περιπτωση, εγω δεν καταφερα να τελειωσω κ ψιλομετανιωσα που περασα, αφου δεν μ αρεσει καθολου εμφανισιακα...πολυ σαπιλα....μεχρι κ εγω που ειμαι μιλφακια λυγισα...η κοπελα ειναι τιμια ,εκανε σχεδον το παν να τελειωσω (προς τιμην της),αλλα δεν,δεν,δεν...νομιζω δεν πρεπει να ξαναπαω στην συγκεκριμενη...ο μονος λογος που περασα ηταν λογω οτι βρηκα κλειστες πορτες στα αλλα 2 τσαρδια
Αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα.

απο τα νευρα μου κ λογω οτι ειχα αναγκη να ρεφαρω,εκανα κυριολεκτικα το καρο αεροπλανο κ εφτασα στο Χ στουντιο προς Καλαμπακα
4)ανοιχτο με δυο δωματια πιασμενα... επιασα κ γω το επομενο χωρις να δω την κοπελα...απο το σαλονι εταιρος συναγωνιστης που εφευγε δεν εδωσε καλα σημαδια περι παρεχομενων υπηρεσιων...φαουλ η απαντηση της συμπαθης τσατσας...κ πιο φαουλ που δεν εφυγα επιτοπου....
καινουργια λοιπον κοπελα,μοντελε στυλιαρι,ομορφη με ωραιο σωμα 2 αρακια βυζια τουμπανακια,ωραιο μαυρισμα,κοινως σχεδον μουναρα./...δυστηχως εδω τελειωνουν τα καλα...μεσα ηταν ψυγειο,ξεπετα κ μουτρωμενη,μιλαει μονο Αγγλικα...ονομα δεν συγκρατησα γιατι σχεδον το ψυθιρησε οταν ρωτησα...
Αναλυτικα αργοτερα σε κριτικη...

με 65 λοιπον ευρω (χωρις να βαλω τα καυσιμα) που πεταξα σημερα κ παλι δεν ευχαριστηθηκα,νομιζω ειναι συνετο πια να σταματησω για καιρο την ενημερωση ,μεχρι νεοτερας...σορυ ,αλλα προσωπικα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος απο τις ενεργες πουτανες των Τρικαλων.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σημερινη Hyper Τρικαλινη τσαρκα σε ολα τα τσαρδια.
Ειναι απο τις λιγες φορες που το κανω,λογω χιλλιομετρων,σημερα αποφασισα να το κανω
ωρα 11:30 πρωϊνη

1)Σπιτακι προς Πυλη κλειστο,κλειστο κ το φως,ερημια παντου....ειναι γνωστο οτι λειπει η Πετρουλα,δοκιμασα την τυχη μου μπας κ πετυχω καμμια Ελλη ,αλλα δυστηχως δεν...κ ειχα ορεξη σημερα για βυζαρες  :tits:

2)κλειστο στις 12:00 το σπιτακι προς Λαρισα-Τρικαλων...ουτε η καινουργια ηταν εκει.Κλειστο κ το φως.Κ στην ρομαντικη Κινεζικη αγορα διπλα βαραγανε μυγες ναουμε.

σταση για ενυδατωση,περασμα απο βενζιναδικο κ

3)το κοτετσι της Καρδιτσης ανοιχτο...σταθερα στις επαλξεις η Γερμανιδα μιλφ (που αγγιζει πια τα ορια του γκιλφ/κουγκαρ ) Σουζυ ή Τζουλια...πρωτη καταθεση εδω,τιμια περιπτωση, εγω δεν καταφερα να τελειωσω κ ψιλομετανιωσα που περασα, αφου δεν μ αρεσει καθολου εμφανισιακα...

απο τα νευρα μου κ λογω οτι ειχα αναγκη να ρεφαρω,εκανα κυριολεκτικα το καρο αεροπλανο κ εφτασα στο Χ στουντιο προς Καλαμπακα

4)ανοιχτο με δυο δωματια πιασμενα... επιασα κ γω το επομενο χωρις να δω την κοπελα...
καινουργια λοιπον κοπελα,μοντελε στυλιαρι,ομορφη με ωραιο σωμα 2 αρακια βυζια τουμπανακια,ωραιο μαυρισμα,κοινως σχεδον μουναρα...
Αναλυτικα αργοτερα σε κριτικη...

με 65 λοιπον ευρω (χωρις να βαλω τα καυσιμα) που πεταξα σημερα κ παλι δεν ευχαριστηθηκα,νομιζω ειναι συνετο πια να σταματησω για καιρο την ενημερωση ,μεχρι νεοτερας...σορυ ,αλλα προσωπικα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος απο τις ενεργες πουτανες των Τρικαλων.

Μπράβο ρε dimmits για τον κόπο που έκανες και για την ενημέρωση που έδωσες!  :rockon:

Και είναι πραγματικά κρίμα που σε τόσο μεγάλες επαρχιακές πόλεις, στο χώρο του αγοραίου έρωτα,δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
Μπράβο ρε dimmits για τον κόπο που έκανες και για την ενημέρωση που έδωσες!  :rockon:

Και είναι πραγματικά κρίμα που σε τόσο μεγάλες επαρχιακές πόλεις, στο χώρο του αγοραίου έρωτα,δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει...
σε ευχαριστω Ντουτ,(btw εχεις ''θερισει'' την Αθηναικη ενημερωση),πολλα ρισπεκτ απο μενα για το εργο σου.. :rockon:
Να τα λεμε αυτα Ντουτ.  :hi: :hi:
ναι,δυστηχως δεν εχει φιλε μου τιποτα πια...παρακμη...κ απο την προηγουμενη τσαρκα που εκανα ,αλλα κ τωρα εχω παρει σημαδια ξεπετας,αδιαφοριας,φολας,βαριεστημαρας κτλ... :huh:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535

Μουναρα,αλλα Ψυγειο,μουτρωμενη,βιαστικη κ μυγιαγκιχτη

X studio

Μουναρα πιτσιρικα...
καινουργια κοπελα,μοντελε στυλιαρι,ομορφο προσωπο με ωραιο σωμα ,2-αρακια βυζια τουμπανακια,ωραιο μαυρισμα...φορουσε κατι σαν κοκκινο baby doll,κατι τετοιο...πισω και πανω απο τον κωλο διεκρινα δυο τατουαζ ιδεογραμματα...πολυ ομορφος κωλος.Δυστηχως εδω τελειωνουν κ τα οποια ωραια.

Χωρος καθαρος,στουντιακος κ αψογος
Τσαστα συμπαθεστατη κ ευγενικη

Μεσα στο δωματιο μπηκε μουτρωμενη...την ρωτησα ονομα ,κατι ειπε χαμηλοφωνα ουτε καταλαβα...λεω απο μεσα μου ''καλα'' ξεκινησαμε...:confused:
περναει καποτα σε ημισηκωμενη πουτσα κ ακολουθει διαλογος:
Μεγαλη πουτσα (αυτη)
φυσιολογικο μεγεθος κατ εμε,λεω γω
Οχι ειναι μεγαλη πουτσα,μαλλον δεν εχεις δει πολλες πουτσες για να συγκρινεις...μου λεει
Ευτηχως οχι της λεω...μονο οτι ειδα στα ντους του στρατου...κ αρχισε να με ρωταει για το στρατο ασχετα πραγματα...ξενερωσα..ολα αυτα στα Αγγλικα...

Πιπα,μετρια κ ολιγολεπτη με εμφαση σε βαλανο....δεν εγλυψε φρεσκοξυρισμενα,πλυμενα κ μυρωδατα αρχιδια,δεν εκανε deep throat,δεν εκανε κανενα κολπο...στηθηκε πλαι σε μενα σαν κουτσουρο,μολις πηγα να αγγιξω βυζι  κ ακουμπησα την ρωγα ,εκανε λες κ την χτυπησε ρευμα..ποναει μου λεγε στα Αγγλικα κ τετοια χαζα...παω να πιασω μουνακι,τραβιοτανε κ ετσι...επιασα μονο το ενα κιλο κρεμα μου ειχε πασαλειψει στο μουνι....:rolleyes:

Σεξ:ανεβηκε απο πανω,κουνιοτανε μετρια,πηρα εγω τα ηνια κ αρχισα να της το χωνω...ταυτοχρονα αυτη με κραταγε κοντρα με τα χερια της (στο στηθος μου),προφανως για μην την τραβηξω κοντα μου κ αρχισω να την ρουφαω/γλυψω τα βυζια της κτλ...μολις της ειπα να αλλαξουμε σταση μου λεει :ok but we will hurry...ταυτοχρονα κοιταξε κ το ρολοι στο κινητο /χρονομετρο (που ειχε ακουμπουσει ψηλα στο μαξιλαρι)... εντομεταξυ ουτε 5 λεπτα cow girl δεν ειχαμε κανει...
αρχισα να την σφυροκοπαω στα 4 για τιμωρια...λιγο η ταχυτητα,λιγο ο πολυ ομορφος,μαυρισμενος κ κακομαθημενος κωλος της με κανανε να χυσω...αμεσως τραβηχτηκε κ δεν μ αφησε να καλοστραγγιξω την ψωλη μου

Ψυχρη κοπελα,μουτρωμενη,βιαστικη,μυγιαγκιχτη με τα βυζια της κ το μουνακι της,ξεπετε ολε!=ολα αυτα μυριζουν φολα κατε με...ηρθε για αρπαχτη και να φυγει?
απο το σαλονι εταιρος συναγωνιστης που εφευγε δεν εδωσε καλα σημαδια περι παρεχομενων υπηρεσιων,κακως εμεινα για να το παλεψω το θεμα....
35 εδω το απλο.
Λεφτα υπαρχουν.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
τσαρδι στην Καρδιτσης

η Γερμανιδα Κουγκαρ/προς γιλφ πια στις επαλξεις
νομιζω οτι την ξερουν κ οι πετρες πλεον (με προυπηρεσια σε Λαρισα πριν χρονια κτλ)
Σημερα φορουσε στενο λευκο φορεμα.
η εμφανιση της (απο την τελευταια φορα που την ειδα) μου φανηκε ακομη πιο μπαταλαμενη...κ στο προσωπο εχει χαλασει παρα πολυ...

Χωρος μετριος αλλα τουλαχιστον καθαρος.
Τσατσα ευγενεστατη,προσβαση μονο με αυτοκινητο

ακα πιπα,γλωσσοφιλα,προστυχολογα,ελευθερα πιασηματα παντου,μουνοδαχτυλα κτλ,αρκετες στασεις,λυσσαλεο σεξ,απο ολα εχει ο μπαξες...η πιο τιμια,φιλοτιμη που πραγματικα ιδρωνει την φανελα, ιεροδουλη στα επαρχιακα τσαρδια...αλλα δικο μου φαουλ που περασα,μιας κ δεν μου αρεσει καθολου εμφανισιακα (γουστα ειναι αυτα) κ αυτο λειτουργει αποτρεπτικα σε μενα....κ αυτο ειναι το σπαστικο του πραγματος....δεν μου καθεται η εμφανιση,αλλα μου καθονται οι υπηρεσιες της συγκεκριμενης...τεσπα...thats life.
30 το απλο κ γεια σας.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ΜΑΝ,σόρρυ που στο λέω εγώ  :grin: ...αλλά μάλλον πρέπει να γίνεις εξωθεσμικός...και να βρεις κανονικιά γκόμενα...
Αλλιώς έρχεσαι Αττική....ή τηνεκοπανάς από Ελλάντα... :hi:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
ΜΑΝ,σόρρυ που στο λέω εγώ  :grin: ...αλλά μάλλον πρέπει να γίνεις εξωθεσμικός...και να βρεις κανονικιά γκόμενα...
Αλλιώς έρχεσαι Αττική....ή τηνεκοπανάς από Ελλάντα... :hi:
:coffee:
γκομενες δεν τις μπορω αλλο...τις θελω μονο για  :zfuck:,οποτε απορριπτεται το πρωτο/
τα αλλα 2 ειναι υπο σκεψη πια/  :hi:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.759
Κριτικές
183
Like
3.138
Πόντοι
8.535
περασα απο Χοτ βιλα σημερα το απογευμα κ ηταν/ειναι κλειστη...κατεβασμενα αστορια,κλειδωμενη η εισοδος.
εικονα εγκαταλειψης,παρακμης κ σαπιλας
το κτιριο ανετα προσφερεται για καταστασεις paranormal activity μετα τα μεσανυχτα  :orchestra:
μονο δυο σκηλια ειχε παρατημενα (το ενα ντοπερμαν δεμενο),διψασμενα κ στεναχωρημενα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
περασα απο Χοτ βιλα σημερα το απογευμα κ ηταν/ειναι κλειστη...κατεβασμενα αστορια,κλειδωμενη η εισοδος.
εικονα εγκαταλειψης,παρακμης κ σαπιλας
το κτιριο ανετα προσφερεται για καταστασεις paranormal activity μετα τα μεσανυχτα  :orchestra:
μονο δυο σκηλια ειχε παρατημενα (το ενα ντοπερμαν δεμενο),διψασμενα κ στεναχωρημενα
Έχουμε ανάγκη τέτοια σΧηνικά....... :wanker: :wanker: :wanker:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
εγω εριξα 2 γαμησα ναουμε
1 αθλιο και μετα σουπερ το 2ο............. :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom