Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 760K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

A Gifted Man

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χερετε ξερετε αν στο hot βιλλα καρδιτσα αν η νατασα δινει κωλο και ποσο χρεωνει?ξερειε κανεισ?
 

A Gifted Man

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις ποσο χρεωνει η ειναι σε προγραμμα? :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
ξερεις ποσο χρεωνει η ειναι σε προγραμμα? :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
παει σε προγραμμα...μαζι με κωλο -αν δεν κανω λαθος- παει 50 αρι...δεν ειμαι σιγουρος γιατι συνηθως παιρνω απλο προγραμμα (30-δεν εχει κωλο) κ μια φορα πηρα φουλ στα 70...
 

A Gifted Man

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σ ευχαριστω για της πληροφοριες να εισαι καλα!!!θα την επισκεφτω και θα δουμε
 

A Gifted Man

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για να το λες κατι θα ξερεις!!!ξερεις μεχρι ποτε θα μεινει?
 

A Gifted Man

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω αντε και καλα μας  :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η ξανθια θεα ρενατα δουλευει σημερα στο χ στουντιο  :tits: :cum:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
σουπερ καταθεση σημερα το απογευμα στην βυζαρου Ελλη στο σπιτακι προς Πυλης....πολυ καυλα,καλη σε υπηρεσιες κ ισως τα καλυτερα βυζια που κυκλοφορουν στην Περιφερεια.... :tits: :tits:
Οτι γραφει gl σε κριτικες + θα προσθεσω κ γω μια δικη μου αργοτερα για τα πρακτικα.... :zfuck:

Χαΐλαϊτ: ο τυπος που εμεινε απο βενζινη -στον περιφερειακο προς Πυλης- κ τον μαζεψα εγω ,αφου μου εκανε ωτοστοπ...τον πηγα μεχρι εξω απο Πυλη σε βενζιναδικο για να παρει μπετονια να γεμισει ρεζερβουαρ.... :tooth: :tooth:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
σουπερ καταθεση σημερα το απογευμα στην βυζαρου Ελλη στο σπιτακι προς Πυλης....πολυ καυλα,καλη σε υπηρεσιες κ ισως τα καλυτερα βυζια που κυκλοφορουν στην Περιφερεια.... :tits: :tits:
Οτι γραφει gl σε κριτικες + θα προσθεσω κ γω μια δικη μου αργοτερα για τα πρακτικα.... :zfuck:

Χαΐλαϊτ: ο τυπος που εμεινε απο βενζινη -στον περιφερειακο προς Πυλης- κ τον μαζεψα εγω ,αφου μου εκανε ωτοστοπ...τον πηγα μεχρι εξω απο Πυλη σε βενζιναδικο για να παρει μπετονια να γεμισει ρεζερβουαρ.... :tooth: :tooth:
:headbang2:
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Τελικα με ψησατε και εκανα καταδρομη στην Ελλη.Προκειται για μια κοπελα αρκετων κιβικων αλλα σωστα μοιρασμενων.Στα του αγωνα.Πιπα για σεμιναριο και εμεινα μονο εκει τελειωμα στο στομα μετα απο 15 λεπτα.Πολυ καλο κοριτσι ΕΛΛΗΝΙΔΑ και ευγενικη.Ο χωρος ενα χαλι αλλα απο οτι μου ειπε σε λιγο καιρο θα παει σε δικο της λιγο πιο περα.Ευτυχως ο σκυλος δεν ενοχλησε χα χα.Εν κατακλειδι μια πολυ πετυχημενη καταθεση και οικονομικη.Πηρα προγραμμα με ελευθερο.Αυτα φιλοι να περνατε καλα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Απογευματινη τσαρκα Χοτ βιλλα.
Νατασσα τιμηθηκε για μια ακομη φορα. :zfuck:
απο κοσμο,μονο ενας συναγωνιστης που ηρθε μετα απο μενα. >:cheesy:
Αφορμη για την πορνοεπισκεψη μου σταθηκε η ημερ. ενηνερωση απο τον μεγιστο μπιλυ13. :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Απογευματινη τσαρκα Χοτ βιλλα.
Νατασσα τιμηθηκε για μια ακομη φορα. :zfuck:
απο κοσμο,μονο ενας συναγωνιστης που ηρθε μετα απο μενα. >:cheesy:
Αφορμη για την πορνοεπισκεψη μου σταθηκε η ημερ. ενηνερωση απο τον μεγιστο μπιλυ13. :rockon:

Τα σέβη μου.....  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom