Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 776K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Δυστυχως η κοπελα ειναι σε δοκιμαστικη φαση,ισως επανελθει τον αλλο μηνα οποτε οποιος προλαβει ας παει σημερα

αυριο θα ειναι η Καιτη,δυο τρεις μερες μετα η Τατιανα και απο βδομαδα ισως επανελθει η Ρενατα η ψηλη που δινει και κουλουρι και ειναι μουναρος και ισως υπαρξει και νεα αφιξη δοκιμαστικη παλι.....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
:)

Βέβαια περιμένω περισσότερο ρομαντισμό...από dimmits... :zfuck:
stay tuned. :grin: :grin:
νιωθω οτι πολυ συντομα θα ζησω ακομη μια ρομαντικη στιγμη. :grin:

Δυστυχως η κοπελα ειναι σε δοκιμαστικη φαση,ισως επανελθει τον αλλο μηνα οποτε οποιος προλαβει ας παει σημερα
εχω το κωλοαυτοκινητο μου κανει νουμερα... :huh: :huh:
ειναι κ μακρυα εκει κατω...ασε που δεν εχω κ ιδεα που βρισκεται αυτη η μαλακια. :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
stay tuned. :grin: :grin:
νιωθω οτι πολυ συντομα θα ζησω ακομη μια ρομαντικη στιγμη. :grin:
εχω το κωλοαυτοκινητο μου κανει νουμερα... :huh: :huh:
ειναι κ μακρυα εκει κατω...ασε που δεν εχω κ ιδεα που βρισκεται αυτη η μαλακια. :rolleyes:
ετσι κι αλλιως δεν θα ειναι σημερα ...σημερα θα ειναι η καιτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλα guest star ηταν η τυπισα?ενα βραδι δουλεψε? :S
δυο Δευτερα και Τριτη....δοκιμαστικα

αν εγκριθει που για μενα αξιζει το πιπινι θα την ξαναβαλει απο Ιουνη λεει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τελικα ξαναηταν σημερα στο Χ στουντιο η μικρη πιπινα ευα με τα ωραια φυσικα μασταρια που δινει και κωλο.....πολυ δυνατο μεσα για μερακληδες πιπινολατρες που θελουν να υποταξουν μια μικρουλα

σας εχω ομως κι αλλα νεα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
η γαλλιδα Ελβιρα ακα Πεγκυ εφυγε μαλλον οριστικα απο το στουντιακι επι της οδου Λαρισης

η τσατσα και ιδιοκτητρια μου ανεφερε προβληματα αλκοολ και συμπεριφορας τελευταια ασχημης προς καποιους πελατες που την οδηγησαν στην  διακοπη συνεργασιας τους

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
η γαλλιδα Ελβιρα ακα Πεγκυ εφυγε μαλλον οριστικα απο το στουντιακι επι της οδου Λαρισης

η τσατσα και ιδιοκτητρια μου ανεφερε προβληματα αλκοολ και συμπεριφορας τελευταια ασχημης προς καποιους πελατες που την οδηγησαν στην  διακοπη συνεργασιας τους

Λιώμα τύπε...?  *P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη λοιπον  στο σπιτακι της οδου προς Λαρισα και  μια καλη   καταθεση στο καινουριο μιλφακι την Μονικα απο Ρωσια γνωστη πιθανως στο σαιτ απο την θητεια της στο τριτο τριδυμο της περιοχης των σφαγειων στην θεσσαλονικη

-εμφανιση κοπελας : ψηλη σχετικα,μαλλι μαυρο ισιο μακρυ  με λιγο ξυρισμα πλαγια στην μια πλευρα,προσωπο λιγο σκυλε,μεγαλουτσικες αλλα χαλαρης υφης φυσικες βυζαρες με ωραια πεταχτη ρωγα,σωματακι απλα καλο για την ηλικια της
-απο προγραμματα κανει απλο ,69 ελευθερο στοματικο και πρωκτικο
-πηρα με 70 ευρω πρωκτικο και γυμνη πιπα ,καλη τιμη
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα και αλλαγμενα για μενα ειδικα ,επαρκης αλλα χαμηλος ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα ηταν ευγενικοτατη και εξηγησε τα προγραμματα και τις τιμες
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα της εβαλα και λιγο κωλοδαχτυλο πριν και μουνοχαδακια
-γλωσσοφιλα  εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη,ειχε πλυθει πριν μαλιστα
- πιπα πολυ καλη,υγρη,με πολυ βαθος ,δεν βαζει δοντι , ειχαμε και μπολικο καραμελωμα στα μπαλακια μεχρι πολυ χαμηλα στα ορια της κωλογλυφαδας θα ελεγα......
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα ,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε επαγγελματικα προηγουμενως απο μουνακι,εχοντας ομως αδιαφορη συμμετοχη....απο κωλο καναμε και στα τεσσερα και ιεραποστολικα ....τα εδωσε ολα εκει,την ξεκωλιασα καλα ,πονουσε,βογγουσε και απο ηδονη,καυλωνε,της εριχνα μπατσες προηγουμενως στα κωλομερια δυνατες,μετα και καποιες στο προσωπο.....τα ειδε ολα και της αρεσε οπως φανηκε το ξεσκισμα
-γενικη εντυπωση μια αριστη καταθεση-εμπειρια την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι αψογη επαγγελματιας για πολλα γουστα καιεχει πολυ σφιχτο κουλουρι που με τρελανε να το γαμαω

χυσιμο δεν δεχτηκε στο στομα ουτε καπου αλλου.......αυτα για αποψε απο το μετωπο της ενημερωσης
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
νεα αφιξη λοιπον  στο σπιτακι της οδου προς Λαρισα και  μια καλη   καταθεση στο καινουριο μιλφακι την Μονικα απο Ρωσια γνωστη πιθανως στο σαιτ απο την θητεια της στο τριτο τριδυμο της περιοχης των σφαγειων στην θεσσαλονικη
:thumbsup:
αν θυμαμαι καλα αδυναμια του πατσινο ηταν αυτη...με vfm υπηρεσιες.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.565
Like
2.243
Πόντοι
606
χιλιομετρικές αποστάσεις  ΛΗΨΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ 26,69 χλμ (περίπου 28 λεπτά με το αυτοκίνητο) 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom