Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 776K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Μου έχουν λείψει τα ρομαντικά σκηνικά,όμως...  :grin:
εχει γινει λιγο προβλεψιμη η επαρχια μπιλυ... :P :P ειδικα Θεσσαλια ειναι σαν το Μεΐν του Στεφεν κινγ...δηλ.συνηθως δεν συμβαινει τιποτα κ για κανεναν λογο... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μια ακομη δυνατη καταθεση με πολυ gfe χαρακτηρα στο στανταρακι μου την Ελλη στο μαγαζι προς Πυλη

αδυνατισμενη ελαφρως αλλα με τις θεικες βυζαρες,ωραια επιδερμιδα και λαιμουδακι για γλειψιμο,γλωσσοφιλα,δεκτικη σε καθε μορφης fingerfucking και ατελειωτο γλειψιμο.....πιπα υγρη και βαθια ,δυνατη  συμμετοχη οπως παντα και τελειωμα με καλο στραγγισμα στο στομα της...απολυτα vfm
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
μια ακομη δυνατη καταθεση με πολυ gfe χαρακτηρα στο στανταρακι μου την Ελλη στο μαγαζι προς Πυλη

αδυνατισμενη ελαφρως αλλα με τις θεικες βυζαρες,ωραια επιδερμιδα και λαιμουδακι για γλειψιμο,γλωσσοφιλα,δεκτικη σε καθε μορφης fingerfucking και ατελειωτο γλειψιμο.....πιπα υγρη και βαθια ,δυνατη  συμμετοχη οπως παντα και τελειωμα με καλο στραγγισμα στο στομα της...απολυτα vfm
:rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μια ακομη δυνατη καταθεση με πολυ gfe χαρακτηρα στο στανταρακι μου την Ελλη στο μαγαζι προς Πυλη

αδυνατισμενη ελαφρως αλλα με τις θεικες βυζαρες,ωραια επιδερμιδα και λαιμουδακι για γλειψιμο,γλωσσοφιλα,δεκτικη σε καθε μορφης fingerfucking και ατελειωτο γλειψιμο.....πιπα υγρη και βαθια ,δυνατη  συμμετοχη οπως παντα και τελειωμα με καλο στραγγισμα στο στομα της...απολυτα vfm

εχει γινει λιγο προβλεψιμη η επαρχια μπιλυ... :P :P ειδικα Θεσσαλια ειναι σαν το Μεΐν του Στεφεν κινγ...δηλ.συνηθως δεν συμβαινει τιποτα κ για κανεναν λογο... :grin:

Πρέπει να ταρακουνηθούν λίγο...  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
ξανα καταθεση χοτ βιλλα
Νατασσα
εντονο εξουθενωτικο γαμησι. :zfuck: :zfuck:
καλο απογευμα. :zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
λοιπον σας εχω νεα

:rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
επισκεψη σημερα και μια αρκετα καλη συνευρεση- καταθεση με την Καιτη  στο Χ στουντιο στο 4ο χλμ Τρικαλων-Καλαμπακας
-εμφανιση κοπελας :  κανονικου αναστηματος,μαλλι καστανο κοντο,προσωπο  ομορφο προ-μιλφ μικρα σχετικα αλλα σφιχτα  και ωραια βυζακια με ωραια ρωγα ,σωματακι γυμνασμενο και θηλυκο και  σεξι και ωραια κωλαρα και ξυρισμενο νινακι
-απο προγραμματα κανει απλο ,69 ,ελευθερο στοματικο και τζακουζια
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,μωρομαντηλα,κρεμες προσωπου και μπολικα αφρολουτρα ,τα σεντονια καθαρα ,επαρκης αλλα χαμηλος  ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια,  μουσικη δεν επαιζε αλλα επαιζε μια τσοντα στην τηλεοραση
-πληρωσα 70 ευρω για προγραμμα με 69 και ελευθερο στοματικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα ηταν ευγενικοτατη και εξηγησε  τα προγραμματα και τις τιμες
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα
-αριστα τα  προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου ,αφηνει μουνοχαδακια στο υγρο μουνι της,αφηνει και δαχτυλα μεσα και δεχεται fingerfucking και παιξιμο με την κλειτοριδα και τελειωνει και η ιδια ,ειναι πολυ ευαισθητη εκει
-γλωσσοφιλα δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα αρκετα καλη,με αρκετο βαθος ,δεν  βαζει καθολου δοντι,ειχαμε καραμελωμα και στα μπαλακια  ,περασσμα καποτας με την γλωσσα πριν
-στα τεσσερα  στηνεται πολυ καλα και δεχεται  δυνατο σφυροκοπημα ,απο πανω ανεβηκε  reverse cowgirl και κουνηθηκε επαγγελματικα  απο μουνακι,εχοντας πολυ καλη συμμετοχη ,χυσιμο δεν δεχεται στο στομα αλλα δεχτηκε στα βυζακια της
-γενικη εντυπωση μια παρα πολυ καλη καταθεση την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι αψογη επαγγελματιας  για πολλα γουστα και ξερει να κανει εναν ανδρα να περασει καλα....

τα μελη με παρουσια στο φορουμ θα ενημερωθουν για μια τεχνικη λεπτομερεια με πμ


αυριο και την Κυριακη θα ειναι ξανα μαζι μας και η θρυλικη Τατιανα ενω απο Δευτερα αναμενεται νεα αφιξη,ενα πιπινι....ιδομεν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
δευτερη επισκεψη σημερα και μια επισης αρκετα καλη  συνευρεση- καταθεση με την Μαρια  που εκανε comeback μετα απο 3 χρονια απουσιας στην πατριδα της και στην Πατρα στο μαγαζι της οδου Καρδιτσης
-εμφανιση κοπελας :  ψηλη ,μαλλι ξανθο πλεον κοντο φυλλαριστο,προσωπο σχετικα ομορφο ,μικρα βυζια με ωραια ρωγα και σφιχτη ωραια υφη ,σωματακι busty αλλα θηλυκο και  σεξι και ωραια κωλαρα και ξυρισμενο μουνακι
-απο προγραμματα κανει απλο ,69 ελευθερο στοματικο
-ο χωρος μετρια καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα ,επαρκης αλλα χαμηλος  ο μφωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για προγραμμα με ελευθερο στοματικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα ηταν ευγενικοτατη και εξηγησε  τα προγραμματα και τις τιμες
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα
-αριστα τα  προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου
-γλωσσοφιλα δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα αρκετα καλη,αλλα δεν εχει βαθος ,δεν  βαζει καθολου δοντι , δεν ειχαμε καραμελωμα στα μπαλακια  ,περασσμα καποτας με την γλωσσα πριν
-στα τεσσερα  στηνεται πολυ καλα και δεχεται  δυνατο σφυροκοπημα ,απο πανω ανεβηκε  κανονικα  και κουνηθηκε επαγγελματικα προηγουμενως,εχοντας πολυ καλη συμμετοχη και τελέιωσαμε με ιεραποστολικο ενω η κορυφωση θελησα να ερθει με δικη της χειρομαλαξη επειδη ξερω οτι την κανει με μεγαλη μαστορια δυνατα και γρηγορα οπως μ αρεσει για να βγει καυτο το σπερμα
-γενικη εντυπωση μια παρα πολυ καλη καταθεση την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι αψογη επαγγελματιας  για πολλα γουστα ,εχει βελτιωθει αισθητα απο παλια και ειναι πιο καυλιαρα,πιο εμπειρη και με πολυ καλη συμμετοχη και καυλολογα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
ναι,η πολυ παλια οχι αυτη που εδινε κωλο τωρα προσφατα
πω..........με μπριζωσες βραδιατικα..... :zfuck: :zfuck: :zfuck:
ευχαριστουμε για την δυνατη ενημερωση,περιμενουμε αναρτηση κριτικων μαν. :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ξεροχύνω με γλίτσα και dimmits... :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
καταθεση στο σπιτακι της Καρδιτσης στην Μαρια.
Πηρα προγραμμα 40 ευρω με γλυψιμο 69.(Απλο στα 30,ενω η τσατσα πηγε να μου αναφερει κ προγραμμα με 50 ευρω,αλλα δυστηχως την διεκοψα δινοντας τα χρηματα.)

Δυστηχως, η δικη μου εμπειρια μαζι της ,ειναι εκ διαμετρου αντιθετη με αυτη του gl.
Παραβλεποντας το θεμα της χημειας-που δεν υπηρξε καν-εφαγα αρκετα φαουλ κατα την διαρκεια της συνευρεσης,τα οποια συντελεσαν στο να μην ευχαριστηθω την καταθεση...παλι καλα που μπορεσα κ εχυσα. :rolleyes:

Θα γραψω αναλυτικη κριτικη με τα σημεια Φαουλ.
Απο μενα ακυρο...δεν με ξαναβλεπει...μονο Ελλη απο δω κ περα.
Εαν η τιμη κυμαινοτανε στα 20 ευρω θα ελεγα πατε να δοκιμασετε...αλλα δυστηχως η τιμη ειναι double.

Υγ:επισης η κοπελα μου συστηθηκε με διαφορετικο ονομα-οχι Μαρια...οταν την ρωτησα μεσα στο δωματιο,το σκεφτηκε για καποια εξτρα δευτερολεπτα κ μου ειπε ενα ασχετο ονομα Απο Λ....δεν ξερω γιατι το εκανε,αλλα η εμφανισιακη της περιγραφη της ειναι ιδια με του gl...αυτο ειναι μου την προδωσε κιολας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καταθεση στο σπιτακι της Καρδιτσης στην Μαρια.
Πηρα προγραμμα 40 ευρω με γλυψιμο 69.(Απλο στα 30,ενω η τσατσα πηγε να μου αναφερει κ προγραμμα με 50 ευρω,αλλα δυστηχως την διεκοψα δινοντας τα χρηματα.)

Δυστηχως, η δικη μου εμπειρια μαζι της ,ειναι εκ διαμετρου αντιθετη με αυτη του gl.
Παραβλεποντας το θεμα της χημειας-που δεν υπηρξε καν-εφαγα αρκετα φαουλ κατα την διαρκεια της συνευρεσης,τα οποια συντελεσαν στο να μην ευχαριστηθω την καταθεση...παλι καλα που μπορεσα κ εχυσα. :rolleyes:

Θα γραψω αναλυτικη κριτικη με τα σημεια Φαουλ.
Απο μενα ακυρο...δεν με ξαναβλεπει...μονο Ελλη απο δω κ περα.
Εαν η τιμη κυμαινοτανε στα 20 ευρω θα ελεγα πατε να δοκιμασετε...αλλα δυστηχως η τιμη ειναι double.

Υγ:επισης η κοπελα μου συστηθηκε με διαφορετικο ονομα-οχι Μαρια...οταν την ρωτησα μεσα στο δωματιο,το σκεφτηκε για καποια εξτρα δευτερολεπτα κ μου ειπε ενα ασχετο ονομα Απο Λ....δεν ξερω γιατι το εκανε,αλλα η εμφανισιακη της περιγραφη της ειναι ιδια με του gl...αυτο ειναι μου την προδωσε κιολας.
ουτε καν την ρωτησα πως συστηνεται πια....μηπως και το μαρια θα ηταν αληθινο;αρχιδια....εμπνευσεις της καθε τσατσας ειναι αυτα και του καθε μαγαζατορα....τεσπα εμενα με θυμοταν απο παλια και ισως υποψιαζεται οτι γραφω και φερθηκε καλα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
ουτε καν την ρωτησα πως συστηνεται πια....μηπως και το μαρια θα ηταν αληθινο;αρχιδια....εμπνευσεις της καθε τσατσας ειναι αυτα και του καθε μαγαζατορα....τεσπα εμενα με θυμοταν απο παλια και ισως υποψιαζεται οτι γραφω και φερθηκε καλα
ναι εχεις δικιο για το ονομα,απλα θεωρησα οτι σου συστηθηκε με το ονομα Μαρια κ αυτην την φορα στο comeback Της.
Το κακο -για αυτην- ειναι οτι δεν υποψιαστηκε οτι μπορει να γραφω κ γω εδω... :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Μαρια...εμενα μου συστηθηκε μεσα στο δωματιο με αλλο ονομα...δεν ξερω γιατι το εκανε,αλλα ειναι η ιδια κοπελα που γραφει κ ο gl.

Busty σωματοτυπος,μετριο προσωπο,ξανθο μαλλι πιασμενο,ωραια κωλαρα -που την τονιζε το μαυρο στρινγκ,βυζακι μικρο,ιδιαιτερα σφριγυλο με καυλωμενη καφε ρωγα καγκελο,ξυρισμενο μουνακι..εμφανισιακα ειναι μια κοπελα της διπλανης πορτας,δεν σε εξιταρει ιδιαιτερα....επισης εχει ενα μικρο τατου πισω κοντα ομωπλατη...
Αδιαφορο σαλοναρισμα,περασε απλα μπροστα μου οταν την φωναξε η μεσηλιξ τσατσα...το παρεβλεψα αυτο κ πληρωσα 40 για 69 γλυψιμο.Κοσμος δεν υπηρχε κανεις οταν πηγα.

Δωματιο καθαρο,με αναμμενο κλιματιστικο,καθαρα σεντονια,κρεμαστρα καρφωτη στον τοιχο,νιπτηρα,παντοφλες μαυρες,σαπουνι κ χαρτι κουζινας...κομπλε δωματιο,δεν του λειπει τιποτα.

Η Μαρια ηρθε μεσα, εβγαλε οτι φορουσε κ χωρις κανενα προκαταρκτικο περασε καποτα στην ημισηκωμενη μου πουτσα...:confused:
παρολο που της εδειξα τη διαθεση οτι ηθελα να ''παιξω'' λιγο μαζι της,με χαΐδακια κ γλυψιματακια,αυτη το προσπερασε,μου ειπε να ξαπλωσω ανασκελα καλα κ εσκυψε για πιπα...(1 Φαουλ)...δεν μπορεσα να χαρω το σωματακι της....
την Γυριζω για σταση 69 κ εδω ερχεται το γελιο...δεν ΣΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ για 69 αλλα με ενα περιεργο τροπο διπλωσε το ενα της ποδι,μην αφηνοντας μου καλη προσβαση να γλυψω το μουνακι της..δηλ. τα ποδια της δεν ανοιγαν καλα-καλα  για να εχω ανετη προσβαση....πουτανα που δεν ανοιγει τα ποδια της καλα για να υποστει γλυψιμο-πρωτη φορα μου τυχαινει....(2 φαουλ)

η πιπα της αδιαφορη,εγλυψε μονο κορμο,ουτε μπαλες ουτε τιποτα κ δεν ενιωσα καν οτι με γλυφει....ημουν καθαρος,ειχε προηγηθει ντους κ ειχα ξυριστει κιολας...στραφι ολα...(3 Φ)
Το μουνακι της δεν μυριζε ασχημα,αλλα ουτε ειχε την φρεσκαδα καθαριοτητας...απλα μυριζε μωρομαντιλο..

Στο θεμα του Σεξ:πρωτη σταση αυτη απο πανω(cow girl),οπου με κλειδωσε επιτηδες με τα ποδια της,ενω παραλληλα με πιεζε με τα χερια της υποβαστωμενη πανω στο στηθος μου, μην αφηνοντας ελευθερα να παλινδρομησω οπως ηθελα...στην σταση cow-girl το σωμα της ηταν απομακρυσμενο σε γωνια 90 μοιρων καθετο προς εμενα...(4 Φαουλ)
Στο ιεραποστολικο ευτηχως στηθηκε καλα,αλλα ηταν πληρως αμετοχη-κοινως ΚΟΜΟΔΙΝΟ....(5 Φαουλ)
Το ιδιο κ στο πισωκολλητο...αμετοχη,ουτε λαλια εβγαλε,απλα εκει στηθηκε τιμια ...οταν πηγα να της χαΐδεψω επιφανειακα το μουνακι της (δεν ειχα σκοπο να την δαχτυλωσω) μου αρπαξε το χερι αποτομα κ το απομακρυνε...εκανα φοκους για να χυσω κ μετα απο καποιες παλινδρομησεις τα καταφερα...εκατσα μεσα της καποια δευτερολεπτα να στραγγιξω,αμεσως σηκωθηκε,με αποχαιρετισε κ εφυγε...:angry::angry:

Στην πουτανα πουτανιες δεν χωρανε,,,,Ακυρο απο μενα...χαμενο 40 αρι....να πω οτι τουλαχιστον ευχαριστηθηκα γλυψιμο σε μουνακι, χαλαλι θα ητανε..ουτε καν αυτο...δεν θεωρω οτι μου φερθηκε επαγγελματικα,διεκρινα απο τις κινησεις οτι ηταν βιαστικη-παρολο που δεν περιμενε κοσμος στο σαλονι-... ηταν αμετοχη,αγευστη κ λειτουργησε καθαρα ψυχρα στην εκτελεση των στασεων...εαν θελετε την γνωμη μου ηρθε να κανει αρπαχτη κ να φυγει...δεν την πολυενδιαφερει μαλλον.Ουτε κ μενα βεβαια.Αυτη χανει.:birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο σπιτακι Χ στουντιο και  μια αψογη και απολυτα επιτυχης  καταθεση στο καινουριο μωρο την ΕΥΑ απο Τσεχια

-εμφανιση κοπελας : κανονικου αναστηματος ,μαλλι ξανθο μακρυ  ραστα,προσωπο πολυ ομορφο ,μεγαλες φυσικες βυζαρες με ωραια ρωγα και ωραια υφη ,σωματακι θηλυκο,σφιχτες μπουταρες,ωραιο κωλαρακι και ομορφο ξυρισμενο μουνακι
-απο προγραμματα κανει απλο ,69 ελευθερο στοματικο ,τζακουζια κλπ και πρωκτικο
-πηρα με 120 ευρω πρωκτικο και γυμνη πιπα και εκανα και γλειψιμο (δωρακι)
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,ντουζιερα,ειδη ατομικης καθαριοτητας,τα σεντονια καθαρα ,επαρκης αλλα χαμηλος ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 25 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα ηταν ευγενικοτατη και εξηγησε τα προγραμματα και τις τιμες
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα ,στο γλειφομουνι αφησε και  δαχτυλα εντος και γλειψιμο στην πισω τρυπουλα
-αριστα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου
-γλωσσοφιλα  δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα τελεια,υγρη,με πολυ βαθος ,βαζει λιγο δοντι , ειχαμε και καραμελωμα στα μπαλακια
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα ,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε επαγγελματικα προηγουμενως απο μουνακι,εχοντας πολυ καλη συμμετοχη....απο κωλο καναμε και στα τεσσερα και ιεραποστολικα ....στο γλειφομουνι  αφηνει δαχτυλα μεσα αλλα και απεξω κανεις οτι θες,ρουφας κλειτοριδα,δαγκωνεις ελαφρα,τσιμπας βυζακια,παιζει με το μουνακι της σε ολους τους ρυθμους αργα και γρηγορα,το απολαμβανει πολυ,επισης στο γαμησι δεχτηκε και ελαφρα ραπισματα σε προσωπο και κωλαρακι,δαχτυλα στο στομα της και εδειξε στοιχεια οτι μπορει να γινει μια καλη submissive σκλαβα του πουτσου....
-γενικη εντυπωση μια αριστη pse παραλληλα καταθεση-εμπειρια την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι αψογη επαγγελματιας για πολλα γουστα και παραλληλα ενα δροσερο πιπινι απο την μεγαλη της τσεχιας πορνοσχολη....


γαμησι απο τα καλα που τα θυμασαι καιρο μετα....τελεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom